Kadınların ayakkabı aşkı çıldırttı :)

4 kiz kardesiz.. biri evlenip gitti..
ama annemle beraber 4 bayaniz iste..
aynen öyle sabaha cikamam
aslında çok şanslısınız ama ayakkabı numaralarınız aynı ise tabiki değişik değişik giyersininiz

yok öyle biseyi yapmiyoruz..
ben 37 giyiyorum
digerleri 38

ben ayni ayakkabi alininca bile sinir oluyorum.. cünkü ne zaman bisey alsam gidip aynini aliyorlar hemen -_-

Aşkım bi ayakkabı beğendim 620 tl alalım mı?
Hı hı hemen alalım askım
Ya gerçekten miiiiii?
Saçmalama aşkım 6 çift alırız o paraya .

Mantıklı sevgili en sevdiğim:)))

bana saat 11 itibari ile ne dediğini pek söylemiyeyim

Bende burda gördüm wcdeydi hemen msj attım ne msj atıyosun diyor bi ayakkabı gördüm alak mı dedim ama biraz tuzlu diyince limitimiz yetmez dedi hemen yemedi benimki

İnanmıyorum kızlar size ya.

Almıyo mu kocalarınız altı üstü 650₺ ayakkabıyı??

Ben şahsen, her özel gün öncesinde ne hikmetse küsen canım sevgilimle evlensem hemencik alırdı bana canım benim.

Ben de yaptimm.. Ayakkabi alacagim deyince al tabi dedi biraz tuzlu fiyati dedim olsun dedi 650 lira ama dedim cvp yok sonra aradi is cikisiydi beni bekleme ben ek is taksiye basliyorum dedi
Saka oldugunu soyleyince bir rahatladi

şaka mı yapıyorsun :):):) 650 tl bızım ev kredımız.. aile bütçesine göre herkes alışverış yapabılır.

Benim sevgilim yok ben kime yapıcam yaaa
bir de alalım aşkım diyen eşlere çooook şaşırdım

Ben de yaptimm.. Ayakkabi alacagim deyince al tabi dedi biraz tuzlu fiyati dedim olsun dedi 650 lira ama dedim cvp yok sonra aradi is cikisiydi beni bekleme ben ek is taksiye basliyorum dedi
Saka oldugunu soyleyince bir rahatladi
Ek is taksiye )))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…