Kadınlar Kulübü Günlük

belım agrıyo gunlus ..dun eve zor geldım...markete gırerken basmagı zor cıktım ya..ne kotu bıse bu fıtık ya..
sımdıde sag kasıgıma baskı yapıo...
ıkı gundr orucluyum yarında tutucam allah nasıp eders..pazar yokum tutamıcam...yarın market yapıcaz..aksam arkadasımın nısanı var..ona hazrlanıcam...pazar gunude kızlarla lısede olnalrla gunumuz var yuenı evlenen arkadasımıza gıdıcez...
bugun evdeydım...bı ıs yaptım denemz..
bukadar hayatımda degsıık kayda deger bıse yok gunnus başbaş

sewgılı gunluk
uzun zamandır yazamadım sana sekerım.ayy bu hafta bı yogundum kı anlatamam.we hala yogunluk dewam edıo.uzun lafın kısası hala askıma hedıye alamadım daha dorusu bulamadım.mafoldumben.salı gunu askımla cewahıre gıttık.ayy bı alıswerıs yapmısımm sormaa cok mutlu oldumm bısuru sey aldım ıkı tane mont aldım ben bı tane alıcaktm normalde grı kase begendım bershkada askımda sıyah begendı bı model ıkısıde cok yakıstı ıkısınıde ıllakı alıcaz dedı bende aldım oysa sıyah montum wardı onuda beraber almıstık sıyahı sırf onun ıcın gıycemm opuyorumnanaktan.bıde saks mawısı ustume bıse aldım ayy o renge hastayım o rengı benım kadar sewen olamaz cıdden cok tatlı bı renk yaa-tatlicadiarzu-mangodanda ustume aldım ohh yılbası alıswerısımı yaptımm anlıcagın.zemuszemuscarsambada arkadasımlaydım okuldan cıktık bulustuk merwecıkle.askıma hedıye baktık onlada yıne bulamadım gezdık tozduk sarıyere falan gıttık.guzel gectı anlıcagın oda partı yapalım ugura bızım ewde dıo ama taa awcılarda okul arkadaslarım ordaa onlar rahat gelırde ugurun arkadaslarıda burda onlar ıcın uzak olur dıe yapmamaya karar werdım aslında olsa cok guzel olurdu.:asigim:dur bakalım yarın belkı bı kafede ayarlarım bıseler.
bugunde askıtomlara gıttım annesının yanına yanı.ayy kıyamam ya sırf benı sewıyor dıe baslamıs kete yapmaya sıcak sıcak hazal sewıo yesın demıs gıttıgımde hala yapmaktaydı yardım ettım cok mutlu oldu.askımda cok tatlı yaa bı gorsen
kız gunluk ıkı gunden berı takılan bırı war burda askıma solemıcektım ama bgun ııce abarttı ıste benı yanındakıne gosterıo guluo falan ııce sınırlerımı bozdu.bıde dun aksam ekmek almaya gıtmıstım bana ıı aksamlar konusalım falan dedı pıs sırıtık sırıtık.
gerızekalı sen kımsın be adı dedım bagırarak.ole hızlı hızlı ewe geldım .bugunde askım benı ewe bıraktı dedım kı surdan gıdelım neden bunun altında bıse war dedı.ıste gıttık belkı ordadırda sewgılım oldugmu gorur pesımı bırakır dıe.askımı bı optum bole kocaman oda sasırdı kaydirigubbakcemile3tabı sonradan anlattım cok kızdı nıe bu zamana kadar solemedın dıe.amaan nese gunluk ıns gormustur de bırakır.ay tw de neler goruoruz korkuorum yaa:1closedeyes:
hadı sekerım kactımm ben baya yazmısım ufaktan uzıım daha yarın askıma hedıye alcam enerjı toplamam lazımm ollalaaolalaaa
gorusmek uzereeee

Günlük yine ben, selam...
Şey dicektim; hani ben rüyamda Atatürk'ü gördüm ya, kız piyango bileti alayım dimi :dance:
Ne alakaysa aklıma geldi işte..

Şekercik ben geldim akşam akşam
Bugün öyle kötü bi gün geçirdim ki anlatamam sabahtan akşama kadar full çalıştım
deme herhalde çalışıcan diye hiç dinlenmeden offf neyse anlatmayım boşver unut gitsin
Uzun lafın kısası hiç halim falan yok anlayacağın işte sositosositosositososito
Dün akşam amcamlara söyledik işte ben gitmedim ama bizde adet en yakınlara gidilir
sipidi isteniyor falan denilir işte :1shok::1shok:
amcam çok şaşırmış sonra dayım,teyzem,ananem, falan filan herkez biliyor yani
Neyse dün akşam dayımlarda söyledik dedemle,ananeme biliyor musun dedem ağladı
Bugünleri de gördüm ya diyemafoldumbenmafoldumben
Bende çok kötü oldum yinede sıktım kendimi şimdi ben bi ağlasam tüm herkez arkamdan yüz bulup ağlıycak şimdilik gerenk yok lmaz:lmaz:
Ama hiç beklemezdim ondan işte ilk torunu görücek çok duygulandı canım benim onları çok seviyorum :1hug::1hug:Şeniz
Bize geçiyim artık aynı gibiyiz yarın yüzük bakıcaz tek taşı sanırım bana süpriz yapmak adına sonra alıcak boşuna git gel yapıcak ama napıyımmm a.s
Alyansı alıcaz yarın ben beğeniyim ona göre de yaptırırız artık alyanslarımızı daha gerçi var 2 ay falan ama illla her pok erken olcak bende laelaelaelaelaelaelaelaelaelae
Böyle bişeyler işte aslında bi başlasam hiç bitmez ama mutluluklar yeter

günlük yarın kına gecem var:asigim::asigimazarda düğünüm telaşaden sana yazamadım yaa
uzun süre olamıycam benı özleyın oldu mu:gitme:
benım annem gıbı sevdığım ırnam yeşılım anuşkam leerenım sizlerı çok özluycem
ceyıs topıcıınden can arkadaslarım herseyımı paylaştığım canım dostlarım sızlerı cok özluycem
ama sanmankı evlenınce ceyıs olmaz gene sızlerle olcamzemuszemus
ervam hevın hayatım gamzem dkb lepı arsıma nıhal esma esma01 pashmına papı yazmalım lahanam pıtır gamzem gülayım daha sayamadığım tüm ceyıscı güzellere
her zmn cesur ve güzel olmayı başaran canımın içi içi edama pasaklıma nuran kardesıme
destışıme duygusalım duygum cemre ablam nereus stellam özlem burcu cıbık krakerım hepınızı cok sevıyorum
evlılık hazrlığındakı tüm dostlarım
ecem aslım ereglım ...evlenenlerden 2009 sonbaharından dıdem dılek esra ayşem nehırım cok özluycem
daha sayamadığım canımn içi hayatımın anlamı kk dostlarıma sevgıler
benı özleyın cunku ben sızı gercekten çok özluycem:gitme:
canm annecığım ağlamaya basladı bıle
off mafoldumbenmafoldumben
sevgıyle kalın

selam günlük
sana güsel haberler verebilmek adına bugüne kadar bekledim ama olmadı sanırım beni hayatından tamamen çıkardı ne aradı ne sordu bugün annesi ile konuştuk bu gecede aramazsa tamam biğtirdi herşeyi dicem çünkü annesinde hastaneye gittiğimi ağrım olduğunu biliodu ah günlük ah ben naptım ki ona aşkımın bedelini böle ödüyorum ben sadece sevdim ne olduda değişti keşke hastanedeki zamana dönebilsem o gözlerindeki beni kaybetme korkusunu görebilsem ellerime sarıldığını bi daha bırkmayacakmış gibi öpmesine tutmasına dönmek istiorum ama olmuo ben suçlu olsaydımşuan şu satırları yazmak yerine onun gönlünü almaya çaluışırdım ama ben bişey yapmadım yaptığım en büyük şey onu delice sevmekti şimdi ne yapıcam ben onsuz yaşamaya mı alışmam lazım kararsızlık çok kötü be günlük ne olacaksa oılsun bian önce dayanamıorrum artıkkkkkk

gunlugum..
cok guzel bir is firsati cikti hem de tam hayal ettigim gibi.. ama olaya bak ki ben bostanci tarafinda oturuyorum is ise avcilar tarafinda..
sence her gun gidip gelinir mi? yoksa kizim dayanamazsin vazmi gec dersin gunlugum?

la faydasız naber
arkadaşlarım beni çok özlemişhihoyyytbende onları çok özledim:asigim:hepsini ayrı seviyorum,dostluk çok güzel bezemuszemus
duygusala bağlamadan biraz bişeyler anlatıyımbu ara alışveriş manyağı oldum(her zamanki gibi:kedi:)ama daha gebersem alamam bişey paracıklar suyunu çekti:sinifsinif:
pati karısı dalga geçiyodu zırnık kalmıycak die,haklı çıktı pis kıskanç:gitme:bana diyo biraz iradeli harca die,kendi çok iradeli alışveriş yapıyo allah için-tatlicadiarzu-:roflol:
askerimi deli gibi özlediğimi söylememe bilmem gerek varmı:çok üzgünüm:kurban olsun tanrıçası ona...
neyse gidiyimde topik topik geziyim,tükkan gezemiyorum topik geziyim

ben geldimmmm günnüşşş, bugün biliyosunkiiiii yoktummmm istanbul dışındaydımmm ve fellik fellik gezdik evlere baktıkk çok güzeldii yaaa bitane bulduk eşyalı 50 milyar dediler 101 metrakare eşyalı çok güzeldii,, bakalım babamla p.tesi günü bankaya gidicez kredi çekmek için başvuruda bulunup ödeme planı çıkarttırcazz...
Bu arada canım arkadaşım prensesim aslım aramışş duymamışım sesi kısıktı telefonumun, görünce nasıl üzüldüm anlatamam sonra çağrı attırıverdim hemencecik döndü bana ayol bende msj atarken yanlışlıkla meşgule verdim, hay ben senin gamze dedim kendi kendime :)) sonracığıma canım arkadaşım tekrar aradıııı ayyy görsennnn biz alo dememizle gülüşmelelerimiz bir oldu ayol 40 yıllık dost gibiydik yahuuuu neydi o öyle telefon konuşmamamızz otobüste en öndeydimm görsen şöför muavin nasıl bakıyo ben güldükçee hatta muavin kola servisi yapıyordu adam bana bakmaktan kolayı döktüü yaa :))
Aslımla ne dedikodular yaptık neler konuştukkk sorma vallaaa düşün hasanın dedikodusunu bilem yaptıkkk :) sonracığıma bu yaz tatili beraber yapıcaz aslılala beraber şarköyde işte hangi ayda gidicez onun kararlaştırmasını yapıyoz ailecekkk :)) cıslak cıslak yapcazza attırıvercez tozu dumanı şarköydee :)) Aslıya tüyolar verdimm hasan enişteminn arkidişlerinide getircekkkkkk :)))) neyse yaa ben yol yorgunuyummm aslıya çağrı atıcaktım geldiğime dairrrr dur çağrımıda atimmm....
Öhö öhö sabah girdiğinde okursann aslıcımm dediğimi unutma ve kat kat giyinnnnn anladın sen onuuu :)))))

Anlicağın günlüğümm süper bir gündüüüü vee günün şovunu aslıyla telefon konuşmamızla yapmış oldukkk, özür dilerim sayın istanbul seyehatteki muavin beyy kola içinnn ama önünüzee baksaydınız sizdee pardonn yaniiiiii :)

Hadii çauuuv günlüğümmmmmm

Ben seni hep unuttum günlük akannehir
Canım o kadar sıkkınki..Pazartesi günü Alyayı yüksek ateş ve öksürük teşhisi ile doktora götürmüştük,ciğerlerine inmiş balgam demişti doktoru.Antibiyotik ve balgam söktürücü ilaç vermişti..
Bu süreçte Alyanın midesi hassas tabi,balgamda eklenince ilaçlarla sürekli kustu,sürekli sürekli..
Baktıkki kötü durumu bu sabah götürdüm doktoruna tekrar.Ciğer filmine baktı tekrardan,sonra dinledi.Ve teşhisi koydu.Zatürre başlangıcı:sinifsinif:
Hemen 1 saat hastanede ilaçlı hava yazdı.İlaçlı havayı alıp tekrar yanına döndük,iyi gelmiş.O ilacın şurubundan yazdı.Antibiyotiği değişti.:1shok:
1 hafta süremiz var,eğer düzelmezse hastaneye yatış verecekmiş.Hemde enfeksiyon bölümüne.1 hafta içinde düzelmezse ben hastaneye yatırmadan önce burada iyi bir prof var ona götürücem kafaya koydum.mafoldumben
O kadar kızdımki telefonda kayınvalideme.Kayınvalidemlerde kalırken eltim çocuklarını getirmişti,çocuklar deli divane hastaydı ilaç içiyorlar yarım yamalak diye ben ne kadar çok yaklaşmayın birbirinize dedimsede kayınvalidem bunu söyledi..
Bugün hastaneden gelince dedim ama,daha kimseyi sallamıyorum anne öksüren benim çocuğuma yaklaşamaz.Evime kimseyi istemiyorum ocak ayında da,kimseyede gitmiyorum dedim..lmaz:
Yılbaşında hep kayınvalidemlerde olurduk eltimler filan bu yılbaşı evimdeyim..Hep eltimin çocukları yüzünden benim kızım hasta oluyor,çok seviyorum kendisini ama işte söz konusu Alya olunca gözüm kimseyi görmüyor..:umursamaz:
Çok da kırgınım tabi..Üzgün..:gitme:
Kadın sadece dinledi haklısın dedi.Tepkim ağır oldu ama yapacak bir şey yok.Onlar evlatsa benim kızım en kıymetli evlat yani..Hayır çocukların hasta madem içir adam akıllı ilaçlarını çocuklarına başkalarınıda hasta etmesinler..:mymeka:
Öff gene kan beynime geldi gece gece..kötükedihüso

Yat zıbar düş ne için var bu saatte bi shitte yokken bakınıp duruyon öylece. :mymeka:
Hadiii naşş doğru yatağa der iç ses ve düş gider uyumaya kaydirigubbakcemile

Bu çocuk tabi iyileşmezakannehir
Alyayı 8den sonra uyuturken bende uyumuşum 12 ye geliyordu uyandım.12den şu saate kadar 4 kere üstünü değiştim,aşırı terlemiş.Demekki gece biz houl horul uyuyorken bu çocuk kaç kere terliyor kaç kere teri soğuyor..
Yok yok bir kaç gece nöbetteyiz..ıyileştiricem annecim seni..
Allahın izni ile.:Saruboceq:

Günnüükk gördüün üzre ben geldiim zemuszemus
Allah ım yaa nasıl güzel bir gün inşallah hergünüm bundan daha güzel olsuun :Saruboceq:
bikerem kocemle konuştum telde herşey çok güsel :asigim:
şafak olmuş 21 daha ne olsun azıcık kal bee
yicem seni şafak kaçarın yok elimden şakkıdı
hele kii biri gelmişki kk yaa şenlik oldu vallaha banaa
öyle sevindim ki anlatamam ziyaretçi msjını gördüğümde
inanmadım şükürler olsun dedim çok öslemiştim
günnük yaa insanları nasıl belli ediolar kendilerini değilmi
yorumlarına nasıl yansıyor kişilkleri
kimileriinin içinin güzelliği yansıo yorumlarına
kimilerinin de..... neyse anlaşılmıştır
bugün emme atraksiyonluydu günnük evime gittim
duygusallaştım baya her köşesinde aşkımın adımları izleri var
yaşadıklarımız var :asigim:
aşkımın eşyalarını kargoya verdim ee gittinde yazdı düşünemedik
kışın çıktıında ne giyecek diye botlarını paltosunu vs. onları topladım
doru ağrı ya yolladım he kargo şirketindeki bi kızlada kavga ettim
hele bide sesini yükseltince bana zıplicaktım resmen üstüne
sinirlerim tavan yaptı resmen
tabe kusende yanımdadı baktım o kızın yanında kız çıksa yanına gelse kusenn
kusen atlicaktı resmen dövücekti öle sinir etti bizi
müşteri memnuniyeti nedemek bilmiyor resmen
aman neyse onu boşverelim aşkıma yolladım dedi eşyaları
canım yaa neler söledi bana ama hemen erkasından
şimdi hemen şımar emi dedi :roflol:
yafss okadarda lüksüm olsun demi kocemn söylediklerinden şımarayım :asigim:
oof offf biticek bu şafak ozaman buraya günnük aşkım yanımda yazıcam
elleri ellerimde gözleri gözlerimde Şeniz
hatta benim kavuşma konumu tanrıçam açıcak sözü var
havai fişşek patlatıcaz kk da :teytey:
ahh ahh gelsinde o günler sabırla bekliorum beklicemde
hade günnük benden bugün bukadar..
biliosun unutmam seni uğrarım gene yerimseniben

günaydın günnük bebişim iyi haftasonları...
dün var yaaaa sabah 9 da gömüldüm işlere bi başımı kaldırdım akşam 5.30...bu yeni görevim hayırlı uğurlu olsun...zamanlamalara felan çok tikkat etmem gerekecek anlaşıldı yoksa yetiştiremem...80 tane rapor var nan...
bugün de yalnızım iş yerinde günnük Allah yardım etsin de bugünü de atlatalım sağsalimsositososito
saat 4 olsun da eve gidelim de uyuyalım kocemle..
hedi günnük görüşürüz bebeeem

Dün akşam önüme çıkan fırsat ile ilgili düşünmeyi 2 gün bırakıyorum vee sevdiğim insanlarla görüşmeye gidiyorum.....2 gün kapı kapı gezeceğim kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Çorum teşekkürler..
Bir geçici görevden insan bu kadar keyif alır mı?ı
şte bitti ve döndüm. Kalıcı olanla yüzleşme zamanı....

Çorum teşekkürler..
Bir geçici görevden insan bu kadar keyif alır mı?İ
şte bitti ve döndüm. Kalıcı olanla yüzleşme zamanı....

Bana mi ? ne icin canim ? :kedi:

Sevgili gunluk hatun, dun dogm gunumdu, 23 gayme olmusum mafoldumben 2 tane cocuk bir koca, ah ah bekar olmak varmis be :umursamaz: ama yok bebeklerim daha iyi benim icin, onlar icin canimi feda ederim ben onlar benim herseyim ya bes senem onlar benim, onlarsiz bi hayat asla tasiyamm sanirim, Allah korusun bana bagislasin ikisini de, olmayan isteyen herkese nasip etsin, ...
Beni cok cok uzseler bile canlari sag olsun opuyorumnanaktan
Anneleri kurban onlara e :ecrin_bebek:
Ah yorgunum gunluk, hayat beni cok yordu yoruyo be :sinifsinif::gitme:

kaydirigubbakcemile3Ben tüm Çorum' un tüm halkına teşekkür etmiştim.

Seni ayırır mıyım tatlım...

Sana özellikle teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…