Kadınlar Kulübü Günlük

bir yerlerde vardır mutlaka inanıyorum
önce ben demeden ya sen diyebilen
sevgiyi ilgiyi saygıyı ve anlayışı kendisine özelmiş gibi davranmayan
benim için ne yapabilirsin değilde senin için bişeyler yapmak istiyorum diyebilen
gözlerine baktığınızda sevgi pırıltıları yanan
vardır değilmi günlük hı böyle insanlar vardır
olmalı umudumu yitirmedim inanmak istiyorum

Pati lütfen uyu artık her yerim tırmık izi oldu....

senin o kedini yerim yer aklinialirimsmile

yoksa bende mi uyusam boshayallersmile
ahh ahh ne yazim bee günlüküm opuyorumnanaktan içmden geçenleri sadece 1 kişi biliyo olumunekankayizsmile
benim iç sesimmiş kaydirigubbakcemile3 öle hitap ediyo kendilerine olumunekankayizsmile
merak ediyorum neden herşey ya aynı anda dibe vuruyo,yada neden herşey aynı anda mutlulugn zirvesine çıkarıyo beni...birden dibe vurmak mı?aslaa...
kimsenin yaşamasını istemem..ama güzel yaa boshayallersmile böylede güzel..mutlulugun en en tepesi varyaa heh işte ordayım :))
en azında huzurluyum...mutluyum...agzım kulaklarımda...ama ben niye kuaförden randevu aldım bayanssulusmile ee mutsuzken kendimi atarım kuaföre ben? alla allah :hulya: du bakalım hayırlısı...
azcık kankamın topiğine takılim öpüldün günlüküm...

Aslında daha da erken kalkmıştım.. Ama bugün dersaneye gidemedim yine..
Annemin bağırmaları sonucu ve benimde iyice harap ve bitap düşmemden kaynaklanmasından dolayı pes ediyorum ve doktora gitmeye karar verdim.. 5gündür sürekli kusmalarımdan artık o kadar çok yoruldum ki ne yesem çıkarıyorum kolumu kaldıramaz oldum... Keşke daha önce annemi dinleseydimde doktora gidelim dediğinde gitseydim ama bilemezdim ki bu kadar olucağını ...
Şimdi bişeyler yemem gerek.. Oda sırf yemek yemek için yani nasıl olsa onlarda çıkıcak...

pazartesi taşınıyoruz günlük kaydirigubbakcemile2
hemde kendi evimize.çok mutluyum
bahçemizde var,köpek alıcam benim sadık dostum olucak.olumunekankayizsmile
kaniş teriyer istiyorum,çok tatlı birşey,fırlama bir köpek.:sm_cool:

seşam günlük
dünden beri aynıyım moral sıfır :1no2:
şimdi kahvaltımı yapıp her zamanki gibi dersaneye gidicem
gitmeden biraz süsleneyim de aşkıma da bana da bir değişiklik olsun değil mi ama :kedi:
dua ediyorum allahım ne olur bugün dua ettiğim gibi geçsin yalvarırım sana bugün daha iyi geçsin :Saruboceq:

Günnüş şu son 2 haftadır o kadar kötüyüm kiimafoldumbenmafoldumben
Çok mutsuzummm huzursuzumsenağlamasenağlama

selam gunlukk

dort sınawım bıttı cok sukurr hepsı ıı gectı sayılırr sadece dunku ıdare eder ama kalmam yanıılmaznumuzdekı hafta olcagımız sınawlar cok agır yaa stres oldum cok fenaa.bugun kalktım bıraz calıstım ıns onlardanda gecerım yaa bilmiyorumkismile
askıtomlada aram cok ıı ben cok sevıyorum onuuu bıde sınawlarım warya hep sımartıo benıı ohh gel keyfım geeellzemuszemusaaaaaa sen bılmıosunn askım bana ne aldı bılıomusun behlulun bıhtere aldıgı kolye warya onu ben cok begenmıstımm bı gun bana bulusalım bulusalım dıye tutturdu bende dersım war cıkamam dıerek gecıstırıodum sonraa 5dk gorsem yeter dedı nese bulustukk montunun ıcındeymıs elımı koynuna goturdu cıkar bakalım dedı bı baktımm o kolyeden.askıtomm ıste suprız yaptı kıyamam ben onaaopuyorumnanaktanokulda herkes soruo kolyemıı hıhhh:dilcikar:cokta yakıstı banaa.hihoyyyt
bıde odamı degıstırcem cok sıkıldım onun tulunun rengı duwarının tablosu odanın boyası ws bole seylerle urasıorum.su sınawlar bıtsın de bu ısede tamamen konsantre olucamm.
bilmiyorumkismile
coktan berı alıswerısede gıdemedım zatenn onun werdıgı bı gergınlıkte warrkaydirigubbakcemile3amaa az kaldııı kız son bı haftaamm.
nesee ufaktan ufaktan uzıım benn hadı gorusuruz bebemm

Bugun annemi coooooo..k ozledim...yalnizca 5 dk sesini duymak ozlemimi dindirmeye yetmedi...canim annem az kaldi kavusmamiza....ellerini,kokunu cooooo...k ozledim annem...Seni cooooo...k SEVIYORUM...Allah sana uzun omurler versin...Allah izin verirde kavusabilirsek ellerinin deydigi yemeklerini bol bol yiycem .bu sefer bana kizamiycaksin az yemek yiyorum diye...o kadar ozledim ki yemeklerini...herseyin burnumda tutuyor ANNEM...bekle bizi...karnimdaki minik bebegim ve ben geliyoruz...az kaldi:)

Sevgili Günlük;
ıtalya iş gezim bitti çarçabuk Türkiye'yi özledim gerçekten... guclubacismile
Aşkımın babası 1 haftadır hastaneye yatmıştı nefes darlığı probleminden, tahiller yapmış kötüymüş sonuçlar.
Sanırım kanser demiş doktor, günlük inşallah değildir inşallah doktorun evhamıdır tüm bunlar.
Zaten aylardır morali bozuk daha da olmasın artık...
Dua ediyorum hep Allah'ım nolur herşeyin hayırlısını ver.
Sevdiklerimi ve beni sevenleri sevmeyenleri de koru Allah'ım...
Gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlısını da gönlüme razı eyle Allah'ım...
Ailemi, aşkımı koru...
Bizlerin bütün bir aile olmamız için yardım et Allah'ım...
Artık yoruluyorum tüm gücüm tükenmeden bana aydınlığı göster Allah'ım...
:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
benim de icim skkn bunalim. gece uydugumda 4 e geliyordu. sabah surunerek ciktim resmen yataktan keyifsiz bi kahvalti ardindan is.
yeni bitti sayilir islerim. bogazim cok aciyo konusmaktan. ellerim tutmuyo sanki gozlerimde de karanlik var gibi hissediyorum.
uyusam cok uyumak istiyorum. uykumda bile dusunuyordum enterasan bi ruya gordum. onunla ilgili..
bi tepe varmis oraya tirmaninca ay a cok yakin oluyormusum ona ulasiyormusum. tepeyi tirmandim ona ulastim ruyamda.
ne anlami varki simdi bunun? ama cok guzeldi biliyor msun.. ay yakindan muhtesemmis.
dun ani bi kararla duzlestirici aldim kampanyadaymis.. gayet guzel bsi cikti begendim baya.
su yuregimin carpntisi ellerimin titremesi bi gecse iyi hissederim belki.
ooof off.

Akşam için eşimle güzel bir butik otel açılmıştı marin butik otel diye.Oraya gidecektik kızımızı alıp,yemeğe..boshayallersmile
Ne kadar şanssızımki kocamın toplantısı var.8i bulur diyor..7den sonra ben çıkıp ne ediyim zaten Alya 20:30 gibi uyuyor..Öffffffff...ohaoldumsmile
Çok şanssızım günlük çoook...mafoldumben
Kaldım gene bir cumartesi akşamı daha evde,iyi mi?benneyaptımki

guya bugun alisverise gidecektim.tek olunca canim istemiyo.hediye ceklerimle kendime biseyler alacaktim yakinda tarihini kacircameyvahedigeldismileyarin her isimi halletmem lazim.cok gereksiz bir haftaydi.umarim pzt normale doner..alsanaalsanasmile

selam günlük, bugün esim kendisi icin cok önemli bir sinava girdi, persembe günü ögleden sonra belli olacak sinavi, insallah sinavini basarmistir... cok calisdi bitanem almancayi insallah diplomasini alir...

offf offf eşim asker olcak bikaç ay sora nası dayancam .....boshayallersmilebebeğimmmm seni özlüorum şimdi olsaydın 7aylık olacaktık nerdyse karnımda harektlerini hissedecktm ama yoksun......giittiin beebgmm beni benm bedenmde bıraktın bebeğimmmmmmmmm :gitme:senağlama seni çok seviorum annemsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…