Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlük :hulya:

bıktım lan bu işten :nazar: yıl sonunu atlatsak da kurtulsam mirmirmirmir
herkesin imdadına ben mi yetişmek zorundayım ya Çok üzgünüm çoook
neyse şakkıdı
eve gitmeden aşure için alışverişimi yaptım hazırlıkları yaptım bugun yapacağım inşallah
geçen sene yapmıştım çok güzel olmuştu
bu sene yine öyle güzel yapabileceğimi düşünmüyorum çok aceleye getirdim :bbo:
hoff bide hafta sonu eğitime gidiyorum iyi mi :gitme:
ben böcüğümün nikahına gidicektim ama :çok üzgünüm:
biriyle yer değişmem imkansız benim işim ile ilgili bi eğitim yapacak bişi bulamadım benneyaptımki
evine zaten gidicektim çok istiyodum nikahına gitmeyi :çok üzgünüm:
hoffff :nazar:
bide bizim bu çatıyı yaptırmamız lazım , kimse para veremiyo diyo eşim
ne demek veremiyo :1closedeyes: olan bize oluyo taksitler versinler hallet bi şekilde dedim :mymeka:
çatıyı yaptıralım da banyoyu yaptırıcaz alla alla ya :1closedeyes:
çok konustum bu kadar yeter -tatlicadiarzu-
hadi baş baş

merhabayın günnüküm
dün akşam 22:00 ye kadar çalışmış olmam yetmedi, bu sabah da yarım saat erken başladım toplantı ayağına-tatlicadiarzu-beynim iyicene pert oldukafamçokkarıştı
kocemin cep telefonu kırılmış nihayetinde günnüküm,zaten can çekişiyodu bi de paşam ööle her modeli kullanmıyo; yanlış anlama pahalılık çok özellikten felan değil, takmış bi telefona ondan başkasını istemiyo...:roflol: neyse bulduk internetten bugün yarı alacüzyerimseniben
onun dışında pek değişen bişey yok, haftasonu yine bi sürü ev işim birikti, ablamı da görmek istiyorum netçemi bilemeeyom-tatlicadiarzu-
neysem günnük Allah hepimizin yardımcısı olsun öptüm mucux

Bir şarkıya bu kadar takılır mı?? Kaç aydır hala bıkmadım, şimdi yine çalıyor ve yerimde duramıyorum sositososito ( That's my name / AKCENT )
Bir de şu iki alyans şarkısı dün beni ağlattı ya :gitme:Klibi de acıklıydı :sinifsinif:

Günnükümm şafak olmuş 23 bşkada yok :lepi:
en sevdiğim insanda gelmiş kk yaa
daha ne olsun günnük yaa moralimm süüper ötesi süpper
buraya girdiğimde yazmak için sinirlerimi bozan bi bişiler
artık bozmayacakk vız gelir tırıs gider
hak eden de hakettiği gibi yaşşarr :1closedeyes:

Elvada yemeği verdmi bugün iş arkadaşlarıma....zemuszemus
Allah geriye baktırmasın....
Bana çok daha hayırlı kapılar açsın....

Günlük...
Hayatımda değişen bir şey yok...
Evet bu çok sıkıcı gibi dursa da, mutluyum ben. Hiç te sıkılmıyorum.a.s
Yıllardır aşırı aksiyonlu hayattan sonra bu durulma iyi oldu bence. Yalnız herkes şaşırıyor.
Diplomalı ev kızı modum, bazı arkadaşlarıma fena halde batıyor, size ne ki ama, ben memnunum.
Bir de herkesin, şu, 'iş bulamıyorsun sanırım' cümlesi var ya, tam kafalarına küllük atmalık!:eek:klava:

İş aramıyorum ki.......
Bunca sene hem okudum hem çalıştım, 1 sene çalışmasam ne olur yani. Zaten önümüzdeki sonbahar yeniden yapılanma sürecine gireceğiz, varsın 1 senem boş geçsin, enerji topliyim...:kahve:

He, bu arada dün tencere takımı aldım ehehheh, sevdalımla telefonda simültane bir alışveriş yaptım, çok güldük ya, canım sevgilim, tavalarını kendi seçecekmiş dümbük! :):roflol:

Bu akşam yine kurs var, çok mutluyum Fransızcayı da söktüm yahu, kim tutar beni =):hulya:
Haftasonu aşkıma gideceğim, ve sonra üniv. arkadaşlarımla gece gezmesi, kim demiş durgun hayatım var diye hahayt!
:teytey:

'Sen bana müjde misin, umut musun sevgili?
Kim demiş geçti mevsim, ufukta göründü kar...'

Evren yine beni oyuna getirip dalga mı geçicek, yoksa hakikaten çekim yasasını başardım mı bilemiyorum ama bu cumartesi randevum var =)

En başından anlatayım. Benim çok önceden beri beğendiğim bir adam var. Ortaokuldan sınıf arkadaşım ve burada özel bir üni.de okuyor. Birkaç sefer memlekette görüştük ve 2 hafta önce de bahçeliye gitmiştik beraber -amcasının oğlu da vardı burası önemli- Neyse işte, ben haftasonu dibe vurmuş bi şekildeydim, kızlarla fasıla gittik, 'batsın bu dünya' yı falan istedim, hayatımda ilk kez içki içtim. 1 kadehle çakır keyif oldum, ve o gün yattığımda şey dedim 'biri gelsin kurtarsın beni n'olur, çok yoruldum...' ve uyudum. Biliyorum yalnız yapamam, yalnızken nefes alamam. Bu yüzden saçma salak ilişkilere bile devam ederim, onun için diledim bunu.

Neyse, ertesi gün sabaha karşı netteyken -saat 4 falan- biri msnden bişi yazdı, baktım o. İsminin baş harfini yazıp nokta koymayacağım bu sefer, onlardan hayır gelmedi çünkü bundan gelsin =) Hem hali hazırda bir takma adı var 'avukat 2'

-Ne yapıyorsun bu saatte katze?
-Hiiç uyku tutmadı, sen napıyosun?
-İçtim ben yine, kafam bir milyon. Arkadaş sızdı bende nete gireyim dedim.
-Hımm. Dün ben de bahçelideydim ilk kez içki içtim =) hatta sen geldin aklıma, bahçelidesindir kesin diye, arıycaktım ama aramadım...
-Aaa niye aramadın ki?
-Yaa, aslında çekindim...
{bu kız da yakama yapıştı demesin diye aramadım tabiki...}
-Duymamış olayım, niye çekindin ki katzecim?
-Ne biliyim...
-Bak bundan sonra beni ne zaman istersen arayabilirsin, hiç çekinme ok?
-Tamamm=)

Sonra şey dedi, madem görüşemedik bu haftasonu, şimdi görüşelim kamera aç bana dedi. Nasıl heyecanlandım, ama sonra aklıma geldi; saçlarım yerleri süpürmüşüm gibi duruyodu kahretsin, gecenin bi yarısı zaten makyajın m si yok, üzerimde ayıcıklı bi gecelik var, off kamera bozuk desem? Yutmazsa mahvolurum =( Açmıyım desem, nazlandığımı sanıcak. O an bi şimşek çaktı beynimde, bilgisayarın fişini çektim, mesaj attım. 'bilgisayar kendini resetledi hemen geliyorum' diye. 'tamam' yazmış. Bilgisayar yeniden açılana kadar saçımı başımı düzelttim, göz kalemi fln sürdüm, kötüydüm ama yine de. Neyse açtım, öyle konuştuk birazda. Cumartesi için beni dışarı davet etti. Dünden razıymış demesin diye 'uykum geldi' dermiş gibi normal karşıladım. 'Ben seni arıycam' dedi. opuyorumnanaktan

Neysee, şimdi günlerdir ona hazırlanıyorum. Tırnaklarımı uzattım manikür için, 1 kilo verdim falan... Ya bi de durup düşündüm, bu ciddi ciddi elimde kalan son adam. Benim bunu da kaybetmem lazım =( Bir şeyler yapmam gerek diye düşünürken uzun araştırmalarım sonucu -şaka, 5 dk nette gezinmem yetti- şunu buldum:

'Aşağıdaki dua, yenecek bir yemeğin üstüne okunup üflenilir ve de karşı tarafa yedirilir. Bu işlem yapılırsa karşı taraf kendisini telef edecek kadar şiddetli ve büyük bir sevgi ile sever.'

Ciddi ciddi deniycem, yapacağım şeyi de buldum; ıslak kek : ) Denemeye değer bence...

Ha, amcaoğlu mevzusuna gelelim. O gün bahçeliye amcasının oğlu da geldi dedim ya (niyeyse). Ya diyorum ki ben bu kadar heyecanlandım falan ama bu çocuk beni amcasının oğluna ayarlamaya falan çalışıyo olmasın, hı?? :KK43:((( Ya tamam onun da tipi fena değil, ona da alıcı gözüyle bakmıştım ama o 24 yaşında, muhtemelen lise mezunu, ve deee bi tuhaf konuşuyo ya. Hee falan diyo evet yerine. Düşünsene onunla bi cafede oturuyoruz, garson atıyorum nakit mi ödiceksiniz diyo 'hee' diyo :KK43:( Ya tamam süper bir arabası var hatta sitelerde boy boy dükkanları var (ortak işletiyorlar, avukat 2 de orada duruyor) Ama höh o kadar da değil yani araba için, cıkss :KK43:((

Neyse ben olumlu düşüneyim. Sadece 2 gün kaldı opuyorumnanaktan

Dipnot: Haha, bi de şey oluyomuş, 'ben ıslak kek sevmem' diyomuş, ve o gün yine bizimle gelen (ki inş. gelmez) amcasının oğlu bitiriyormuş tüm ıslak keki veee :))) Ay yok olmasın öle bişii :KK43:(((

Okuyup okuyup cikiyoruM ne zamandir.
Ne yazsam,neyi dile getirsem bilmiyorum dogrusu.
Ben buraya daha cok mutlu günlerimi yazmak isterdim.
Ama bugünlerde o kadar zor ki..
Eski günleri özledim, eski beni özledim..

Biliyorum keşke demek çok günah ama...

Allah'ım keşke babamın yerine ben... mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Böyle hayat çok zor çok... 1 gün iyi gitse 3 gün kötü... Her şey parçalanıyor ve ben sadece izleyebiliyorum... mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Ne olur sabır Ya Rabbim... :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Kapadım gözümü geriye bakmıyorum...:dilcikar:

Gelecek ışıl ışıl gözlerim kamaşıyor göremiyorum...

Ama bugün yeryüzündeki konumum çook farklı ,ne yerdeyim ne gökteyim....

Sırtımdaki kamburdan kurtulunca daha bir değişik oldum...sengözlerimebaksanab

ıyi de oldu, iyi geldi....

Hoşgeldin yeni yerimseniben

Sevgili Günlükcüm

cok uzun sure oldu ... buralara ugramayalı...off. o kadar cok şey degisti ki hayatımda kendim bile inanamiyorum..en önemlisi ben artık ızmir de yasamıyorum...ıstanbula taşındım .yani artık ben ıstanbullu oldum...gectigimiz yaz sol kolumdan sinir ameliyatı oldum..epeyce onunla ugrastım..buyuk oglum askerdi..tezkeresini aldı..kucuk oglum Ukraynada okuyor..yanına gittim geldim...ve dedigim gibi bir ay öncede ıstanbula taşındım..ızmiri ve ızmirdeki sevdiklerimi orada birakmak yüregime agır gelsede ..iste hayatın ruzgari nerden nereye esecegi ..hatta savuracagı hic belli olmuyor... günlük..sitemize kimbilir ne kadar guzel insan dahil olmustur...eski arkadaslar bilir..yaptıgımız şehir toplantıları..heyacanlar..hersey ama hersey burada paylasilir..halada öyle...ben ne kadar uzak kalsam da bu yurek burası icinde carptı...ve iste geldim....seni seviyorum...burada olan herseyi seviyorum...heyyy!!!! KAZEN duydun mu....ben geldim bennnn :)))))

:eek:klava:Kaçasım geliyor buralardan, herşeyden uzakta kalmak, bidaha geri dönmemek :umursamaz:
Tahamül edemiyorum artık :çok üzgünüm: İğrenç bi gün bu gün günlüğüm, keşke bu günü hiç yaşamasaydım,
nefret ediyorum herşeyden herşeyden mafoldumben

ayy günlük..
yapıştı sümük gibi bırakmıyo beni
deli midir nedir
her şeyi al al bırakma aman
görmesin onu gözüm defolsun gitsin hayatımdan
bıktım bee

pişştt kızz naberrr :) yarın şarköye gidiyorumm bi ev baktın netten sahil kenarından ve krediyede uygunn hadi dua ett yarın görmeye gidiyoruzz biletleri aldık sabah 7:30 da yolcuyuzzz, akşamda 6 arabasıyla dönücez gidiş dönüş almış babişimm, gitmişken orda emlakçılarıda gezicezzz ayyy çok özledim şarköyüü yaaa ne yıllarım geçtii ve hala daha geçiyoo her yazımmmm ne kaçamaklar ne sahil kenarında çorbacıda sabahlamalarr sahilde bağıra bağıra şarkılar sölemeler yolda çıplak ayakla sabahın 5 inde eve dönmeelerr süperrdii yaa.. Bu yaz inşallah siteden aslımla gidicezz hasan aslı ve benn :) yeni sözlüü yani nişanlı olcak çiftimizzz yerim ben onu yaa..
Bu arada emoşş bana süper bir haber verdi bu gecee ohhh rahat uyuyabilirimmm emoşumm :))

Hadii Gamze kaaçar çaaauvvv ('':KK66:

pişştt kızz naberrr :) yarın şarköye gidiyorumm bi ev baktın netten sahil kenarından ve krediyede uygunn hadi dua ett yarın görmeye gidiyoruzz biletleri aldık sabah 7:30 da yolcuyuzzz, akşamda 6 arabasıyla dönücez gidiş dönüş almış babişimm, gitmişken orda emlakçılarıda gezicezzz ayyy çok özledim şarköyüü yaaa ne yıllarım geçtii ve hala daha geçiyoo her yazımmmm ne kaçamaklar ne sahil kenarında çorbacıda sabahlamalarr sahilde bağıra bağıra şarkılar sölemeler yolda çıplak ayakla sabahın 5 inde eve dönmeelerr süperrdii yaa.. Bu yaz inşallah siteden aslımla gidicezz hasan aslı ve benn :) yeni sözlüü yani nişanlı olcak çiftimizzz yerim ben onu yaa..
Bu arada emoşş bana süper bir haber verdi bu gecee ohhh rahat uyuyabilirimmm emoşumm :))

Hadii Gamze kaaçar çaaauvvv ('':KK66:

Günnüküm gamzem için dua et
Hayırlısıyla gitsin gelsin ve inşallah gönüllerine göre bir ev alsınlar :lepi:
Yazın gelmesi için şimdiden dua ediyorum
Gamzem ve Hasanımla güzel bir tatil diliyorum :Saruboceq:
:

Bu sabah, aslında öğlen demeliyim, "onun" msjı ile gözlerimi açtım.
"!" diye kayıtlamıştım onu birden görünce bu ne ya ne alaka dedim.
Zaten rüyamda onu görmüştüm,msjında ondan olduğunu görünce şaşırdım yani..
Nedendir bilmem bi kaç gündür sürekli onu görüyorum rüyamda.
Sürekli peşimde sürekli pişman olduğunu söylüyor yalvarıyor peşimden koşturuyor.. Zaten bunları bi süre önce gerçekten yapmıştı bi kaç defa.. Barışabilmek için her şeyi dener kendisi..
Neyseki rüyaydı bu seferkiler. Çünkü onu istemiyorum artık gözüm göresi yok..
Neyse hattı annemin arkadaşına devretmiş sonunda bugün. Tabi oda bizim dememizle onun keyfini beklicek olursak ohoooo..
Neyse artık onunla aramda bi bağ kalmadı artık hattımda emin ellerde.
Ha birde babası sorurmuş annemin arkadaşına (aynı yerde çalışıyorlar) Noldu bizim çocukların yine arası açıkmı?köydekiler de sordu bayramda gözde niye gelmedi diye , demiş.. Annemin arkadaşıda bilmiyorum ben birşey bi süredir görüşemedik diye cevap vermiş (yalan söyledim ona diyor:) ) ıyi yapmış kadının ağzından laf almaya çalışıyor babası aklı sıra..Gitsin oğluna sorsun hoş sormasada sanki kendileri bilmiyor ayrıldığımızı.
Neyseee 4 ciltlik bi kitabın kapağını kapattım açmamak üzere. Yoluma devam ediyorum fazla söze gerek yok..
Gelelim sonraya :) bugünde sakin geçti gittim açık öğretim bürosuna öğrenci belgesi aldım ehliyetten istemişlerdi.. Uzun bi yürüyüş yaptım hava o kadar güzeldi ki.. Kapalıydı hava.. Şehrin üzerinde kara bulutlar vardı ama huzurluydu bugün şehir tatlı ılık bi rüzgar esiyordu yumuşacık bi havaydı .. Bi saatten fazla yürümüşümdür.. ıyi geldi yürüyüş. Kulağımda kulaklık huzurla yürümek yollarda, bişey eksikti ama yinede. O da kalbimin boş olmasına alışık olmamamdan kaynaklanıyordu :)yolumun üstünde fotoğrafçılık kursu veren yere uğradım ama şans işte dolmuştu ve yer yoktu... Neyse dedim başka yerlerde var ama şimdi gidemem yolumun üstünde değil...
Zaten yarında dersaneye yazılmaya gidicem..O zaman bakarım oralarada.. Konuşuldu dersane ile sanki biraz çabuk oldu kendimi derslere veremem ben ya tembelin önde gideniyim :KK43:
Neyse iyi bi gelecek için sıkmam lazım kendimi kısa bi süre nasıl olsa bu kadar fedakarlık yapabilirdim neyse ki...

X