Kadinlarkulubu Para Günü!

Iste Listemiz

1. cocostar
2. -mutluluk-
3. bambusi
4. whitedaisy24
5. minilya
6. sulugöz
7. kk-delisi
8. beyza55
9. KardelenMasaliM
10. loveli
11. !ikebana22!
12. sekey
13. pamugum
14. g_b_k_
15. nudem

bende bu birincilik işini anlamadım zaten biriktireceğimiz para günlük 3.5ytl değilmi ay sonunda herkes birinci olacak lülülülülülü
birde niye saat belirliyoruz herkes aynı anda foruma girmek zorundamı fırsat buldukça yazsak ?
tüm bu soruların cevabından sonra benide eklermisiniz lisyete kaydirigubbakcemile3

Arzcum,
birincilik mevzsu gün icin degil ''hadi para biriktirmeye baslayalim'' basligindaki bir aylik kumbara acilimi icin gecerliydi.Diger basliktaki son yazilari okursan ne demek istedgiimi anlarsin canim.yerimseniben
Oradaki birincilik tamamlandiktan sonraki gün yani 10.09.2008 tarihinden itibaren bu GÜN isi icin para biriktirmeye baslyioruz.
Saat belirleme olayimiz ise sudur,
Sanalda olsa gün yapiyorz.E günlerin olmazsa olmazidir ikramlar.O ay sira hangi arkadasimizda ise o bize sanalda olsa ikramda blunacak oldugu icin belirli bir saatte ve her ayin 10 unda bulusp ikramlarimi yiyecegiz.a.s.

hmmm tamam ozaman :) listeye 18.sıradan girdim dimi uğurlu sayımdır benim . bugün başladım kumbaramı yaptım ilk parayı attım... hihoyyyt herkese hayırlı olsun..

Iste Listemiz

1. cocostar
2. -mutluluk-
3. bambusi
4. whitedaisy24
5. minilya
6. sulugöz
7. kk-delisi
8. beyza55
9. KardelenMasaliM
10. loveli
11. !ikebana22!
12. sekey
13. pamugum
14. g_b_k_
15. nudem
16. nadiye
17. Melan_choly
18. arzuco
19. daisy06

Kardelencim şimdi listemiz gün geçtikçe artıyor ve eminim artmaya devam edecek diyorumki acaba 1 ay değilde 15 günde bir mi yapsak 50 ytl için. sonuçta aynı rakama ulaşırız hem sıra hızlı ilerler hemde bağlantıyı koparmamış oluruz. ne dersin? diğer kızlar siz nedersiniz?

evet arkadaşım bence haklıısn 15 günde bir yapmamız bencede daha iyi olack..üstelik 1 ay olunca kopma durumlarıda söz konusu olbailir..kısa zamanda cayma daha az rastlanan bişeydirhihoyyytben kendimden birz< korkuyorumda:lepi:klava:

:roflol: evet arkadaşım sürekli birbirimizi takip etmemiz lazım :enbuyukkk:

Canim benim kalbimiz birmis vallahi:)
Bende dünden beri yazsammi yazmasammi acaba diye düsündüm hep.
Gerci ben haftalik diye düsünmüstüm.Her hafta sonu mesela pazar aksamlari yada pazartesi sabahlari bulusurz diye.
BIrde kizlar suanda 20 kisi olduk listede daha fazla alim yapmamayi t alep ediyorum.Yoksa is cigrindan cikacak gibi:CüvCüv:
Teklifimi kabl edenler parmak kaldirsin-tatlicadiarzu-

evet kardelenmasalım bencede haftada bir yapalım ya ben hesapladımda bana agustosta gelecek sıra olmaz ama ben bulaşık mak alıcam sıra bana ne zaman gelirse ozamana kadar topladıgım paraları ortaya koyup onunla alıcam makinamı ben agustosu bekleyememmmmm hem haftalık gözümüz korkmaz biriktirebilirmiyiz acaba diye benim fikrim buuuu yöndeeeeeee .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…