Kadınlar Kulübü Günlük

Yorgunum bugün ya pilatese başladım belki o yüzden yoruldum
Şu bilete bi bakayım dedim baktım 60 tl kazandınız diyo ooo dedim yine iyi ama bi baktım bilet çeyrek:roflol:

selam günlük
uzun zamandır yazmıyorum bugün yazayım dedim.içim çok sıkılıyor.bir tarafım buruk ,kırık hep yarım tamamlanmıyor sanırım hiç tamamlanmıcak:gitme:

ağlamak istiyorum ağlayamıyorum günlük.... gözlerim şiş..... bense üzgün mü desem yılgın mı desem bilemiyorum.... her şeyi sil baştan yaşamak ne acııı............ benneyaptımki mafoldumben

yeni yılın gelmesini çok sevdimm
bu yıl inşallah benim uğur yılım olurr :ecrin_bebek:
bodrumdayım...pazar dönüyorum.bu şehrin insanlarını,havasını seviyorum...

Günlük...

Geçen sene bu zamanlar babam, abim, ablam vardı... Şimdi hiç biri yok... Yılbaşında abim aramıştı, ablamla birlikte Mutlu Yıllar demişlerdi bize... Beril'imiz, ilk kelimelerini söylemeye çalışıyordu anasının, babasının kucağında...
Babam yılbaşı gecesi bizi eğlendirmeye çalışıyordu... Çünkü ben hastaydım, hastaneye yatacağım diye çok üzülüyordu ama belli etmek istemiyordu...Zaten hayatı boyunca bunu yapmadı mı, hep başkalarını mutlu etmeye çalıştı...
Ama bu yıl... Bu gün... Onların hiç biri yok... Ne arayan abim vardı ne de ablam... Bizi eğlendirmeye çaışan babam biliyorum Cennet'inde mutlu...
Seni çok özledim baba, gidişine neredeyse 1 yıl olacak, yakında yanına geleceğiz, ellerimle düzelteceğim topraklarını... Baba çok zor... Sensiz çok zor... Sizsiz çok zor...
Üçünüzü de çok özledim çok... Biliyor musun yakında Beril'imiz de bizimle... Bizi avutan sadece bu...

Kardeşçeyzimle sinemaya gittik yeni geldim günlük
Ablasına sinema ısmarladı kerata :asigim: atladık arabamıza gittik..ne zamandır planladığımız birşeydi ama fırsat olmamıştı bi türlü..
artık sık sık yapçaz çünkü ikimiz de sinema aşığıyız..
yahşi batı'ya gittik..şanssız olduğumuz için filmin başlarında seste problem oldu..onu yapmakla uğraştılar falan Allahtan sonradan düzeldi
büyük bi keyifle izledik beğendim çok eğlendim valla şekerim
zaten cem yılmaz aşığıyımdır ben her filmini gözüm kapalı izlerim çok severim
bu da geçer not aldı benden güzeldi eğlenceliydi
kardeşimle aramızda bi yanlış anlaşılma vardı onu da halletmiş olduk böylece
dün yeni yılı da ailecenek kutladık babam kardeşim ben içtik :kedi:
babam helal olsun kızıma yüzümü kara çıkarmadı dedi hehe olaya bak içiyorum diye gurur duyuyo babam kaydirigubbakcemile3 böyle olmalarını seviyorum kafa dengi benim ailem
rakıyla hiç aram yok yaa babacığımı kırmamak için içtim biraz..şarap güzeldi ama şişenin %70ini götürdüm :kedi:
uzun zaman olmuştu özlemiştim..en son sevgilimle içmiştik bana romantik bi sofra hazırlamıştı yanına da şarap almıştı ben seviyorum diye karadut şarabı
vardı böyle romantiklikleri..sonra memleketlere döndük iyice odunlaştı..valla çok kızgınım ona günlük ya hevesimin de içine ediyo şunun şurasında 1 hafta kaldı
yok adam iyice saldı kendini aklına gelmiyorum resmen aman ya banane yoruldum ona kafa yormaktan..umrumda değil ailemle çok güzel vakit geçirdim ben dün ve bugün
günlük ya bugün saç boyası ararken canım çıktı..geçen sefer ilk kez boyadığım rengi bulamadım bi türlü ya çıldırdım resmen ama sonunda buldum bi yerde ve normalinden 6 lira fazla verdim mecburen..yok çünkü hiç bi yerde
giyindim süslendim öyle gittik bugün kardeşimle sinemaya..kol kolaydık ve kardeşim benden 2.5 yaş küçük..demişlerdir kıza bak sevgilisi kendinden küçük diye kaydirigubbakcemile3 gerçi ben de yaşımdan oldukça küçük gösteriyorum ama kardeşim de öyle
bizim aile genç gösteriyo valla bu aslında büyük avantaj
kadının biri bana 17 yaşında sandım seni demişti yuh artık di mi günlük 24 yaşındayım ben..bak 23 demedim 24 dedim kaydirigubbakcemile3
eskiden yaşımı hep bi yaş büyük söylerdim annem de ben seni görücem ilerde bak nasıl küçülteceksin yaşını derdi..aslında daha geçen sene martta 24 yaşındayım diye gezmem lazımdı benim(86lıyım çünkü)ama 23 dedim taa ki 1 ocağa kadar kaydirigubbakcemile3 bu hale geleceğimi hiç sanmazdım ya
resmen yaşlanmaktan korkuyorum ve yaşımı söylemekten çekiniyorum :mymeka: bu fikre alışmam lazım 24 yaşındayım 24 yaşındayım 24 yaşındayım kaydirigubbakcemile3

ay çenem düştü saçmaladım hadi ben basıp gidiyim günlük :1ninca:

yeni yılın mübarek olsun faydasız günlük
neymiş yılbaşı-tatlicadiarzu-aybaşı yılbaşı bayram seyran falan filan...ya ne soğuk karıyım hiç sevmiyorum böyle şeyleri ben yabenneyaptımki
çok yoruluyorum ama herşey mükemmel oluyosende merak edip durma,tek bir cümle dahi yazamam sana:dilcikar:
canım kankalarım extreme ve pati için çok güzel bir yıl olsun işalah..patiyle zaten gerçekte 7/24 görüşüyoruz..arsız karı bi bırakmıyo yakamı:smiley-coolpatiden tırsan smildelikafadulden)şaka canım hiç bıkarmıyım ondanhihoyyyt(bi bırak yakamı be kızmirmirmirmir)hehehe canım o benim be:1hug:extreme ile gerçekte görüşemiyoruz ama manevi olarak hep bilicek bi dostu kankası var...
aso olarak üye oldum ama üye olduğum süre boyunca 3 gün sitedeysem aylarca banlı kaldım ama yinede çok sevenim ve dostlarım oldu..az önce arkadaşımın attığı linke girdim kk nın enlerine:)en komik yaramaz ve dobra listesinde varım.kendi kendime dedimki kesin en sabıkalılar listesindeyim..kimler oy verdi bana allah rızası için msj atsınkaydirigubbakcemile3ulan demek full kk da takılsam hangi listelere giricem allah bilirdelikafadulden

Günaydın günnnüküüüüüüüümmm opuyorumnanaktan

Yine bir ctesi sabahı erkenden kalkıp işe geldim
Şimdi ise boooş boş oturuyorum ne gelen vaaar ne giden
Telefonlar desen bugün pek sessiz, tabii matbaa da öyle
Hiç bir şey değilde şu ctesi sabahı sadece 5 saat için buraya gelmek çok zor geliyor bana

Perşembe günü bi kaç saat erken paydos ettik, dışarıda ki işlerimizi halledip çabucak eve gittik, son hazırlıklarımı da tamamlayıp soframı hazırladım kocacım için, ikimiz başbaşaydık bu sene, böyle bir günde, ilk defa, hemde başbaşa...
Çok güzeldi, oturduk, yedik içtik saat 12 oldu evdeki bütün ışıkları açtım, muslukları açtım, balkona çıkıp sesleri, çığlıkları, havai fişekleri duyduktan sonraa koşa koşa sokak kapısına gittim, nar patlattım bi güzeeel hihoyyyt
Hediyelerimizi açmak için on ikiyi bekleyemedik ama kaydirigubbakcemile3
Kocicimle sarıldık birbirimizee zıp zıp zıpladık zemuszemus
Masamızın başına geri döndük, yemeye içmeye devam ettik, tv izledik bol bol şarkılar türküler dinledik...
Ertesi gün de öğlene doğru kalktık hazırlandık, kayınvalidemlere gittik, annecim aşure yapmış, lokma dökmüş bizim için sositososito
Bizden sonra küçük görümcemler de geldi, küçük adam nasıl koşturuyo bi görsen yavaş yavaş dillenmeye de başlamış, yerim ben onu ya
epey mıncıkladım sevdim oynadım onunla ama doyamadım valla :ecrin_bebek:
kocişe söyliyimde yarında biz gidelim onlara zemuszemus
Kayınvalidemlerden erken kalktık çünkü misafirimiz gelecekti, annemler halamlar geldi, onlarla bi yılbaşı gecesi daha kutladık dün gece hihoyyyt hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

Biliyor musun annemlerin taşınmasına çok az kaldı günnüküm, annem daha da yakınımda artık :asigim:
Yavaş yavaş eşyalarını taşımaya başladı yeni eve, çok heyecanlı :sm_cool:
Bugünde gidip anneme yardım edices, avizeler falan takılacak oturma odası duvar ünitesi gelecek zemuszemus
Yeni gelin evi dizer gibi yaa, çok güzel herşey

Saat bir olsa da kocicim gelip alsa beni gitsem anneciğimin yanına :lepi:

Son düzenleme:
hava acaip soğudu,evdeyiz bugün şimdilik bişey çıkmazsa , yeniyılı da evde karşıladık, sakin geçti , bugün de kalktım , biraz yürüyüş yaptım,ekmek,gazete aldım geldim,kahvaltı yaptık çocuklarla inşallah günümüz iyi geçer kızlar sizlerin de tabi...kaydirigubbakcemile5

günlük günaydın.daha kahvaltı bile yapmadım.şu laptopun başından kalkarsam eğer temzilik yapıcam inşallah bugün.sonrada kocacığıma güzelll bir sofra hazırlamak istiyorum.ama ne yapacağıma daha karar bile vermedim.akşamada gezmeğe gitmek istiyorum.ha bu arada yeni saçlarımıda herkesler çok beğendi.yaşasın değişimm....

merhaba günlük

bu gün ömrümle hayatımla görüşücektik
yine kısmet olmadı kahretsin ki mafoldumben:mymeka:
annem rahatsızdı... işten cıktım eve geldim...
belinde problem var ayaga pek kalkamıyo...Doktorada gitmek istemiyor.
Şimdilik kendimizce bişiler ediyos...
evi sildim süpürdüm yemek ne yapsam ki -tatlicadiarzu-
kadın budu yapsam anam şimdi alıncak :icecream:
en iyisi dayıyayım bulgur pilavıyla soganı :hulya:
neyse yaa sendende bi öneri cıktıgı yok zaten cıksa şaşırtıcı bi durum olurdu :dilcikar:
bulurum gözelcene bişiler :mymeka:

cok ama cok özledim aşkımı bitanemi :asigim:
görür görmez tenha işlek demeden saldırcam atlıcam üzerineee kaydirigubbakcemile3

beni sen nasıl terk ettinnnn
bırakıp gitttinnnnn
cok ayıp ettinnnn
eyvallahhhh
şimdi halsizliğin tutsun motorun bozulsun
domuz gribi ol inş. :dance::teytey:

cok süper bi parca yaaaaaa
hele müziği insanın kanını kaynatıyo...
annem yattıgı yerde hafif ritim tutturuyo :dance:
dayanamıyo kadıncazzz müziğeeee napsın :roflol:

2010 allah cezasını versin :mymeka:
gelir gelmez eteklerimize koydun hastalıgı
anneme acil şifa iste günlük :mymeka:

hadi grş
gidim kadıncazı daha fazla tek komuyayım :1hug:
allahım annemeeee tez zamandaaaa acil şifa ver :Saruboceq:

günlük içim dışım bi garip bugünlerde başım dumanlı göynümse titriyor yalnızlıktan
aşık olmak istiyor göynüm artık ama etrafta aşık olacak kimse yok nere girdi onca erkek nere saklandınız çıkın artıkda bi sobeleyim yahu....
ne yazdım öle be, allamm ya kafayı yiyorum ben günlük
nese görüşürüz bacım :)))

meraba gunnus..
kac gundur rahatsizim biraz basim donuyo surekli.. boyle oldugum yerde oturuyor degil de ucuyo gibi bi his.
dun benimki ile konusuyorduk dedim canim ben hamileyim.. e yuh be canim hala mi ya dedi :) e napiyim dedim kimse senin gibi hamileyim deyince iyi davranmiyo bana bon bon bakiyolar. iyi de canim askerdeyim biliyosun biraz komik oluyo yani ben gideli kac ay oldu dedi e tamam ben de 2 aylik hamileyim dedim.. guluyo sipa ::))
o degil de bu bas donmesi ne olacak ben de bilmiyorum.. hic gecmiyor.

mrb günlük
kocacığımı çok özledim
işleri çok yoğun onu çok özlüyorum
bugün güya öğlene kadar yyarım gün işi ama hala gelmedii

Merhaba Günlük...

Bugün uzun zamandan sonra en güzel günlerimden birini yaşadım.
Ne zamandır face'den tanıştığım şehit eşi ile bugün görüşmek üzere sözleşmiştik. 1 haftadır buluşmak için konuşuyorduk ama bir türlü fırsat olmamıştı. Gece hiç uyuyamadım, çok heyecanlıydım çünkü çok hayırlı bir şey yapacağımı biliyordum... Üstelik bunu face'deki grubumuzdan ve senden başka kimse bilmiyor bak haberin olsun. :)
Sabah önce kızlarla buluştum oturduk sohbet ettik. Ardından ablamıza hediye olarak küçük KUran'ı Kerim aldım, onu Türk bayrağına sardım ve küçük kızımıza da güzel bir atkı bere takımı aldım.
Arkadaşının evinde buluşacaktık... Ablayı gördüğüm anda ikimizinde gözleri bulutlandı, sımsıcak sarıldım ona, çok yalnız çünkü...Eşi şehit olduktan sonra ıstanbul'a taşınmış, kızına daha iyi bir gelecek hazırlamak için... Oturduk, sohbet ettik... Bana içini döktü, zaman zaman boğazıma yumrular saplandı gözlerim doldu ama akıtamadım günlük.
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
Anlattıklarıyla halime şükrettim... Daha 5 yaşında babasını hainlere şehit veren o küçücük kıza mı, yoksa gencecik yaşında psikolojisi alt üst olan sevdiği adama yanan ablaya mı üzüleyim bilemedim...
Ona dilim döndüğünce destek vermeye çalıştım, çünkü o öyle yüce bir konumdaki o bir şehit eşi... O hepimizin en değerlilerinden...
Bundan sonra onu hiç yalnız bırakmayacağım, beni ne zaman isterse arayabileceğini söyledim.
Çok sıkıntıları vardı, o bu durumdayken etrafında para derdine düşen vicdansızları anlattı, sinirlerim bozuldu. :mymeka::mymeka::mymeka:
Sonra birbirimize sarıldık, o ağladı ben ağlamamaya çalıştım. Ayrıldım ve eve geldim, annemlerin haberi yok çünkü söylesem, sen çok duygusalsın çok üzülürsün bir daha yapma böyle şeyler diyecekler biliyorum... Aldığım hediyeleri çok beğendi. Bana alabileceğin en güzel hediyeydi dedi canım ablam. :1hug::1hug::1hug::1hug:
Ama bu beni çok mutlu eden bir şeydi...
Allah'ım nasip ettiğin için sana şükürler olsun.

merhaba günlükcan
bizim kavuşmamız 1 gün ertelendi biliyo musun :sinifsinif: beyfendi 1 gün sonraya al biletini ne olur ne olmaz garanti olsun dedi
şeytan git inadına bikaç gün önceye al dedi ama uymadım paşa paşa dinledim bizimkinin sözünü
1 günden ne olacak aslında ama ben takıntılıyım işte biraz..bi şeyi planladığım vakit illa ona uygun olmalı herşey..yoksa delleniyom hevesim kırılıyo..yine öyle oldu
zaten düşündüğüm yurtta da kalamıcam yer kalmamış ya..başka bi yurtta kalıcam onda da 5 kişilik oda kalmış sadece..off tek kişi kalmanın hayallerini kuruyodum ben yaa napçam 5 kişilik odada..
geçen sene evimiz vardı ne güzel şimdi ise yurtta kalcam zaten sevgilim de olmayacak yanımda
beyfendi işini geçen seneden ayarladı tabi beratlarda kalacak
gerçi beraber kalmıştık beratlarda ama bikaç günlüğüne..bu sefer olmaz malesef
sarılıp uyuyamıcam sevgilime yani günlük 5 aylık ayrılığın ardından..kimbilir belki ayarlarız 1 günlüğüne de olsa eğer çocukların sınavı bizden önce biterse eğer dicem ama hiç sanmıyorum..onların taaaa 3 şubatta bitecek sınavları..sevgiliminki de..benim 26sında bitiyo ama 30unda döncem memlekete
19 gün kalcam yani Konyada..zaman çok yavaş geçsin ben ordayken günlük ya..
yer yok yani evlerinde çok kalabalıklar o yüzden kalamam mecbur birilerinin sınavının bitip memlekete dönmeleri gerekiyo..osmanın devletler özeli var mıydı ya onun az dersi kalmıştı belki biter onun bizimkilerden önce de gider memleketine
ben de en azından 1 gün de olsa kalırım sevgilimin yanında
bi daha taa hazirana kadar ayrıyız yine mafoldumben
bugün hevesim kırıldı işte biraz hem yurt işi için hem şu 1 gün sonra gitme işi için..doğru düzgün çalışamadım bile
bizimkiyle de atıştık biraz..son zamanlar iyice çekilmez oluyo..kalbini kırıcı şeyler söyledim ama napayım dayanamıyorum artık
ilgisiz davrandığını düşünüyorum o aksini idda ediyo..çok ısrarcı davranıyormuşum çok şikayet ediyormuşum..
bak bugün nasıl da saatlerce mesajlaştı benle..isteyince oluyo dimi ama yok illa benim iteklemem lazım
niye ilgilenmedin deyince de bi daha ben suçlu oluyorum
hafif depresifim bugün günlük idare et beni hadi görüşürük :sinifsinif:

Selam günlük;
Bugün pazar ya, buralar durgun...Benim aşırı uykum var

Bir an önce haziran ayı gelsin istiyorum, haziranda hayalini kurduğum şeylere

kavuşacağım Allah'ın izni ile.
Nisan ayında da kuzenim gelecek inşallah.Çok özledim mamalağımı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…