Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günlükümmirmirmirmir
dün çok sevdiğim dostuma kırıldım :1closedeyes:günlükcüm artık kimseye inancım kalmadı :kızgın:
tamam en zor anımda hep yanımda oldu bana güç verdi ama kırıldım işte sebebine gelince oda içimde kalsın yazmıycam işte:1closedeyes:

merhaba günlük kardeş,insanlar ne kadar tuhaf olmuş ya benneyaptımki işi olunca canım,cicim işi bitince arkadan nasıl vursam diye düşünüyorlar yok öyle artık görürler artık beni kimseye acımak yok kendimden başka kimseyi düşünmek yok çook sevdiklerim hariç tabi neyse geçelim şu gereksiz insanları Çok üzgünüm çoook,sınavlarımda 1 hafta ertelendi çok sevindim sonra ver elini tatil ohh az kaldı okulu bitirmemede neyse ben kaçtım günnük öptüm kocamann :1hug: [/B[

Sevgili günlük;
Biliyorsun kpss kursuna başlamıştım.
Bir grup dışında sınıf güzel. İstekli. Birbirimizi motive ediyoruz.
Ama o bir grup var ki. Sinir bozucu.
Bir lakaytlık, mesafesizlik, şımarıklık, gereksiz espiriler, dersi kaynatma isteği. :kızgın:
Öğretmen lütfen demese ders aklına gelen yok. :1closedeyes:
Genel olarak şikayet var. Bakalım ne olacak. şakkıdı

Günnüş ben geldimmopuyorumnanaktan
Geçen hafta işten ayrıldım.2 gün katlanabildim diyeyim.Sabahta iş görüşmesine gittim.Geçen perşembe gitmiştim dün aradılar tekrar çağırdılar.Maaş iyi iş ortamıda güzele benziyo.Yarın sabah tekrar gidicem hayırlısı olsun. İçimde bi heyecan falan yok.İlk iş bulduğumda nasıl heyecanlanmıştım iş buldum işe kabul edildim diye.İnsanların mükemmel olmasını bekliyorum hep.Çok mükemmelletçiyim napim herkes benim gibi değil işte :dilcikar:
Sevgilimlede pazar günü buluştuk konuştuk.Ayrılma lafını açtırtmadı.Lafı ağzıma tıkadı.
Sonra yağmurda el ele yürüdük.Ayy çok romantikti.Kulağıma çok güzel sözler fısıldadı aşkım benim:kedi: 2 gündürde çok güzel mesajlar gönderiyo:asigim::nazar:
Günnüş dün çok üzüldüm biliyor musun beni birileri çok üzdü.Yakınım dediğim kişiler.
En güzeli bir daha muhatap olmamak konuşmamak dimi:1closedeyes:
Hadi Dilay kaçarrrrrr sengözlerimebaksanab

neden günnük neden
neden ben birşeylere olumlu bakınca tersine dönüyo
neden hayatımda hiçbişey yolunda değil
yoruldum artık çabalamaktan kırılmakktan yoruldum günnük
uzaklaşmka istiyorum buralardan
zatn stresli bir dönemdeyim
şu össyi çıkaranlara lanet olsun yaa :eek:klava:

bendeki bu hasta olma sinyalleri giderek artıyo be günLüK .. :sinifsinif:

yaww bi düzelemedim hee.. ne bu ya bi boğazım acır bi balgamım olur sesim kısılır grip olurum öksürürüm ya midem ağrır ya başka bi yerim off bayılazağımmm :umursamaz:

bugün sıradan bi gün her zamanki gibi çalışıyorum maalesef akannehir tek derdim bir an önce haftasonunun gelmesi ve önce gamzeme sonra aşkıma kavuşmak....aşkım yaa cumartesi çalışsan pazar izinli olsan olmazmı yaaa :jeyyar: bizde ctesi gamzemle buluşurduk rahat rahat CADIARZU neyse hasan bey haber vercek cuma belli oluyomuş haftasonu mesai durumu..of bayılazağımmm akannehir ayhh işte öyle günlükcümm yaww... gamzemle yakından tanışmak istiyorum ona önce sımsıkı sarılmak öpe öpe bitirmek istiyorummm....
:1hug: Şeniz
ayyy kurban olurum ona ben ya canım dostum bitanem benim ... her yardım maddi değildir! o bana hiç bir maddi güçle karşılanamayacak kadar büyük bir manevi yardım sunuyor şu an.. o kadar yardımsever o kadar canayakın ki..yavrum annenler senin tohumu biraz fazlamı katmışlar ne kaydirigubbakcemile3 canımsın benım yaa...2010 gamzemın emınemın ve benım yılımız olcak ınsallah uleeeeee... :lepi:
ule dıyen dılını yerım nan senın gamzemm benemmm naniknanik sırnaşık şey
emınecıgıme gelınce.. benım sevgılı uyuz enıstecıgım pısman olmus :dilcikar: saymısta saymıs guzel sozlerı emınecıgıme.. aklı nerdeydı kac gundur bu cocugun yafff :mymeka: neyse gecte olsa anladı hatasını umarım bıda yapmaz :Saruboceq:
allahım sen hepımızın gonlune gore ver
sen bızı kotuluklerden,kotu ınsanlardan uzak tut yarabbımm...
sen bıze tasıyamayacagımız yukler verme yarabbımm...
sen buyuksun allahım
senın herseye gucun yeterr
kudretın buyuk merhametın buyuk
butun kotuluklerden sana sığınırım yarabbım :Saruboceq:

oy yerim ben bu kızıı günlüşümmm Şeniz yok valla bişi yapmadım günnüşümm sadece ve sadece nişanlık için araştırmalar yapıyorum hem kıyafet hemde davetiye bakımından buyrunnnnnnnnn hımm sonracığımaa çoook güzel bi cumartesiii geçircezz ben eminimm sonracığımaa birde bugün samatya ssk'ya gittim aslıcım hani anlatmıştım ya sana işte o iş içinn hadi hayırlısı bakalım diyorum ve perşembe günüde bakırköy osmaniye ssk'ya gidicem ordaki başhekim tanıdık çıktıı birde ounla konuşucazz:Saruboceq:
Sonracığımaa eminemle msn de sohbet ediyoruz gülmekten öldürdüm onu aslıda bir süpürgesine atlayıp gelemedikaydirigubbakcemile3 Ben şeker emooş krema aslımdaa kafeinn toplanıp 3'ü 1 arada yapıcazz uleeeeeee :içelim: firdevslede görüştük msn^de canım benim yaa onuda çok seviyorummm kıskanmışş bizii oyy kıyamam ben onaa bebeeem sende bizdensinnnnn yerimseniben
Dün ezeldaşımla ne güldük ama yaa emdev varyaa tuttum seni kızım bırakmam artkkk koparttın beniiii keşke daha önce tanısaymışım ayol yerim seni ben seniii ne cevherler varmış sendeeee alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Neyse ben saçlarıma maske yapıcam zeytinyağ ve bal karışımlı ımm parlak ve ışıl ışıl oluyoo aslım ışıl ışıl görsün beniii kaydirigubbakcemile3 cuma günüde yüzüme maske yaparımm ayy heyecan bastı beniii sositososito c.tesi günü aslımla buluşup ablamın dershaneye gidicez laptopumu bırakıcam oraya sonra aslım ablamla tanışır vee ver elini dükkanlarrr alışverişlerr :lepi: sonracığıma görüştükten sonra tekrar ablama gidicem çünkü benim vista ola programın windovs xp'ye çeviricez ablamın arkadaşı yapıcak sağolsun ve beraber dönücez ablamlarda kalıcam cumartesi günü..

Neyse çenem düştü yinee hadi ben gidiommmm çaaauuv:roflol::nazar:

oy yerim ben bu kızıı günlüşümmm Şeniz yok valla bişi yapmadım günnüşümm sadece ve sadece nişanlık için araştırmalar yapıyorum hem kıyafet hemde davetiye bakımından buyrunnnnnnnnn hımm sonracığımaa çoook güzel bi cumartesiii geçircezz ben eminimm sonracığımaa birde bugün samatya ssk'ya gittim aslıcım hani anlatmıştım ya sana işte o iş içinn hadi hayırlısı bakalım diyorum ve perşembe günüde bakırköy osmaniye ssk'ya gidicem ordaki başhekim tanıdık çıktıı birde ounla konuşucazz:Saruboceq:
Sonracığımaa eminemle msn de sohbet ediyoruz gülmekten öldürdüm onu aslıda bir süpürgesine atlayıp gelemedikaydirigubbakcemile3 Ben şeker emooş krema aslımdaa kafeinn toplanıp 3'ü 1 arada yapıcazz uleeeeeee :içelim: firdevslede görüştük msn^de canım benim yaa onuda çok seviyorummm kıskanmışş bizii oyy kıyamam ben onaa bebeeem sende bizdensinnnnn yerimseniben
Dün ezeldaşımla ne güldük ama yaa emdev varyaa tuttum seni kızım bırakmam artkkk koparttın beniiii keşke daha önce tanısaymışım ayol yerim seni ben seniii ne cevherler varmış sendeeee alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Neyse ben saçlarıma maske yapıcam zeytinyağ ve bal karışımlı ımm parlak ve ışıl ışıl oluyoo aslım ışıl ışıl görsün beniii kaydirigubbakcemile3 cuma günüde yüzüme maske yaparımm ayy heyecan bastı beniii sositososito c.tesi günü aslımla buluşup ablamın dershaneye gidicez laptopumu bırakıcam oraya sonra aslım ablamla tanışır vee ver elini dükkanlarrr alışverişlerr :lepi: sonracığıma görüştükten sonra tekrar ablama gidicem çünkü benim vista ola programın windovs xp'ye çeviricez ablamın arkadaşı yapıcak sağolsun ve beraber dönücez ablamlarda kalıcam cumartesi günü..

Neyse çenem düştü yinee hadi ben gidiommmm çaaauuv:roflol::nazar:

kıskanırım tabi siz buluşcaksınız ben burda oyle boş boş durcam siz eğlenirken:nazar:aslım sende inşallah nişan elbiseni gonlune gore bulursun.gamzem işin olur inşallah bu seneyi cok guzel gecirirsin.
beni sorarsan gunlukum askımla cok iyiyiz.pizzada yaptım aşkıma inşallah beğenir.e bide beğenmesin okadar emek cektimkaydirigubbakcemile3
nese gunluğum seni ve gamzemi opuyorumopuyorumnanaktan

günlük felaket bi gündü bugü yahu..daha kendime gelemedim vallahi.akannehir
geceden başladı odunumla gerginlik,bana haber vermeden kafasına buyruk iş yapmaya kalktı telefonu elinde kaldı hak etti ama..:eek:klava:
sabah doktora gittim hem kansızlık tekrarlamasın hemde troid için tahlil yaptırdım.doktor hemen nodül var büyük ihtimal dedi.:çok üzgünüm:
haftaya salı ultrasonla bakılacak nodül varsa biyopsi dedi allahım ne korkunç bi doktor bu adam aklıma soktu işte.umarım bişey çıkmaz.mafoldumben
tam eve geldim kk'nın başına geçtim bi telefon yine hastaneye.canım kardeşim düşmüş kolunun üstüne bütün gün onunla uğraştık alçıya aldılar uyuyo şimdi Allaha çok şükür daha beteri olmadı.:gitme:
büyük kuzeninde doğumgünüydü bugün bu karmaşada onuda unuttuk hediyede alamadık neyse akşam bi pastamızı alıp gidicez artık..:gitme:
inşallah bişey çıkmaz günlük...

günlük hafta sonu cumartesi günü
sözümüz kesildi :kedi::kedi:
bayağ yoğun günler geçirdim.
Allahım sen büyüksün içimdekileri biliyorsun:Saruboceq:

çok boş geçti bugun be günlük :hulya:
doğru düzgün takılamadım sana :nazar:
neyse izin aldım ben toplantıya katılmadan çıkıcam biraz erken sositososito
gectiğimiz ctesi günümüzü bugune aldık arkadasların yarısı tatilde olduğundan :hulya:
eşimde diyo akşam akşam gün mü olur
sen zaten çalışıyon neolur yani gitsem :dilcikar:
neyse bişe demedi :nazar:
hasta gibiyim bide günlük
hafta sonuna şehir dısına çıkma durumumuz var ailece :tomato:
çok geziyosun deme bana kuzenimin maçını izlemeye gitcez
bizim gelin adayı da orda :1closedeyes:
öle işte
hadi ben kaçar :eek:

Günlüküm
Sırtımda mutfak önlüküm
Kerevizi çorbaya kattım
Aha şimdi ocağın altını kapattım..
Oyyyy,ılınsın da terbiyesini katayım,limonlu yumurtalıcokacimcoook
Bir sürü yemek yaptım,Beray uykuya yatalı:ecrin_bebek:

Kendimi çok kötü hissediyorum be güllüğüm. Bi tarafta sevdiğimi düşündüğüm adam diğer tarafta yaptığım bi saçmalık. Evet kendimle çelişiyorum bu defa. Yapmam dediğim şeyi yapıyorum ama buna dur diyeceğim sonuç ne olursa olsun. İçimi yiyip duruyor çünkü dün geceden beri.
Bunu nasıl yaparım ben? Asla başkasıyla mutlu olamayacağımı düşünüyordum ama mutlu olmuşum farkında değilken. Yapamam bunu. Mutlu olmak değil yapamayacağım, vaz geçemem sevmekten. Nefret ettim kendimden hayatımda ikinci defa. Nasıl temizleyeceğimi de bilmiyorum şimdi bu durumu. Ne olur güllük biri duysun sesimi. Kendimden tiksiniyorum çünkü. Tekrar kendimden kaçma durumuna sürüklenmek istemiyorum. Çok üzülmüştüm ilkinde de. Atlatabilmek için çok uğraş verdim.
Şimdi gidip bunu kimseye de anlatamam. Ne yapacağımı bilemez haldeyim.
Bir de fotoğrafına baktım da dün gece, belki de uzun süre görmediğim için yabancı geldi bana. Sonra neler hissettiğimi düşündüm. Sordum kendime seviyor musun diye. Cevap veremedim bu soruma. Madem sevmiyorsun neden adam için üzülüp duruyorsun diye kızdım sonra da.
Ondan başkasının olacağı fikrini kabullendim aslında. Yani O'nunla asla olamayacağımızı kabullendim. Ama nasıl bir tezatlıksa başkasıyla somut olarak birlikte olma fikrinden korkuyorum. Soyut dünyada evet diyorum elbet başka biri olacak, ben de mutlu olacağım. Ama gel gör ki bunu somuta taşımaya kalktığımda içimi bi hüzün ve korku kaplıyor. Neden bilmiyorum, yapamam ben bunu deyip ağlamaya başlıyorum.
Tekrar psikolog yollarını arşınlamak istemiyorum güllük ama çok kötüyüm. Bi sorunum ve kendim çözemiyorum. Düşünerek içinden çıkamıyorum ama durumun böyle devam etmesine göz yumarak bana yapılan terbiyesizliği başkasına yapmaya da hakkım yok.
Ne olur bi yol bulayım, Allahım yardım et bana. Ben hatalıyım bu defa ama hatamı telafi edebilmem için yardım et bana....

beklediğim işten hala haber yok =(
oysa nekadar da ümitliydim,
nasılda hazırlamıştım kendimi =(
ama ümidimin bittiği yerdeyim,
sanki bugün tüm ümidimi kaybettim,
onunla da aramızda bilinmeyen soğuk buzlar var bu ara,
hani derler ya , geldimi herşey üst üste gelir diye,
onun gibi birşey benim yaşadıklarımda bu ara..
isyan etmiyorum ama bazen sitem ediyorum elimde olmadan,
herşey dört dörtlük olsunda istemiyorum ama çok şey de istemiyorum ki,
ona da çok ihtiyacım var bu aralar ama,dedim ya,aramızda soğuk buzlar var,
nedenini bilmediğim,
oof of çıkmak istiyorum bu karamsarlıktan artık =(

Ne pilatesmiş ya kaç gündür kolumun ağrısı geçmedi çok zorladım ilk günden:mymeka:
Bugün hiç uyumadım biliyo musun çünkü uykum geldiğinde saat öğlen 12 gibi felandı aşkmla buluşayım diye uyumadım iyi ki de uyumamışım süper ötesi bi gündü off zaman akmasın istedim gözlerinde kaybolmak istedim.:nazar:
Tekrardan aşık olmak neymiş şimdi anlıyorum:asigim:

Arıza herif ne olcak.
Akşam yine msj atıyor.
Cevap vermeye bile tenezzül etmiyorum.
2010da rahat verse bari.
Neyse sinirimi onunla bozamam.
Pembiş acayip kasıklarım ağrıyor.Gelmedi bi türlü bayada gecikti. Öncedende gecikirdi ama bu sefer çok kötü bi etki yaptı.. Sivilcelendim.. Biri bitiyor biri çıkıyor.Sinir oluyorum bu duruma ama yapabileceğim birşey yok.. Birde iz kalmasa...
Neyse..

Arıza herif ne olcak.
Akşam yine msj atıyor.
Cevap vermeye bile tenezzül etmiyorum.
2010da rahat verse bari.
Neyse sinirimi onunla bozamam.
Pembiş acayip kasıklarım ağrıyor.Gelmedi bi türlü bayada gecikti. Öncedende gecikirdi ama bu sefer çok kötü bi etki yaptı.. Sivilcelendim.. Biri bitiyor biri çıkıyor.Sinir oluyorum bu duruma ama yapabileceğim birşey yok.. Birde iz kalmasa...
Neyse..

senın konun vardı sanırım bakayım dedim of bulamadım arayıp duruorum yanlış mı hatrlıorum ya mafoldumben

çook mutsuzum günlük yoruldum canım alışveriş yapmak istiyor ama iki kilo aldım. Sanırım eşim annem ve kardeşim sayesinde ben de bunalıma giriyorum. Bu haftasonu papatyama gittik hala depresyonda, ağlayıp durdu tabi annem çok etkilendi, eve geldim eşim devamlı oflayıp pufluyor hastayım diyor. Hatta bugün çok şaşırdım ne alaka "intihar edicem" dedi olacak şey değil yuh! artık o da böyle saçma şeyler düşünüyorsa ahali ne yapsın eşime burdan koca bir oha diyorum. evet aslında ruhi intiharını çoktan yaptı herşeyden elini ayağını çekmeye başladı. Özelikle bir Iğdır meselesi var ki işin içinden nasıl çıkacağım bilemiyorum. Halbuki ne güzel hayatımda bir şeyler iyi gitmeye başlamıştı. Galiba bana bu dünyada rahat yok daralıyorum. Tekrar akşam üzeri uykularım gelmeye başladı, evden hiç çıkasım yok. Ama kendimi salmayacağım inşaallah yeter ki buralarda hayırlısıyla kalalım, eşimin işleri iyi gitsin. Nerden çıktı bu Iğdır. Rabbim biliyorsun oralarda yapamam, bize hayırlı kapılar aç hayırlı iyi niyetli insanlarla karşılaştır.

X