Menopoz Kadınlarda Menopoz, Erken Menopoz

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Adet olamıyorsanız çörek otunu su dolu bardağa bir iki tutam çay kaşığı çörek otu atın için sabah akşam aç karnına 5 gün sonra adet olursunuz göğüslerde şişkinlik olursa adet olacaksınız demektir
Ben de 8 aydır adet olamıyorumdum çörek otunu kullandım dün adet oldum çok mutluyum her ay böyle yapacağım sizlerede öneririm masrafsız adet oldum

Sagol inşallah oluruz

Kanaman nasıl az mı normal miydi

8 ay olmuştu en son haziran 2017 saraçoğlunun kürlerini almıştım kargoyla 235 TL ye gelmiş ama işte kürlerini bitince almadım dedim çok masraf geçenlerde aklıma geldi çünkü kürlerini içinde çörek otu yağı vardı adetimin olmasında çörek otu yağının etkisi olduğunu gördüm dedim kendi kendime çörek otu alıp uygulayayım iyiki almışım

Şimdi 5 TL falan masraf oldu ama kaldı çörek otundan kalanı da gelecek ay kullanırım:)

Kaç yaşındasınız ben 36 yım 30 martta 37 olacağım 2 senedir düzensiz adetim

Kendinide düşün Allah sağlık versin Allah hayırlı kişilerle karşılaştırsın elbet biri çıkar hayatınıza sıkıntı yapmayın kendinize de zaman ayırın arada çıkın gezin

Ben bitkisel kürlerle birlikte kullandığım için 20 gün sonra adet olmuştum bakalım ne kadar günde adet olacaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…