Kadinlarkulubu Para Günü!

Evet kardelen misali senin sayende para birktirmeye başladım.İnşalla iyi paralar biriktiririm canım benim.saol :1hug:

slm herkese kızlar biriktirdiginiz paraları napcaksınız?? benim baya oldu bazen daha fazla atıyorum altın alcam galiba :)

Kizlar simdi daisyden ö.m aldim.Kendisinin pazar günü sinavi olduguu icin pazartesinden itibaren aramizda daha aktif bir sekilde yer alacak.
Melan_choly canim bereketli be bol birikimler diliorum canim.1hug

bi anda 50 ytl koymak zor geliyo bana kaydirigubbakcemile3
3.5 ytl koymak kolay ama gamyoncuiremsu

benim şuan 100 ytl param oldu...şimdi bu parayı gidip tam yaptırcam.

slm herkese kızlar biriktirdiginiz paraları napcaksınız?? benim baya oldu bazen daha fazla atıyorum altın alcam galiba :)

Bereketli olsun kizlar.Daisycim altin fiatlari bu ara yükseldi diye biliyorum.Bir arastirma yap istersen canim.Zarar etmeni istemem.a.s.
g_b_k_ cim tam yaptirma iyi fikir bozulmadan kenarda misil misil beklesin.kaydirigubbakcemile2a.s.

ne güsel bi paylaşım olmuş buu teşekkür ederim... :)

bende geçen hafta maaşımdan para ayırıp ilk defa çeyrek alıp koydum bi kenara 50ytl den aldım çok güsel düşmüş böle yakalasak ne güsel olur

ne güsel bi paylaşım olmuş buu teşekkür ederim... :)

bende geçen hafta maaşımdan para ayırıp ilk defa çeyrek alıp koydum bi kenara 50ytl den aldım çok güsel düşmüş böle yakalasak ne güsel olur

ooooo valla kızlar iyi birim yapmışsınız..bende hiç yapamazdım ama bu gün olayı hoşuma gitti bende hiç para biriktiremezdim ama şimdi başaldım artık:))) ama iyi fikir aslında altın düşmüşken almak iyi olur galiba bende alyımm bari ama anca önümüzdeki hafta alabilirim ghaliba:)

selam canlarım;

hepinizden özür diliyorum. ancak bende bir sorun var heralde diğer site başlığımız vardı ya günlerdir ona bişey gelir mi diye bakıyorum yok. dün yazdım hatta internetimiz sıkıntılıydı gitmemiş. bu sabah gelince hemen yazdım. bu topikten neden haberim olmadı kendime kızıp duruyorum nerde kaçırdım acabakafamçokkarıştı bu aralar dediğim gibi bir de internet bağlantımızda sıkıntı vardı. iki gün boyunca da bilgisayarımı bilgi işlem götürdü formatlamak için. ama hemen bu başlığı aboneliğime ekledim. kardelenmasalım bu topiğin adresini vermese hala haberim olacağı yoksenağlama

bundan sonra daha aktif katılımlarla sizlerleyim. a.s.

bende hep merak ettim,neyse sağlık olsun Şeniz

selam arkadaşlar kusura bakmayın dün işlerim yogundu gelemedim bugunde anca fırsat buldum evet bende kumbaramı açtım ve hayal kırıklıgı içindeyim 24 ytl topşamışım neyse inş herseferinde biraz daha fazla koyacagım şimdi bidahaki haftayıda ekleyip altın alıcam nasip olursa hafta inş bi aksilik olmazda aranızda olurum malum ramazan misafir falan oluyo girme imkanım olmuyo neyse herkezten özür dilerim kusura bakmayın.

kızlar bendede 20 yetele birikmiş sanırım 2 gün atmayı unuttum ama
haftaya bakalım ne çikacak
hepinize hayırlı iftarlar ve iyi akşamlar diliyorumr

selam kızlar dün sabahtan okuldaydım 6 gibi geldim üstümü değiştirip iftara gittik arkadaşlara hep atıyorum sayamadım kusura bakmayın geldim ama her gün muhakkak bakıyorum siz benim arkadaşlarımsınız sayenizde atıyoruz köşeye bi kaç kuruş şimdi kumbaramı açacağım atmadığım gün ertesi gün 2 katı atıyorrum AFFETTİNİZ Mİ?

kardelen masalı, eski konunu aboneliğime eklemiştim ben zaten. oraya msj yazmıyorum (gerekli görmedikçe mesaj yazmam)ama takip ediyorum.
geçen ay 112 ytl biriktirmiştim. kumbara mantığıyla biriktirmeyi daha çok seviyorum ben, elime geçen bozukları, eşimden -ağırlık yapmasın diyerek- aldığım bozukları, ekstra bir yerden kazanç sağlamışsam onu da atıyorum kumbaraya. kendimi sınırlandırmıyorum. senin motivenle iyi sayılabilecek bir miktar da biriktirdim,teşekkürler.

tüm sayfaları okudum. güne dahil olmak isteyen başka arkadaşlar varmış, onlardan birini benim yerime alabilirsin. ben takibe devam edeceğim bu topiği yine, sadece sıralamada olmayacağım.

herkese bereketli günler.

a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…