Kadınlar Kulübü Günlük

Çoooook uykusuzum günlük çoooookmirmirmirmir

Dün akşam arkadaşlara gittik. Ordan kalkıp eltimlere gittik. Ordan eve geldik. Kocacım balık almıştı, gecenin bir körü onları temizledim. Sonra dağ gibi ütümün bana kötü kötü baktığını farkettim ne duruyorsun üütülesene beni der gibiyidi. Gecenin 12sinde ütüye başladım. kanımca 1 küsürde bitti. Sonra baktım ojelerim çıkmış, eyvahakannehir, işe böyle gidemem, sil baştan sür derken kanımca 2 küsür oldu saat. Ve sabahın 7.30 unda kalktım. Çooook yorgunum günlük çoook.

Bu arada eğerki yapabilirsem rejime başladım bu sabah itibariyle (benim sözüme güvenme sen yinede:hulya:) belki inanmiyceksin şekerim ama tam 64.9 kilo olmuşumohaoldumsmile, çüüüüüş demekte haklısın, eşşeğin tekiyim benalsanaalsanasmile

Bu sabah 1 kase yoğurt ve 5 tane eti form bisküvi yedim. Ama yürüyüş de yapmam lazım. Şu koca kıçımı kaldırırsam yapıcam onuda.

Hayden le le günlük.boshayallersmile

nişanımız var zemuszemus
allah nasip ederse patimi nişanlıyoruz o uyuz eniştemle:dilcikar:
neyse artık seviyorum keratayı:nazar:patimi çok mutlu ediyo eee buda bana yeter:1closedeyes:
aşkımı çok özledim beebilmiyorumkismile
extereme kankamında kocası geliyo kısmetse 15 gün sonra:teytey:ilk şafak topiğimizi açıcazkaydirigubbakcemile2
yorucu bi gündü yine:kahve:

kankam nazar mı degdircen nan zemuszemus
bende seviyom keratayı :asigim: allahıma şükür yarım kalmadı ilişkimiz :nazar: geldi istedi süprizzzzz
ayy ne giysem acebaa -tatlicadiarzu- mevzularına girmiycem

yorucu günü ben biliyom ama anlatmıycam burda :kedi: söylesem kızarsın delikafadulden

buarada ben mapıstayken bilem kk nın yaramazlarında bana oy veren arkadaşlara tişikkür ediyorum zemuszemus hakkını veriyorum ama hee o an bile banlıydım :lepi:
nan günnük özledin mi beni doru söle Şeniz
nese ben kaçar pek giremiyorum eee malum :nazar:

Günlükcüm;
Salı günü kısmetse ıtalya'ya gidiyorum fuar için uçaktan sonra yolculuğumuzu arabayla yaptığımız için CD neym lazım oluyor canımız sıkılıyor yolda. Git git bitmiyor canımız çıkıyor... :bbo:
Onla uğraşcam bugün ayrıca kuaföre gidiyim de kendime bakıyım ıtalyanlar Türk kız neymiş görsün deee mi? bayanssulusmile
Hem hem bugünün ana haberi babişkom... Bugün 52 oldu Allah'ın izniyle...
Yakışıklı ve gencecik cengaver gibi babam var Allah bize bağışlasın onu.:Saruboceq:
Akşama doğumgünü yapcaz süsleniyim güzelce resim filan çekilelim koyayım şöyleee facebook un en baş kısmına görenler çatlasın.

ıyi haberlerin yanı sıra kötüler de var... Aşkımın babasının ciğerleri su toplamış operasyon geçirmiş dün acil aşkımı da beraber almışlar canlı canlı görmüş öyle çok etkilenmiş dün sesi çok kötüydü. Fena olmuş yavru ceylanım babasını öyle görünce.
Gerekirse ameliyat neym olacakmış inşallah olmaz herkesin sıhhati yerinde olsun günlüküm aşkım üzülmesin... :Saruboceq:

Kaldım buralarda
Aşkım çaresiz
Çekilmez hasretlerdeyim
Dayanılmaz sensizliğin acıları
Simsiyah hayallerdeyim
Dayanılmaz sensizliğin bu acıları
Simsiyah hayallerdeyim

Adını yoldaki taşlara yazdım
Buğulu camlara resmini çizdim
Kıskandım elele gezene kızdım
ümidim dağların ardında kaldı
yüzüne yüz sürmek mahşere kaldı

Gerçek bu şimdi ben hasret mahkumu
Ümitsiz umutlardayım
Teselli aradım gezdiğim sokaklardan
Karanlık yarınlardayım

Adını yoldaki taşlara yazdım
Buğulu camlara resmini çizdim
Kıskandım elele gezene kızdım
Ümidim dağların ardında kaldı
Yüzüne yüz sürmek mahşere kaldı

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
kaçıncı kez dinliyorum bilmiyorum...
ama çok dokundu be günlük....
of allahım benim hayatım niye böyle.....:gitme::gitme::gitme:

Dünyada akla değer veren yok madem
Bazen aklı az olanın parası çok madem
Getirin şu şarabı alsın aklımızı
Belki de böyle beğenir bizi elalem
Türkü yine o türkü
Sazlarda tel değişti
Yumruk yine o yumruk
Bir varsa el değişti
Ben gönlü temiz insana kurban olayım
Gezsin başım üstünde benim hoş tutayım
Ham insanı al karşına söylet azıcık
Dön sonra cehennemdeymiş gel sarayım
Türkü yine o türkü
Sazlarda tel değişti
Yumruk yine o yumruk
Bir varsa el değişti
Gelip de eskiyenler yepyeni gelenler
Her biri gider bugün yarın birer birer
Kimseler kalmamış bu eski dünya
Kimi gitti gider kimi geldi gider
Türkü yine o türkü
Sazlarda tel değişti
Yumruk yine o yumruk
Bir varsa el değişti
Canların cananı dost deletme dinle beni
Küsme feleğe değmez yeme kendini
Çekil otur şöyle gürültüsüz bir köşeye
Seyreyle şu hengamede olan biteni
Türkü yine o türkü
Sazlarda tel değişti
Yumruk yine o yumruk
Bir varsa el değişti

Ah bu gözler neler gördü
Dostu gördü düşmanı gördü
Aşkı gördü hüsranı gördü
Derdi gördü dermanı gördü
Ne zenginler gördü gerçekten fakir
Ne büyük kişiler aşağılık yerle bir
Ne alimler gördü herkesten cahil
Er ya da geç gözümüzü yumduğumuz zaman
Neye yarar olsa şanın şöhretin ya da paran
Götüremez kimse giderken ne bir han ne bir hamam
Gözünü sevdiğimin dünyasından
Ne cahiller gördü gerçekten bilgin
Ne garipler gördü nefsine hakim
Ne fakirler gördü en zenginden daha zengin
Er ya da geç gözümüzü yumduğumuz zaman
Neye yarar olsa şanın şöhretin ya da paran
Götüremez kimse giderken ne bir han ne bir hamam
Gözünü sevdiğimin dünyasından

Kul kurar kader gülermiş
Bazı hikayelerin sonu mutsuz bitermiş
Ama kadere inat insanoğlu hayal kurmaya
Yazgım değişir diye inanmaya devam edermiş

ınsanız bir anlam ararız yaşamak için
Ait oluruz sahip oluruz yada olamayız
Hesaplar yaparız sonumuzu bilemeden
Dünyalar kurarız dengimizi bulamadan

Acılar çekeriz hesabını soramadan
Yeminler ederiz tutamadan
Çeker gideriz

günlük, bu günün ikinci yarısının neredeyse tamamı semizotu yıkamakla geçti. iki kilo semizotunun rahat 1,5 kilosu bildiğin toprak,,, geri kalanıyla yemek yaptım, pişerken küçüldü,sündü,ezildi, büzüldü kaldı 1 tabak semizotu... kime yetecek?
35 yıllık ev kadını değilim ki tecrübe etmiş olayım, hepimize anca yeteceği için 8 kg semizotu alayımkafamçokkarıştı

Günlük, bugün magiclove beni ziyarete geldi delikafaduldenÇok mutlu etti beni, keşke biraz sakin olsaydı işyerim daha rahat konuşurduk bilmiyorumkismile laf aramızda çokta paspaldım haa aklinialirimsmile
Karnım çok aç, akşam anacığımın mis gibi yemeklerinden yiyeceğim için ağzıma lokma koymuyorum cokacimcoook
Sonra yine monopoly oynıcaz, ev alma hayallerimi bu oyunda gerçekleştiriyorum boshayallersmile

Çok yorgunum anlatamam günlük..:nazar:
Uln utanmasam sokakta yatacaktım ya..Çüş diyorum kendime..El kadar bebeyle akşama kadar sokaklardaydım:kedi:
Arkası kısa,önü uzun küt saçımı bir maşa yaptımki sarı sarı,parlak parlak süper oldu..Sonra aldım Alyayı gittim güne.Tüm gelinler,tüm kaynanalar,anneler,kızlar,torun torba..21 kişi olarak para verdiğimiz gün olmuş mu 30 kişiakannehir
Restorant da çok kalabalıktı zaten..Tıkış tıkıştıkguclubacismile
Kokoş kızımıda herkesler çok beğendi..Süsledim püsledim onu..Eee annesinin kızı dediler.Bu arada kimse 66 kilo olduğumu inanmıyor yav..kafamçokkarıştıDaha zayıfsın hadi ordan dedi herkes,dedim ohaaaa..buyrunnnnnnnnnSanırım giydiğim elbisenin ve taktığım kemerin etkisi idi bubayanssulusmile
En güzeli ne oldu biliyormusun canımcım;bize çıktı bu ay çekilişte..olumunekankayizsmile
Çok istiyorduk malum bu ay artık arabamızı alıcaz,bu açıdan fazlaca işimize yarayacak..zemuszemus
Sonra baktım hava güzel dolanmaya devam dedim..Akşam üzeri Alya'yı yedirmek için babamlara geçtim.Yemeğini yedirirken kociş geldi,Alyayı hazırladık..Gene dışarı..Bu sefer köfteciye..Ben dedim daha yiyemem anacım sen ye.O da bozuldu tabi..Neyse dedim bir iki köfte alırım..Sonra yürüdük,gittik bir cafede dışarda oturduk.Sonrada atladık dolmuşa geldik evimize..
Çok yorgunum..Bayılacak gibiyim anlayacağın annem..eyvahedigeldismile

selam gunnus ne haber
bugun butun gun temizlik yaptim.
evi bastan asagi yikadim temizledim.
misler gibi oldu icim rahat rahat oturuyorum. cok yoruldum ama degdi.
burada cok uzgunum cok sevdigim bir aile dostumuzun basina cok igrenc bir olay geldi.
yarin mahkemesi var . bende gidecigim insallah. bakalim neler olucak.
arkadasimiza iftira atildi gunluk. hemde oyle boyle degil.
cok buyuk bir suclamayla karsi karsiya.
hemen avukat tuttuk . insallah en kisa zamanda hall olucak bu is.
rabbim tum zorda olanlarin yardimcisi olsun.
amin:Saruboceq::Saruboceq:

Gunluk, bugun cok yoruldum, cok sukur hastalarim biraz daha iyiler..eve gelince sizmisim ama uyandigimda pek mutluydum..aylardir ilk kez hos bir ruya gordum.. gelin olmustum..hayirdir,sen dersin bu ise ...??? boshayallersmile:CüvCüv:

kardeşşş naberrr:kahve:
akşam yiğenle avatar filmini izledik,allahım o mavi karı ne çirkin ağladı babası ölünce.kahkaha attım resmen ya
yarın uyumayı planlıyorummirmirmirmirsonrada güzel bi kahvaltıcokacimcoook
pazar günlerini sevmiyorum allah günah yazmasın yabilmiyorumkismilene soğuk sevimsiz bi gün yarabbim

pazar günlerini çok seviyom günnük opuyorumnanaktan allahım sevap yaz bana :roflol: :roflol: tanrıça karısı altına geldim şansa bak...
yarın alışverişe çıkcazzz :nazar: müstakbel nişanlımla :nazar: :asigim:
uyusam güzel olur aslında bilmiyorumkismile
omuzlarım agrıyo bi masaj eyi olurdu sanki gamyoncuiremsu
siz hiç sabahlara kadar oturdunuz mu??ben oturdum :roflol: eyşana bagladım -tatlicadiarzu-
nese gidim ben gamyoncuiremsu

''Allaam bana da çirkin talihi ver pilisss''

Birkaç gündür uyanık olduğum saatlerin 3te 2sini face de geçirip eski sevgililerimin yeni sevgilililerine bakıp duran bi manyak oldum. Bilgisayarı açar açmaz msn'den önce face i açıp sırayla adlarını giriyorum arama kısmına. Ezberlemiş gibi önce B., sonra K., sonra hmm kim kalmıştı diyorum, esas oğlan (ki Allah'tan onun sevgilisi yok hala delirirdim yoksa, onun yorum yaptığı kızlara fln bakıyorum), son olarakta tatilde tanıştığım İsveç'te yaşayan çocuğa bakıyorum. xxxx ile ilişkisi var yazıyor, ordan bakıyorum sevgililerine. Sonra da 1 saat kusur arıyorum, cık sarı saç yakışmamış, ay bu çok bakımsız, tipe gellll hahah, şu fotoda iğrenç gibi çıkmış falan. Eğer face'in gizlilik engeliyle karşılaşırsam hemen kızların arkadaşlarına bakıyorum (ortak arkadaş şeysinden fotolarını göriyim diye) hani uyduruk isimler olur ya ''Ankara'da okumak'' ''Ufuk Üni'' ''Bilmem ne topluluğu'' şak onlardan birini ekliyorum, ee onlar da kabul ediyo ve bakıyorum fotolarına ve duvarlarına. Atmıyorum günün en az 1 saati böyle geçiyo, yakında psikopata bağlıycam o olcak. Ya ama kıskançlıktan değil, hepsi de çirkin bu kızların yahu. Biri bile mi güzel olmaz. Bi kere K.'nın ki azmış bi erkeğin bile şey etmek istemiyceği kadar bakımsız, sıfır makyajla dolanıyo, basenleri de can simidi gibi. Tamam B.'nin ki birazcık güzel, tamam tamam yüzü güzel ama saçlarını sarıya boyatmış çok kötü olmuş. Ama şu top 3 te en çirkin sevgilisi olan (bence) İsveçteki bebe. Allaam, senin yaptıklarından sual olunmaz ama, öyle ilik gibi bir bebeyi neden çirkin bi kızın nasibi yaptın bilmiyorum ki :KK43:((( Bu çocuklarda da suç var, göz var nizam var yani, olcak iş mi ben dururken, hıı??

Ya bir de bu face'deki ilişki olayına çok gıcık olmaya başladım. Şöyle bi hurafe çıksa ''facede ilişki yapmak uğursuzluktur'' ''face de ilişki yapan herkes evlenemeden ayrılıyomuş''. Ya da şu dedikodular yayılsa dört bir yana ''facede ilişki yapmış falancanın kuzeni, o hafta içinde sevgilisi ölmüş'' ''falanca ilişki yapmış face de, aynı gün çocuk aldatmış'' gibi. Ya ne kadar uyuz bi cümle ''İlişki durumu: XXX ile ilişkisi var.'' Ha, bir de profil fotoğraflarını yanyana çekilmiş bir fotoğrafları yapmıyolar mı, ıyyyk. Yasaklanmalı bence. Hem olan var olmayan var, dimi :KK43: (Bunun B.'nin profil fotosunun öyle olmasıyla hiçbir alakası yoktur :p)

...

Şimdiiii, bu düşünceler beynimde fink atarken face'de çook uzun zamandır konuşmadığım bi arkadaşımı gördüm, bakıyım dedim n'apıyo falan. Zaten önceden de çok yakışıklı buluyodum, sarışın erkekleri pek beğenmem ama, öyle böyle değil bu çocuk, bildiğiniz bir içim su. Mankenlik ajanslarından fırlamış gelmiş sanki. Her fotoda ayrı bir dehşete düştüm, bu çocukla sadece hava atmak için bile çıkılır lan. Düşünsene okulda kızlarla ''ihihihi işte benim sevgilim X'' diye tanıştırırken herkesin dibi düşer, onun elinden tutan ben olurum. Gerçi böyle bebeleri elde tutmak zor olur da neyse. Devam ettim fotolarına bakmaya, her fotoda ayrı bir heyecanlandım yani, ''ay bi konuşsam, belki bi umut o da yalnızlık çekiyodur, hassas bi dönemindedir de yanında olduğum için bana aşık olur, hııı?'' diye içimden geçirirken, o da ne?! Bi kızla sarılmış bi fotoğrafları vardı. Ama kız bildiğin şey yani, uyuzun teki. Ablası gibi duruyo aynı zaten. Ama fotoğraf güzeldi, çiçek böcük içindeler. Sonra dedim ki ''ne yani arkadaşıdır belkiiii alla allaaa'' diye devam ettim fotolara bakmaya, bi tanesinde kız nerdeyse oğlanın kucağında. ''cık cık cık içine düşseydin pislik'' dedim geçtim, ama son fotoda yıkıldım :KK43:(( El ele tutuşmuşlardı. Kız oğlandan 5 cm kısa, oğlan da çok uzun boylu değil, yani kız bildiğin tıfıl. Bi de salak salak giyinmiş kız, şey dedim 'kim bilir nasıl tavladı bu oğlanı yılannnnnnn, eğer tamamen şanssa allam bana da çirkin talihi ver piliis' Aminnn :KK43:(((((((

istesem su anda cok mutlu gibi davranabilirim. kimseyi degil kendimi bile kandiririm.
o yok diye mi mutsuzum? samiyorum.. boyle bi tatminsizlik bir gariplik var bunyemde.
icimden surekli aglama durtusu geliyo ama koyveremiyorum mesela, ya da cok yiyesim geliyo mutfaga gidip bisey yemeden geri donuyorum. stres mi bu mu yani tek derdim. cidden bu kadar cok kafaya takiyo muyumm? kendime inanamiyorum hakikaten. istedigim zaten boyle bi hayat degilmiydi? neden mutsuzum? neden bi baskasinin hayatini yasiyo gibi hissediyorum? neden surekli neden diyorum :)
su anda cok mutlu olabilirim ama suratimdan dusen bin parca icimde iki ses var biri otur agla diyor digeri de don micini yat kizim sana mi dustu dunyanin derdi deli misin diyor.
ben.. malesef kararsizim.

X