Kadinlarkulubu Para Günü!

anladım cnm ben dunden berı atıyorum cnm sımdı..bu arada hepınıze hayırlı cumalar arkadaslar

merhaba kızlarrrrr. sabah eşim bugün atacağım bozuk paralarımı aldı :sm_confused: servisi kaçırmış minübüse vermek için istedi verdim ama akşama 3,5 ytl yi 10 ytl olarak geri alacağım :jeyyar: haftasonu evde olacağım ve internetim olmadığı için size katılamıyacağım. pazartesi görüşmek üzere. hepinize iyi haftasonları. kardelencim kumaranın resmini bende bekliyorum haberin olsun:1rolleyes:
hepinizi öpüyorum a.s.

slm herkese bi ugrayım dedim nasılsınız? paralar ne alemde? bana pazar gunki sınavım için dua edin kızlar lutfen( hepinizi optum bol kazanclı hafta sonları

Iyii aksamlar canlarimmmkaydirigubbakcemile5
Kizlar esim hasta kizim hasta ben yorgun.Mahvolmus bir haldeyim.Sabahtan beri cocuk odasiyla ugrasiyorum.Büütn mobilyalari cektim sildim üpürdüm dolaplari döktüm kisliklari cikardim.Yazliklari kaldirdim...........
Ay cok yorgunummm.Liste icin beni bugünde mazur görün nooolluuurrr
Vallahi mahcup oldum ama gecmis mesajlari okuyup kim gitti kim kaldi simdi yapamayacagim.Hem yarina kadar belki gelen giden olur listeden.
Simdilik hepinizi öpüyorum canlarimmŞenizŞeniz
Iyi aksamlarrrkaydirigubbakcemile

geçmiş olsun tatlım problem değil liste değil bizi birbirimize bağlayan liste olsun olmasın siz ailecek iyi olun da öptüm

geçmiş olsun ailecek. en başta ailen ve sağlığın önemli biz bir kaç beklemişiz birşey olmaz canım takma kafana listeyi

ay cnm benım senı anlayabılıorum benım ıkı abla var ve ıkısınınde ıkı cocugu var hastalandıklarında bıtap dusuyolar..Allah acil şifalar versın cnm bebıslerıne..

cnm çok geçmiş olsun önemli olan ailen cnm
allah şifa ersin cnm ve kolayı gelsin öpyorumŞenizyerimseniben

Canlarimm.Hastaliklar akami hic birakmiyor.Simdide benim boynum tutuld ceviremiyorum hicbir tarafa.Off offf.Kremliyorum masaj felan yapiyor esim ama yok düzelmedi.

boynunu sıcak tut canım havluyu isit kremledikten sonra boynunu sar canım eşine acil şifalar dilerim hava değişken ben de eşim de grip olduk canım arkadaşım geldi kızcağıza da bulaştırdımm galiba haydi bay

Canim benim sanirim damar damar üstüne geldi.Cünkü normal sartlarda simdie kadar iilesmesi gerekti.
Dedigin gibi sicak havluyla sariyorm sürekli.Bugünde düzelmezsem eger doktora iderim artik.
Sizede gecmis olsun cnaima.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…