Kadınlar Kulübü Günlük

günlükcüm bu aralar sana yazar oldum vallahi kaydirigubbakcemile5
akşam msnde bizim uleeler gurubyla çok güldüm:):)
süt ne sütü sarkma :):):)

masum süttt kuru iftira:= eee gün dogmadan neler dogarmış be günlük dün üzüntülü bugun mutlu.
seviorum sizi kızlarr .....ha birde aşkımı.:)

ulelerden biri olarakk bu gece çoook güldükk yaaa ee okadar gülmenin sonu hayır değildi tabii ben bi ara sulu gözlük yaptımm sonra uleler grubu düzeltti beni destektam destek alsanaalsanasmile süt taze süüütt sarkıyormuuu tazee sütttt sivri göbekkkkk uleee varyaa koptum yaa seviyorum ben bizim grubuu canım aslım dayanamadı hemen aradı benii oyy kıyamam onaa yaa çok tatlı bu aslıı ders arasında aradı kursta ve hoca gelene kadar koptuk yinee, aslıı mustafa peşimdee :sinifsinif:

Neyse ule gurubu uykuya gitti ben kaldım tekk bizde babamla aslının resimlerine bakıyoruzz aklinialirimsmile ayy bayıldım bu smilelere boshayallersmile eyvahedigeldismile aslıma soslu makarna yapcam en soslusundan sonrada gazozumdan içircemm :jeyyar: emineye bişi yapamıyorum zavallım o sütçü çünküü süt verip duruyooo kaydirigubbakcemile3:roflol: kızım emoşş elime düştün sennnn aslı sende kurtuldun sanmaa avcılar deprem ve sivri göbek olayıı yaniiii sositososito
uleee bakınn ne sakin ne cici bi hatunum ben bozuyonuz ulee beniii :hulya::hulya:

Not: Günlük uleler grubu olarak lakap taktık birbirimize
Ben:Şeker
Emoşş: Krema
Aslı: kafeinn
Eee üçü karışınca ne oluyoo 3'ü 1 arada oluyo uleeeeeeee:lepi::içelim::içelim:

Son düzenleme:
sinemaya gittik haftasonu,
buraya kadar herşey normal de benim gündelik hayatta ağzıma genelde popüler şarkılar ya da en kötü ihtimalle reklam cingılları takılır ama bu sefer ''bir apaçii ağlıyooor gözleri yaşşlı'' deyu deyu geziniyorum evdedelikafadulden
ay çatladım gülmekten hem de kafadan zahir
günlük, kasık ağrım da var yau ne alakadelikafadulden

arkadaşlar girdiğimden beri hiç doğru dürüst sohbet edecek bir bölüm bulamadım varda benmi bulamıyorum hala çözemedim yardımcı olursanız sevinirim

saatlerdir gunlugu okuyorum.. dizi izlemek gibiymis.. nasil gecti 2 saat anlamadim bile.. kendi yazilarimi okumak icin baslamistim ama bi baktim ki basklarini da takip eder olmusum. su sayfadan sonra birakcam diyip diyip devam ettim bi de..
sana guzel bir sarki veriyim bi de:

Sevgimizin aşkımızın üstünden
Sene geçti,mevsim geçti,ay geçti
Rüyamızın hülyamızın üstünden
Yağmur geçti,dolu geçti,kar geçti

Ne birleştik ne ayrıldık biz senle
Kış geçti,bahar geçti,yaz geçti
Bu aşkın bu sevdanın üstünden
Hayat geçti,ömür geçti,yaş geçti

zeki murenden dinle ama olur mu.. :)

Naber günlükcüm:nazar:
Çok yorgunum ben ya..Uyumaya ihtiyacım var benim artık.mafoldumben
Alya 8den sonra uyuyor maşallah.Onda bir sıkıntı yok..Yedirip uyutuyor babası akşam.Gecede 12ye gelirken yediriyoruz yatıyoruz bizde..
1 saat geçmeden bir bebek ağlar mı günlükohaoldumsmile
Amaç beni de alın yanınıza mesajı..
Hemen onu da alıyoruz tabi,oturma odasında yattığımızdan bir çekyatta 3 kişiyi düşün ne halde yatar..olumunekankayizsmile
Ne uykuya dalabiliyorum,ne ayağımı bacağımı uzatabiliyorum..Alya ezilecek diye..Hayır diğer çekyata ya sen git ya ben diyorum gidiyim diyorum kocama.Onu da kabul etmiyorohaoldumsmile
İşte böyle,sabah sabah dertliyim anlıyacağın..kaydirigubbakcemile3
Bu arada sevgilim dün çiftsimkartlı telefon almış banazemuszemus2 telefon taşımak oldukça güçtü..Sağolsun..opuyorumnanaktan

günaydın günnükcanbayanssulusmile
dün işyerinde beynim çok karıştı ama toparladım çok şükür:1ninca: bu yeni görevimde eskiye nazaran daha az yoğunluk var ama 1000 kat daha çok detay var deli posteki sayar gibi uğraşıyoz:roflol: ama alıştım çok şükür...
efenim onun dışında hayat bildiğin monoton hayat bebişim ama keyfim yerinde çok şükür...
si yu leytır esenlikler günnükaklinialirimsmile

Günaydınn günlüğümm...
Bu sabah çok uykum var...
Midem kötü zaten ne yedim ki oda çıktı...
Şu bulantı ve kusmalarımın biran geçmesini istiyorum..
Yeni bebişimiz de çok tatlı yaa..
Allahım sen onu koruu...O dudaklarını yicem onu çirkin şey...
Eşim yine hastaa bir türlü atlatamıyor bir geçiyor bir başlıyor...
Doktoroda gitmiyor hem bize hem kendine çektiriyor sağolsun ...
Ama az kaldıı ben çatlıcamm yanii....
ışte böylee geldik yine kürkçü dükkanına allahım herkeslere hayırlı işler hayırlı aşlar nasip eylesin inş..
Artık yalnızım işyerinde tek olmak çok zor gerçekten ...
Napalım bir süre böyle idare edicez inş...
Ben kaçarımm byee...

Benim Canım Sevgilim iyiki varsın... Allahım benden alsın,ömrüne katsın... Şu garip canımdan dahada cansın... Bende sonradan değil,doğuştan varsın...

Günlük ben aşka geldim yine yaa....! Ofhh ofhh....
Dün akşam canım 3ü 1 aradamla sohbet halindeyken ben bir dengesizlik yaptım,bir anda söylediğim bir şeyle gamzeme bazı şeyleri hatırlamasına sebep oldum ve gamzem çok kötü oldu..ben o öyle olunca nasıl kötü oldum anlatamam sana içim içimi yedi..ooff dostluk buymuş be günlük..o üzgünken senin ciğerinin yanmasıymış... seni çok seviorum canımın diğer yarısı...biz hep mutlu olucaz biliyorum ben.. bigün sen yine anlatıcaksın bize aşk dolu heyecanlı heyecanlı yaşadıklarını... ve o zaman 3+3 olcak grubumuz... biz ve kocalarımız ... kaydirigubbakcemile3 ooyy balımmm inşallah görücem seni en yakın zamanda.. şimdiden heyecanı içerisindeyim seni göreceğim günün.muhteşem bir gün olacağına adım gibi eminim.... seni çok seviyorum balımmm ... Şeniz

günlük balgam iyice arttı yutkunamıorum gıcık yapıo..ofhh çok kötüü hasta olcam ben he yakındır yanii... :sinifsinif:
onun dışında sıradan monoton bir iş günü işte..aşkım yokken her gün böyle bana..mikrop ya sabah aradı beni..onun arama müziğini farklı ayarladım.bi baktım tel çalıo dedim allah allah nolduki sabahın 7 buçuğunda..efendim aşkım dedimm... güne benim sesimle başla istedim dedi... ooyy dedim yerimmm senii tşk ederim bitanemm dedimmm... evden çkıyodum bende.. ahh ahh çok seviyorum ben bu kocam olcak adamı yaaa kaydirigubbakcemile3
NAZARLARDAN KORUSUN RABBıM BıZı...
ıNCıTMESıN ELLER YÜREĞıMıZı...
:Saruboceq:​

:nazar: :1hug: :nazar:

SENıNLE YAŞLANMAK ıSTıYORUM

Seneler Geçsin,Sen Beni bil ben seni bileyim istiyorum.
Benim olduğun kadar dostlarının,Dostlarının olduğun kadar benim ol istiyorum.
Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp anlatalım.
Yaşayalım ki,Öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı.
Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız.
Sen çok dertlenip,içip arkadaşlarınla eve gelmelisin.
Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız.
Öyle ki,yalnız sıkılmak sıkmalı bizi.
Yaşayalım ki,paramız olunca sevinelim.
Güzel günlerimizi,evimizde,bir şişe şarap ve pijamalarımızla kutlamalıyız.
Ya da bazen dostlarla ucuz biralar içerek….

Böylece yaşamalıyız işte.
Sonra çocuklarımız olmalı,Düşünsene senin ve benim olan bir canlı.
Geceleri ağladıkça sırasıyla susturmalıyız.
Sen arada mızıkçılık yapmalısın.
Ve ben söylenerek sıranı almalıyım.
Yorgun olduğum için yemek yapmamalıyım,
Söylenerek yumurta kırmalısın.

Hava soğukken birbirimize sıkıca sarılıp yatmalıyız.
Zaman su gibi akıp giderken,Herşey yaşanmış bir hayatımız olmalı.
Herşeye rağmen hiç bıkmamalıyız birbirimizden.
Mutluda olsa,Kötüde olsa,Yaşadığımız günler bizim
günlerimiz olmalı.
Saçlara düşünce yada gidince aklar,
Çocukları güvence altına alıp gitmeli bu şehirden.
Kavgasız,Her sabah cinayetle uyanılmayan,Sessiz bir yere gitmeliyiz.
Geceleri balkonda denizi seyredip,Sandalyelerimizde sallanmalıyız.
Eve gelip benden kahve istemelisin.
Çocuklar gelmeli ziyaretimize,
Geçmişteki hareketli günlerimizi anımsamalıyız.
Öyle sevmelisin ki beni,Bu yazdıklarım korkutmamalı seni,
Tebessümler açtırmalı yüzünde.
Birgün bu hayatı bırakıp giderken,
Sadece mutluluk olmalı yüzümüzde
Birbirimiz sevmenin gururu olmalı “HERŞEYDE”…..

selamlar günnük efendi...
dün sana bahsetiğim gibi eşimin doomgünüsü için başbaşa bi yemek organize ettim..
evet yemek çok güzeldi..
romantikti..
ama ben kocamın bi odun oldugunu maalesefki hatırlayamadım..
yok bukadar masrafa ne gerek varmışt ayok şölemişte..
be odunum ben ödom zaten sana noluo...
doğumgünü pastası geldiğinde koca restorantın ışıklarını kapattılar...
sonra erhan güleryüzün doğumgünü şarkısı çaldı..
ayyy tüm çalışanlar müşteriler eşimi alkışlıolardı..
o durumabende çok şaşırdım bi anda gelişen bi oaly oldu..
tabi bizim odun utanmakla beraber mahçup tavırlarınıda bırakmayarak sevindirik oldu..
nese gece güzel bittii..

Son düzenleme:
Çokk değğişik duygular içindeyim....
Her an telefon çalabilir her an doğum için hastaneye gidebiliriz....
Çok heyecanlıyım yaa...Hele ki ablam, çok tatlı bir hal aldı maşallahh....
Güzel olsun inşallah her şey alla'ım tüm hamileler ve anne olmak isteyenler için çok güzel olsun inşallah...:nazar:

Dün aldığım bir haber beni uçurdu... Allah'a çok şükür...
Kendim için ise biraz daah zaman var.... Sakinim....

Son düzenleme:
Günaydın günlükcan

Dün gecem çok kötüydü. Evimize hırsız girdi günlük inanabiliyormusun.:çok üzgünüm: Akşam iş çıkışı çocukları babaanneden almak için gittim. Baktım kelebeğim yemek yiyor bitmesini bekledim15-20 dk daha oturduk ve kalktık eve gittik. Kapıyı anahtarla açtım ama oda ne, kapının demir mandalı içerden kapalı, antrenin ışığı açık, vestiyer kapaklarının birkaçı açık. İçimden eyvah dedim hırsız var. Minik kelebeğim başladı ağlamaya (telaşe kraliçesi zaten o) Oğlan" anne hırsız olabilir polisi ara" dedi. Daha 5 yaşındaki bebemin düşündüğü şeye bak, tosun paşam benim. uğraştım uğraştım açamadım kapıyı. hemen eşimi aradım böyle böyle diye. Geliyorum 15 dk ya dedi. Az daha uğraştım açmak için ama bir taraftanda yusuf yusuf yapıyorum ya hala içerdelerse diye. Ama bir taraftanda ihtimal vermiyorum hani 3.kattayız, e kapıdanda girmemişler, sanırım eşim ışığı açık unuttu, çıkarkende kapıyı hızlı kapattığı için demir mandal kapandı diye düşündüm. Daha doğrusu öyle düşünmek istedim.

A salak kafa gidip komşulara söylesene, ortalığı ayağa kaldırsana.:mymeka:Bir taraftan kız ağlar öte taraftan oğlan anne polisi ara der e bir taraftanda soğuk, çocuklar üşütmesin diye 5 dk mesafedeki kayınvalideye götürdüm tekrar çocukları. Sanırım o sırada hala içerdelerdi pislikler.

10 dk ya kalamdı eşim aradı, kapıyı açtım eve hırsız girmiş diye, nolduğumu şaşırdım. "Nasıl yani:1shok:" diyiverdim gayriihtiyari. Salak kadın nasılı varmı 3.kata balkondan girmişler işte. Koştur koştur eve gittimki heryer virane gibi. Şok oldum. Bir güzel ağladımki sorma, niye hep beni bulur bu hırsızlık. Bu 4.biliyormusun günlük. Araba gitti 2 sene evvel, evede 3. girişleri. Plazmayı götürmüşler:çok üzgünüm:

Polis geldi ifade aldı, tutanak tuttu, olay yeri inceleme geldi parmak izi aradılar ama hiçbir iz yok, eldiven kullanmış iki cihandada rahat etmeyesiceler.

ya işte böyle günlüğüm, daha taşınalı 7 ay olmuştu, birsürü borç içindeyim, niye hep bizi bulurki bu olaylar. Zengin olsam ulan diycem afilli eve girdiler, aldılar götürdüler. ne istediniz bizim gibi insanlardan.:gitme:

İçim çok sıkılıyor günlük, kuzucuklarım çok etkilendi bu durumdan, nasıl düzelticem onları, herşeyi geçtim bunu düşünüyorum yeminle. Oğlanın konuşması daha yeni yeni düzelmişti, ya yine bozulursa:1no2:, psikolojik çünkü onun kekemeliği. Kızım dersen "anne biz artık nerde kalıcaz, evimiz neresi olacak bizim" diyor. Nasıl onları sokacam evimize, nasıl güvende olduklarını hissettiricem bilmiyorum. Biliyorumki uzunca bir süre hep soracaklar hep korkacaklar.:çok üzgünüm: zaten dün gece babaannede kaldılar.

Dilerimki rabbimden bizlere bunları yaşatanlar hiç rahat yüzü görmesinler. başkasının alınterine konanlar, sizleri Allaha havale ediyorum, eminimki o size hakettiğiniz cezayı verecektir.

alkolsüz geçen üçüncü gecem. alkol almadığım dönemlerde ciddi manada uyku problemi yaşıyorum. gecede bir kitap bitiriyorum neredeyse,sonra yine dön o tarafa dön bu tarafa.
bu gece yine döndüm durdum.sabah ezanını duyup uyumayı başarmışken telefonumdan gelen cılız ses ile uyandırıldım.
telefonu elime aldığımda 12 cevapsız arama vardı. o an yeniden çalmaya başladı...
bir türkcell numarası arıyor. açtım. uykulu sesimi toparlayıp "efendim" dedim.
"sabah benimle kahvaltıya gelir misin?" dedi karşımdaki ses.ses tanıdıktı ama sevdiğim adam değildi adım gibi emindim.

-kimsiniz? dedim.
"herneyse ben rahatsız ettim" dedi ,kapattı.

afalladım,hafif uykum açıldı. yatağa oturdum,numarayı ben aradım bu kez...
"bakın arkadaşım görgü kuralları icabı aradığınızda kim olduğunuzu belirtmeniz gerekir, sizin kim olduğunuzu bilmek zorunda değilim.ayrıca bu telefonu yüzüme de kapatmakla büyük saygısızlık yaptınız. ha bir de sabahın 6'sında arıyorsunuz beni, bu da ayrı görgüsüzlük."dedim bir nefeste.

"haklısın Princess" dedi karşımdaki ses. "sadece seni düşünmekten uyuyamadım. sana dostça bir kahvaltı teklif edersem gelirsin" diye düşündüm.
(sesini o an,dostça diyince daha bir tanıdım...)
-anıl sabah konuşsak bunu", dedim.
"ona göre okula gitmeyeceğim Princess, hadi evet de bitanem lütfen"
-anıl derslerine gir, uyandığımda arayacağım söz veriyorum ama bi izin ver uykumu alayım ya...
"tamam Princess, tamam öyle olsun." çat yine kapanır telefon...

yine uyumaya çalışma çabalarına girdiğimde yine telefonun çalan sesi ile irkildim, yine arayan o.
-efendim anıl?,
"Princess sen benim her şeyimsin, karım gibisin,sevgilim gibisin,annem gibisin.seni bu yüzden seviyorum işte. okula gitmemle bile ilgilisin, derslerimle bile ilgileniyorsun. beni bu kadar düşünmene rağmen neden hala benimle değilsin neden ya?"
-anıl lütfen sıkıcı oluyosun, ne annesi ne babası ya.. lütfen artık uyumak istiyorum, iyi geceler...
tamamen cebimi kapattım ve uyumaya çalıştım.

uyumaya çalışırken de düşündüm... ben sevdiğim adamdan söz ederken kimi zaman, "beni oluşturan şeydi", diyorum, beni ben yapan şey... şu yazdığım yazılar bile o, aşk o, sevgi o, abim o, babam o, arkadaşım o.
"babam o?"
ne kadar itici olduğunu daha iyi anladım anıl bana "annem" gibisin deyince...ve anıl'ın canının acısının benimkine yakın olduğunu hissedince içim daha da acıdı. karşındaki kişiye şuursuzca aşık olmayı ben iyi bilirim çünkü.
onu üzdükçe,kendimi bu denli saf, bu kadar temiz birini üzdüğüm için de ayrı kötü hissediyorum. canını yaktığım erkekleri boydan dizsem buradan istanbul'a yol oluyor, ben hala bir mucize bekliyorum, kendime de kızıyorum..

günlük dün akşam çok kötüydüm biliyosun dün tuğbayla olanlardan sonra iyice dolmuştum
eve gittim annem noldu san deyiverince bi başladım ağlamaya ne kadar ağladım bilmiyorum
ama bayağı bi rahatladım be günnüküm
annemde ya ne takıyosun bu kadar diyo ister konuşur isterse konuşmaz onun bileceği bişey diyo ama
anlatamıyorum sanki ben ona kötü bişey yapmışım gibi
ama benim suçum onun bana anlattıklarını kimseye anlatmamış olmam o biliyo herşeyini anlatıyo ben ona ne söylesem anında herkes öğreniyo ama

neyseee alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

az önce semram geldi yarın işe başlıyomuş son müsait zamanımda bi uğrıyım dmeiş nasl sevindim
o gelir gelmez hemen program yaptık
pazar günü buluşup bişiler yapıcaz çok seviyorum ben semrayı ya olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

selam günlükcancığım nassın eyisin inşallah boshayallersmile
bu arada yeni ifadelere bayıldım çok şekerler
kaç gündür doğru düzgün uyuyamıyorum ve haliyle sabahları çok zor kalkıyorum ya..gözlerim çok ağrıyo
heyecanlanıyom da ondan mı uyuyamıyorum ne..4 gün kaldı ya günlükcük..gerçi dün sinirimi zıplattı benim beyefendi ama...
hep böyle oluyo zaten kavuşmaya az kala illa kavga ediyoruz..neyse dün çenemi tutamadım ama bugün tutucam..
kızınca olmadık laflar ediyorum çünkü..hem kendimi hem onu sinir ediyorum
6. senesi ya bizimkinin..ciddi bi depresyonda bitiremicem okulu yine diye..ben de elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum nazını kahrını çekiyorum
p.tesi kavuşçaz ya işte gider bi yemek yermişiz sonra da yurtlara dönüp ders çalışırmışız..5 aylık ayrılıktan sonra adamın ettiği lafa bak..
çok özlemiş beni sağolsun baksana alsanaalsanasmilekızdım valla ya dellendim söylendim de söylendim
duygu sömürüsüne geçti hemen işte hem derslere hem sana zaman ayırmam gerekiyo da bilmemne diye
sanki ben adama hiç ders çalışma bütün anını benle geçir diyorum..yahu ilk gün be kavuşmamızın ilk günü..nolur yani ilk gün çalışmayıp tüm günü bana ayırsan
valla çok kırıldım..birazcık hak veriyorum ona korkuyo yetiştiremicek dersleri bitiremicek diye çünkü biraz fazla dersi var..
ama 5 aydır birbirimizin kokusuna hasretiz biz dencek laf mı o..
neyse günlük güzel canımı sıkmayayım hiç bayanssulusmile
şu cuma günü yurt işi de bi hallolsa..Allahım benim dualarımı hep kabul ediyo bunu da eder inşallah
dün burakcan efendiyle de konuştuk..o da salı orada olacakmış anılla beraber..ve bizimkinin kalacağı yurtta kalacaklarmış..özledim arkideşlerimi de ya burak benim süt kardeşim ayrıca guclubacismile sevgilimin karşısına geçip süt içerdik ona nispet olsun diye onun da midesi bulanırdı..hiç sevmiyo sütü çünkü oysa biz bayılıyoz burak kankamla olumunekankayizsmile
üniversite hayatına kısa bi dönüş yapıcam tadını çıkarmam lazım çok özledim çünkü ortamımı..iş hayatına girince insan çok daha iyi anlıyo o günlerin değerini..
herşey yolunda gitsin be günlükcan nolur hiçbişey hevesimi kırmasın benim boshayallersmile
hadi kaçtım gittim ben görüşürük aklinialirimsmile

günlük mütavazi olupta güler yüz gösterdikçe
tepelerine çıkıp diktatörlük yapanlardan nefret ediyorum!!!!!!!!!!!!!!!
en yakınım sevdiğim kişi için sustum sustum
ama artık ağzımı açma lafları sıralama
vakti geldi demi günlük
büyükte olsa insanlar büyüklüğünü bilecek
herkes artık rütbesini bilecek
artık etekteki taşlar düşecek vakti geldi
benim damarıma artık çok basıldı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

X