Kadınsalll acil

rmznhlal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2022
9
0
27
Kızlar merhaba geçen ayın 9 da adet oldum bu ayın 25 oldu halen adet olmadım 7 gün önce kan testi verdim ama negatif çıktı . Ve bu süre öncesinde 4 gün boyunca kahverengi lekelenme oldu bir ara kan ile geldi kesildi . Şuanda sancım var ama adet olmadım halen bu durumu yaşayan varmı ????

Benim de 14 gün gecikti ama ayın 18 inde pembe akıntım oldu .27 sinde tekrar kan vericem

Kızlar merhaba geçen ayın 9 da adet oldum bu ayın 25 oldu halen adet olmadım 7 gün önce kan testi verdim ama negatif çıktı . Ve bu süre öncesinde 4 gün boyunca kahverengi lekelenme oldu bir ara kan ile geldi kesildi . Şuanda sancım var ama adet olmadım halen bu durumu yaşayan varmı ????
Ben böyle durumu yaşadım. Bazen 5 bazen 10 gün öyle kahve renli lekelenmelerim olurdu bazen kan da geliyodu. Ama normal adet olamıyodum. 2014 te falan 1-2 defa oldu sonra normale döndü. Ama 2018 de artık 8 ay boyunca öyle oldum adet olamıyodum. Bazen çok az kan da geliyodu. Dr gittim. Dr bana doğuştan sol yumurtalığımın ölü olduğunu sağ yumurtalıöımın da zayıf çalıştığını söyledi. O yüzden böyle oluyomuş ilac verdi 3 aylık kullandım ve düzene girdi. Ama 3 ayda bir ya 2 ayda bir öyle oluyo yine

X