Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük,bugün haketmeyen insanlara değer vermeyip,bunun için de üzülmemek için karar aldım.Bundan sonra ben ezicem onları.Onların yaptıkları yeter artık.Nefret ediyorum insanlardan günlük.Hayat neden hep çıkara dayalı? Bir insanın yaşamı bile çıkara dayalı artık.Bıktım,bıktım...
Bugün emeklerimin karşılığını aldım.Zayıfım yok.Matematikten yüksek aldım.Başka zayıf gelmezse teşekkür alacağım.
Kep töreni için konuşuldu,ben elbisemi çoktan hazırladım bile :ecrin_bebek: çok heyecanlıyım,bir an önce mezun olup gitmek istiyorum buralardan...ait olduğum yere...

Yine hastanede ama bu sefer "acil" de gecirilen bir gun..neyseki suanda evimize gelebildik,umarim bu aksam biraz uyku tutar..bu ne istir ki hala yikilmadim.. bosyere dememisler "Allah dagina gore kar verir "diye...bu arada herkese ask,paradan once saglik diliyorum, en onemlisi bu .......

Yeni yıla girdiğimizden beri hep erken kalkıyordum..
Ama artık yeterrr uyumak istiyorum diye bağrıp bu gün 6ya kadar uyudum:)
Ohaa dimi bana .. Gerçekten yani öyle..
Ama ne yapayım dersaneye gidiyorum hafta sonları erken kalkıyorum bişey oluyor erken kalkıyorum.
Bu bünye uzun zamandır geç kalkmaya alışıt ne yapayım çok çabuk yoruluyorum erken kalkınca :)
Ama yavaş yavaş düzene giricek uykularım.:)
Dersanem iyi gidiyor pempiş. Daha kimseye alışamadım ben biraz geç yazdılığım için herkes çoktan kaynaşmış ama olsun zamanla alışırım nasıl olsa.
Birazdan verilen testleri çözücem. Birikmesin sonra çok zor oluyor çözmek canım istemiyor:)
Bu sırada saçıma maskemi yaptım:) Birde yüzüme maske yapayım bi taşta kaç kuş vurucam baksana p
Onu bırakta pembiş bu fotoğrafçılık kursuda dolmuş ya :s inşallah yer açılırda onada başlarım.
Birde spor yapmaya başlasam çok iyi olucak acayip yoruluyorum ben çok çabuk dilim dışarı çıkıyor iki adımda:)
Neyse ders çalışayım biraz sonra gelirim :)

günlük bacım bugun bi haber aldım arkadşımın eşinin arkadaşıymış ille tanışın diyolar
aynı memleketli degiliz benim bulundugum şehirde degil bilmiyorum nasıl olacak öff ya bu işler ne zor öle ((( ama diğer bütün özellikleri çok iyi :))
bakalım hayırlısı be günlük nasipte varsa naparsan yap olur yoksada naparsan yap olmaz dimi

ben geldim günlük :lepi:
yıl sonunu atlattık çok şükür kaydirigubbakcemile2
perşembe akşam olmadan eşim işyerime geldi beni alıp çıktık
doğru Bursaya
dayım karsıladı bizi ordan kuzenlere bıraktı
süper bi sofra hazırlanmış üstümüzü değiştirip sofraya oturduk ve eğlence başladı sabah 05:
30 a kadar hihoyyyt
ertesı gun de uludağa çıktık öğleden sonra kaydirigubbakcemile2
çok kar yoktu ya :bbo: ordan çıktık
sucuk ekmek yedik oturduğumuz yer çok sıcaktı
içeri aldı amca bizi aile vardı sofra açmışlar kendimi böyle köyde gibi hissettim
acaip keyifliydi yemeğimizi bitirdikten sonra çınar altına gittik
tarihi dev ağaç mı ne
çok hoşuma gitti full manzara zemuszemus
ordan dayıma gittik kuzenin 5 aylık prensesini dayıma bırakmıştık rahat gezelim diye :asigim:
tatil boyunca elimden düşmedi hep ilgilendim çok güzel bişi ya :kedi:
ve öylece tatil bitti
eşim bugun işe basladı
bende evde yalnız kalmışken evi toparladım sildim çamasır bulaşık neyım hallettim
evde iş bitmez mi ya
neyse gunluk görürüz yine kaydirigubbakcemile

hasta oldum ben...
yılbaşında soğuk şeyleri içip durdum ve tam da sınav arefesine vurdu...
boğazım şiş,yutkunamıyorum habire sıcak şeyler içiyorum bir yandan sınava çalışıyorum.
regl de olacam,tatlı yiyip şişiyorum bir yandan.ikisi aynı anda olacak yandım ki ne yandım...

allaaaaa günnük haftaya çarş sınav var
2 tane ama,ötekini önemsemiyorum artık napim :sinifsinif:
uykularım acayip sapıttı
tam uyucam derken aklıma geliyo,sonra 4te 5te ancak dalabiliyorum
sonra yine 12de 1de kalk :bbo:
off çok kötü oldu ya.
2 paketim var yolda bu arada
kısmetse yarın bi paketim geliyo
ötekini bilmiyorum tabi,inş o da kısa zamanda gelir
çok heyecanlıyım bunun içinde hihoyyyt
öteki s.L.k ta face te ekliyo bakalım resimlerini,hiiiiç te inanmıyom sevdiğine filan :dilcikar:
aynen de böyle yapıyorum yani :dilcikar: a.s
sinirotu şey

günaydın günnük böceğiopuyorumnanaktan
iş tekrar başladı ya, benim monoton hayat da aynen kaldığı yerden devam...pek bi ekşın yok bu aralar ki olmasın zaten...
bu ay şööyle sağlamından birer elektrik ve doğalgaz faturası bekliyorum şahsen..Allah hepimizin yardımcısı olsun.:1no2: bizim evin aşağısı boş onun için nerdeyse sokak kadar soğuk oluyo ama çok şükür tepemizde çatımız var yine de...
hadi günnük iş başı oldu yine sonra görüşürünk

merhaba günlük ben geldim :hulya:

iyiyim bee günlük hemde cok iyiyim daglara daşlara -tatlicadiarzu-

dün ömrümle hayatımla bitanemle görüştük...
nere gidelim diyip duruos telefonda birbirimize....Buluşmamıza ramak kalmış kaydirigubbakcemile3
bakarıs hele bi görüşelimde dedim. Sözleştigimiz yerdeyim o karşımdan gelio...
Beni görmüo dedim sakız şişirimde gör bari dedim kaydirigubbakcemile3
neee sen sakızmı cigniyosun dedi. Yok töbe vallaha dedim laelaelaelaelae
kafamı kırarmış he oldu canım :mymeka:
geldi buldu beni kocaa endebde gene -tatlicadiarzu-
gittik bi dürümcüye zıkımlandık... Hoş ben zıkımlanamadım
anam mide bulantısı agrısı girdi bana. Gerci sabahdan berrrrlim vardı bulantım falan
Günnük yüklümüyüm neeee :roflol::roflol:
allam sen benim şooom agzıma bahma. erkek sinegin bile eli elime degmemiştir :icecream:
neyse cıktık beni eve bırakıcak.
ananlara bırakımda bende kahveye gidim dio :mymeka:
yok yok sen beni burda bırak aniden aklıma geldi bi işim vardı dedimkaydirigubbakcemile2
neyse gene geldik bi tenhaya aklımda şeytani düşünceler
yapım mı? yapmım mı? diye kıvranıp duruommm
tenhada bitti biticek :jeyyar:
cektim kendime dogru :mymeka: bi halt yiyemedimmmm
öptürmedi... 2 saniye gecti gecmedi ezan okuduuuuuu
allahda benden yana dedi baktım :mymeka:
hala beyimiz bana karşı tavırlı ya :dilcikar:
öyleeeemiii dedim görürsün sen o zaman :mymeka:
sana tarihi yerleri gezdiriyorum işte kötümü dio
sorma sormaaa kaydirigubbakcemile3

lafın kısası beni eve bizzat elleriyle bıraktı işte...
annemler kızımızı saglam getirdin demeliymiş...
ben onsuz gidersem nolur nolmazmış şakkıdı
kurt var tilki var deyil mi? -tatlicadiarzu-

işte böyle bi an yaşadık günlük güzeldi.:asigim:
elimden kurtuldu bu defalık bi dahakine tenhada anarsın ya :jeyyar:
yakalarsam muh muh :roflol:

annem iyiydi. Eve gittiğimde rahat dolaşıyordu.
İlaçını almış hemene tkisini göstermişti.:1hug:
allahım onu başımızdan eksik etmesin...
annesizlik cok kötü bir şey....
ve bunu kötü duruma 2. değil 3. kez şahit oluyorum nasıl mı?
yanımıza bu hafta yeni bi bayan başladı. Onun annesi vefat etmiş.
arada konuşuyoruz yüreğim parcalanıyor. Babası pek hoş davranmıyor...
Eeee evde yabancı kadında var. Kolay degil ki...
allahım kimseyi ama kimseyi annesiz koymasın...
bak bi söz vardır...
anne derdine yana baba sarıgı kaba....

hadi grş günnük bi ton işim var calışem az
cok iş az laf :hulya:
günnük 2010 ada girdik sende hala tık yok
hadi bi yaşam belirtisi ver bana ekşinli falan
allam ne diyom ben yaaaa gamyoncuiremsu
haydi cüzzzzzzzzzzzzz:icecream:

Ahhh günlük ahhhh neresinden tutsam iki tarafı moklu değnek 2010 şans, huzur ve mutluluk getirsinnnnnnnnn artık :sinifsinif:

naber nan günnük......
bgn canım kocacımın dooom günü...
hediyelerimi 3 gün önceden almıştım saklıodum ve akşama yemekten sonra verim dedim ama
bgn önemli bi ihalesi varmış güzel giyinmem lasım deyince kopuverdim...
öle afal afal bakıo kıyafetlerine...
bende çıkardım verdim hediyelerini...
ayyyy çocuklar gibi sevinio 26 ama bgn 27 yaşına girmiş olan adam..
çok yaaguşuklu oldu bende tam üzerine göre almışım hani...
ve akşama güzel bi yemek ısmarlıcam kocacıma..
o dönen restoranta bende hiç gitmedim..
ilk defa o güzel atmosferde yemek yices...
son bi kez arım bakım napmışlar..

Slm günlükcan...
Dolu dolu geçirdiğim bir haftadan merhabalar sana...
ızmir yolculuğumuz sona erdi ama çok güzel geçti be günlük...
2 yemin töreni, kayınvalideler buluşması hepsi süperdi.
Havada günlük güneşlikti sanki herşey bizim için ayarlanmış gibiydi...
Kardeşimin ve amcaoğlunun yemin törenlerinden başlayayım, ilk gün kuzenin ertesi günde kardeşimin yemin törenine gittik, ah nasıl gurur vericiydi bi bilsen, videoları izledikçe içim bir tuhaf oluyor.
Ayrılık zor ağlıyoruz ama çok gurur verici oluyor be günlük, tüm anne babalar kardeşler hepimiz orada omuz omuzaydık, hepimiz evlatlarımız için gitmiştik, ne kavga ne sorun oradaki tek duygu sevinç gözyaşı ve evlatlarımıza duyduğumuz gururdu...
Hele kardeşiminkinde komandoları görmeliydin yaptıkları hareketler yüreklerimizi ağzımıza getirdi, tepe üstü duvardan aşağı indiler, sonra yürüyerek indiler, en sonunda kaleden bayrağı aça aça indiler, tek kelimeyle muhteşemdi...Onlarla ne kadar iftihar etsek azdır...
Sonra askerlerimizi aldık 2 gün tatile çıkardık.
O arada kayınvalidemlere gittik, ilk tanışma çok iyiydi, teyze ve kayınvalide beni süzdüde süzdü, gelin olmak zormuş be günlükcan herkesin gözü üzerinde, yanlış yapma gibi bir lüksün yok yani, o anda bitersin...
Tabi aşkımın yokluğuda belliydi, telefonla eşlik etti ama neyse bu hafta telafi ederiz artık, aşkımın yiğenide telefonda konuşurken "amca ben yengemi çok sevdim sende sev" demiş. Ay alem bu çocuklar yaa :))
Artık bomba habere geçeyim dimi :)) Sıkı duur...
Bu hafta sözleniyorum (birgün bunları buraya yazacağım hiç aklıma gelmezdi) evet günlükcüm bu hafta sonu sözleniyorum, pazartesi nasipse karşına yüzüğümlen çıkıcam :))
Aşkım benden daha heyecanlı nedense çok fazla heyecan yok bende...

günaydın cicim... dün biraz yorgundum ama bugün bomba gibiyim... inşallah güzel bir gün olacak... :)

Günaydın günlük

Uzunca bir süredir yazmıyorum sana.

Neyse canımcım ehliyet sınav sonucumun açıklanmasına ramak kaldı

Bakalım kaç puan alıcam kendi hesaplarıma göre gayet güzel bir puanla geçiyorum hepsinden.

Sırada direksiyon sınavı var onu da atlaktık mı tamamdır.

Kuzucuğun okulu çok güzel gidiyor her gün yeni yeni şeyler öğreniyor yavrum bir de mutlu ki canım benim.

Doğum günüme de az kaldı günlük eşim benden habersiz sürpriz bişeyler yapıyo ama şuan pek belli etmiyo bana ama güzel bişeyler yapacağı kesin ne de olsa o benim eşim :asigim:

Kardeşimin gelmesine de az kaldı be günlük hayırlısıyla gelsin de askerim benim :Saruboceq:

Bugün ne yemek yapsam acaba CADIARZU

Her gün hergün yemek yapmak çok sıkıcı yaa ev hanımı olmak zor be günlük

hergün ev okul mutfak üçgeninde bazen insan şaşırıp kalıyo kafamçokkarıştı

Bir de kpss ye hazırlanıyorum bu sene kesin bişeyler yapmam lazım artık günlükçüm

bu sınava çok çalışıp 90 üzeri puan almam şart

bu puanı aldığım zamanda ilk buradaki arkadaşlarımla ve seninle paylaşıcam söz günlük şutarafagitti

bendeki bu hasta olma sinyalleri giderek artıyo be günLüK .. :sinifsinif:

yaww bi düzelemedim hee.. ne bu ya bi boğazım acır bi balgamım olur sesim kısılır grip olurum öksürürüm ya midem ağrır ya başka bi yerim off bayılazağımmm :umursamaz:

bugün sıradan bi gün her zamanki gibi çalışıyorum maalesef akannehir tek derdim bir an önce haftasonunun gelmesi ve önce gamzeme sonra aşkıma kavuşmak....aşkım yaa cumartesi çalışsan pazar izinli olsan olmazmı yaaa :jeyyar: bizde ctesi gamzemle buluşurduk rahat rahat CADIARZU neyse hasan bey haber vercek cuma belli oluyomuş haftasonu mesai durumu..of bayılazağımmm akannehir ayhh işte öyle günlükcümm yaww... gamzemle yakından tanışmak istiyorum ona önce sımsıkı sarılmak öpe öpe bitirmek istiyorummm....
:1hug: Şeniz
ayyy kurban olurum ona ben ya canım dostum bitanem benim ... her yardım maddi değildir! o bana hiç bir maddi güçle karşılanamayacak kadar büyük bir manevi yardım sunuyor şu an.. o kadar yardımsever o kadar canayakın ki..yavrum annenler senin tohumu biraz fazlamı katmışlar ne kaydirigubbakcemile3 canımsın benım yaa...2010 gamzemın emınemın ve benım yılımız olcak ınsallah uleeeeee... :lepi:
ule dıyen dılını yerım nan senın gamzemm benemmm naniknanik sırnaşık şey
emınecıgıme gelınce.. benım sevgılı uyuz enıstecıgım pısman olmus :dilcikar: saymısta saymıs guzel sozlerı emınecıgıme.. aklı nerdeydı kac gundur bu cocugun yafff :mymeka: neyse gecte olsa anladı hatasını umarım bıda yapmaz :Saruboceq:
allahım sen hepımızın gonlune gore ver
sen bızı kotuluklerden,kotu ınsanlardan uzak tut yarabbımm...
sen bıze tasıyamayacagımız yukler verme yarabbımm...
sen buyuksun allahım
senın herseye gucun yeterr
kudretın buyuk merhametın buyuk
butun kotuluklerden sana sığınırım yarabbım :Saruboceq:

ahh be günlük ya yine yaramın kanattm az önce
okul konusunda
annemle de konuştuk istiyosan sınava gir ama dışarda okumana izin veremeyiz diyo
çok moralim bozuldu birde işin diğer tarafı var o daha kötü
ben okulu kazandım diyelim okul 4 sene ee okul bitmeden evlenemem tabii ki
okul bittikten sonra bursada iş bulma ihtimalim çok ama çok az istanbulda yaşamam gerekir
ee bunada kimseyi ikna edemem heralde
ne yapıcam ben ya kafamçokkarıştı
ne güzel kaç zamandır düşünmüyodum bu konuyu ama
bu aralar işimden sıkıldım ya ondan mı oluyo acaba :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…