Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlük
Sana 2009'un son günlük sayfamı yazmaya geldim.
Ama her zamanki gibi buruk, mutlu olamıyorum be günlük olamıyorum işte.:1no2:
ıyi geçmedi bu yılda hep sıkıntı, hep hüzün.Yılbaşı geceside iyi geçmeyecek, yılın ilk günleride, son günleride bunu biliyorum.benneyaptımki
Zaten yeni yıldanda pek bir beklentim yok.
Sadece kızıma, anneme ve babama, sevdiğim arkadaşlarıma-dostlarıma, e tabi KK ya sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum...:asigim:
ışte böyle iyi yıllar günlüküm, yeni yıldada sayfaların dolsun ama mutluluk haberleriyle

selam gunluk
evet cok az kaldi 2010 girmeye.
2010 girmeden son kez yazayim sana.
2009 ben 2009 yilini hic sevemedim be gunluk.
benim icin cok onemli seyler olsada 2009da aci veren yanlarinida gordum.
bu yuzden ben 2009 sevmedim.
2010 insallah huzur mutluluk saglik sihhat yetecek kadar para dunya barisi getirsin herkese.guzellik yarismasindaki kizin sozleri gibi oldu ama neyse:).
yarin gozlerimizi actigimizda 2009 geride birakmis yepyeni bir sayfaya yepyeni bir yila 2010 girmis olucaz.
yeni yeni yeni yil yepyeni yil selam olsun sana!

yeni yıl bana ve çekirdek aileme,
sağlık,huzur ve bolca deliksiz uykulu geceler getirsin :kedi:

haa unutmadan şu dişler de bi an önce çıksın artık:asigim:

2010 gırmeden senlende vedalasmak ıstedım...
bı senemız daha bıttı..dılerım 2010 da sana guzel seyler yazılır..
hazırlandım sanırım bıraz fazla suslendım nese ..
bızımkılerı beklıyom 6 da alcaklar benı ..
az eglenceye herkese ıyı eglenceler dılerım ve kkdakı herkes ıcın 2010 nun huzurlu ve onyargısız gecmesını temennı ederım..hoşcakal..

slm günlük 2009 benim için çok yoğun geçti kendimi yılın gelini ilan ettim günlüğüm buyazdan beri kimleri ağırlamadımki bu yıl baya bi gezdim günlüğüm gezmekten bebiş yapmaya sıra gelmedi ama en önemlisi bu yıl kk da çok güzel dostlar kazandım insan bir sene içine herşeyi sığdırırmı günlük sığdırır galiba
aybişi tanıyınca daha yeni evliydi sonraki görüşmemizde hamile ve daha sonraları ise dünya tatlısı alya duamızı kucağına aldı rabbim huzur ve sağlık dolu bir sene geçirmelerini nasip eder inş bütün arkadaşlarımında
günnüş ben bu yıl eğer rabbim nasip ederse anne olmak istiyom bu sefer her türlü yola başvurucam
rabbim tüm bebek isteyen kucakları boş bırakmaz inş
bu arada günnüş hani kk çekilişnde özlem arkadaşımıza tüp bebek çıkmıştıya inş dileği gerçekleşir 2010da anne olur
2010 TÜM KK YA UĞURGETıRıR ıNŞ

Bugün arkadaşımla buluştum. Çok tatlı çok sıcak kanlıydı çokta sevimliydi :)))
Nerdeyse eve kadar bıraktı gelirken beni. Ha buarada arkadaşım erkekti:)
Eskilere format attım yeni bir yıla giricez bu gece ve inşallah geride kalanları hiç bi şekilde hatırlamıcam ve kabul etmicem...
Eski hatıralarımın son demleri..
Sonra gömülcekler hatırlanmamak üzere.
Yeni yıl bana aşk getir. Ama mutlu huzurlu ve güzel bi aşk... Ve birde karşılığı olsun tabiki:)

Son düzenleme:
naber gunluğum
bitti bu 2009 da.kısmen guzel gecti.hayatımda aşkım vardi niye guzel gecmesinki dimi.hepte olsun hayatımda:asigim:eek:nun hakkını odeyemem gunnusum ben.herseyim o benim.öyle bi aşiğimki ona.
neyse gunluğum hayatımla ilgili yeni kararlar aldım.artık hayatımda abilerim olmıcak ne abiliklerini gorduysem:umursamaz:
neyse işte seneye yasadığım sehirden baska bi şehire gidicem inşallah universiteyi kazanıp.ayrıca okurken calişicam.artık para istemicem onlardan ki nasıl basarılı olduğumu gorsunler.
iki abimdende nefret ediyorum gunluğum.insan abisinden nefret edermi ben ediyorum işte.edilyo be gunluğum onlar bende kapanmıcak yaralar actılar.bi baba gibi sahiplenmektense.ama iyiki sukurler olsunki aşkım var.son yaptıklarını anlatınca cok kızdı.hemen evlenelim iş bulana kadar bizim evde dururuz kpss yi kazanınca ayrı eve cıkarız diye.hatta annenide alırız hemen onlara bırakamam anneni dedi.ooof gunluğum hayatıma karısmasnlar artık.2010 cok guzel olsun.devam eden yıllardada her biri bi onceki yıldan bin kat guzel olsun...
benden bukadar tatlım.gorusuruz

sayın sevgili günlük :)
2009 bitti bitiyor bu sene çok yoğun bir seneydi
sürekli yeni şeylere alışmaya çalıştım sen biliyorsun neler olduğunu
ama Allah büyük...
okulumu bitirdim mezun oldum,hayla şoktayım zaten öyle bir ortamda ben bu okulu kalmadan nasıl bitirdim diye şoklardayım o ayrı...
bitti herşey fazla söylenip sövmüyeceğim...
2010 hepimize umut,sağlık,barış,bol bereketli kazançlar versin
ülkeme huzur versin turkbayragi

naber günnüküm
cok oldu sana gelmeyeli
bu sene en güzel yılbasım olacak
cünki melisam geldi :ecrin_bebek: :Saruboceq:
öyle güzel bişeyki
bakmaya kokmaya doyamıyorum
rabbimecok şükür bu sene kızımla giricem yeni yıla
daha ne isterimki

rabbim 2010da tüm isteyenlere evlat nasip eylesin :Saruboceq:
bu duyguyu her isteyen tatsın insallah :Saruboceq:

gunlus
2009un son gecesı ya ınanamıyorum..
cok acı cektıgım herseyın hıc beklemedıgım anlarda olmasıyla soka ugradıgım
ama bı okadarda guzel gecen bı sneeydı...allaha sukurler olsun ıyım.yuregım ıyı
hayatıma kaldıgım yerden devam edıyorum...
bu sene2010 da allah bana aıleme tum sevdıklerıme ve tum kk ya gonlumuzdekı guzel olan herseyı nasıp etsın.sevdıklerımzden ayrömasın..amın..
sımdı hazrlanıp dısarı cıkıcam..arkadaslarla olucaz..gecen senede beraberdık cok guzeldı ama bu sne aynı ordanızasyon yokmus..ama olsun onemlı olan beraber olmak..
nezman gelırım bılmıyom belkı ugrarım sna..gelınce dua edıcem okucam bıraz...zaten kk da dua gecemız bugece..
hadı sımdılık başbaş..2010da grsrz artıkın:):):)

Birazcik uzulmelerden sonra harika bi gundu,bir suru fotograf cekildk birlkte o bana sarildi ben ona.. :kedi:
Surekli optuu beni ve surekli ozlediini soledi okadar hosuma gittiki anlatamam,bnde cok ozlemisim amaa.. Şeniz
Odeniz o sahill superdi kaybettim onun yanndayken kendimi omrumm herseyim sevdigim yanindayken nede guzel gecio vakit.. :eek:
Aczik yavas gecse dahada guzel olucak ama napaliim.. :çok üzgünüm:
Askere gidince cikarttirip album yapicam o fotolarimizi hediye edicem askima ozledikce baksinn.. senağlama
Onu deliler gibi seviyorum gunluk deliler gibiiii :asigim: opuyorumnanaktan

günnüküm ne kadar uzun zaman oldu degil mi sana yazmayali???
kötüyüm günnük...
sebebini bilmedigim yaslar var yine gözümde...
uzun zamandir gözlerim dolu dolu geziyorum...
ve artik eskisi gibi yapamiyiorum, herkes neyin var diye soruyor, caktiriyorum yani...
dün onu gördüm... görücegimide biliyordum aslinda...
kafami kaldirdim ve karsimda o.......
görüdügünde sasirdi tabiki o da, hatta bir adama carpti biliyormusun günnük...
sonra yine yanindan gecmek zorunda kaldim...
hayir, sakin gözlerimdeki yaslarin sebebi o zannetme...
o degil... olamazda zaten...
o yaslar kendime, ulasamadigim hayallerime ve herseyi nedense gecikmeli yasamama....
ama umarim 2010da degissin artik bir seyler... karanliklar aydinliklara biraksin yerini...
hayallerimiz gercek olsun...
askta, okulda ve iste herseyin hayirlisini diliyorum...
bütün aileme ve kk ailesine saglikli, mutlu ve huzurlu bir yil, yillar diliyorum....

Günlük ne desem ne söylesem bilmiyorum...

Rep yollayarak yaşadıklarımın duygu sömürüsü olduğunu yazmış arkadaşım...

Eğer böyle bir zayıflığa ihtiyaç duyduğumu hissedipte yazdıysam, böyle bir şey aklımın kenarından geçtiyse... O arkadaşımda bu duygu sömürüsünün ne demek olduğunu tatsın...

Umarım rahatlamıştır!!!

Hoş Geldin 2010 :1hug: bize güzellikler getirmen dileğiyle hihoyyyt

turkbayragi turkbayragi turkbayragi

vay canınaa 2010a girdikmirmirmirmir
canım sıkılarak girdim camdan dışarı bakınırdım tam
neyse en azından geçen yıl ki gibi bulaşık yakalarken bastırmadı:smiley-cool:

Aslında güzel çok güzel bir gece olacaktı..Taa ki aldığım habere kadar..
En yakın arkadaşım,dostum..Canım..
2010dan sadece SAĞLIK diliyorum herkese..Başka bir şey değil..

oyy ooyyyy ne gündü ama yahuuu kaydirigubbakcemile3 efendimee sölimm gündüz erkenden işlerim vardı onları hallettim hediyeler falan aldım sonracığıma eve geldim süslendim püslendim ve kuzenlerle toplaşmaya başladık onlarla takılırken eniştemin aramaları ve ısrarları sonucunda kayıtsız kalamadım ve ablamlara geldim kaldığım yerden devam ediyorum eğlenceye ayol humuslarmı istersin, amerika salatalarımı istersin, patlican közlemesimi istersin, acılımı istersini haydarimi istersin, patates kızartmasımı istersin, tavukmu istersinnn cokacimcoook anaaam cennete düştüm dedimmm kaydirigubbakcemile3 içicekler kuruyemişler cipslerde cabası tabiii :içelim: efedime sölimmm sonracığıma türküler şarkılar oyunlar eşliğinde girdik yeni yıla ve kutlaştık hep beraberrcenezemuszemus ve balkonda hava fişek gösterilerini izledik..
Sonra ben abdestimi alıp bir güzel namazımı kılıp dualarımı ettimm Biliyorum Rabbim geri çevirmez ona açlan elleri ve ben biliyorumki kabul olucakk, aslımı emoşumuda unutmadım onlar içinde ettim duamıı zaten biz ayrılmaz üçlüyüzz uleee kaydirigubbakcemile3 Facye yeni taze resimler ekledimm ee günün anlam ve önemini belirtir şekilde giyinmiştimm çok şeker oldum varyaaa (mütevazi olamicamm cicim artık böyleyimm kimseyi tınlamicam değim yerindeyse) sonracığıma aslım patlatmış yorumlarıı taze tazee ay bi hoşuma gittiki sormaaa zemuszemus

NEYSE İÇERDEN SESLENİYORLAR AYIP OLMASIN BUGECE ABLAMLARDA KALIYORUM GECE UZUNNN
HERBİKESCİKLERE İYİ YILLLAAARRRRRRRRRRRRRRRR:enbuyukkk:

X