Kadirin Ağaç Evleri (Olimpos)

bendegeldimiste

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2011
13
0
Kadirin Ağaç Evleri genç olanlar ve hayata genç bakanlar için doğru bir seçim olacaktır. Olimpos'ta alternatif bir tatil köyü olan bu mekan tam anlamıyla doğayla iç içedir. Tekirova'da bulunan tesis doğayı ve tarihi keşfetmek adına sırt çantasıyla yola çıkan gezginlerin konaklayabilecekleri bir yerdir. Burada odalar çam ağaçlarının üzerine kondurulmuş derme çatma ahşap evlerden ibarettir. Bu nedenle rahatlıktan uzaklaşma fikri ile barışık olanların tercih etmemesi gereken bir tatil seçeneğidir. Kadir'in Ağaç Evleri kendi alanında konumu ve benzersiz konsepti ile tüm dünyada büyük ilgi görmektedir ve hatta TNT dergisi tarafından yeryüzündeki en iyi hostel seçilmiştir. Çok uygun bir fiyata çok uluslu bir ortamda farklı bir tatil geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

Bende sanırım 6 sene falan olmuştur gıtmıstım mutlaka gıdılmesı gereken bir yer tavsıye ederım fazla lüx aramayanlara tam bir doğa cenneti... tatlı su ve denızın karıstıgı doğal dus alınan bölgesıyle kalesiyle mezarlıklarıyla gezılmesı gereken bir yer...

Bende sanırım 6 sene falan olmuştur gıtmıstım mutlaka gıdılmesı gereken bir yer tavsıye ederım fazla lüx aramayanlara tam bir doğa cenneti... tatlı su ve denızın karıstıgı doğal dus alınan bölgesıyle kalesiyle mezarlıklarıyla gezılmesı gereken bir yer...

bak bunu unutmuştum lüx aramayın doğallık samimiyet arasanız tam sizlik

Sadece google e yazın kızlar. Butün resimler çıkıyorlar. Mesela $Olympos-Antalya.jpg

Tatil için olimpostan daha doğal bir ortam yoktur heralde Türkiye'de. Oldukçada ucuzdur diğer yerlere göre. Ailece gitmek isteyenler ise olimposun hemen bitişiğindeki çıralıya yada adrasan'a gidebilirler.

Yani hem ekonomik hemde tatilin sadece beton yığını ve kızgın kum olmadığını düşünenler için idealdir olimpos.

balayım aklıma geldi birden....bizde çıralıya gtmiştik.olymposla bitişik..
sessiz sakin bi ortam isterseniz ideal
kadir in ağaç evine gelince orası fazla large biyer bence
hazetmedim nedense...
ama kaldığımız otel yeni ve süperdi
nerrissa otel çıralıda ...

olympos klasik bir tatil mekanı arayanlara uygun olmayabilir. doğayla içiçesiniz. biraz pirpirikliyseniz yemek içmek konusunda sizin için eğer kalacak yer yemek içmek önemli ise bence ı ıhhhhh. ben gittim tarzıma uygun hem tarihin içindesiniz antik bir limanda yüzyıllar önce ticaret yapan ilikyalıları hissettim o muhteşem koyunda uzanırken. yani benim için anlamlı bir yer. dinlendirici.. gece hayatı pek yok. orda gece hayatını siz oluşturacaksınız ne biliyim kumda hiç tanımadığınız insanlarla şarkı söylerken bulabilirsiniz kendinizi.... o tahta evler zaten oranın olmazsa olmazı. olymposa gidip herşey dahil otel aramayın. öyle ise günü birlik gidin kemerde falan konaklayın. :KK37:

her yaz giderim olymposa bağımlılık yaptı bende de her antalyalı gibi mutlaka gidin görün derim tabi ki kadirin ağaç evlerinde kalın mükemmel bir ortam hiçbiyerde bulamayacağınız enerjik bir ruhu var:)

X