Kadınlar Kulübü Günlük

günlük bugun garip bi gündü benim için biri için çok üzüldüm kendimi yerine koydum hiç hoş olmuyor (((
bidaha öle davranmak yok boncuk (((

yogun bir tempo bitti derken yine yolculuklar basladi hemde bu karda sogukta..eyvahedigeldismilebugun eksin dolu bir gundu bir daha yasamak istemiyorum ben yaaboshayallersmile

naber gunnusun
ugrayamıyom kusruma bakma
benı sorarsan ıyım
facede karsılıklı yazısıyoz vatandasın bırıyle sonumuz hayr olsun...
benden ayrılma nedenlerını bılmıyomusum dınlersem ona hak verırmısım ...ayısıgımısım..
daha cok beklersın hıhh
bugun cok basım agrıdı gunlukcum cnm benım:)
gece 4e kadar oturuyom gunduz kacta kalkıyom sorma:S
off valla daha bıse yazamıcam gunnusum hadı bay bay

hayat çok garip
bende en az onun kadar garibim
bazen yaptıklarıma ben bile şaşıyorum
Allah akıl fikir nasip etsin bana ....

gut morning günnüküm...
yaaa sadece pazar günleri tatil olduğumda ne yapacağımı şaşırıyom resmen :bbo: az buçuk evi toplayabildim onun dışındaki hemen her zamanı bir yerlerde uyuyakalarak geçirdim bebeeem:roflol:
bugün fırlama kardeşimiz izine geliyo askerden en son nikahta görmüştük özledik baya...
şimdilik bu kadar günnüküm si yu

günaydın günLük ... :sinifsinif:
gerçi ne kadar aydın bir gündür bilemiyorum ama bilmiyorumkismile
içim sıkılıyo be günlük ...
çok seviyorum ama bide şu tartışmalar olmasa !
ama bu kez bütün hata benim yüzümdendi klava:
çok kırdım kalbini , çok haklıydı bu kadar tepki göstermekte :1closedeyes:
gözyaşı pınarlarım kurudu... istanbulun su sorununu ben çözerdim heralde akıttığım yaşlarla ... hep benim yüzümden hep!
affet beni n'olur... sensiz yapamam bilirsin bocalarım hemen
şimdi nasıl geçecek bu 5 gün yine sensiz
dün babam ve annemlede uzun uzun konuştuk
çok ağladım yine tutamadım kendimi
sanırım ben beceremiyorum...
hemen duygusallaşıveriyorum
offf içimde o kadar şey var ki söylemek istediğim ,
ama boşver içimde kalsın günlük
karnıma ağrılar giriyor... inşallah yine midem tutmaz :Saruboceq:

eminecim çok teşekkür ederim sorduğun ve ilgilendiğin için.ama anlatıp bi kez daha hatırlamak istemedim.ben canım sıkkın olduğunda konuşamam hep içime atarım konuştukça daha kötü olurum o yüzden anlatmadım seninle bi ilgisi yok tatlım sakın yanlış anlama.biz seninle şafakdaşız ule..beraber sayıcaz seninle şafakları...sen sevdiğine kavuşacaksın bende sevdiğimle nişanlanıcam yakın tarihlerde... 8 mayıs - 16 mayıs ule...!

gamzem canım seni çok seviyorum haftasonu konuşamadık seninle ama günlüğünü okuduğum kadarıyla güzel geçmiş anlaşılan...hep mutlu ol gül yüzlüm.seni mutlu görmeyi çok istiyorum.hep enerji dolu ol...içinde rahat olsun huzurlu olsun mutlu olsun artık..... benim için çok önemlisin ...

BENDEN BU KADAR GÜNLÜK...
SONRA YİNE YAZARIM ...
OLMAYAN KEYFİM YERİNE GELİRSE bilmiyorumkismile akannehir

günlüğüm hafta sonum felaket geçti bee
dün girdik yine birbirimize ne yapıcam bilmiyorum annemde çok üzüldü biz kavga edince
dün bize geldide kovacaktım nerdeyse
niye böyle oluyo ki hep
aynı kavgaları devamlı yapıyoruz ben artık çok yoruldum ne kadar daha dayanırım hiçç bilmiyorum
dün semraylada konuştuk o da sevgilisinden ayrılmış

hep ben mi günaydın dicem günlük
bi nezaketi öğrenemedin haa bi kere de sen hal hatır sor
neyseee,
yeni bir haftaya başladık
kuzumla güzel bir hafta sonu geçirdim
aldım yavru kuşumu gittim maltepeye
bekarlıkta gittiğim cafede mamamızı yedik
bir güzel doyduk hiç sorun çıkarmadan bütün gün gezik ana oğul
sonra pusetinde uyudu kuzum
ben de o uyanmasın die taksiye binemedim ve 45 dakkacık yürüyerek
arkadaşıma gittim şimdi her bir kemiğim ağrıyor,
dün de ana oğul yatmışız güzellik uykusuna
gurbik cadısı aramış hemde 3 kere
bizim oralarda ev bakıyolarmış
acuk hal hatır ettik
1 aya ülkeyi terk ediyormuş
ne kadar kalacakları daa belli değilmiş
soranlara selam etti,
paşamla da konuştu senden bööle bi sıpa nasıl doğdu dedi:))
babamız iş değiştirdi,h.sonlarıda kursu var
adamı gördüm yok
özledim valla kocişimi,
2. bebe planları var ufak ufak ama haziran gibi gündeme alcez
tatil dönüşü,
bir çılgınlık yapıpyoz arkadaşlarla
eşsiz ve çcouklarla tatile çıkıcaz
dönüşümüz muhteşem olcek,
tatil sonrasında hobaaaaaa ve gelsin 2. bebiş,
ya kuzey ya ya da su allah ne verdiyse artık
haydin ben kaçtımm
öperim en sidiklisindenn

kes!!! ve beni dinle günlük
hazirlan gidiyoruz
nereye mi? sorma hazirlan dedim sana
cabuk acele et
kalin giyin, disarisi soguk
hadiiii

gecinemiorum sewgilimLe günnükk sıkıLdım kawga kawga ayrıLsak mı ne yapsakkk !! :umursamaz:
ayrıLınca ne oLacak bu böLe geLmiş böLe gider amaaann alsanaalsanasmile

Günaydın günnüküm zemuszemus
Bir rahatladım ki sorma, bütün yük kalktı üstümden, kuş gibiyim, savdım ben sıramı şimdi benden sonrakiler düşünsün hihoyyyt
Pazar gününü atlattım çok şükür kazasız belasız
Ufak tefek aksilikler oldu ama olacak o kadar, geçti gitti çok şükür

Annemler yarın kesin taşınıyorlar günnük süper bir haber bu değil mi hihoyyyt

Uzun uzun yazamayacağım şimdi çok yoğunum yine uğrarım hoşçakaaal a.s.

Tünaydın Günlük zemuszemus
Yorucu bir hafta sonundan sonra işbaşı yaptık bakalım hayırlısı akannehir dün akşamdan beri midem kalkıp kalkıp iniyor neden dersen cumartesi her zaman ekmek aldığım fırından tazecik mis gibi 2 ekmek aldım bir de onu dilimlettim cumartesi akşam yedik afiyetle pazar akşamı elime bir dilim aldım içinde birşey gözüme çarptı bir de baktım ki ne göreyim ohaoldumsmile ilk aklıma gelen şey.....hadi söylemeyim miden kalkmasın senin de peçeteye sardım kalan ekmekleri de kuşlara verdim akşam iş çıkışı fırıncıya gidip göstereceğim bakalım tepkisi ne olacak ve derhal hem belediyeye hem de 174 ALO GIDA'yı arayıp şikayet edeceğim insanların sağlığı ile oynamak neymiş öder cezasını anlarkötükedihüso ekmek makinası alıp kendim yapmayı düşünüyorum bakalım artık internetten de su filtresi sipariş ettim su parası vermekten anam ağlıyor kafamçokkarıştıdünyayı kendi ellerimizle kirletiyoruz ya Allah sonumuzu hayır etsin, hadi ben kaçtım baay günlük kaydirigubbakcemile5

Sevgili Günlük;

Yarın ıtalya'ya gideceğim...

Heyecan bir tarafa haftasonu hastalandım acile gittik pazar pazar...

Çok kötü bir haftasonuydu hala da iyileşmiş değilim... Nazar mı değdi ne bana?
:1no2:

Allah sonumu hayır etsin günlük.

ınşallah ıtalya dönüşü yanında olurum... a.s.

nabersin günlük? buraya yazmak içn uğramamışdım aslında boshayallersmileyazılanlara göz gezdirdim
sonra hadi yazayım bişeyler dedim bugünlerde yazmayı bırak konuşasım yok günlük:umursamaz:
ya da konuşmaya başlasam durasım olmuyor...kafamçokkarıştı
gene yeni kararlar ve yeni umutlar lazımdı bana..ilk adımı attım zorlancam maddi olarak biliyorum
ama içimde kalmaması ilerde pişman olmamak için ki biliyorum kendimi sonra binpişman olurum
kpss kursuna yazıldım ilk taksidi ödedim Allah kerim sonrasına dedim bakalım şubatın sonuna
doğru başlıycam hayırlısı olsun ama bana çok güç lazımguclubacismile yarım kalan şeyleri tamamlamak için,yeniden umutlanmak için ...bu arada mayısda da son atamalar varmış sınavdan önce
hadi Allah yardımcım olsun kurtulayım hayırlısıyla bu karmaşadan:bbo: mayısda zor ama deniycem tekrar tekrar deniycem herşeye herkese rağmen pes etmek yok:1closedeyes:

slm günnüş kardeş;
sana gelmeyeli uzun zmn oldu.. bi doluda amlatacak konu birikti ama hepsini yazacak gücüm yok şu ara heeeçç ii deilim:1no2: moralmen bitiklerdeyim çıkmazdayım sesimi çıkaramamktan herşeyi içime atmaktan bende bunu böle istiyorum benimde kararım bu diememekten önüme çizilen çizgide yürümekten başkalarının çıkardığı fırtanalardan birtek benim yara almamdan çok bunaldım...uzatmadan konuya gireceğim ve okuyan ARKADAŞLARDA bana bi fikir versinler...
Şimdi benim koca askere gidio hemde uzun dönem 15 ay mayısa kadar kayınvalidem ve küçük kaynımla ki kaynım 20 yaşında ve kardeşim olsa bu kadar severim bizde kalacağız mayısta kayınvalidemlere geçeceğiz buraya kadar ii ara sıra gelim kayınvalidemle evimdede kalacağım... beni üzen sorun kocam annengilde kalmıyacaksın dio başka bişi demio dün kayınvalidem sıkılır bi değişiklik olur oğlum olurmu öle şey dedi ama onunda kalbini kırdı karışma bize dedi 2 kişiye bakamıonuz yükmü oldular size dedii ama onlar o manada demedi maddiyatımız zaten allah bozmasın çook ii...ben burdayken gelincede kalsın ama ben askerdeyken yok kalamaz dedi ben napcam günnüş kolaymı o bırakıp gidecek herkesle ben başa çıkacağım bide dün dolaşıyorduk konu arasında bütün sorumluluk sende dedi eeee dedim seninkiler kötü geçinirse ben napacağım dedim sorumluluk bende die yükleme dedim sen askere gidince tek sorumluluğum oğlum dedim ama anladığını sanmıyorum eşimle çok ii geçiniriz genelde öle sık kavga etmeyiz uzun süre küs kalmayız 2 senede en uzun 5 gün küs kaldık oda birkere oldu ama bu askere gitme annemlerede kalma konusunda bir türlü anlaşamadık sırrf o kırılmasın gidecek üzülmesin die ii diorum ama ne zmna kadar herşeye tmm derim bunuda bilmiorum.. çok seviorum kocamıda:asigim: ondan ayrılmak zaten moralimi bozuo yaa allam inş çabucak geçer şu 15 ay allahtan oğluşum var yanımdada yanlız deilimm akıl ver bana günnüş napıyım ben heee söle hele bi banaa!!!

Günlüğümm merhaba...
yaa çok mutlu oldum şimdi neden mii??
Canım Nazlı ablam aradı şimdi beni...
Onun sesini duymak herzaman çok iyi geliyor bana...
Başım çatlıyor ağrıdan o bile hafifledi sankii...
Ahh ablam yaa neler gelmiş başına çok üzüldüm...
ne diyelim allah daha beterlerinden korusun inş..
Herşey bizler için ama bazen zor oluyor...
Dualarım seninle..canımsın iyi varsınn.....

Bu günde hasta olmamın bana vermiş olduğu halsizlikle uyanmam ve kalkmam 2 buçuğu buldu..
Aslında daha önce kalkıp ilaçlarımı içmem gerekirdi ama buna vücudumun her parçası her uzvu şiddetle karşı çıktı izin vermedi buna...
Kaltıktan sonrada şimdi de ve sanırım bi kaç günde böyle kendimi harap ve bitap hissedicem...
Her yerim ayrı ağrıyor... Her yerim o kadar ağırlaşmış ki sanki 46kgluk bi vücudu değil bi tonluk bi vücuda sahipmişim gibi hissediyorum..
Acayip zorluyorum kendimi birşeyler yapmak için..
Ve başarıyorum...
Öncelikle ağrıyan her yerime kas gevşeltici sürüyorum ama sürerken bile canım yanıyor.. Çok garip..
Sonra saçıma maskemi yapıyorum.. Maksat birşeyler yapmış olmam ...
Ve az öncede kendime yumurta pişirdim... Ve zorla yiyorum çünkü midem bulanıyor..
Yesem bi türlü yemesem bi türlü... Ama birşeyler yemem gerektiğini biliyorum ve yine zorluyorum kendimi yemek içinde... Lokmalar ağzımda büyüyor.. Her çiğneyişte her yutuşta çıkarmazsam iyi diyorum...
Üşüyorum sonra..Evet garip ama ben bu sıcak odada üşüyorum bu gün ara sıra..
Ama bazende boğulcak gibi oluyorum nefes alamıyorum...
Sıtma tutuyor böyle işte.. Giyinsem mi soyunsam mı bilemedim..
Ne dengesiz ne kötü bir gün...
ınsan iyi olduğu zamanlar sağlığının hiç kıymetini bilmiyor gerçekten...

Selam günlük,
Çok stresliyim yine, ama sebep yok.
Dün bu stres yüzünden bayılıyordum, nefes alamadım bir süre.
Kocam olacak adam takma kafana diyor ama takıyorum işte napıyım acayip paranoyak oldum.
Psikolojim çok kötü günlük, örnek vereyim dün gece kızı yıkadım sobayı da çok doldurdum birde soba çok yanmış. Kocamda kalk sobayı kapat Ayşe sobanın sesine uyandı diye kaldırdı. Bende sinirlendim başladım kurmaya beni uyandıracağı kadar kalkıp kapatsaydı diye yaklaşık1 saat düşündüm durdum.
Günlük hep aklımda kaynanam, kocam var. Kaynanam bana bugün dalaşır mı, laf sokar mı düşünmekten elim ayağım titriyor, nefes alamaıyorum. Ne olacak günlük. Bi gün beyin kanaması geçirecem düşünmekten. Delirmek üzereyim.
Nasıl gamsız olunur günlük, ha söyle nasıl?:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…