Kadınlar Kulübü Günlük

kocacığımı çok seviyorum günlük..:asigim:
hayatımda tanıdığım en düşünceli,en yardımsever insan :nazar:

resmen bir ay oldu.
her gece huysuz,her gece 10larca defa uyanır mı bi bebek.
yorgunluktan ve kendime vakit ayıramamaktan resmen bunalıma girmek üzereydim.
hatta 2 gün önce hüngür hüngür ağladım artık..

topu topu 2 diş çıkacak.
biri cıktı,diğerini bekliyoruz:nazar:

Ama şükür haftasonu eşim öyle güzel ilgilendi ki benimle ve kızımla.
resmen terapi oldu bana.
iki gün ayrı ayrı gezdirdi bizi.
gece kızımıza o baktı.
sonra pazar gündüz de o baktı.
ben de çıktım gezdim,tozdum alışveriş yaptım biraz.
kendime geldim çok şükür..

bebekler büyüyorlar,
ama çok zor büyüyorlar günlük..

Allahım sen eşimden ve kızımda ayırma beni :Saruboceq:

Yaşamak değil bizi şartlar öldürecek
Hayatın yükü değil, telaş götürecek
Yaşamak değil bizi bu hırs bitiriyor
Bu ne arz, bu ne talep?
Doyumsuz kılıyor
Aaaah! Bilmelisin yaşamayı, sevmelisin
Hayat hakkı yaneylemiş
Derdi, gamı zaten büyük
Zalimliğin anlamı yok
Hepimiz bir gün yolcuyuz
Geri kalanlar ne az ne çok
Hainliğin anlamı yok
Ne dargın hor görme sakın
İnsan bu eksiği olur, o da Tanrı kuludur
Hepimiz bir gün yolcuyuz
Geri kalanlar ne az ne çok
Zalimliğin anlamı yok
Yaşamak değil bizi inat ağlatacak
Hayatın sırrı değil, merak çatlatacak
Yaşamak değil bizi düzen korkutuyor
Sefaletle adaletin sonu gelmiyor...

günnükümmmmmmmhihoyyyt
saat 7 olmuş nasıl oldu vallahi hiç anlamadım çok çabuk geçti bugün
güllüşümün bebişii kızmışşşş günnükümmmm:asigim::nazar:
okadar mutlu oldumki anlatamam gerçi kendimi erkek die adapte etmiştim nedense
ama kız olduğunu söyleyince içim kıpır kıpır olduu:sm_cool::nazar:
o heycanla hemen dışarı çıktım ilk cicisini ben almak istedimm minik bi pabuç aldım ona
okadar tatlıki minik bişiii:emir_bebek::nazar:
süppis olarak yolladım güllüşe çok mutlu oldu Şeniz:nazar:
elamız prensesimiz geliyooo sağlıkla gelsin inşallahh:Saruboceq::nazar:
eşim aradıı kuafördeymiş traş olmuş tam 7de çık dedi markette buluşalım
bende çıkmadan bi iki bişi karalıyım dedim
yarına görüşürüs iyi akşamlar
:nazar:

Son düzenleme:
selam gunlugumm
ayy canım bı sıkılıo kı sorma oysa hersey normall :umursamaz:
bıraz once yakın arkadaslarımdan bırı mesaj attı bu hafta ıcı gorusup bı cewahır yapıp bıze gıderız kalırız yazmıs.askıma solesem gıtme der ama gıtmekte ıstıorum ama gızlıde gıdemem yalan solemek hıc ıstemıorum.bunu mantıklı bısekılde anlatıcam artık askıtoma.
yarında askıma dogum gunu hedıyesı alıcam onunla bırlıkte alıcaz daha dorusu ayy napım yaa tek gıtsem onu mu alsam bunu mu alsam kararsız kalıcam askımda hala bıtmedı mı dıe sık bogaz edıcek en ıısı bu olucak yanınaniknanik
bugunde kırk yılın basında para banka dersıne kalıcaktım dewamsızlıgım cok dıe ders ertelenmıs allam yaa:umursamaz:2de ewdeydım anlıcagın.ewe geldım annemde hastaydı mercımek corbasıyla patees yemegı yaptım cok lezzetlı olmuscokacimcoook
yarın cok yorulcam sekerım sımdı cıkım ben bıraz dınlenımm hadı gorusuruzzkaydirigubbakcemile2

Yaa günlük cüğüm sinirlerım bu ara çok bozuk ya tahlılım kütü çıktı.Guatr tahlılım yuksek çıktı o da sinir yapıyor eşıme yansıtıyorum üfffffffffff şu kış aylarıda çok sıkıcı gecıyor.Hep ewe tıkıldım,hiç bir yere çıkmıyorum,Ama çok sıkıldımmmmmmmmmmmmmmmmmm artık hayatta hiç bir şey istediğim gibi gitmiyor.Ama ben yıne de dua etmeyı bırakmıyorum hiççççççççç.İnş.düzelirim umarım çevremede zarar verıyorum ya..mafoldumben

selam pembiş..
bu ev kızı modu fazla sardı
bu akşam ehliyet kursuna bilem gitmedim...kaydirigubbakcemile3
cumartesi sınav var hadi bakalım hayırlısııııııııııı
sana eskisi gibim giremiyorum ama bizim kızları çok özlüyorum canım benim
kardeşimin net merakı yüzünden annem eve net bağlatmıyor..
ama işe bir girem hemen o ay kndime en afiilisinden leptop çekmezsem görsün o da...kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
öle işte pembiş..insan kendi çlışıp para harcamaya alışınca zor geliyo babadn pra istemek
verio vermesine asla kırmaz ama ne bilim artık utanıyorum ondan bişey isterkenn:nazar:
neyse canımın içi sessiz sakin günlükçüğüm..
yazcak birşey yok sende farkındasın yine de boş bırakmadım seni bakk:teselli:
sen de arasıra bna uğra tmam mı canım
biliyorsun nasılsa hep evdeyimmmm..
hadi öptüm seni pembişimmmm:asigim::asigim:

Bugün gerildim de gerildim günlük :KK43: üff işte hiç de hoşlamadığım bir hatunla çalıştık.zaten iyi de geçmedi.yarın tekrar yapcam herşeyi :KK43: ya bide yeni başladım ben beceriksize çıkıcak adım üff yaa..nolurdu güzel çıksaydı sonuçlar..
zaten bugün benim eski sevgilinin arkadaşı aradı.neden merak ediyormuşum gereksizmiş kısmet değilmiş.seni merak etmeyen adamı sen niye merak ediyorsun dedi.anlamıyorki bu erkekler hemen sanki bitt içinde de bitti mi sanıyorlar ne?? benim kalbim hemen öle silemiyor ki :KK43: merak da ederim içten içe bir süre severimde üzülürüm de aaaaa...nese sinirim zıpladı elim ayağım titredi belki ondan bugün kötü geçti be günlük.ben özledim onu.istanbuldaymış çıkmamış şehir dışına.üff neden beni sevemedi bu adam. bu kadar ne yaptım ay anlasam kendimi boğcam günlük :KK43: nese bugünlük bu kadar haftasonuna biletim var tiyatroya onunla gidecektik,artık tek başıma gideriiimm mafoldumben

Slm günlüş nasılsııınnna.s.
Bugün kociğimle yürüdük yürüdük yürüdük pek bi spor sever olduk:dance:
Şaka bir tarafa hava buz gibi ama soğun bile tadını çıkardık aşk böcüğümle:asigim:
Dönüşde de Yusufumu görmye gittim B&M ile çene çaldık azıcıkkaydirigubbakcemile5
Dün gece çekiliş yaptık eşimle ayy çok eğlenceliydi:roflol:
Gülmekden karnım ağrıdı bir türlü sistemi oturtamadık
En sonunda benim akıllı eşim tamam ben çekerim sen sadece yaz dedi
O çekti ben yazdım sositososito
Hayırlı olsun bakalım inşallah kankilerim sonuçdan memnundurlarrrkaydirigubbakcemile2
Neyse dün akşam arkadaşlarımız vardı yemekde çok güzel geçtii
Seviyorum ben misafiri yaw
Bi güveç yapmışımmmm sormaaacokacimcoook
Bir ara yapıyım yine hatta resim çekeyim tarif eklerim belkim
neyse günlüş görüşmek üzereee
Kociğime yılbaşı hediyesi bakıyorum bu aradaaaa

bakalım neler bulucam:jeyyar::jeyyar:

'Bekar evlerini misafirhane gibi kullanmayalım, kullananları uyaralım.'

Ablamla ikimizin kaldığı evimiz haliyle bekar evi. 3 oda 1 salon, eşyalarımız öğrenci evinden çok orta halli yeni evli bir çiftin eşyaları gibi. Dolayısıyla misafir ağırlarken sıkıntı çekmiyoruz. Ama gel gör ki, biz öğrenci evinden bekar evine geçiş yaparken (beyaz eşyaları yeniledik, oturma grubu, yatak odası takımı, yemek odası vs. aldık sıfırdan) bunları kendimizden çok hastaların ailesine almış gibi olduk çünkü Ankara'da hastası olan gelip bizi buluyor :KK43:(

Şey diye düşünüyolar, rahat ev, kocaları da yok nasılsa, lay lay lom. Ama gel de bunu bize sor. Adı üstünde yahu, be-kar e-vi!! Bizim evde bir gün yemek varsa diğer gün yoktur mesela, atıştırırız, ya da dışarda yer geliriz. Dolap markete gittiğimiz ilk hafta hariç tam tıkırdır, sadece kahvaltılık bulunur, ben almazsam da hiiç alınmaz. Markete de benim ısrarlarımla çıkılır zaten. Ha, bi de evi hep bok götürür. İkimiz de asla sevmeyiz temizliği, zaten toz bezini elime sayılı almışlığım vardır şu yaşıma kadar. Ya annem gelir temizler evimizi, ya da yaşanılmıycak hale geldiğinde gündelikçi tutarız. Camlar yılda bir silinir, bulaşıklar yığın olunca bulaşık makinesine kaldırılır, sonra temizler yerleştirilmeye üşenildiğinden kirliler birikene kadar temizler makinede kalır. Çamaşırlar da giyilcek bişeyimiz kalmayana dek yıkanmaz, yıkanınca da asılmaya üşenilir.

Liste uzar gider. Eh böyle bi ev yatılı misafir kaldırır mı? Cık... Haber gelir gelmez elimiz ayağımıza dolaştı tabi. Bi de sınav haftamdı, sıçtım yani. Uykudan zaten ölüyorum, kalktım kıyafetleri dolaba tıkıştırdım, ablam süpürdü salonu, ben bulaşıkları hallettim. Dolapta da bişi yoktu. Of ki of...

Neyse hallettik işte bi şekilde, geldiler. Yıllardır görmediğimiz bi komşumuzdu bayan. Ama nasıl kilo almış, ohaa dedim, bildiğin obez olmuş. Kucağında çocuk vardı, eşiniz nerde diycektim ki arkasında olduğunu fark ettim, eh adam minicik olunca görememişim. Adam kısa boylu ama o da hafif kilolu, bodur yani. Kadının yanında küçük kalıyo yalnız. Bi yarışma yapsalar 'dünyanın en yakışıksız çifti' diye, vallahi ilk üçe girerler! Neyse girdiler içeri, yemek fln yapıldı, onlarda üç beş bişi aldılar. Bu arada yemekte bişi oldu anlatmazsam olmaz:

Ben: Siz evleneli ne kadar oldu X abla?
X abla: 3 yıl oldu.
X abi: (gülerek) sen gel de onu bana sor...

İşte tam burda X abla öyle bi bakış attı ki kocasına of of of, höt dese bu kadar etkili olurdu. Adam bi pıstı, ben tabi nasıl gülüyorum içimden :)))) Sonra bi de şey fark ettim, kadın çalışmıyo ama adam tüm maaşını ona mı veriyo nedir anlamadım, bakkala giderken karısından istedi parayı. Ama aferin X ablaya vallahi hep kadınlar mı ezilcek?

Neyse sohbet muhabbet, bi şekilde akşam oldu. (Bu arada çocuk her yeri karıştırdı, benim boya kalemlerimi falan ikinci el yaptı, annesine çaktırmadan kötü bi bakış atmakla yetindim) Yattım uyuycam, ağlama sesi... Dönüyorum dönüyorum cık. Velet beynimin içinde ağlıyo sanki. Kalktım bişeyler atıştırdım. O arada annesi nasıl bağırıyo çocuğa uyu uyu diye. Orda bi üçünü birden ışınlamak geldi içimden, of of...

Neyse velet uyudu, kocası salona yattı, çocukla annesi de benim odamın bitişiğindeki oturma odasına. Sonra ben yine tam dalıcam uykuya, bi horlama sesi. Ama yemin ederim, dağ ayısı kaçmış bizim eve sığınmışta salonda uyuyo gibi. Nasıl horrrrr horrrrrrrr. Ben de hayatta uyuyamam küçük bi sesten bile rahatsız olurum. Dedim salonun kapısını örtiim, belki ses gelmez. Odanın kapısını açıp salona giderken acı gerçekle karşılaştım. Ses oturma odasından geliyordu, yani bizim X ablaymış ayıyı yemiş gibi horlayan. Yemin ederim adamdan çıt çıkmıyordu. Geri geldim odama, müzik fln açtım kısık sesle, duymuyım diye. O adama da acıdım valla he, uyunur mu lan bu seste her gece :KK43:( Ha, 'geçmeyen 3 seneyi' de tam bu noktada çaktım işte. Ama ben uykusuzluktan uyumuşum. Ertesi gün de çocuğu muayene ettirip gittiler.

....

Özetle, bekar evi=misafirhane değildir. Hatta bizim için ağır bir külfettir. Oh rahatladım günlük...

naber günnük kardeşş??

beni hiç sorma yaa..hayatı serdim öLe okuL bitti iş yok ,güç yok, ders çaLışma hevesi yok içimde..nereye kadar böLe oLacak sence.. :gitme: beni bekLeyen güzeL seyLer war mıdır..5 yıLLık bir birLikteLik war o da is buLamadı ki söz nişan yapaLımm..güzeL seyLer oLsun ki hewesLeniim bende..Sadece ben de diiL arkiLerimde öLee dertLi yanyana geLincee hemen standart konuLar acıLıo sewgiLi,işsizLik..aman neyse saçmaLadım sanırım..kurtuLayım su rehavetten aLLahımm Lütfenn mafoldumben

ya gunnusum cok gec uyuyorum cokta gec kalkıyorum nolcak bole ya:KK43:(
gun bıtıyo valla..kacta kalktıgımı yazmıyım hıc...
evden cıkasımda yok hıc..uyumakla gecıyo gun...
duzene sokmam lazım

deli gibi yorgunum,uykum var.
ama yatağa gitmeye korkuyorum.
en geç yarım saatte bir yataktan ağlama sesiyle sıçramak istemiyorum,hem de hiç..

uyumak istiyorum,
ama adam gibi uyku istiyorum.
en deliksizinden,en gamsız olanından..
olmaz di mi ?
ben anneyim.

ama çoook yorgunum :nazar:

iyiyim la günlük
bugün iyi hissediyorum kendimi..inşallah asabımı bozacak birşey çıkmaz da huzurlu geçer şu günüm
keşke biraz vurdumduymaz olsaydım bunu o kadar isterdim ki..
ama çok hassasım alınganım işte..en ufak bişey bile moralimi bozuyo
en ufak bişeyi bile kafama çok takıp büyüttükçe büyütüyorum
haliyle de çok yıpranıyorum..keşke hep pozitif düşünebilsem
dün bizim paşaya acıdım seni seviyorum dedim ağzı kulaklarına vardı..
kıyamadım la..çırpınıyo kaç gündür şirinlik yapmaya çalışıyo
ben ise odun odun cevaplar veriyorum
bugün normale dönmeye karar verdim bakalım..fikrim değişmezse
ah be kuzum kıymetimi bilmen için hep böyle süründürmem mi lazım seni..
yalnız dün dediği bi laf çok hoşuma gitti
ona dedim ki hadi bu sorunu atlattık diyelim yarın öbürgün yine bişey çıkacak..biz 3-4 sene uzaktan yürütüp bu ilişkiyi evlenemeyiz..sen evleneceğimize inanıyor musun dedim
o da inanmasam 1 dakka durmam ayrılırım dedi
e tabi bu laf benim yelkenleri suya indirmeme vesile oldu
18 gün kaldı günlük görüşmeye..o zamana kadar bari kavgasız gürültüsüz geçse
dün uzun bi aradan sonra onu özlediğimi hissettim..5 ay be günlük dile kolay..
ama alışmak lazım bu duruma çünkü hayatımızın parçası bu uzaklık bizim..
bakalım kısmet..Allah hayırlısını yaşatsın inşallah
hadi kaçtım ben şekerim

Günnüşümmmm ben bi şeyler gördümkiiiiii ne sen sorrr ne ben sölimmm ağlamak istiyorum yaaaaa uleyn aslıııııı ben senii napimmmm ne nispetliii resimlerdii onlar yahuuuuuuuuuu , çok seviyorrum ben bu çiftiii opuyorumnanaktan Amaaaa ben bu hasanın ağzına biber sürcemmm artıkkk :eek:lmaz: ne o öle hemencecik şey demeler şey etmelerrr kaydirigubbakcemile3
Benimde kulağım çınlamışşş c.tesi günü ayyy mersi diyorummm hımmmm tanışıcazz tabii hasan beycimmmmm hele bi getirmee haslımı VALLA VERMEM sölerim aslımın babasına annesine çeker kulaklarınıııı sengözlerimebaksanab

Neyse Günnüşümm dün varya bizde gidemedik kuzenle ve oturduk evde çok güzel kaymaklı ayva tatlısı ve yaban mersinli muffin yaptık ımmmm süper olduuuuu birde kısır yaptıkk ohh yemede yanında yattt.. Bu arada bende yenii geldimm çok güzel ciciler aldımmm biliyonmuuuuuu ayyy seviyorum ben bu babamı yaaaa zevkide varyaaa süperr bayılıyorum onla alışverişe yapmayı, Ben biraz gidimde aslımla dedikodu edimmm bariiiiiii hadii çaaauuvvvyerimseniben

ooofhh öyle uykusuzum ki... :1closedeyes:
hani bi yastık olsa masamda heç aldırış etmiycem etrafımdakilere , vurucam kafayı yatcam yane o derece :1ninca:
yaw günnük ben bu aşkıma fena alışmışım he.
her gece konuşmadan yatamayız biz adetimiz oLmuş
dün akşam kuzeni onlarda kaldı,işyerinden arkadaşı vardı geç gitti oda.
saat 00:30 da aradım meşgule verdi daha gitmemiş o sırada arkdşı.
e kuzenide bunun dibinde yatıncaa...... konuşamadık haliyle :dilcikar:
demin aradı sefgilimmm :eek:
kendini bi tuhaf hissetmiş oda bnm gibi sesimi duymadan yatınca kaydirigubbakcemile3
canım sevgilim benim yaaa... çok seviyorum paşam seni :asigim:

yaaa sabah girdim kk ya kan şekerimmi düştü artık niyeyse canım bi tatlı çekiyo ki sorma günnük cokacimcoook
baktımki ne görem benim hamarat gamzem ayva tatlısı yapmış...
nan dedim yemede yanında yat :eek:
seni alan yaşadı hee bak sölimm...
tabe amcacığım seni vermeye kıyabilirse... :kedi:
ne aldın bacımm kendineee ... soydun demi amcamı yinee kaydirigubbakcemile3
amaannn disene her zaman olmiii.. bende geçen mp3 player 'ıma kulaklık + yeni dij.foto mak aldırdım babacığıma ... bide tabak takımı + teflon tencere takımı v.s
yani artık bnm ihtiyaçlar genellikle geleceğe yönelik şeyler oluyo..
pek kılık kıyafet masrafı edemiyorum bu aralar..
yani etmek istiyorum ama edemiyorum :dilcikar: offhh bayılazağımmm..

uykuuummmm vaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrr benneyaptımki :1closedeyes: mirmirmirmir

gamzemmmm sewiyorummmm seeniiiii... eyiikii varsınnn yafrummm :CüvCüv: :1hug:

merhabayın günnük...
işe gelmek, çalışmak, para kazanmak Allaha şükür güzel şeyler,memnunum ama biri şu sabah kalkma olayına bi çözüm bulsun yaeeeeeakannehir zaten ev soğuk oluyo, saat ötüyo didit didit, o sıcacık yatağı,kedi gibin uyuyan kocayı bırakıp da kalkmak...ooooo dostum kabus gibi-tatlicadiarzu-
bu aralar hayatımda pek bi ekşın yok günnüküm, evden işeeee işten eve...ev yine dağılmaya başladı anlamıyorum ben bu işi:roflol: neyse ki haftaya 31 aralıktan 4 ocağa kadar izinliyim inşalah...bütün ev işlerimi hallederim rahatlıklan, üstüne kocemle de bi sürü vakit geçiririz, üstüne bi de bol bol uyurumşakkıdı dinlenirim...
heee bi de ayın 3ünde canım aşkımın doğum günüsü, ona bi süpriz hazırlamaya başlasam iyi olacak:asigim: ablam da yarın Sudan dan dönecek hayırlısıyla, çok özledim cadıyı çok:gitme:
neyse günnüküm benden şimdilik bu kadar si yu leytır:eek:

meriba günnüşşş:emir_bebek:

dün öğrendimmi meğer minik bi kızım olcakmışopuyorumnanaktan

çok mutluyum allahım sağlıkla gelmesini nasip etsin inşallah:Saruboceq:

Selam günlük

bi gelemedim ya :ecrin_bebek: çok meşkülüm kusura bakma -tatlicadiarzu-
hafta sonum harika geçti bol bol gezdik zemuszemus
dün işyerimde nefes alamadım malum yıl sonu :nazar:
yılbası programına karar verdik askilik çıkmazsa uludağdayız :lepi:
çok geziyosun deme günlük napim cuma tatilken eşimle kaçamak yapalım dedik kaydirigubbakcemile2
çoks evdiğimiz bi çiftde bizimle olucak alkisalkisalkis
bizim kızları ihmal ettim ya hepsi iyidir inşallah :ecrin_bebek:
uğur böcüğümün bu hafta sonu nikahı var kaza bela olmazsa gidicez :asigim:
hadi günlük bugun benden bu kadar görüşürüz yine :eek:

Şii kıçı kırık günlük nörüyon:hulya:

Accayip uykum var, inanmazsın, sanki kiloda aldım, 63.5 olmuşumakannehir, sabahları etiform yemekten gına geldi, hee bir de yeşil çay içiyorum ara ara ama nasıl iğrenç bişe, midem bulanıyor içerken.:nazar:

Bende pek bir değişiklik yok, ekşın istiyorum hayatımda yaakaydirigubbakcemile

Dün akşam minik kelebeğimin performans ödevini yaptım. "hayalimizdeki ev". Ay bir ev yapmışım görsen ilkokul bebesi yapmış gibi, garip bişe oldu, yeteneğe bakarmısın-tatlicadiarzu- Kocamda öyle dedi zati."Hayatım çok güzel oldu öğretmen hiç şüphelenmeyecek" dedi:mymeka:, minik kuşumun çok ödevi vardı, evide ben yaptım napiyim:sm_confused:

Yarına abim gelecek memleketten pazara kadar bende. Özledim keratayı:ecrin_bebek:

Ay gidipte yeşil çayımı içiyimben yine, hayden görüşürükakannehir

Son düzenleme:
X