Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba burada herkes bir harika hepinizin paylaşımları sayesinde çok güzel vakit geçiriyorum teşekkürler

Hpşgeldin bitlicim yaff,göslerim hep aradı seni,
keyfinin iyi olmasına sevindim canım
bak yaz geldi,kuşların sesi bile değişti
bitler kanlandı canlandı
ee sende ortama uy,ve kendini ii hisset,
seni seven sidikli

Sefkiliii Günlükçümmm,
nasılsın işşallah,
ben iç güveysinden halliceyim,
diyeksinki niye,işte öylee
Yarın canım küçük kardeşim gibi sevdiğim Erdalın nikahı var,sana ömür boyu mutluluklar Erdalcım,güsel karınla hep mutlu olun.
Vee ben daha ne giyeceğimi bilmiyorum,güzel bir gömlek alim diyorum ama pek vaktim de kalmadı,
daha saçlarımıda kırptırmam lazım,şööle yine tiftifk tiftik ve kısacık istiyorum,yakışıyo canım banaaa,
bazıları çocuk gibi oluyosun deselerde ben sefiyorum bu stilimi,kime neeee,
her ne kadar ilk kestirdiğimde aşkım, besleme sokak çocuklarına benzemişsin deyip avucuma bozuklukları doldursa da çok beğendi:)
günlükçüm zıkkımın mesaisi bugün neden bitmek bilmiyo yafff,
şimdi yangınnn var die bağıracağım,ay ben gitmek istiyorummm,zorlamı kardeşim yaa,çekin şu servisi kapıya,müşterin var,
işte böyle günlükçüm,şükür yarın çalışmıyorumda dinlencem,
yarın çalışan arkadaşlara allahtan sabır diliyorum,
hasretle gözlerinden öperim desemde öpmicem işteee,üstüme gelme günlükk uzak durr,
aaaaaaaaaaaaa Yangın varrrrrrrrrrrr

Sevgili günlük ben de geldim:sm_cool:

Aramızda kalsın ben bugün işten kaçtım.süprizzzzz Oğlumu çok özlemiştim onunla zaman geçirmek için bi bahane ile işten kaçtım işte gene olsa gene yapardım pişman diilim. Assonra onu parka götürecem:smiley-cool:

sevgili günlük,
bende heyecanlıyım yarın seneyi devrim var :Roflol:yani olay olan isteme muhabetim , akşam ahmete yapacagım hain kahveyi tasaralıyorum içine ne bulduysam atacamkahveninjeyyar, sag salim yarını atlatalım inşallah

Sevgili günlükçüm,bakıyorum ki senle kimsecikler ilgilenmiyoi,
sende onların yazmalarına izin verme
kapat kendini,
yalaka Ayn:)

bu gün dişlerimi takdırdım acıyor alışırmıyım acaba herkes iyi baksın çok zormuş en önemlisiydi bugün

sevgili günlük ve sevgili kk herşeyden o kadar uzak kaldım ki beni affedin.sdizleri çok seviyorum iyiki varsınız.kk benim herşyeim ama artık iş yerinden giremediğim için çok ama çok üzgünüm.yeni bir program yüklendi sınırlanıyor sayfalar açılmadan kapanıyor.
neyse bu güne gelince çok zor ggeçen bir gün oldu iş yerindeki sorunlardan dolayı,özel hayatımda aynıı zorluklarla karşı karşıya.umarım herşey düzelir...

valla sevgili k.k. benim bugünüm ve günlerim çok sevdiğim bi dostumu düşünmekle geçiyor.o kendini biliyoo aslında ama benim onu ne kadar sevdiğimi bilmiyo.neyse zaten sende olmasan kafayı yerdim.en büyük k.k. diyebilirm dimi.burada özgür olmak güselmiş...teşekkürler k.k.

sevgili günlük senden baya uzak kaldım beni affet ama malum öğrenci adamız finallerim başladı ve 2 sınav oldum biri ceza hukuk diğeri de türk hukuk tarihi fena değillerdi sanki ama çok süper de değillerdi inşallah sonuçlar açıklanınca çook sevinirim ben bütünlemeye kalmadım geçen sene hiç bu sene de kalmak istemiyorum hatta benim ideallerim var hukuk fakültesini 4 yılda ve bütünlemeye kalmadan bitirmek istiyorum inşallah bunlar gerçekleşir bana dua et

geleleim aşk meşk olaylarına sevgilim haftaya perşembe gidiyo memlekete onun sınavları benden 1 hafta önce bitiyo amerikaya gitçek ya o yüzden ailesiyle de zaman geçirebilmek için benden önce gidicek..biraz kafam karışık çünkü amerikaya gidecek ya büyük ihtimal california ya gidecek orası da çok güzel bi yer tatil bölgesi ve kızları zaten meşhur bi de sahilde falan çalışırsa hep bikinili kızlar olucak etrafında kıskanıyorum biraz ama ben ona güveniyorum baksa burda da bakar o beni çok seviyo benden başkasına bakmaz bak gördün mü artık kıskançlık olayını aşmışım ben :)

tekrar görüşürüz günlüük

Merhaba sevgılı gunluk
Senden uzaktaydım uzun zamandır varamadım kavusmanın sevıncıne ayrı dustuk...Bugun doktra gıttım cok heyecanlıydım sıkıntıyla karısık doktorun agzından duymak ıstemedıgım sozcugude duydum kendımı kotu hıssedıyorum bebek ıstıyorum ama degerlerımız 1yıllık tedavı ve olmazsa tup bebek .....
Bu kelıme benı korkutuyor heyecanım bundandı ıcıme dogmustu galıba ...
KK melekler mı bastı mevzuyu anlayamadım eeeeeeeeee araya ayrılık gırınce dostların ne konustugunu anlamaz ınsan...Iyı geceler gunluk yenı gun guzellık getırsın...

günlügün sayfasına ilk defa yazıyorum.neler yazacacım bilmiyorum.çünkü hayatımda çok büyük kararlar vermek zorundayım.son 3 gündür sakinleştiricilerle duruyorum hayattan kaçıp sıgınacagım tek yer şu anda kka.kk da gezerken bile beni üzecek veya arkadaşlarımın sorunlarını görmekten çakıyorum beni rahatlatacak form larda geziyorum fakat en fazla yarım saat kalabiliyorum.bu sayfayı görünce yazma ihtiyacı duydum.ALLAHım benim aklımı başıma toplayıp saglıklı kararlar vermemi sagla.benim için hangisi dogruysa onu kısmet et.tek söyleye bilecegim şu anda hayatın beni çok yordugu.mola istiyorum hayattan.böyle bir sayfa hazırladıgınız için çok sagolun arkadaşlar.sizi seviyorum.ben yazmaya devam edersem inanın size yer kalmaz:çok üzgünüm:

Sevgılı gunluk ,
Bugece saat 12 yı bıtaz gecınce dunyaaya gelcem ınsanın kendı dogumunu sanıye anıye beklemesı cok guzel ve heyecanlı yasın kac olursa olsun heyecanın aynı...
Herkesın senı hatırlaması ve donup sana vefa bakısını sunması cok guzel .......
Galıba buyıl cok cetın gectı ve dostlardan hatırlanmayı bu dogum gunumde daha fazla beklıyom ,gelırlerse sevınırım gunlukm dostlara haber verır mısın ?
Senemsena kendımı cok sevıyorum ıykı dogdun...:sm_cool:

sevgili günlük

sevgilimin gitmesine sadece 4 gün kaldı..sınavlarımız da var o yüzden doya doya geçiremiyoruz bu son günlerimizi ancak akşam yemeğinde 2 saat falan görüşebiliyoruz..onsuzluğu düşününce hemen gözlerim doluyo ben napçam onsuz hiç bilmiyorum büyük sabra ihtiyacım var bu yaz..

[COLOR="Cyan"]Sevgılı gunluk ,
Bugün cok yogun bı gundu evımde boya badana aılem esım kalabalık bı yandan boyuyoz bı yandan dogum gunumu kutluyoz.Evımın kapısında sepette guller guzeldı.
Nerden buldun bugunu badana ıcın dıye soracaksın soyleyeyım 2 yılldır cok cetın hayat okulunda sınav oldum ve sıkıntı cektım ,yenı yasa temz ev temızlı duzenlı hayat beerrak ,saf ,duru ,beyaz,guzel kokulu bı hayatla ve pozıtıf dusuncelerle baslamak ıstıyorum...
IYKI YARATMISMIS RABBIM BENI SUKURLER OLSUN...[/[/COLOR
]

Sevgılı gunluk ,
Bugün cok yogun bı gundu evımde boya badana aılem esım kalabalık bı yandan boyuyoz bı yandan dogum gunumu kutluyoz.Evımın kapısında sepette guller guzeldı.
Nerden buldun bugunu badana ıcın dıye soracaksın soyleyeyım 2 yılldır cok cetın hayat okulunda sınav oldum ve sıkıntı cektım ,yenı yasa temz ev temızlı duzenlı hayat beerrak ,saf ,duru ,beyaz,guzel kokulu bı hayatla ve pozıtıf dusuncelerle baslamak ıstıyorum...
IYKI YARATMISMIS RABBIM BENI SUKURLER OLSUN....

sevgili günlük:1rolleyes:
ameliyattan sonra bu evdeki 12. günüm.ama kk yı keşfettikten sonra hiç sıkılmadım.arada bir işimi özlüyorum ama nasılsa kısa bir süre sonra kendisinin yoğunluğuna karışmaya başlayacağım yeniden.kk çok keyifli ve çok şeker insanlar var.iyi ki keşfetmişim :enbuyukkk::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…