Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük

Uğur böceğim artık 2 yaşında, Tanrıma binlerce kez teşekkür (şükür) ediyorum onu bana verdiği için. Güzel kızım seni çokseviyorum.Küçük güzel bir kutlama yaptık, çok yoğun bir gündü ama değdi, çok keyif aldım. Kızım seni çoook seviyorum, iyi ki varsın

Son düzenleme:
günaydınnnnn günnüküm
4 günlük tatilimden sonra yine işbaşındayım...kürkçü tükkanına döndüm yani:roflol:
perşembe günü, yılbaşı günü yani; bütün gün temizlik yaptım; saçlarım neyim boyandı akşamına arkadaşlarımız geleceği için bissürü hazırlık yaptım ama sonucunda çok güzel bi yılbaşı geçirdik inşallah bütün yılımız da böyle güzel geçeropuyorumnanaktan
1 ocakta da azcık ev işi yaptık sonra kocemle gezmeye gittik değişiklik oldu..
2 ocakta ablamla ananem geldi bize misafirliğe hayırsız ablamın evimizi ilk defa görüşüydü bu arada:umursamaz:
dün de bitanecik kocemin doğum günüydü yılbaşı günü zaten arkadaşlarla kutlamıştık onun için ekstra bişey yapmadık yayıldık dinlendik bütün gün:asigim:
veeee bugün oldu döndüm işimin başına geçtim
hepinize mutlu haftalar efenimmm

günaydın günLük ... :sinifsinif:

yaaa ben hasta oluyorum yaaaa... uuff... !! yılbaşı dönüşüm muhteşem oldu yani kafamçokkarıştı balgam var gıcık yapıyo öksüremiyorum sabah zaten kar ayazı vardı dün akşamki yağan kardan kalma.ayy nasıl buz dondum otobüs beklerken.bide 2 tane otobüsün 2 side tıklım tıklım gelmezmi..haydaaaa kalmış işe 10dk.. hızlı hızlı yürüdüm bu soğukta 3 durak.gözümden yaş geldi soğuktan ayazdan ya uffff akannehir 15-20 dk geç kaldım işe.geç kalmak hiç adetim olmadığı için bir tuhaf hissettim kendimi ya :1ninca: herneyse başlıyım ben sana perşembe gününden görüşemediğimiz 3 günü özetlemeye.. perşmbe gnü çıktım 5 buçkta işten.. 6buçukta avcılardaydım.aşkımda marmara caddesindeymiş gorumcem eniştem arkdşı war faruk..yılbaşı çekilişi yapmşlar işyernde.eniştem aşkımn arkadaşı faruk a çıkmış.ona pantolon alcakmş.2 alana 2 bedavaymıs pantolon.bı tanesınıde hasana alcaktı pantolon beyenmeye gıtmısler.banada kırmızı bısey alcaktı askım..annadın sen onu gamzemle emoşumda anladı zati :jeyyar: herneyse çıktk kotçudan.eniştemle faruk devam ettiler.görümcem aşkım ben yvaş yvaş gelıodk.gorumcem blıodu aşkımn bana ne alcağnı.hadı alalm flan dedıler.ıstemıorm dedım trıp atmak geldı ıcımden.her ne kdr gorumcemde olsa ben askımla beyenmek ıstıorum kardesım.bızımde bı ozelımız war dmı ama..gerçi gorumcem benı dusundu hasandan cekınırım onu alırken dıye dusundugu ıcın kaldı yanımızda ama ben trıp yapmak ıstedım walla napm ıcımden geldı oohh.. sonra hasan benı yanına cektı noldu askım neden almıosun dedı..hanı bız beraber alıcaktık dedım ablan olablr ama ben cekınıorum dedım..yarın bakarz dedm..heee anladm aşkım tmm tmm dedı kaydirigubbakcemile3 sonra kiler e gittk..cerez meyve ıcecek flan aldık.sonra geldık kayınvalıdeme..oturdk flan ıste..pek yalnız kalamadık aşkmla ama olsn.ben gorumcemde kaldm prşmbe akşamı.cuma gnude gezdık aşkımla.cuma aksamı aşkım ve aılesı beraber bıze geldık.babam nısan ıcın salon tuttu onu acıkladı kvalıdeme kpederıme.
BENDE BURDA AÇIKLIYORUM ULEE....
08.05.2010 :lepi:
ÇELİKTEPE SOYLU DÜĞÜN SALONU :lepi:
zemuszemus NİŞANIMIZ VAR ULEEEEEE zemuszemus
Döktürücezzz bi yanımda gamzem bii yanımda emoşumlaaaa tey tey tey:teytey:
Ayrıyetten bu onumuzdekı haftasonu gamzemle dolasmayı planlıyoruz bakırkoyde..moda evlerınede bakıcazzzz :kedi: ayy sımdıden heyecan bastı.hasana dıorumkı sen hftasonu mesaı yap aşkım para lazm para dıorum kaydirigubbakcemile3 halbukı amaç gamzemle bulusmak kaydirigubbakcemile3 gamzemede yenı yılda yenı bır ask yenı bır ıs dılıyorumm... emınecımmde dun cok uzuldu ama aksam bıraz msjlastık..bnm gıcık enıstem pısman olmus ve ozur dılemıs.ama burnu surtcek bıraz yok ole hemen lmaz:
sevıorum canlarım sızı sız hep mutlu olun olrmu...

günaydınnn...
gece kabuslar gördümm!
uyandımm kızım yanımda eşim işe gidiyor...
şükürler olsunn günlükkk bugünlere!
şükrolsunnnnn!:Saruboceq:
Allahım sen herşeyin en güzelini veririsin herşeyin hayırlısı olsun!:Saruboceq:

cuma akşamı harika geçti yaa.
aşkım ve kayınvalidem geldiler yemeğe
tabi ben işten erken çıkamadım saat altıda çıktım elimde telefon anneme talimatlar sıralayıp durdum eve gittim üzerimi bile değiştirmeden mutfağa bi girdim saat yedi buçuktu işim bittiğinde
aşkımı aradım dedim artık gelebilirsiniz
geldiler yemeklerimi herkes pek bi beğendi
aslında kafamdaki herşeyi yetiştiremedim ama yine de oldu
kayınvalidem bana yeni yıl hediyesi şal almış çok şık bayıldım valla

cumartesi günü izinliydim işten güya annemle bursaya gitcektik
ben pijama gecelik falan alıcaktım ama rüzgar ve yağmur olunca planımız yattı
kardeşimle markete gittik film aldık ıvır zıvır falan
evde onu izleyip kocamann bi gün pinekledik

dünde aşkımla dışarı çıkcaktık ama bi tanıdıkları vefat etmiş öyle olunca o gitmek zorunda kaldı
bizde annemle sözde gelen, tepsi karşılığı gelen bohçaları çıkarttık paketlerinden bavula koyduk
bi bavul oldu amma şeyim varmış

günaydın şekerim
geldik gene işe mafoldumben ne güzeldi oysaki tatil..olsun son haftam bi daha gidiyorum aşkıma kavuşmaya
dün biletimi de aldım zati..6 güncük kaldı..dün bebeğime kıyamadım günlük biliyo musun..
onun 6. senesi ve biraz fazla dersi var..bana okulu bitirebilmem için biraz moral verebilir misin?seni seviyorum yazmış
ay kıyamadım ya..kafasına bunu takıyomuş demek ki günlerdir..ben de kollarımı sıvadım başladım talimat+moral vermeye
ay çok eğlenceliydi mesela şu saatten şu saate kadar şu dersi çalışacaksın dedim sonra bittikten sonra şu kadar dakika mola dedim
her dediğimi de yaptı sağolsun..bugün için de bi program hazırladım saat 10da uyancak teker teker söylicem talimatları
kıyamam ben bebeğime..Konyadayken de hep destek olucam ona çok çalışmasını sağlıcam vize notları çok yüksek gelcek inşallah
gündüz alıkoycam ona yoksa çocuklarla takılsa çalışamaz biliyorum geçen seneden..o nedenle akşama kadar beraber çalışçaz
şu kalma işini de garantileyemedim bi türlü ya..bi yeri daha aradım cuma tekrar ara yer boşalırsa alırız olmadı konukevine yerleşirsin dedi müdire..
diğer yer bugün haber bekliyo benden..aslında sevgilimin kalacağı eve daha yakın o yurt beni alıp bırakması kolay olur ama kalabalık ya..5 kişi napçam ben orda
çok kararsızım napsam..ben bi de tezcanlıyımdır böyle belirsiz şekilde cumaya kadar beklemek de çıldırtır beni
sevgilimin rahatlığının birazı bana geçseymiş keşke
çok kararsız bi insanım zaten pöff bizimki uyanınca ona sorayım bari..
sokakta kalmam sonuçta ya cumayı beklemek daha mantıklı sanki
ay neyse..hadi gittim ben

Günnük işte ben geldim Sanırım fena hasta olucam :sinifsinif::sinifsinif:
Yılbaşında ayrıydık eeee malum bi resmiyet yok en güzel günlerde ayrı ayrı geçiriyoruz işte buna sinir oluyorum :mymeka:
Sonra işte tatilimin 3 gününü hep onlarla beraber geçirdim :şımarıkgelinsmile:
Ekmek elden su gölden eeee diğer kardeşi ile de tanıştım evli o 2 tane de çocuğu var çok tatlı kendisi ve çocukları :ecrin_bebek:
Sanırım eşine aynı şeyleri düşünemiycemm:dance::sm_confused:
Neyse canım kimse beni sevmek zorunda da değil bende kimseti sevmek zorunda değilm
Saygım sonsuz ama laelaelaelaelaelaelaelaelaelae
Böyle işte başım ağrıyor sıkıldım görüşürüz :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

selam günlükk
çok oldu sana yazmayalı,
yazacak da bişi yok aslında
herşey bildiğin gibi çok şükür iyi
dün gece kuzum babasına babacım seni çok seviyorum dünya (dünyalar kadar ) dedi,babamız havalarda tabi bu fasıl uyuyana kadar devam etti,
baba oğul karşılıklı yağlarını erittiler:)
kuzum artık 21 aylık oldu,
biraz mızmızlığı dışında çok şükür herşey yolunda,
yılbaşı çok güzeldi,
oğlu.um kucağımda hoplaya zıplaya girdik bu yıla
öpücüklere bpğdum kuzumu birlikte saydık geriye doğru,
şaşkın bir halde ne olduğunu anlmaya çalışıyodu
sayı da sayabiliyoruz 10 kadar ama düzgün değil
hoplaya zıplaya,
bizden bu kadar öpreim en sidiklisinden

ooo günlükcüm bakıyorum herkesler sana anlatmaya gelmiş bişeyleri... hiç böyle kalabalık görmemiştim aşağı...sanırsın ki günlükte olay var ; heyecan var kaydirigubbakcemile3

ama herkes sabahtan geldiğine göre anlatmak istedikleri güzel şeyler var... ne güzel opuyorumnanaktan

günlükcüüüm yeni yıl güzel başladı yaaa... evet evet umutluyum ben 2010dan...

cuma günü evdeydim akşam üzere köpeciği oynatmaya çıktım... 3 saat filan oynadık dışarda... arkadaşlar da vardı temiz hava ; koşturmaca filan çok güzeldi... o gidince çok üzülücem sanırım ben ... neyse araa görürüm yine nasılsa...

cts sabah kardaşimin sorunlu bilet işini çözmeye çankayaya gittim... kesin ıslanıcam diyordum ama açmıştı hava sadece rüzgar vardı... bilet işini çözdüm ve kordona doğru yürüdüm... arkadaşımı aradım gelirmisin diye o da geldi sevgilisiyle...gelmeseler de tek başıma keyif yapacaktım zaten ama daha güzel oldu tabii gelmeleri...

yalnız bir baktım parmağında tek taş ... bikaç gün önce evlenme teklifi almış... çok sevindim... umut oldu bana o an için...

sonra eve döndük.. birkaç arkadaş eshişehirde toplanmışlardı ve beni de çağırıyorlardı... bense çok üşenmiştim ; gitmemek için bahaneler arıyordum ama beni arayıp biletini aldık 17.30 otobüsü ile geliyorsun dediklerinde bahanem kalmamıştı...ilk önce kızdım ; sonra sakinleştim... yapacak birşey yoktu... keyfini çıkarmalıydım... gece 1de eskişehirdeydim... ve çıkardım da iyi ki zorlamışlar beni...bu gece 1de de izmire geldim...şimdi de işteyim bir çalışıyorum ki sorma -tatlicadiarzu- yorucu oldu ama çok eğlenceliydi...

bu arada gidiş yolculuğumda arkadaşımın tektaşını aklıma gelince birden üzülüverdim... sanki kimse beni hayat boyu yanında istemeyecek gibi geldi... evlenmek derdinde değilim ben ama biri tarafından o şekilde istenmek ; özlenmek ihtiycıydı belki... sonra neden olmasın dedim; sonra da olmazsa da olmaz dedim... :bbo:

ama bu sene hayal kurmaya karar verdim... hiçbişeyim olmasa da hayallerim olabilirdi... buna benden başka kim engel olabilir ki... sengözlerimebaksanab

neyse güzel başladım güzel gitsin herşey günlükcüm... tek dileğim bu :Saruboceq:

günlükcüüüm ya az önce patronum bana paket getirdi... çalıştığımız firmalardan biri yılbaşı paketi göndermiş... normalde patrona gelir ama bu sefer benim adıma gelmiş... güzel dileklerin olduğu bir kart hem de elle yazılmış... bir takvim bir de güzel bir ajanda...

sevindirik oldum yaaa... opuyorumnanaktan

yaaa benim patron kafayı sıyırmış galiba... tak tak ses çıkaran topuklu bir kundura giymiş... ayy şoklardayım... :1shok: hayır ben onun gelişini ayak sesinden tanırım şimdi sanıyorum ki hatunun biri geçiyor... valla basılcam kesin bugün KKda

Son düzenleme:
Sabah şeriflerin hayırlı olsun Günlükcan :ecrin_bebek:

Ctesi öğlene kadar işteydim şekerim, öğleden sonra minik kelebeğime gardrop ve şifonyer aldık. Bazalı yatağı ve çalışma masasını önceden almıştık. Kırmızı kırmızı pek bir güzel oldu. Dünde ona uygun halı aldık, perdesinide hallettimmi tamamdır.:hulya: E ablaya alınırda Kıvanç efendi istemezmi, mızıkçı, Benten nevresim takımı gördü beyfendi, doğum gününde alıcam aşkitom dedim atlattım şimdilik.kaydirigubbakcemile3

Dün akşam benim heriflen 2012 izledik. İndirmiştik bir hafta önce ancak izlemek kısmet oldu. Ayyyy hiç beğenmedim. Ne kadar uyduruk, ne saçma sapan bir filmdi öyle yarebbimakannehir, Bitsede kurtulsam dedim. Sırada Vavien var, o ne zaman internete düşerse o zaman izleriz artık. ayyy nefeside izlemedik daha:1shok: Ama Lostum başlıyor bir aya kadar, ekşında başlıycak demektir.Özledim valla Lostlu günlerimizi:lepi:

Aufwiedersein bebek

Sevgili günlükcüm;
Sensiz kaç gün geçirdim KK siz…
Ama inan mutluluktan uçuyordum :jeyyar:
Zuzum geldi çok güzel 4 gün geçirdik… :asigim: :asigim:
Ve gitti demeyeceğim hala ıstanbul’da işleri var ama bugün göremeyeceğim onu.
:1no2:
Çünkü işten eve 8 de gidiyorum onun da Eminönü tarafında işi var…
Düşünsene aramızda arabayla 20 dakikalık yol var ama görüşemeyeceğiz bugün…
Neyse artık en yakın zamanda zuzuma kavuşma heyecanı da yeter bana…

Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın tez zamanda da kavuştursun herkesi.
Beni de dâhil…

Hiç üzüntülü değilim neden dersen 5 ayın üstüne 4 gün resmen ilaçtı bana!
Gözüme nazar değdi bu arada günlüküm şiştiler.
Ayın 2sinde koştura koştura doktora gittim. Gözüm virüs kapmış bir sürü damla merhem verdi.
Dikkatli ol dedi doktor bulaşıcıymış yaaa… Tokalaşmaktan bile geçermiş…
Ama zuzum onca zamandan sonra seni buldum kusura bakmasın hastalık bulaşırsa da bulaşsın dedi.
:kedi:
Çok mutluyum günlük çok çok yüzümde resmen güller açıyor herkes bana deli gibi bakıyor.
Kış tatilinden yeni çıktık çok işim olacak bugün… :uhm:
Gene de sana yazmadan edemedim…
Böyle işte.
Yarın gelirim tekrar günlükcük…
Opuyorumnanaktan
ımza: ‘Aşk böceği ruyamsin’

Son düzenleyen: Moderatör:
bak gene geldim ben :kedi:
az önce konuştum canımın yarısıyla..Allahım baylıyorum bu adamın neşeli neşeli konuşmasına yaa o anlatıyo benim içim eriyo resmen :asigim:
arkadaşlarında kalmaktan vazgeçti..hem orda ders çalışamaz diye hem de benim kalacağım yere uzak diye..benim görüştüğüm yurdun erkek yurdu da var orayı aradı ve şansına boş yer varmış
ya şeytan tüyü var benim aşkımda ya..konuştuğu herkese sevdiriyo hemen kendini..4 tane kız yurdu 1 tane erkek yurdu olmasına rağmen kadın bana yer yok cuma tekrar ara dedi ona hemen var demiş ve olmadı konukevini ayarlarım ben sana canım merak etme demiş..
Allahım nolur cuma benim işim de hallolsun yanyana yurtlarda kalalım
bitanem ya nasıl heveslenmiş nasıl hevesli hevesli anlatıyo hem yanyana olcaz hem de ders çalışmaktan bunalırsak hemen çıkarız dışarı görürüz birbirimizi dedi
ben bu adamı seviyorum günlük..onun da beni sevdiğini biliyorum
Allahım hep işimizi rast getir bizim..hep yüzümüzü güldür..
aşkımızı koru bizim nolur :Saruboceq:

Günnüküm sonunda atlattımm :lepi:
Çok güzel geçti nişanım...
Salon dolmaz diye düşünüyordum hava soğuk olduğu için...
Ama aksine düşündüğümden daha kalabalık oldu...
Tabi çok aksilikler oldu. ınan son ana kadar sinirlerim hat safhadaydı fakat Allah yardımcım oldu herşey yoluna girdi birden.. Kıyafetimde sorunlar çıktı son 1 gün kala başka yerden gidip aldık...
Bizi çok zor duruma düşürdüler acayip bir hale getırmişlerdi güzelim elbiseyi...
Salona saat 2de anca gidebildik geç kaldık...
Çok zor oldu ama salona girdikten sonra bütün aksilikler sorunlar hepsi kafamdan uçup gitti...
Çok güzel geçti. Çok güldük eğlendik...
Umduğumdan daha güzel geçti...
Üzerimden büyük bir yük kalktı...
Kuş gibiyim inan ki...
Allah herkese nasip etsin...

Günlüğüm
bugün çok fenayım
stresten karnıma ağrılar giriyor,stres,heyecan
Allahım şu iki hafta biran önce geçsin ve ben eşime kavuşayım :Saruboceq:

2010 hem umut dolu hemde çok karışık duygularla girdim çünkü eşimin libyaya gitme olasılığı var iş için ve ben bunu düşündükçe deli oluyorum umarım hayırlısı olur bizim için malum türkiye şartlerı artık çok zor iş bile bulamıyoruz eşimle beraber evde kira olunca gelde sen düşün sonunu bu libya işi olursa çok çok rahat edeceğiz ben burda bir iş bulurum o orda iyi maaş alacak gönderecek sizden ricam benim için okuyan arkadaşların dua etmeleri ben herkese bolluk bereket diliyorum umarım bu sene iyi olur bizim için...

nefes alamıyorum resmen. spreylerin tirkayisi olmuşum onlar olmadan nefes alamıyorum.
eskisi gibi de değilim forumda, günlüğe yazmıyorum mesela, bloğa yazı göndermiyorum. hatta bloğun içini de boşaltacağım yakında. zaten varlığımız ile yokluğumuzun pek bir önemi de yokmuş sorun da yok o yüzden.

ımmmmmm şıkır şıkır fıkır fıkır tıkır tıkır ben geldimm uleeeeeekaydirigubbakcemile3 bu ule lafıda aslıdan yapıştı kelime haznemeekaydirigubbakcemile3 aslı demişken c.tesi günü beraber nişanlık bakmaya gidiyoruz bal böceğime altını üstüne getiricez bakırköyün sonrada mamalar yicezz ee birde ablamın çalıştığı dershaneyede uğrarızz aslımlaaa sonrada dedikodu yaparızzz bol bolll en bolundan zemuszemuszemuszemus
emineye gelinceee hımmm hanfendi süründürme yolundaa ee akıllanıcak bu kız yok öyle yelkenleri suya indirmek hemen, askerse askerliğini bilsin canım enişte beydee ne yani asker diye her türlü işkenceyi çektirmek afra tafra yapmak zorundamııı bizim kızımızı üzmek kolaymı beeee lmaz:

Benn şimdiii meyve tabağımla başbaşayımm ımmm kivim elmam portakalım ve mandilinam ohhh değme keyfime yaniiiicokacimcoook

Günlüüüükk kızz karadeniz turuna gittiğimde uzaktan akrabam olan bir çocukla tanışmıştık sonra annem sayesinde msn ve tel numaramı verdim neymiş akrabaymışız yaşıtmışız görüşelimmişş ayyyy günlük yaa çocuk dakka başı mesaj atıyo telin sesini kıstım artık, cevap vermeyince msn'den giriyo yakaldım seni diyoo yaaaaa babama gösterdim manyak bu çocuk diyo en son attığı mesaja bakarmısın " gııı napıyon gııı" ölürmüsün öldürürmüsün yaaa kaydirigubbakcemile3 neyse ben bi mesaj atim şuna ben hiç bi akrabamla bukadar mesajlaşmadım mustafa mesaj olayını abartmayalım bence diyimm.. Umarım anlarrrr kötükedihüso
Hadiii öptüm ben senii c vitamini dolu tabağımla başbaşaba bırak beniiii :roflol:

Selam Günlük nabersin?

Ben fena değilim, bugün okulda bizim teşkilatla tanıştım. Güzeldi, insanın kendi düşüncelerinden arkadaşları olması aynı ortamda çok güzel.
Çok sevdiğim bir arkadaşım İngiltere'ye gidiyor, koyu bir fenerbahçeli olduğu için aynı benim gibi :) gittim fenerium'dan ona Fb'li eldiven aldım. Londra soğuktur üşümesin. :)
Bu Cuma son vizemiz var deli gibi çalışmam lazım o yüzden bir süre senden uzak kalabilirim belki...
Kendine iyi bak. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…