Kadınlar Kulübü Günlük

selam pembiş..
nasılsın görüşmeyeli...beni sorarsan idare eder..
hala babannemle takılıyoruz...zemuszemus
telefon ediyor gelmeyi unutma diyekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
kadının kolu kırık napsın ama dimişutarafagitti
he bu arada tatlış..ben herkeslerin yeni yılını kutlamayı unutmuşum..
daha doğrusu biryılın bitip yeni yılın başlaması benim için hiçbir anlam ifade etmiyor
o yüzden önemsemedim galiba..sositososito
ne gerek var bunca şangırtıya zemuszemuszemuszemus
altı üstü bir yıl bitti diğeri geldiyerimseniben
hayatım olumsuzluklarla dolu zatii..
ben yine de bu yılda çenemi tutmayı herkesi dost sanmamayı öğrenmeliiym
başıma ne gelirse bu çenem yüzüne geliyor ortalarda olayların merkezinde olmak istemiyorum artık günlük...diğerleri gibi birşeyler yapmıyor gibi görünüp saman altından okyanus yürütmek istiyorum bakalım başarabilcekmiyim :bbo:
umarım başarırım günlük..
Bana benden olur her ne olursa başım rahat durur dilim dururrsa..
şimdiye kadar dobra oldum açık oldum da ne oldu başım beladan kurtulmadı..
kimse için fedakarlık yok artık...üzülmek yok merhamet yok..
inşallah yapabilirim günlük...inşallahhh:bbo::bbo:

selam günlüğüm buyrunnnnnnnnn
sabahtan beri karnım ağrıyor biliyormusun :çok üzgünüm: kıvranıp duruyorum. sıcak bişeyler içeyim diyorum 5 dakka geçiyor sonra yine geliyor sancı püüüffffff:1ninca:.
1 aydır var zaten bu ağrılar bende. büyük ihtimalle sıkıntıdandır. Herşeyi kafama çok takıyorum ondandır. İştahım da yok zaten haftalardır, kiloda verdim -tatlicadiarzu-
Neyse günlüğüm... Havalarda kapalı bu günlerde. Bi güneş yüzünü gösteriyor bi yağmur yağıyor. Gökkuşağı çıkar diye umutlandım ama çıkmadı akannehir
AAyyyy bide günlüğüm,annem beni bu gün yerlere yatırdı anlattılklaryla :roflol: kopttuuuuukkkk kpptttuuuukkkkk resmen :roflol: :roflol: yok böyle bişey yaaa. kaydirigubbakcemile3. aklıma geldikce halla gülüyorum walla :roflol:

Sıkıcı bir gün Günlük...
Sabahtan beri kah pc başında kah mutfakta işe yaramaz bir şekilde dolaşıp duruyorum.
Hava yağışlı ve soğuk. Çocuklar dersanede.
Yemek yapacağım; ama kararsızım. Ne pişireceğimi bilemiyorum.
Ne çabuk geçti 3 günlük tatil. Doğru dürüst dışarı bile çıkmadım; ama ben zaten ev kuşuyumdur.
Yarın yine hastanedeyim. 3 aylık rutin kontrolüm var. Umarım bir terslik olmaz...

Bir arkadasimin beni hic tanimayan komsusu kahve falima bakti..bu yil benim yilim olacakmis,is geregi bol bol yurtdisi yolculuklarim olacakmis,son 3 yildir basimda gezen butun dertlerden kurtuluyormusum,ustelik bir askhihoyyyt, 1 yil icinde ise bir evlilik varmis...ama cok kisinin gozu varmis, hemen kursun dokturmemi soyledi..hadi bakalim yine basima yeni bir is cikti,simdi kursu doken birini bulmam gerekiyor....

Son düzenleme:
bir haftasonunu daha bitirdik sayılır günlük.. :1ninca:
yılbaşından sonra üstümde bir uyuşukluk bir hüzün vardı sorma yani. :dilcikar:
kursa bile zorla gittim iyikide gitmişim.grafik hocam bir projeden bahsetti
artık benimde küçük bir kardeşim var günnüküm nasıl sevindim hihoyyyt
ona yazıcam kitaplarımı yollıcam ona.teyzem ben küçükken hep kitap alırdı bana onun sayesinde okumayı sevdim ben alkisalkisalkis.bende o tertemiz kitaplarımı ona göndericem oda okusun günlüküm :1closedeyes: galiba 2010 çok sosyal geçicek gibi geliyo bana yılbaşı gecesi yeni yeni arkadaşlar edindim ya ondan heralde.. :lepi:
böyle güzel şeyler düşünelimde güzel şeyler olsun hayatımızda... :1closedeyes:
seviyorum herşeyi günnük...:dance:

hey günlük, bak asabiyim ,,acim.. bana baaaakkkk
ama ben diyet grubundayim..bu acligimi nasil bastiriyim? bir fikrin var mi?
olmali!!! ben anlamam ..
burda seninle dertlesiyorum..asabiyken grup arkadaslarima "ne yapiyoruz kizzlllaaarr" modunda yaklasamiyorum..eee arizaya baglanmis bir piayada kimsenin tehammül edecegini sanmiyorum..
yardim etmelisin bana..
düsün sen.. ben yine geri dönücem
bu arada günlük asagida seninle dertlesen üyenin avatarini gördün mü bir film krakteri..amelie poulain.. sound trackleri harikadir.. dinlemelisin sende ..yann tiersen
tamam mi?
dinle sözümü
kiziyorum böyle itiraz etmeye yeltenen bakislara

Ben geldim günlük efendii.. işte yeni yıl yeni bir ben ve yepyeni düşünceler dinlenmiş olarak geldim sanayerimseniben biliyomusun 8 ay olucak 3 gün sonra tam tamına 8 ay geçti ve artık canım yanmıyor artık içim acımıyor, ASLIM VE EMOŞUM Sayesinde onların desteğiyle onlarında yardımıyla birçook şeyi aştım ve atlattım heleki aslı varya o şenşakrak kişi varyaa unutuyorum onla konuşurken yazışırken herşeyii sağolsun kopuyoruz birlikte kaydirigubbakcemile3
Haftaya beraber nişanlık bakmaya gidicez sonra mamalar yicez birliktee ımmm süper olucak kanımcao gün bizim günümüz olucakk :lepi: Aslıcığımın yakışıklı babasıda yani nişan tarihini aldı salon tutuldu haydii bakalım bizde emoşumla gidicez gelin odasını basıcazzz döktürcezz aslı ben emoş karşılıklı sositososito
Hem emşomunda kafasını dağıtması gerek biraz çünkü bugün hiç iç açıcı şeyler duymadım emoşumdann offf üzülmesin o yaaa :gitme: abisi geldi çıkmak zorunda kaldı konuşma yarım kaldı çok merak ediyorum onuuu offff :sinifsinif:
Benmii?? ben iyiyim günlüğüm artık plan program yapmicam sonra olmayınca hayl kırıklığına uğrayıp üzülüyorum biliyorsun işte buyüzden anı yaşicam günü yaşicam ve sanki bugün ölücek ama yarın yaşicakmışım gibi devam edicem artık hayatıma bu sene böyle başlangıç yapıyorumm... Haydi hayırlısı bakalım:Saruboceq:
Ve bugün tüm gün bu şarkı dolandı dilime çok güzel sözleri var bak sende dinlee

"Seninle bidaha aynı yolda yürümem seninle yürüyene yolda tuzakların var birdaha asla dokunmam tenine senin teninden önce duvarların var
ben o duvarlara çarpa çarpa nasır tutum ağlaya ağlaya yosun tuttum
Yeni bir nefes alıyor gibi batıyoru yükümüz ağır yeni bi söz söylemek için ölmekmi gerekir
Hadi bi cesaret sende taşın Altına koy elini inadına inadına sevişmeli bağır çağır"

neyse hadi kaçtım ben :içelim:

Sevgili günlük.. nasılsın.. beni soracak olursan ki sormuyorum burcu bi huzur ver dediğini duyar gibiyim.. olsun ben gene de anlatıcam.. iyi miyim değil miyim bilmiyorum.. depresyondayım sanırım =( ne zaman çıktın ki diceksin şimdi.. doğru.. ama son zamanlarda sürekli uyuyorum.. ne ders çalişiyorum ne odamı topluyorum... yiyip içip yatıyorum.. elimde sürekli nargile.. kucağimda bilgisayar.. boş boş yaşiyorum =( bu durum çok üzüyo beni ama gene de silkinip kendime gelemiyorum... 2 bucuk saat sonra şafakla birinci senemize giricez.. 4 ocak 2009.. işte o gün girdi hayatıma.. offf bi gün sonra da doğum günüm.. 23 oluyorum.. büyüdüm iice.. evde kaldım ='( inşallah 24. yaş günümü atanmış bir öğretmen olarak kutlarım.. 25 i evlenmiş olarak.. 26 yı da anne olarak =)))) hehehhee.. baakk evlilik çoluk çocuk diince hemen çıktım depresyondan =)) bi an önce toparlanıp ders çalişmaya başlamış olmam lazım. yoksa suya düşecek bu hayaller.. yarın gene gelirim günlüğümm.. seni seviyoreeeee. aşkımı da çoook seviyoreeeeee.. iyi ki girdi hayatıma benim bir senelik sevgilim.. inşallah ömür boyu hep birlikte oluruz.. =)) şimdiden doğum günüm kutlu olsun hayırlara vesile olsun ne diyorum ben yaa =)) hehhee hadi görüşürüz muuccccccukkkkkkkkkkkkk

neden çevremdeki herkesin onların herşeye hakkı varmış da benim yokmuş gibi bir edası var anlamıyorum
kızmak sinirlenmek kırılmak ya da insanca duygular hissetmek sadece onlara mı has sanki
bıraksınlar artık müdahaleleri canımı sıkıyor, ruhum darlanıyor
artık kocaman oldum ben çocuk değilim ki hala
bu hayat benim ben de bana aitim neden herkes hak iddia ediyor ki üzerimde
söyledi mi dile geldi mi benden kötüsü de yok ne tuhaf ne yaman çelişki
ama gerçekten sıkıldım bırakın da kendi hayatımı kendim inşa edeyim
bırakın da kendimi kendim var edeyim
beni bana bıraksınlar günlük nolur ya

selaamm

kız gunlukk 2010nun ılk gunlugumu yazım barıı gecıkmedeenn.
bugun 10 gıbı kalktımm dunde erken yatmıstım bı guzel uyumusumkı sormaa.annemlerde karsıya gıtmısler sabahtan sessız sedasız ck guzeldı uykuukaydirigubbakcemile3
dunden berı askımla bayagı lımonıydık hıc durmadan tartıstıkk.bırazda benım mızmızlıgım uzerımdeydı tabı ııce uzadı bu dawaa.eskı konular acılınca kendımden gecıorum kız gunluk onu benden baskasıyla dusununce sınırden oluyorumkötükedihüso
nese konustuk bıraz olayı duzeltmek amaclı bırlıkte kahwaltı edelım dedı ıı barı dedım.
bı guzel kahwaltı ettık sarıldıkk we mutlu son barıstık:asigim:
sacımı boyatmıstım solememıstım cok bı renk degısıklıgı yok ama bı ıkı ton daha koyu ıstee bakalım farketcekmı dıe allahtan hemen farkettı yoksa gorerdıı ookaydirigubbakcemile cok sevıyorum onu benn :asigim:
neyseemm bı sus kopegı gordum o kadr tatlı kı hemen almak ıstıorum bole bembeyaz kıwırcıkk yerım ben onu kardesımde cok ıstıor ama annemın alerjısı war ıkna edebılersemm alıcamm:hulya:
o bu deılde gunluk bayramdı yılbasıydı derken acı gercek yaklastıı.fınaller geldı cattı ne yapcam benn yaaa.yarından ıtıbaren baslıorum calısmaya sekerım sımdıden stres oldum hadı gorusmek uzere kactım benn

yaşasınnnnn
ıstanbula kar yagıyo bayılıyom bu havaya ...
ne guzel gokden bısı yagması beyazla ıcınde bı sehır oluyo...

Günlük, bugün çok sıradan bir gündü işte.
Bu kadar şeyin üstüne kardeşim birde Bronşit oldu 2 gündür işe de gidemiyor evde yatıyor. Korkuyoruz, Astım'ını etkiler diye, yarın Göğüs Hastanesi'ne gidecek. Benimde parmaklarım şişmeye devam ediyor soğuklar azdıkça, Romatooloji uzmanı araştırıyorum ama çok para istiyorlar. Devlet Hastanelerinden randevu almak mümkün değil. Geçen bir tanesini aradım 270 TL istedi özel muayene için. mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
Şu KYK'mı bu ay verirlerse mecbur gideceğim artık. Olmuyor böyle bazen kalem bile kaldıramıyorum.
Sonra bir şey daha var... O kötü gün, o bizi birbirimizden ayıran, ailemizi parçalayan gün gittikçe yaklaşıyor... Ben ne yapacağız bilmiyorum... Sana sığınıyorum...

Günlüüüm umarım yarın bembeyaz bi şehre uyanırız naniknanik

Bu havaları çok ama çok seviyorum bennnnnnn....

Ah bi de aşk olsa hayatımda :asigim:

Uykuya onu düşünerek dalıp, onunla uyanacağım biri sırnaşık şey

Ah ahhhhhhh yakın mı günler dersin heeee

Sıkıntıdan çatlıcam günlük ya
Yalnız yaşamak ne zormuş kardeşim gitti aşkım zaten askerde off ev üstüme üstüme geliyor
Zaten gelmesine 2 hafta kala her şey birden bana yüklenmeye başladı.Az kaldı ama kalkamıyorum altından, doluya koyuyorum almıyo boşa koyuyorum dolmuyo.Bu sorumluluk ağır geliyo artık.
Canım hiçbir şey yapmak istemiyo.Bu hafta sınavlar başlıyo yazılı sorusu hazırlamam lazım 13 sınıfa ama sadece yarınınkileri hazırladım.
Zaten biliyon 2 gün temizlik yaptım bugün de hiçbi şey yapmadım boş boş oturuyorum.
Depresyona girmek için hiç uygun bi zaman değil ya son bi gayret toparlanmam lazım.
Allah büyük elbet yardım eder; bu darlıktan, sıkıntıdan kurtarır inş beni.
Ben gider günlük az daha kurayım kafamda da sinir edeyim iyice kendimi:mymeka:

Günlük bu aralar daha doğrusu bir senedir kendimi çok yalnız hissediyorum.Çevremde arkadaşlarım dostlarım var.Buluşuyoruz konuşuyorlar ama ben orda olmama rağmen sanki değilim.İşin kötüsü sonra ne konuştuğumuzu hatırlamadığım için mahcup da oluyorum sanki ruhum kaybolmuş gibi, içi boş bu bedeni taşıyor muşum gibi geliyor.Onu özledim çok özledim..Beni sevmediğini ve dönmeyeceğini bile bile çok özledim.ne olurdu bir mucize olsa..Onsuz olmuyor işte.ne işimin ne de mutlu olduğum bir anın tadı çıkmıyor.paylaşamadıktan sonra mutluluğun ne anlamı var ki
Arasam şimdi açar telini..ayrılırkende söyledim istemediğimi biliyor onu sevdiğimi biliyor.ne dicemki bu söylediklerimden başka.Özledim desem özledim seni akşam gözlü esmer desem.o ne derdi acaba ""ben özlemedim çünkü seni sevmiyorum"" .Bu kadar acımasız olurdu yanıtı..Peki ben neden beni bu kadar acıtan adama hala pervane gibi ateşe yanmaya gitmek istiyorum..Neden bu kadar acımasız ve sert.Her şeyi başlatan beni seven o değil miydi ? Şimdi bu değişti ben kendime döndüm yine sorguluyorum günlük ben nerde yanlış yaptım.Nerde hata yaptım da adam beni sevmekten vazgeçti arasam sesini duysam yetmez mi özledim desem..off yapamam dimi günlük o istese yapardı, benim izin vermem lazım gitmesine...Mucizeler bulmaz ki beni mafoldumben

gunlus ya cok yorgunum bugun cokta usudum...
yagmur camur gezdık valla..
saclar ıslak ıslak...ama cok guzel bı gundu...bıde ev ayakkabısı aldım kendıme..ole cıcıkı cok begendım..bıde topuklu alıyodumama sonra onu bıraktım sıyah grı parlak renklerdeydı onundekı sertlerı duz sıyah ıstıyorum ben..aldım begenbdım ama sonra bıraktım..
yılbasından berı yazmıyorum dımı sna..cok eglencelı neselı cok guzel bı geceydı...gece 4bucukta uyudum eve gelınce duamı ettım okudum..ınsallah hayrlı bı yıl olur..
baksnaa ne cabul gecıyo 3gun bıttı bıle(
dun evedeydım bugun gezdım yarında sanırım yokum...
bugun cok para harcadımama ya..bı canta begendım onu alamdım138 ytl cok geldı valla..o sırad beklesın...belkı ındırıme gırer yenı sezonmus..ama tam arayıpta ıste bu dıyemedıggım cantayı bugun buldum:)ama alamadım hehe...ama uzulmedım alamadım dıye...elbet alırım:)
buara boynum cok agrıyo ya nedense
ay neyse gunlus ben bı vc ye kadar gıdeyım:))))
hadı başbaş

Günlük ben bu ara gececi takılıyorum,neden anlamadım?:bbo:
Uyku gözlerimden akıyor yok genede uyumuyorum..Manyakmıyım neyim bee:gitme:
Bugün kahvaltıdan sonra,kahvaltı dediğimide bakma 12 ye geliyordu hazırlandık çıktık.Önce kayınvalideme geçtik.Biraz oturduk,sonra kardeşcimide alıp avm ye gittik.
Alya'yı görecektin.Safım benim bir bebek herkese mi güler..Boş gülüyor haa...Çok komikti tipi..Aşkım benim..Canım o,canımın taa içi..:asigim:
Yemek memek derken sonrada eve geldik işte.Evde çay faslı bilmem ne derken bak bu saat oldu..
Kardeşim de kocamda uyuyorken bende biraz bakınam..Öper sonrada kaçarım bacım..kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…