Kadınlar Kulübü Günlük

Günlükkk,

Yılbaşında ani bir kararla köye gittik, çok güzel ve eğlenceli bir yılbaşı oldu...

2 gün sonra da bir kağ yağdı ki, muhteşemdi...

Ama aşkımın yanına gidemedim, çok ama çok özledim..Bu haftasonu gideceğim...

Kursta ilk kur bitmek üzere, haftaya sınav var,
Dilerim ikinci kur hemen başlar...

merhabalar günnükümmmm...
ay bugün çok mutluyum benn biliyorum sen de sıkıldın benim dengesizliklerinden ama
bitanemden geçen bi huy işte
neyse bugün sabah kargalar mokunu yemeden kaydirigubbakcemile3 kalkmış bulunmaktaydım bayanssulusmile
süslendim püslendim bayanssulusmile okula gittim
bygün sınavlarım vardı hiç çalışmamıştım bugün geometri berbattı eyvahedigeldismile
amaaaannn günnük boşverrrrrrr
bitanemle süper bir gün geçirdik
ay ben onu çok seviyorum anladım yine bugün boshayallersmile :asigim:
neyse bu haftasonu dersane tatil veee biz gezeceğiz
stresimizi atıp kendimize geleceğiz günnük allahım ne olur bir an önce haftasonu gelsiiinnnn kaydirigubbakcemile2 opuyorumnanaktan
neyse işte şimdik de aşkımın yanından geldimmm şimdiden çoook özledim ben onu :kedi:
şimdi yemek yiyip biraz kestiricem mirmirmirmir
sonracımaaaaa kalkıp yarınki sınavıma çalışıp test çözeceğim
eee bir dahaki sne bu zamanlrda buraya aşkımla ankaradan yazmak var değil mi yerimseniben
işte onun için çalışıyoruz günnük :dance:
hadi bayyyyyy kaydirigubbakcemile3

Adını yoldaki taşlara yazdım
Buğulu camlara resmini çizdim
Kıskandım elele gezene kızdım
ümidim dağların ardında kaldı
yüzüne yüz sürmek mahşere kaldı

:gitme::gitme::gitme::gitme::gitme::gitme:

Son düzenleme:
günlükcüm ben geldimaklinialirimsmile
ooff sabah bi zor kalktımki sorma günlüğüm dersaneye saya saya gittim.yav cok uyuyorum ben gece saat 12bucukta yattım sabah 8 de zor kalktım.bayada uyudum aslında yani.
neyse dun telefonum bozuldu biliyomusunalsanaalsanasmilenapıcam bilmiyorum askım bana kendi telefonunu vercek bisure onu kullanıcam sonra alıcaz bana bi telefon.neyse işte hoca erken bıraktı dersten geldim bakım falan yaptım yuzume sacıma .sonracıma epilasyon yaptımbayanssulusmile
cıkmasın artık su kıllar tuyler ya.neyse gunluğum hadi optum

çok yoruldum buğün
misafirlerim vardı
evde hiç tek kalmıyorum
maşallahh bana bir yoğunluk bir yoğunluk öylesine
çok şükür

Tam ortasındayım yağmurun
Karın soğuğun ortasındayım
Nasıl da paylaşıyor insan isterse
Nasıl da birmiş meğer hasretler
Nasıl da mecburmuşuz sabretmeye
Sevmeye, öğrenmeye

Tam ortasındayım yolun
Hmmm koşunun ortasındayım
Tam varıyorum ki hedefe
Bir yenisi başlıyor
Bu oyun hep aynı, değişmiyor
Hala devam hala figân
Hem de bile bile
Nasıl da paylaşıyor insan isterse
Nasıl da birmiş meğer hasretler
Nasıl da mecburmuşuz sabretmeye
Sevmeye, öğrenmeye...

Fındık Kaan'ın hayata merhaba deyişinin hikayesiin okuyunca çook duygulandım...
Güzel günlerde büyütsün Smhsmhcim onu inşallah.....
Sıra ablamda heyecan dorukta...eyvahedigeldismile

günnükkkk servise giden pc'm geLdi bugün oh beaa digeriyLe pek giremiodumm boshayallersmile bugünnn bir bankaya cv'mi bıraktımm personel alıomuş da hadi hayırlısıı bakaLımm.. :ecrin_bebek:

Mutfaktan geliyorum günlük...İlk krem karamel denememi yaptım bilmiyorumkismile
2 bardak şekerim,5 yumurtam,2 bardak sütüm zayi oldu boshayallersmile
Bildiğim tatlılardan şaşarsam böyle olur :gitme:
Aşkım monopoly almış, akşam gelirken getircek oynıcazzemuszemus
Yanında da krem karamel iyi giderdi ama neyse :sinifsinif:

Ben kim miym?Duymasnı bilene Ses,çekmesni bilene Nefes,gitmesini bilene Hedefim..Değerimi bilene Sedef,yaşamasnı bilene Yürek,sulamasnı bilene çiçek,savaşmasnı bilene Zafer'im.Ben yürekliyim!Yüreğimin karşılığında yürek isterim..

bu benım facede kısısel bolumde yazıyo gunnuk...bunu dısardan gorebılıyo herkezbilmiyorumkismile

bende yürekliyim! yüreğinin karşısında senin için atan bir yürek istiyorsan ben burdayım tek kelimen yeter. Yeterki benim ol ayışığım seni ölene dek seveceğim 1 msjın yeter...

bu onun facesınde kısısel bolumde yazıyo..ohaoldumsmile

ne bu gunluk..dun gece bunu gorunce sok oldum...ve sonuna msn tel eklemıs..bana adım at dıyo resmen...erkekse kendı adım atsın...benı bırakan kendısıydı..zmaanında sahıp cıksaydı banasenağlama
neler cektım ben...o mutluyken ben her gece aglayarak uyudum...herseyın zmanı var...yeterkı onun olcakmısım..artık cok gec...:gitme:
ve bugun karsılastık..kardesı koluna grmıs yanında annesı..bıkac kez denk geldık..bı keresınde sankı annesı yolu degstı..bızde ınadına kardesımle ve arkadasımla onların oldugu sokaga grdık.yanyana gectık gozgoze geldık..galıba annesı ogluyla karsılastrmak ıstemedı bızı yada utancından yaptıklarından yolunu degstı bılmıyorum...cunku bı an karsı karsıyaydık...sonra ben bırıısyle konustum onlara arkamı donduum ama sonra dan yoktular...bask yoldadılar bızde oraya grdıkaklinialirimsmile
neyse ıste gunluk...en ıyı sen bılıyosun dımı artık cok gec:sinifsinif:
hala aynı nasıl erkek ya ..bunları yapana kadar dogru durust adam ol ya dımı..ne bu cocukca seyler..sevgısıne emınım sevıyo bılıyorum..hep sevdı..ama erkek olamadı ıste:1no2:

merhaba günluk ılk defa yazıyorum sana inş son olmazyerimseniben bu aralar pek gıremıyorum kk ya mafoldumbenama hayatımda öyle degısıklıkler oldukı ben bıle ınanamıyorum:kedi: artık eşim benı uzmuyoopuyorumnanaktan ve bana deger verıyo fıkırlerıme nebılım ıste önemsıyo benı ve bu benı cok mutlu edıyoalkisalkisalkisinş hep boyle devam eder galıba evlılıgımız tam oturdu artık ıkımızde artık bırbırımızı dınlemeyı ogrendık büyüdük mü neeolumunekankayizsmileartık bana degerlı oldugumu hıssettıriyobayanssulusmileısten arayıp benı özledıgını çok sevdıgını soyluyo bana ilk günkü gibi galıba ben eşime yeniden aşık oldum:asigim:inş esıyle sorunu olan herkes benım gıbı yenıden birbirlerıne asık olurlar :Saruboceq:bu gunluk bu kadar günlük yarın görüsmek üzerea.s.

ıstediklerimi yazmaya kalksam çok şey istiyorum gibi bir şey algılanır...
Halbuki öyle değil.
Ben sadece adam gibi sevmesini bilen bi yürek istiyorum karşımda. istediklerimin hepsi onda olsun istiyorum.
"Onda" derken kimde?
Bilmiyorum.
Karşıma yakın bi zamanda çıkıcak sadece onu biliyorum.
Ama dersane haricinde bi yere çıkmazsamda bulamıcağını biliyorum:)
Yani kendini eve kapama diyorum düş:)

günlük ben geldimm..
nezamandır ugramıyodum sana şekerim..
geldim ama merak etme.
aşkımla aramız çok iyi allah bozmasın 17sinde gidiyo askeremafoldumben
benn napıcamm nasıl dayanıcam aklıma geldikçe aglıyorum:gitme:
her anımız birlikte gecerdi çok özlicem seni çok arıcam bitanem:gitme:
hayırlısıyla git gel inş. sag salim :Saruboceq:
cuma günü beraberiz ama iyice hasret gidericez:lepi:
sakaryaya gıdıcez birlikte çok güzel olucak inş.
allahh asker yolu bekleyenlere sabır versin günlükturkbayragi
banada tabikisenağlama

Seninle yaşamayı seviyorum,seninle gülmeyi seviyorum,seninle mutlu
olmayı seviyorum ,seninle nefes almayı
seviyorum,gezmeyi,ağlamayı,acıyı seninle seviyorum..Seninle adım
atmayı seviyorum.hani bir bebek ilk adımını atar ya işte seninle her
adım attığımda öleyim..huzur veriyosun bana..SENıNLE ÖLÜMÜ BıLE
SEVıYORUM..

Son düzenleme:
eyvahedigeldismile pişttt ben geldimmmm zemuszemus bugün varyaa 9 da uyandım kahvaltı ev toplama derken komşu annem geldi muhabbetti derkenn fal baktırdıkk oyyy içimi ferahlattı yahuuu kaydirigubbakcemile3 sonracığıma 4 de kalktı ben makinaya bulaşıklar attım ve direk annemlerin odasına gidip yattımbi kalktım saat 7:30 canım gittim tv odasına babamla annem tv izliyolar ben direk babamın koltuğunun altına yumuldumm biraz tv izledik ve tontişim bana soslu makarna yaptı babişimle beraber lüplettikk kaydirigubbakcemile3 dişim çok ağrıyo yaa kafa dişim birde bilmiyorum 20'lik dişmi çıkıyo yoksa ffarklı bişimi ama babiş ağrı kesici verdi çtim eğer geçmezse yarın dişçi yolu gözüküyorr:kedi:
bugün bizim ule grubu toplaşamadık ama olsnnn yüreğimiz birr. bi ara emoşla msn de görüştük sonraa abisi geldiiiii uleee yaşın benden 3 yaş küçük olmasaaa ben sana yapcağımı biliyodum abisiiii :)))
Aslımda aşka gelmişşşş ohh be yavrummm gel aşkaa gelllllll ALLAH AYIRMASINN

neyse hadi ben kaçtımmmmm başbaşşalsanaalsanasmile

top kekin güvercinli reklamı!!
allah cezanı vermesin emi:gitme:34 kere izledim netten salya sümüğüm şu anmafoldumben
dayanıcaz be ömrüm!az kaldı...kavuşucaz:Saruboceq:
rabbim sen birbirini seven hiçkimseyi ayırma..tek ayrılık uzaklık olsun.askerlik yiyicem ulan seniguclubacismile
pati karısı mapıstan çıktı ama hanfendinin nişan telaşı var şimdi zıbarıp yatıyo erkenden bıngıldağını yediğim

pembe günnük beni doğum günümde unutmayan ve çokta güzel bir mesaj gönderen kadınlar kulubüne çok teşekkür ediyorum :sm_cool: :kedi: hiç aklıma gelmemişti biliyormusun ama mesajı görünce çok sevindim ne biliyim doğum günümün hatırlanması hoşuma gitti demekki neymiş burda aktif olsanda olmasanda hiç kimse unutulmuyormuş tekrar teşekkürler kk iyi geceler

Son düzenleme:
Bazen hayat öyle zor gelirki insana herşeyden her yerden kaçmak ister.Herşeyden soğur ve sıkılır ama hayat işte herşeyiyle boğuşmak zorundasın.Bugün ben bi ağladım bi güldüm deli kız gibi...Bazen olurya herşey üst üste gelir işte o günlerden biriydi sonrasında herşey tam tersi oldu ama üzüldüğünle kalıyosun işte..

merhabayın günnükeyvahedigeldismile
sabah toplantımız vardı onun için geç açtık bugün tükkanı...
hay günnük geçim derdine düşünce insan bi acaipleşiyor...dün kocemle elektrik faturası üzerinden iddiaya girdik:roflol: geçen ay elektrikli soba aldığımız için ben " en az 100 tl gelir " diyorum; kocem "80 den yukarı çıkmaz " diyo...eğer iddiayı ben kazanırsam beni sinemaya götürecek ( yine geçim derdinden dolayı sinema bize tam bi lüks, evde divx izliyoruz korsancı olduk çıktıkkaydirigubbakcemile2 ), eğer o kazanırsa bi hafta sonu 2 saat izin verecem, mahallede arkadaşlarıyla takılacak...valla normalde çok cadalozluk yapıyom markete giderken mesela kankalarını görüyo, yarım saatte dönüyo eveklava:
bakalım kim kaancak günnük, sonucu sana da bildiririmaklinialirimsmile
bi deee yatak odası tarafı çok soğuk olduğu için evde, iki gündür oturma odasında kanepede yatıyoz geceleri:roflol: hafta içi evimiz bekar evi gibi, haftasonları da evli evi...
ama Allahıma binlerce şükür, halimden hiçbi şikayetim yok ne maddi ne manevi...yuva kuran herkesin en az bizim kadar mutlu ve huzurlu olmasını diliyorum:Saruboceq:
hadi si yu leytır bebişim

merhaba günlük

eyiyim hayat yuvarlıyor işte olumunekankayizsmile

aşkımla bitanemlede iyiyiz
dün aşkım dedi :mymeka: ama sinirliydim gergindim algılamadı organlarım

acaip gergin acaip agresif sinirliyim beee günlük
evde kardeşlerime anneme iş yerinde ona buna bagırmaya kızmaya hatta patlamaya
ramak kalmış bir bomba gibiyim alsanaalsanasmile
regl imde bu gün bitti acaba onun sıkıntısı vs. anlamadım gitti
ondan önce agresif kızgın olurdum :hulya:
değiştimi ola ficudumun evresi delikafadulden

ay inş. bi an önce gecer. cevreme daha fazla öfke kızgınlık yansıtmak istemiyorum

rejimdeyim günlük...
ama şu yasak bu yasak degil.
ekmekle pek aram yok zaten. şu sıralar kendilerini gördüğüm hiç yok:lepi:
yemeklerden yiyorum secim yok az yiyorum
sabah kalkıp 10 dakika falan spor yapıyorum
akşamda yarım saat kadar yapıyorum. Bu kez başarıcam filinta gibi kız olcem
cok aşırı bi kilom yok.. ama verirsem cillob gibi olurum -tatlicadiarzu-
su pek içemiyorum ya ilk başladıgım hafta su cok içiyodum
bu aralar içemiyorum pek. zorlucam bu hafta kaydirigubbakcemile3
taliplerim artar :ecrin_bebek: Hayatım mapusa düşer asker yoluna hazırlanırken mapus yolu beklerizsırnaşık şey
gene şooom agzımı actım dimi alsanaalsanasmile
aman aman allah göstermesin alsanaalsanasmile

lens aldım bi tene günlük teeeee 2 hafta öcne falandı
mas mavi bişi aldım. emme hala dakmak nasip olmadı
kilo vercem saclarımı kestircem..hatta boyatmayı bile düşünüyom
şöle karamel falan zemuszemus
bu düşüncelerim oldukdan sonra dakıcam lenslerimi :1closedeyes:
hayatımın hiç haberi yok
eşşekden düşen karpuz gibi olsun :ecrin_bebek:

işte böyle günlük kendimle ugraşıyorum değişimler peşindeyim :hulya:
eyi olur yorummmmm kaydirigubbakcemile2
hadi gitti byesssss
uşaklara selam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…