Kadınlar Kulübü Günlük

Şu saat itibariyle kişisel tarihim açısından unutulmaz bir konuşmayı gerçekleştirdim.....

Sınırlarımı bimiyormuşum meğerse ben...

ışten ayrırıken sevinçli olacağım hiiç aklıma gelmezdi ....

Ne kadar şükür etsem az kalır.....

slm günlükk!!

valla çok uzun zamandan berii geceleri uyku haram bana bir kere bozmaya görsüün kendini..ya sabah 9larda yatıyorum akşam 5te uyanıyorum günüm çöpe gitti zaten neyse artık düzene sokmam lazım dedim kendi kendime dün gündüz 3 saat uyudum baktım gece deli gibi uykum var saat 23.30 attım kendimi yatağaa ooohh biir güzel geldiki sormaazemuszemus

Bugün çok dinç uyandım arkadaşımla yemekhaneye kahvaltıya çıktık işte şimdi pc başındayım sefkilim okuldan gelsin yurt için gerekli olan belgeler varmış onları gidip alacağımm ayy sağlık ocağı senin savcılık benim gezicem valla akannehir

Fianellerde yaklaşıyo ben daha çalışmaya başlamadım bileee sınavlarımın iyi geçmesi lazım güzel bir sömestr yaşamam içinn:hulya:

15 gün oldu... görmedim hiç günlük. bir kaç defa çeşitli sebeplerle mesaj attı kısa cevaplar verip kestirip attım. canım acıdı ama yapmam gerekiyordu.
aslında biliyor musun ölesiye özledim O'nu. her şey O'nu hatırlatıyor hem de her şey..

Bostancı'ya gidiyoruz FSMH'nin önünden geçiyoruz E-5'te düşünüyorum , acaba hastanede midir hala diye?
Başlıyorum ağlamaya, annem soruyor neden ağlıyorsun diye.. Diyorum aklıma O geldi, annesi burada yatıyor.. Nesi var annesinin diye soruyor annem. Anlatıyorum böyle böyle olmuş şeklinde.. Ağlama kızım ne ağlıyorsun seni sevmeyen adam için ne diye ağlıyorsun diyor.. Çok seviyorum anne diyebiliyorum sadece..

Özlüyorum güllüğüm hem de çok özlüyorum ama artık gururuma da yediremiyorum son yaptığından sonra.. Çok canımı acıttı o gün güllüğüm hem de tahmin edemeyeceğin kadar çok.

Yine de bilgisayarın başında otururken dalıyorum hayallerine O'nun.. Fark ettiğimde ne yapıyorsun sen yeter be kızım diyorum ama.. On dakika sonra yine kendimi başka bir hayalin içinde buluyorum. En garip gelen hayalim ise yılar sonra anlamsız bir yerde karşıma çıkıyor ve ben hala O'nu seviyor durumda oluyorum. O ise evini barkını kurmuş, mutlu mesut...

Tuhaf bu dünya çok tuhaf. İçim darlanıyor dayanamayacağım sanıyorum bazı bazı.
Derslerim var çalışıyorum ama pek bir sonuç elde edemiyorum sanırım.
Mutsuzum güllük, bazen mutlu gibi davrandığımı düşünüp kendimden tiksiniyorum rol kestiğim için..

Söz verilip de tutulmamasından ya da tutulamayacak sözler verilmesinden hoşlanmıyorum günlük.
Al işte, bütün günümün planı onun akşam verdiği sözü tutmamasından dolayı çöpe gitti.

günlüküm,
bugün kızımı hastaneye götürücem.
bişeyi var mı bi baksınlar.
bu gece uyanmaları ağlamaları bi sıkıntıya mı işaret anlayalım .
inş bişey çıkmaz ya..

bi de ben bişey yaptım bugün:kedi:
sanki pek iyiymişim gibi,hiç depresif değilmişim gibi,
kız uyurken daha önce annemle izlediğimiz "güneşi gördüm" filminin devamını izliyim dedim.
meğer asıl bombalar filmin ikinci yarısındaymış.
ağlamaktan içim çıktı yeminle.
yahu bhk,bu bi film diye diye ağladım.
ama ne ağlamak,ne ağlamak..
bebeği çamaşır makinesine attılar yahu var mı ötesi:1shok:
ölüyorum sandım.

Alllahımm,
kimseyi evlat acısıyla sınama ya Rabbim.
off ölücem,ne derdim vardı da izledim ya..

canin saklambac mi oynamak istiyor günlük?
senin varligindan haberim olmadigi icin baska bir gunluk acmistim orayada sunlari yazmistim

"sevgili günlük,
dün gece günün muhasebesini yaparken ne kadar bos bir gün gecirdigimi fark ettim .. böyle zamanlarda cok kiziyorum kendime.. biseyler yapmaliyim ..daha cok okumaliyim .. daha cok disari cikmaliyim ..hayat sokakta! der insan okan..
bilmiyorum ,, eksik biseyler var..önce onlari mi bulmaliyim sevgili günlük?
oguz atayin tutunamayanlarini okuyorum ..selim in günseliyle beraber oldugu sayfalardayim yani sonlari.. ondan mi ki bu ruh halim

sabah kalktim yine elime kitabi aldim ama bir taraftanda "ne yapabilir ne yapabilirim " dusunuyorum uzun süre hem okudum hem konustum ... ayni anda yapabildigim tek iki is :))
zaten bunlari yazarken sen geldin aklima ..
neyse
bu arada ben diyetteyim günlük.. tanrinin verdigini nimetlerden kendimi yoksun birakiyorum "

simdi KK ya niye geldim biliyomusun yilbasi hediyem gelmisssss onu arkadaslarima söylemek icingeldim ..neyse bundan sonra siksik gorusücez günlükcüüümmm

günlük biliyosun dün hediyelerin çoğu kargoya verildi
ve benim hediyem de az önce geldi
çok mutlu oldum ve çokk sevindim
biliyorsun 1 haftadır akşamları ALCAKARANLIK izleyerek
gündüzleri de filmle ilgili bişiler araştırarak geçiriyodum
bu hediye beni aldı ve kendime gelmemi sağladı
saol küçük böcük

hava çok güzel günlük ya
temizlik yaptım pencerelerimizde açtım tertemiz hava girsin.
neydi öyle kaç gündür
yagmur kapkarabir hava.
mutlumuyum yokya
mutlu olacak birşey yok şidilik hayatımda
bakalım ilerki günlerde.

Slm günlüküm, naptın ben yokken bakim, aslında ben hep buradayımda yazmaya fırsat bulamıyorum be yaa...
Ya günlük alışık olmadığım mutlulukları yaşıyorum, bu nedenle bir yanımda hep korku var acaba gölge düşermi diye...
Ocak'ın sonunda artık sözlü olcem :)) bir yanım mutlu bir yanım buruk.
Ah be günlük babamla yaşasaydım şu mutlulukları çok daha güzel olacaktı, isteme günü gözüm hep onu arayacak, şimdiden gözlerim doldu bak yine bahane buldum ağlamak için...
Artık benimde diğer yarım var, buna bazen emin olamasamda gerçek bu, seneye bu zamanlar belkide evli biri olarak çıkıcam karşına...
Ah çok karışığım günlük önümüzdeki 3 hafta full doluyum, aşkım gelecek, sonra ben şehirdışına çıkıcam, sonra istemeye gelecekler Allah bu mutluluğu bozmasın...

nabersin günlük??? düzenli yazan biri değilim buraya farkındayım...adı üstünde günlük
işde gün gün yazmak lazım normal şartlarda ama yok şu yaşıma kadar düzenli hiç bir şekilde günlük tutamadım ki ben...bi ara niyetlendim lise yıllarımda felan ama buraya yazdığım gibi ya üzüntülerimi dile getirdim içimi dökdüm ya da aklıma esdikçe yazdım...anlıyacağın hiç sadık bir günlük tutar-tatlicadiarzu- olamadım...
neyse efendim gelelim bana kötüyüm yahu kötü psikolojim sürekli dalgalanmalar gösteriyor....
alışamadım bu şehire 2 ay olacak neredeyse ama yok...her şey gözüme batıyor garip garip konuşmalar
değişik tavırlar...beynimde bitiyor herşey biliyorum farkındayım teskin ediyorum kendimi ..ufak mutluluklar
oluyor hayatımda hiç biri uzun sürmüyor...
çevrem yok,arkadaşlarım yok hadi bi sinemaya gidelim çıkışda laflarız diyecek kimsem yok burada...
alışırmıyım bilmiyorum alışmak istiyormuyum onu hele hiç bilmiyorum..içimdeki umudu yitirmek istemiyorum...

Sevgili günlükcüm;
10 gün sonra bizim kuzucuk geliyorrrrrrrr
:dance:
Ay çok karışığım ne giyincem ona bile karar veremedim.
:bbo:
Acele ne deme...
Az kaldı...
:roflol:
Hala plan yapmadık.
Zaten 2,5 gün alt tarafı...
Of çok karmaşığım yaaa...
:smiley-cool:

Günnnük Kopptummm Sanırım yanardağ gibiyim her an birine patlıycammklava:
Çok stres yaptım hiç bişey istediğim gibi gitmiyor
Hakan'a başında demiştim ne olursa olsun evlenme teklifi ediceksin diye tamam kabul etti çokta farklı bişey düşünüyor biliyorum :1rolleyes::1rolleyes:
ama hiç bi süprizi kalmıycakkk anasını satıyım ya :mymeka::mymeka:
İlla ben sana şöyle yap mı diycem anlamadım gitti :mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:
Kargom ayrı zaten hala gelmedi ve yarında ofiste kimse yok yani ohhhoo sallanıcak
Kendimi yırtıyorum söyle kimsen haber ver diye duyanda yok bide ona :mymeka:klava:
Birine patlamam şart oldu sanırım kafayı yiycemm mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

Slm günlüş nasılsın
Evimizdeyiz bugün iki gündür keyif yapıyoruz yarında canım kankilerim Pehlim ve Lyre kafayla buluşucazzzz ayyy çok özledim yaw iyi gelecek bu buluşma
Gerçi çok sık buluşuyoruz ama olsun ben hemen özlüyorum kankilerimi
Neyse günlüş şimdi çıkıyorum akşama dönerim
gidip azıcık tv izliyim bacaklarımı uzatıppppp

mrb günlükcümm artık bende senle dertleşicem mafoldumben bu sıralar hiç bişey yolunda gitmiyor malesef iş yerimden çıkıyım diyorum ama iş bulmadan çıkamam da .. hala paramı alamadım bütün çalışma şevkim gitti valla .. bi gün dayanamıcam dalcam hepsine kafa göz allah yarattı demicem saycam agzıma geleni .. üfff umarım herşey yoluna girer bi an önce yoksa çıldırıciğim yavv

Kendime verdiğim sözlerden caymaya başladım.
Ya bi insan neden kendine verdiği sözü tutmaz ki.
Eve kendimi kapamıcam dedim.
Asosyalliğime veda edip eski düş olucam dedim..
"Onun için" vazgeçtiğim arkadaşlıklara geri dönücem dedim..
Hatta uzun zamandır görüşemiyoruz nerelerdesin sen böyle bi gün görüşelim diyenlere yarım ağızla görüşürüz tabi diye cevap veriyorum. Pufff yalandan görüşürüz tabi demek işime geliyor..
Bu kadar mı yabani oldum ya!
Ehliyete yazıldım.. Biraz arkadaş edineyim diye. amaç ehliyet almak değil ki..
Sıkıldım canım istemedi bi dersten sonra gitmedim derslere...
Yüzmeye başladım yine bıraktım... Soğuk dedim canım istemiyor dedim.
Fotoğraf makinası çok istiyordum,onu aldım bugün kargoya verilmiş... Bi kaç güne kadar gelir kısmetse...
Sonra fotoğrafçılık kursuna gidicem...
Ama eminim ondanda sıkılıcam... Bi süre sonra gitmemeye başlarım...
Sonra annemden yerim bi ton fırça... Gerçi sadece ondan değil herkesden.. Çünkü bu aralar herkesin dilinde dolanan bi laf var,sen zaten bişeye bi yazılmaya meraklısın bi bırakmaya... Bi almaya meraklısn bi kenara atmaya... Haklılar... ama ne yapayım girmişim kabuğumun içine çıkamıyorum... Zorlanıyorum..
Birde şimdi şu kpss için kurs davası var.. Bazı yerlerde ders vermeye başlamışlar bile bazı yerlerde martta başlıcaklarmış.. Ne alaka ya arada kaç ay fark var anlamadım gitii neden öyle ... Onuda bi öğreneyim düzgünde sonra gidip hemen yazılayım...
Tabi ondan kaçma gibi bi şansım olmaz yoksa annem beni evden kovalar valla... Mana yok kadınada bi sürü masraf açıyorum başına her istediğimi yapıyor ama yaptıklarının karşılığını göremiyor...
Ben kendime çeki düzen veremiyorum.. Çok üşengeç çok vurdumduymaz çok uyuşuk olmuşum...
Beni kendime getiricek biri lazım..
Bunların haricinde bi sorunum yok pembiş huzurluyum,mutluyum aman yarın ne olucak beni ne bekliyor diye düşünmüyorum kısacası kuşlar kadar hafifim.
Sadece özüme dönmekte zorlanıyorum biraz.

iyi akşamlar günlük.

yaram kabuk bağladı ama hala acıyor.

en ufak bir darbede kanayacak gibi..

pazar günü geçte olsa geldi.biraz konuştuk ben yine çok ağladım.o da üzüldü farkındayım ama

asla taviz vermeyen pozlarına devam etti.bu huyumu senden almışım napıyım diyor.

gururlu,mağrur,hep kafasının dikine giden...

şunu farkettim ki günlük,insan evladına gurur yapamıyor.kızıyorsun olmuyor,yalvarıyorsun,

çaresizlik içinde kıvranıyorsun yine olmuyor...

senden bahsettim ona ,gir oku dedim belki etkilenir diye..okumak istemediğini söyledi.

ömer seyfettin'in diyet öyküsünü bilir misin günlük..?hani şu koca ali var... kolunu kesip

diyetini ödüyor....kırsam ellerimi koysam önüne al desem al ödedim diyeti mi olur mu ki günlük?

olur mu ki?

buraya ilk defa yazıyorum senağlamasenağlamasenağlama

keşke güzel sevinçli bi anımı yazabilseydim ama ben malesef işsiz kaldığımı yazıyorum senağlama

çok üzüyorum çok şimdi ben ne yapıcam evde kadın programlarınımı izliycem ? neyaparım işsiz bunalırım evde senağlama

keşke böyle olmasaydı ana benim suçum değil çok çabaladım olmadı:gitme:

ve canım arkadaşlarım sizleri çok özlüycem :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…