Kadınlar Kulübü Günlük

Meriba günlük
haftasonu saç boyatma faciasından sonra:a015:bugün gayet iyiyim...
saçlarım düzene girdi :sm_cool:2günlük uraş sonucu saatlerce kuaförde oturmak gerçekten çok feciydii rahadladım uzun süre kuaföre gitmeyi düşünmüyorumsırnaşık şeyama düşünebilirim heran...
Paton yok hadi gene iyiyim 5te kaçarım işyerinden inşallaha.s

Sevgili günlük
Bu siteye üye olalı sadece iki gün oldu ama bütün üyeleri sanki uzun zamandır tanıyormusum gibi hissetttim
gecen bi seneden sonra yasadıgım hergün muhtesem geliyor bana artık. Nefes almak, masmavi gökyüzü, börtü böcük:) iyiki yasıyorum.

merhaba KKyerimseniben
Ben bugün üye oldum.. Ama geçtiğimiz cumartesi Antalya buluşmasında tanıttılar seni bana.. Çok hoş ve samimi arkadaşlar edindim ve işte bende geldim sana.. Anuşka'nın geliniyim..Eminim güzel vakit geçireceğim seninle.. İlk merhabamı yolladım sana 2 tanecik cevap almış olsamda kırılmadım.. Şöyle bir gezindim güzel avatar ve imzalar bulmuş diğer arkadaşlar.. Sonra daldım internete. Birşeyler buldum ama imzanın URL sini ekliyemiyorum bir türlü.. Olsun onu da öğrenirim senden zamanla... a.s.

sevgili günlük..

bugün benim için çok zor bi gün..sevgilim yarın gidiyo ve ben onu en az 3 ay hiç göremicem o kadar zor bişey ki bu benim için..hep daha var ayrılmamıza deyip duruyodum ama geldi çattı işte yarın gidicek gözümden bile sakondığım biricik sevdiğim..o kadar kötüyüm ki son günümüz beni böyle hatırlamasın diye kendimi tutmaya çalışıyorum ama hemen gözlerim doluyo bi kendimi bıraksam deli gibi ağlarım off ne kadar zor olacak bu ayrılık bizim için ben hiç alışık değilim buna 3 yıldır hep yanımdaydı yanımda olmasa bile aynı şehirde nefes aldığımızı bile bilmek çok güzeldi..şimdi ise benden o kadar uzaklara gidiyo ki..içim sıkılıyo çok üzülüyorum Allah'ım sabır versin bu yaz çabucak geçsin..

onu çok seviyorum günlük ben onsuz yaşayamam..

Sevgili günlük
2-3 gündür sana birsey yazamadım.Küçük bir kopukluk yasadık ama olsun sonuçta gene birlikteyiz.Aknakaradan kocaeliye geldim dün kızıma kavuştum.Karne alıcak bugün:)
Ankaradaki 17 haziran buluşmasını kacırıyorum bu beni üzüyor ama henüz burda yeniyim nasılsa gene böyle bir fırsat cıkar diye düşünmek içimi rahatlatıyor.Ankarada o cafeye gidip kapıdaki görevliye ben kk için geldim die bilmeyi cok istiyordum kısmet.senağlama

merhaba kk günlük bugün kk da vakit gecirdim saatler cabuk gecti tanımaya calısıyorum herkezi belki köse bile acarım birgün

sevgili günlük

bugün kardeşim kuzenim ve sevgili görümcem girdi össye öğrendiğim kadarıyla hepsinin iyi geçmiş umarım hepsi çok güzel yerler kazanırlar ve tabi tüm össye girenler herkese geçmiş olsun diyorum

Sevgili gunluk bugun butun evlatlar ve babalar icin cok ozel birgun ama ben bu ozelligi birkac yildir yasayamiyorum, babami cok ozledim, gozlerimden sicim sicim akan yaslar bugun beni her zamankinden daha cok etkiledi, mezarligini bile ziyaret edip soguk mermer tasa bile sarilamamak beni cok uzdu, sadece dua etmekle yetinebildim, boyle gunlerde moral kalmiyor, insallah yavrum ve diger yavrular babasizligi yasamaz haklarini asla odeyemeyiz, butun gun dusundum gozumden babamin hayali gecti durdu anilar anilar ne guzel gunlerdi en ufak uzuntumde o yuregi sanki diger olaylari disari atar sadece beni alirdi icine elleri gozleri sozleri nede guzeldi, hele hasta oldugumda ici erirdi o kocaman yuregi sanki usul usul sizlar gozlerini kacirir hadi koca bebegim nazli kizim birseyin yok naz yapiyorsun derdi ama dili derdi, soguk alginligimda bile sanki yureginde firtinlar kopardi, hele gelin oldugumda evimizden cikarken o an o ani hic unutamam, hele veda gunum rahmetli babacigimin dogum gunuydu ve ben artik onlardan cok ama cok uzaklara ucmak icin veda ediyordum, bende guclu olmaliydim sariliyor sariliyordum herkese, optukce insan ayrilamayacak gibi geliyordu, basimi cevirsem agladigimi gizlesem ne fayda yuregimde agliyordu gozyaslarimi siliyordum, ama gozlerimizde hepimizin gozlerinde o aci vedalasma ani okunuyordu, bugun gunluk cok uzgunum babacigima telefon edip kutlardim her yil birkac yildir babalar gunu geldiginde telefona elimi surmuyor kimseyi arayamiyorum, telefonu elime alirsam babami aramak istiyor yuregim ama imkansiz bunu aci olsada biliyorum, cok ozledim babacigim seni hemde cok , inan o nazli kizin bugun cok uzgun gozlerimdeki yas bu saat oldu kurumadi, sana kocaman sarilabilseydim, bunu yapabilmek icin dunyalari verirdim, omrumun yarisini verirdim, ah baba birakip gittin beni, nazli gulun cok uzgun, iste gunluk bugunde bitiyor gene babasiz

merhaba sevgili günlük;
bugün geç kalktım kendimi yorgun hissediyorumm canım hiçbişi yapmak istemiyor sevdiğimden haber gelmedi daha onu çok özledimmm sesini duysam güldüğünü duysam dünyalar benim olur gözüm hep tlfda ama gelmiyor işte umarım bişi olmamıştır hep dua ediyorum bugünde onsuz geçti çok canıma cıyor kimse bilemez yaşamayan bilemez uzaklara gidip tatil yapmak istiyorum sınavdı yorugunluktu ilşkimde ayrılmaktı filandı derken bitkin düştüm ruhum yaşlandı artık güçsüz hissediyorum kendimi nabıcamı bilmiyorum her kafadan bir ses çıkıyor yüreğim o senin diyor ama...bi şarkı varya şimdi senden vazmı geçmeli masal olup yola devam mı etmeli...masal oluyorum sanırım yapamıyorum onsuz sesini duymadan olmuyor acı çekiyorum işte bunu onada söleyemiyorum zaman herşeyin ilacıdır demi..sabır diye birşey vardır demi..bazen diyorumki bigün uyusam ve hiç kalkmasam kalktığımda sevdiği görsem yanımda ve 1 yıl geçse uyuyarak gözümü açıp kapanasaya kadar bitse günler...bi mucize olsun Allah ım sevdiğimle olmak istiyorum başka bişi istemiyorum...yarın ola hayır ola ama bakalım yarını nasıl çıkarıcam...görüşürüz haber vericem sanada günlüğüm...dua et benim içinde olurmu ..

merhaba günlük yine kk dayım
bugün canım sıkkın okullar kapandı ama müdür bey bizi hala okulda tutcam diye kırk takla acıyor okuldan gelince koltukları sildim yarın da halılar var
aksama yemek yapmadım bugün tembelim tembel

merhaba günlük,
Bugün oğlumun aşısı vardı onu aşıya götürdüm,çok ağladı onun canı yanınca benim ki daha çok yanıyor,neyse ki kucağıma alıp,sarılıp öpünce sakinledi hemen.oğlumu biraz gezdireyim bana da değişiklik olsun dedim ve sahilde yürüyüş yapmaya karar verdim,çok sıcaktı oğlum da erken kalkmıştı uyku bastırınca uyudu minnoşum arabasında.bende biraz denizi seyrettim,bi keyif çayı içtim ve kalktım arabanın yanına gittim,ve eve geldim.evimi topladım,şu anda da yemek programı seyrediyorum.yarına kadar hoşçakal günlük.

günlükkkkkkkkkk naber ya uzun zamandır yokrum biliyorum beni affet ee müdire olunca işler çoğalıyo ne yaparsın
son hafta GKK yarışmasıyla uğraşıyom bi güzel lazım ya kk ya ondan zati logo işide yattı baksana vampirden haber yok kazende oralı değil şimdide veletler yarışması yapıyorum azcuk dha ortalık karışsın anacum

dert ortagım olacak olan günlük dinle beni .....

çooook yorgunum canım bitanem ardamı özel egitimden getirdim
yeni ögretmenleriyle tanıştım tek yavrum iyi olsun ben her gün yorulmaya razıyım,büyük kuzum anılım işten gelecek evde yemek yok acil mutfaga gitmem lazım ama napıyım sitenin başından kalkamıom
neyse hadi artık yavaştan kalkıım ama bu kk çok sevdim umarım çok iyi dostluklar kurabilirim ......

:enbuyukkk:

Sevgili günlük
Bi kaç günlüğüne geldim kocaeliye ama nerdeyse bir hafta oldu gidemiyorum:).Denizin kokusu bile yetiyor insana.Dostlarım ailem buradalar.Ankara yeni bir hayat benim için. Güzel dostluklar kuracagıma eminim.

Canım sıkkın bugün ...Sabahtan beri eşimle tartışıp duruyoruz. Bu akşam dondurma yemek için dışarıya çıkmayı çok istiyordum ama ben çıkıyorum deyip çekti kapıyı gitti...Bu kadar da düşüncesiz olunur mu ya zaten bütün gün işyerinde patlamışımsenağlama

:1hug::içelim::dance:bana yardımından dolayı teşekkür ederim iyiki varsın bazı arkadaşlara bana nasıl yazışacağımı ,belirtmelerini istedim ,bana pis burası muhabbet yerideğil yazma diye belitmesi beni :çok üzgünüm:benneyaptımki,herkes böyle değildir birdaha yazıcağım dedim bir tanem::elifciğimin dediğni yaptım.benimde amacım seviyeli ,saygı çerçevesi içinde paylaşımlarda bulunmak istiyorum,güzel arkadaşlıklar için burdayım::::iyiki varsır:iyiki varsın:enbuyukkk:görüşmekdileğiyle::

Merhaba Günlük
Bugün Okulda Sene Sonu Toplantisi Yaptik Evde De Boya Var Bugünlerde Sıkılıyorum Tatile Az Kaldi.
Bir Arkadasim Fal Bakti Falda Bebek Cikti Insaallah Günlük Insaallah

Sevgili günlük; bu hafta yıllık izindeyim, Pazartesi evin tadını çıkardım,salı salı pazarına gittim,çarşamba çarşamba pazarına gittim perşembe evde temizlik yaptım cuma kuaföre gideceğim sonraki günler ne getirecek bilemiyorum, haftanın altı günü çalışınca yapmak istediklerim birikiyor haliyle, bu hafta birer birer onları yerine getiriyorum, çalışmak da güzel arada bir evde olmak da güzel.a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…