Kadınlar Kulübü Günlük

kocamı özledim günlük.. mafoldumben
5 gündür uzaktayız. ben annemlerde kalıyoruz oğlumla, o bizim evde.
annem oğluma baktığımdan mecburen onlarda kalıyoruz. kocam da grip olunca mecburen ona kapılar kapandı gidip evimizde kalıyor.
bebeğimiz daha çook minik, çok savunmasız.. :1no2:
ona bulaşmasa bile bana bulaştırsa gribi, benden mutlaka çocuğa geçer.
taşınmak istiyorum artık anadolu yakasına.
kendi evimde uyumak istiyorum. tv seyretmek istiyorum.
tek odaya tıkılmak istemiyorum ben artık..
offf içim sıkıntılı bugün, haftasonu olsa da oğlumla sabah yatak keyfi yapsak...
:Saruboceq:

selam günlük,çok kızıyorum ya bazı kişilere,kendi yaptıklarını unutur,o yaptıkları şeyin aynısını sen yapınca kızarlar. çok komik gerçekten.
o yapmasaydı,inan günlük,asla yapmazdım bunu. çokta tın derdim.
ama ben,hz.isa değilim.
biri yanağıma tokat attığında öbürünüde çevirip ,bunada vur diyecek kadar.
ha onakalsa,,o yapar ama ben asla yapmamalıyım. neden peki. ilk hareketi benim yaptığımın aynısını o, ilk yapan değil mi.
o yapar ama biz yapamayız.komik gerçekten..
yok öyle. çifte standart. kimse kusura bakmasın.okadar saf değilim.
neyse,
geçen gün arkadaşlarla avatara gittik. böyle bir film yok. muhteşemdi... bayıldık.
bu filme, 2ci kere gidebiliriz. herkese tavsiye ediyorum.
bir uzaylınında ne kadar güzel olabileceğini gördüm ,bu filmle biz insanlara çok benzemese bile.
o gezegendeki do ğa ,muhteşem,, insan ,olsada böyle bir yer,orayı görebilsem diyor.
..

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın günlükcüm opuyorumnanaktan

Artık bir yerden başlamak lazım dimi günlük hadi bakalım kolay gelsin bana :lepi:

günaydın günlükmirmirmirmir
bugün felakaet hastayım ya zaten
2 gündür belliydi kırgınlıgımda:umursamaz:
grip oldum ya ve regl de olcak ikisi birden öffffmafoldumben
sırtım ağrıyor ya sağlam değilim görüyosun demimafoldumben
yarın ve pazar günüde kursa gidicem :umursamaz:
hiç boş günüm yok ya gündüzleri dışarda gezemyi özledim valla
hep akşama denk geliyo
bide süper kıyafetler aldık aşkımla o bari morelimi düzeltiyor birazzemuszemus

oofhhh pffff....
günlük nannn :sinifsinif:
çooook sıkıldımmmmmmmm bunaldımmmmmmmm yoruldummmmm
sabah iş akşam kurs ölüyorum yaaaaa mirmirmirmir:bbo:
bu yolu kendim seçtim hem okuyup hem çalışmayı biliyorum ama bu kadar zor olmasıda bünyemi çok yoruyo be günlük sabah 7buçukta evden çıkıyorum akşam 9buçuk 10dan önce evde olamıyorum..... hele akşamları işten çık kursa gittt ooff hiç çekilmiyo yaaaa mirmirmirmir ama mecburum napıyım...sadece okula gıtsem olmıycaktı aıleme destek olmak zorundayım sonucta...
hem evlencem ceyız duzuyorum para lazım demi :jeyyar:
yaaa su nısan alısverısı dugun alısverısı v.s butun ayrıntılarda
rabbım bana yardım et nolursun
hıc uzulmek ıstemıorummmm
herseyın hayırlısını nasıp et
en hayırlı sekılde guzel bı sekılde alalım herseyımızı
ve bana ucuz bıseyler bulmakta yardm ett.. cokk pahalı hersey yaaa...
aşkımda battı bende walla daha şmdiden :1no2:

neyse ben bu konuyu yıne ıcıme atıyorum bı kenara koyuyorum ve sana bı suprızım var gunlukkkkk bıl bakalım neeeee sırnaşık şey
günlükkk ben dün gamzeme gitttimmmmmmmmmmmmm :lepi:
sonunda kavuştuk balböcüğümleeeeeeeeeee :sm_cool:
süperdiiii yaaa waryaaa bir insan bu kdar güzel bu kadar içten bu kadar misafirperver olabilir...
bir görsen meşhur makarnadan vardııı dolmalar açmalar kekler börekler oof ooff oof....
veee 3ü 1 aradalarrrr :jeyyar: gamzemm..eminemm annadınız siz :jeyyar:
kursuda ektim dün gamzem için oohhh sefam ossunnnn feda ossun anammm :roflol:
neyse günlük ben gittim yazarım yıne
yarın askımı gorcem ogleden önce kurs ogleden sonra aşkkkkk uleeeeeeee :lepi:

:Saruboceq: NAZARLARDAN KORUSUN RABBİM BİZİİ.... :Saruboceq:

Kız günlük

Bugün bişe farkettim. Daha doğrusu bayağıdır aklımdada şimdi soriyim sana.

Kocam beni niye hiç kıskanmıyor allasen.bilmiyorumkismile, yetimmiyem öksüzmiyem, niye ya, niye.benneyaptımki, ay sinir oluyorum bu duruma. Acilen bir plan yapıp, kıskanmasını sağlamalıyım.CADIARZU

Hadi çav bebek.şakkıdı

Selam günlük bayanssulusmile
Oh be başardım sonunda şakkıdı
Sabah sabah telefon konsolunun üstüne çay döküldü :mymeka: sabahtan beri uğraşıyorum tamir edeyim diye kimseye çaktırmadan eyvahedigeldismile santralı başka telefona aktardım konsolun fişlerini çıkarttım kaloriferin üstünde kuruttum tuş takımı çalışmıyordu nihayet çalıştırdım bilmiyorumkismile kimse çakmadı neyse ki şimdi rahat rahat çayımı içebilirim artık tabi santralın uzağında he he he :icecream:

Slm tatlım bugün neler yaşadım bir bilsen
duygudan duyguya sürüklendim.Kazımın Haticeyi sürüklediği gibi...kaydirigubbakcemile:çok üzgünüm:

Sabah pazartesi günü olan bilgisayarlı muhasebe sınavı kopyadan dolayı iptal olduğu için tekrar sınav yaptılar.Benim sınav iyi geçmişti ve kesin geçeceğim gözüyle bakıyordum...
Bugün tekrar yapıldı diğer sınav geçersiz sayılacak ya artık... Bi üni'de sınavın iptal olması ne saçma :hulya:
Neyse ben salak gerizekalı şahsiyet olarak 50 adet bilgisayarın içinde git tarihi bozuk bilgisayara otur... Yaptığım kayıtlarda hep hata veriyor 2002yılı kayıtı diye ama ben şirketi 2010 olarak açtığım için bi türlü hatalar bitmiyor. Neyse ben üç kere şirket açıp kapattım hep hata ile karşılaşıp kapattım derken hocayı çağırdım.Hoca snein bilgisayarın tarihini yanlış ayarlamışlar değiştirilcek dedi.Neyse bu adam değiştirdi ben yine baştan tabii heyecandan neyi nereye kaydedeceğimi bile unutmuş şekilde ne yapacam bilmeden yapmaya çalışıyorum ki beş dakika sonra süre finish... yasakkelime

Ben sinirden ağlamaya başladım bu kopya olayı olmasa geçecektim diye hocanın yanına gittim. Tek salak ben değilmişim oğlanın birinde de aynı şeyler olmuş.Neyse hoca diğer sınıfla size 20dk vercem dedi.Normalde sınav 40dk zaten yetmiyo yap bakalım 20dk'da ne yapabilceksen.Heyecandan açılış fişini de git mahsup fişine kaydet ah salak kafam....
Kesin kaldım diyerek çıktım sınavdan. Yolda ağlamamak için zor tuttum kendimi...

Eve geldim kimse yok hıçkıra hıçkıra ağladım.Sonra dertleşcek birini istiyorum ya aradım ablamı ablam sakinleştirdi sağolsun... Canım benim ya iki ablamıda çok seviyorum hemde çoook Şeniz Diğeride en az onun kadar ilgilenirdi arasam ama çocuklarını okula gönderiyordur diye meşgul etmek istemedim onu... :1hug:

Ben ablamla konuşurken annem geldi ağlamaklı olduğumu gördü tabi babam geldi sonra o da gördü.Oturdum anlattım hani sınavım iyi geçmişti ya bizden sonra girenler sorularını vermişler diye iptal oldu bugün tekrar olduk başıma bunlar geldi diye.Babam laf sokacak diye de bekliyorum bilmiyorumkismile Herşeye çare bulunur ölüme bulunmaz dedi ikiside boşver üzülme dediler... boshayallersmile

Biz konuşurken okuldan bi arkadaşım msj yazdı finansal yönetimi geçmişsin diye ki bu rüya gibi bişey yani finansal yönetim hocası çok zorluyo bizi proforma bilanço tutmazsa yaptığımız tüm işlemler zaten bişeye yaramıyor. Proforma düzenleyemeyeni asla geçirmem diyordu... Sevindim bende ablmı aradım söyledim o da üzülmüştü benmle o da sevinsin istedim çok sevindi cnm benm :1hug:

Şimdi üzüleyimmi sevineyimmi çok karışık bir durumdayım ama bu finansal yönetimden geçtiğim haberi bana öyle iyi geldiki bugün alabileceğim ve moralimi düzeltebilecek en güzel haberdi. Yani bilgisayarlı muhasebe kalsa bile tek ders kalmış oluyo tek ders sınavına girmiş olacağım... :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
Yaz okuluna kalmasın artık hiçbi ders Rabbim yardım et bana çalıştığımın karşılıklarını ver nolurrr :Saruboceq:

Pek sevgili günlük,
uzun zamandir ugramiyorum farkindayim, ama tatsiz tuzsuz seyler yazacagima hic yazmiyim diyorum daha iyi..
Sikildim artik bu kücük Emrah modundan.
Yetti bee, baslarim askindan meskinden de. :mymeka:
Koca 6 ay oldu, bi silkelenmenin zamani geldi de geciyor bile.

Herneyse,
bugün arkadaslarla buluscaz, bakarsin bi sürprizle malum kisi de o ortamda olur.
Ama alistik artik medeni medeni takilmaya,merak etme.
Baska care de yok zaten.
Bu yolu biz sectik, biz yürüyecegiz.

günlük ben çok kötüyüm :1no2:
hiç iyi değilim gerçektenn
yüzüm gülüyor ama herşey yapmacık rol yapıyorum hep içimden gelmiyor hiçbişey
şu an bile gözyaşarımı zorla tutuyorum günlük
çok sıkıldım artık inan çok yoruldum bugün iki sınav birden yoruldum artık yeter mafoldumben
bir yandan başka sorunlarım da var ama onları burada yazmak istemiyorum
zaten kendi içimde muhasebesini yapıyorum bol bol
bilmiyorum günlük ne olacak bu hal durum vaziyet :umursamaz:
hiçbişey yolunda değil hayatımda hiçbişey
aslında herkesin imrenerek baktığı hayatım darmadağın mafoldumben
artık kafamı dağıtmaya ihtiyacım var kendime vakit ayırmaya dinlenmeye...
istemiyorum ben böyle hayatı yeter 2 yıldır çektiğim ya yeter!!!

selam günlük bugün ben leptapla buluştum biliyomusun?

Çok tatlı çok iyi niyetli bir insan opuyorumnanaktan

ıyi ki de buluşmuşuz çünkü onun gibi güzel temiz yürekli bir insanı tanıdığım için çok memnun oldum. olumunekankayizsmile

Neyse ben kaçıyım hadi bye günlükcüm Şeniz

Ne yazayim ki sana bilemedim.
Herşey aynı ben hala aynıyım düzelemedim ama inatla da doktora gitmicem işte gitmicemm.
Öyle çok geç yatmama rağmen çok fazla uyuyorum bünye okadar zayıflamış ki :S
Yarın dersanede ne yapıcam bilmem...
Daha doğrusu kalkabilcem mi ki acaba... ?
Ehliyet başlayalıı ne kadar zaman oldu ben hala sağlık raporunu getirmedim onun için bi ara hastaneye gitmem gerek o zamanda bi cildiyeye çıkayım bari... Neden böyle oldu hiç böyle olmazdı normal bi sivilcede değiller.. Sinir oluyorum bu duruma..
Birde varya bugün bizim kömürlüğe hırsız girmiş büyükannemde kapının açık olduğunu görünce bakayım demiş 2 tane genç çingeneyi görmüş kadını boğmaya kalkmışlar bağrıncada kaçmışlar.Hey allahım ya soyu batasıcası bunların.Ya böyle aşağılık bi millet var mı ya! Bu şehirde normal bi hırsız yoktur yani bütün pislikler bütün herşey bu çingenelerde.Aralarından toplasan ne kadar az insan çıkar!

Gayet miskin bir gündü dün geceden sonra Ayılmak uyumak ve uyanmak zor oldu tabii
Ama nette bu kadar zaman kaybetmemek iyi oldu, kendime geldim
Bu kadar ciddiye almamak gerek bazı şeyleri ömür dediğin 3 gün
..
Ha bu arada dün bir yerde okudum şu cümleyi çok beğendim sana da yazayım hadi hatrın kalmasın..Bu arada msn e yazdım bu cümleyi

ınsanlar tuhaftır! fena birşey yapmakta olduklarını hissedecek olurlarsa mutlaka en evvel vicdanlarını susturacak bir sebep bulurlar - Halid Ziya Uşaklıgil-

Teyzeyim ben....:asigim:

Bugün hayatımız misss gibi oldu....

aşıkk oldum bu küçük adama.....

allahım ne kadar şükür etsem az sana.....

gecenın sessızlıgımı bana seni dusunduren
sensizilikmi
aya bakıyor senı duısunuyor yıldızlara bakıyor senı dusunuyorum
sonra en parrlak yıldızı secıp
defalarca senı sevıyorum dıyorum
belkı sen su an uyuyor ve en tatlı ruyaları goruyorsun
bense
bı zıfırı karanlıkta yıldızlara bakarak senı dusunuyor ve senı yasıyorum
zor olan da bu
senı sen olmadan yasamak
gece karanlık coktugunde
urkek bı cocugun annesıne sıgındıgı gıbı
sıgınıyorum sana
korkuyorum belkıde karanlıktan
sensızlıkten korktugum gıbı
onun ıcın karanlık her coktugunde ben
sevgıne sıgınıyorum
sonra kapatıyorum gozlerımı
ve yıne senı dusunuyorum
ne kadar zor olsada sensız olmak
sen olmadan senı yasamak
ben her gece yaptıgımı gibi yıne senı dusunuyorum
sabırla bekliyorum gelecegin günü
elini tutacagımı sana dokunacagım günü hayal edip
ben yine seni düşünüyorum
sende beni düşünüyormusun???:kedi:
sende bana ben kadar hasretmisin
günleri saatleri dakikalari sayarak her biten güne bugün de biti diyip
aşkla hasretle sevinip ben yine seni düşünüyorum
bak be askerim ben seni ne çok düşünüyorumopuyorumnanaktan
ben seni çokkkkkk SEVİYORUM :asigim::asigim:​

merhaba günlük ,bugün koçiş kredi işini halletti ay nasıl rahatladı anlatamam oh be biraz sabırlı olsam düzelecek herşey ama çok zor be yaa

1şubat evlılık yıl dönümümüz az kaldı... salı günü gidi kocişimin hediyesii alıcam ço düşündüm ve fenerıum dan 2010 forması almaya karar verdim..eminim çok bgenecek...ama onu daha mutlu görmem için şubat iki de o güzel haberi almalıyım ve ikimizede yıl dönümü hediyesi olmalı nolurrr allahım nolurrrr dua et bana be günlükk

Bugün bizim için çok önemli bir gün.Hoş her anımız değerli ve güzel,ama bugün daha bir özel ...

Göze gelmekten korkar olduk ,millet bile bu durumun farkında.Nazar bocuğu alıp ,evimize getirmişler.Bilmiyorlar ki,nazar boncuğunun içinde yüzüyoruz.kaydirigubbakcemile3
Temizkalpli arkadaşlarımız hep yanımızda zaten.Parmakla gösterilen çiftlerdeniz.opuyorumnanaktan Onlar gözlemlemiş,güzel yürekleri ile de yorum yapmışlar.Zaten hep şunu derim: Benim hakkımda ne düşünüyorlarsa Allah da onlara iki katını versin. opuyorumnanaktan
Tabi kötü niyetliler için bu durum elem verici olacak.kaydirigubbakcemile3 Ee,onlar da içlerindeki çiyanlıklardan kendilerini arındırsınlar !.. Belki o zaman dostum olma şerefine ulaşırlar.kaydirigubbakcemile3
Şimdilik bu kadar son durum.Yakın bir zamanda ,yine yaparız senle bir günün kritiğiini daha.yerimseniben

selam günlük..aslında benim bi günlüğüm var ama kendisini şuan senlen aldatmaktayım :kedi: hiç iyi hissetmiyorum kendimi!günlece uyuyabilirim aslında.bugün çok fena atıştık benimkiyle öfkemi ve inadımı bi türlü yenemiyorum!:umursamaz: umarım yarın daha iyi bir gün olur ve özür dileyip kendini affettirmesini bilir...acayip gerginim yarın ola hayrola.inş yarın güzel bi günün özetini yazarım sana :Saruboceq: iyi geceler sanal günlüğüm...mirmirmirmir

Yarın oğlumu alacağım çok güzel 24 saat diliyorum ikimize. Nazar'ı çok sevdi üçümüz uyusakmı ki ? Aşıları tamam neden olmasın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…