Kadınların gücü 💪🏻

poncik kelebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
48
59
Üzerime üzerime gelen yüklerden, zihnimi kurcalayan sorulardan, canımın yanmasından, uykusuz kaldığım gecelerden ve göremediğim gündüzlerden, yüzümdeki tebessümden mahrum kaldığım için çok yıprandığım bir süreç atlatıyorum.
Bugün ‘ nişan atan insanların nasıl bir ruh halinde olduğunu incelemek için Google’dan arama yaptım ve bu muhteşem insanların olduğu site ile karşılaştım üye oldum. Beni hiç tanımayan insanların kalbimi sarmasıyla teselli buldum. İyi ki varsınız kadınlar kulübü kadınları ♥️💐

Aaaaa normalde bize sövmek icin konu acilirdi, bu sefer teşekkür var:)
Olur mu öyle şey estağfurullah.
Gerçekten günler sonra biraz iyi hissediyorsam sebebi buradaki güzel insanların beni hiç tanımamalarına rağmen yanımda olmaya çalışmalarıydı. Allah razı olsun. İçim ferahladı biraz. ♥️teşekkür ederim♥️

Olur mu öyle şey estağfurullah.
Gerçekten günler sonra biraz iyi hissediyorsam sebebi buradaki güzel insanların beni hiç tanımamalarına rağmen yanımda olmaya çalışmalarıydı. Allah razı olsun. İçim ferahladı biraz. ♥️teşekkür ederim♥️
Nisanlin ve annesinden kurtulduğun icin sanslisin, kaybettigin zamana ve verdiğin emeklere uzulmeyi bırakıp daha fazlasını kaybetmedigine sevin.
Geri döneyim falan da deme sakın.

Nisanlin ve annesinden kurtulduğun icin sanslisin, kaybettigin zamana ve verdiğin emeklere uzulmeyi bırakıp daha fazlasını kaybetmedigine sevin.
Geri döneyim falan da deme sakın.
Hiç öyle bir düşüncem olmadı.
Olmayacakta.
Allah korusun
O erkek bana hüzünden başka hiçbir şey veremeez.
Yaşattıklarını yaşasınlar iyiyse iyi şeyler, kötüyse kötü. Tek isteğim bu.
♥️♥️♥️

X