Kadınlar Kulübü Günlük

günlük bugün bi romantikmiyiz neyiz biz maşallah de :kedi: :nazar:
kursa gittim bugün herkes beğendi afişimi benimde hoşuma gitti bişeyler başarmak
bişeyler ortaya çıkarmak kendimi çok iyi hissettim valla hihoyyyt .

bide iş bulsam kimse tutamaz beni :teytey:
akşam eve geldim benim forumda odun odun diye hitap etttiğim geldi beni aldı bi dolaştık bi sözler bişiler alışıkta değilim hee uzun zamandır :1closedeyes:
hiç akşamları çıkmakta istemezdi şaşırdım bende bi heyecan oldu bizde valla delikafadulden
aklımdan geçmedi değil acaba forumu falanmı okudu yazdıklarımdanmı etkilendi :1ninca:
olur olur valla
:1shok:
yağmurlu bi istanbul akşamı sıcacık arabada öle müzik dinledik yağmuru izledik o kadar kalabalık arasında bi ikimiz... :kedi:
çok iyi geldi bana bu :eek:

yine yazarım günnük yarın hediyemi yollıcam çok heyecanlıyım hadi :eek:bay bay günnük

günlük
bugünümü düşünmeye ayırdım 5 yıllık ilişkimi düşündüm güzel günleride kötü günleride bian düşündüm ki hayatımda o yok ve ben yalnızım yalnız da değil ölüyüm cumartesi günkü bakışları gözümün önünden gitmiyor aklıma geldiği an yüreğim sızlıo elim ayağım titrio ben onu çok özlüyorum günlük tamam hatalarımız oldu karşılıklı biz ne sorunlar aşmışız da bugünlere gelmişiz o bana sırtını dönerse halimi düşünemiyorum o benim nefesim sağlığım hayatım nefes alma sebebim ne ben onsuz ne de o bensiz yaşayamayız ben onu çoık seviyorum deli gibi bakışları aklımdan çıkmıo bian gelse elimi tutsa bana bi sarılsa ne olursa olsun ben senin yanındayım aşkım seni çok seviyorum dese onsuz yapamıyorum ve tepkisinden korktuğum için arayamıyorumda bildiğim tek şey ben ona deli gibi aşığım allahım sen duy sesimi hayırlısını ver bana hayırlısıda o olsun mutlu olayım nolurrrrrrr

hehe hihi hoho çok neşeliyim sanırım kaydirigubbakcemile5
ilişkimiz çok güzel gidiyor Allah hiç bozmasın inşallah opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ilerliyoruz bu yolda emin ve güzel adımlarla kurban olduğum rabbim sonunda yüzümü öyle bi güldürdü ki çok şükür :Saruboceq::Saruboceq:
şimdi biraz durulmamız lazım ama çok hıza gerek yok şöyle yılbaşı falan filan atlayalım ama
dimi yani ailemdekilerde biliyor en azından bi kısmı diyelim :lepi::lepi:
bide kızlar sizden yardım istiyorum söz düşünüyoruz 2-3 aya kadar
yardım eli uzatın naaan sözlenen gacılar konu açtık bulun beni mafoldumbenmafoldumben
kafam hafiften karıştı kanımca kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

gordugun gıbı sıgındım sana uyuyamıyorum kafayı yıcem resmen kafam bukadar dolu ıken nasıl yatıcam ben banam 1,5 saattır ucuyo gok yuzunde ve baska konuları beynımı kemırıyo saat ılerlemıyo bu gece sana bakındım kk yıda hıc bukara boş gormemısdım 5 kısı tek kalmıs yah neden uyuyamıyom ben ne olcak mıde bulantılarımın sonu alahım yardım et ...
ve ne olur babam gerı gelsın okadar dua ettım ucak kalkmasın dıye ama kalkmıs havalımanını aradım :KK43:..ya cok kalırsa romanyada neden neden.....
saat 4,,5,6, zaman nekadar agır resmen kafayı benle buluyo yagmura bakıyom nekadar acımasız carpıyo cama...dusunmek ıstemıyom artık gercekdende yoruldum dısarıya cıkıp yurumek ıstedım ama hava cok karanlık saat 7 gıbı cıkım dolanım hava alım yoksa olucem sankı..

gut morning günnük mutlu haftalarrrrr...
cumartesi pazar evdeydim bebişm, cumartesi evi süpürdüm topladım, azıcık ütüm vardı onu yaptım..eski kiracıya icra geldi kapıya dayandı adamlar ödüm patladı bi an için biliyon muakannehir Allah yardımcısı olsun insanların borç-harç çok korktuğum şeyler benim...
dün de kocemle saat 13:00te kalktık erkendennn:roflol: sonracıma forum istanbula gittik, yılbaşı çekilişi için iş yerindeki arkadaşıma hedaye aldım, koceme 2 tane kot aldım,kendime de Şebomun Cdsini aldımkaydirigubbakcemile2
bi deee doğalgaz faturasından sıtkımız sıyrıldığı için elektrikli soba aldık..inşallah attan inip eşeğe binmemişizdir ne diyim:roflol:
son olarak bu kara kışta Allah yakacağı, çatısı olmayana yardım etsin diyorum günnük...hadi baş baş:Saruboceq:

Ortam gergin....

Sanki herkes pusuda.....

Soğuk rüzgarlar esiyor....

Ama 5 günüm kaldı, bu yüzden bunlar beni hiç etkilemiyor..........sositososito

Tecrübe müthiş bir şey....a.s

Allahım hayırlısıyla kolayca varalım cumaya..Atlatayım bunu da...Derdim saygı çerçevesinde noktayı koymak.....:Saruboceq:

günnükümm günasydınn
süpperr bi pazar günü geçirdim
önce öğleden sonra annemlerle pazar sefası yaptık
saat 1 de de aşkımla buluştuk veeeeeeeee
NEW MOON izledik alt yazılı ama mükemmeldi
sonra biraz gezdik
akşam yemeğine aşkım bize geldi
ailecek harika bi yemek yedik ve günüm bitti :lepi:

Kaç gündür çok rahartsızdım ama beni hiç merak etmemişsin :umursamaz:
Belim tutuldu kas ağrılarıymış...Perşembe günü hiç kıpırdayamıyordum hep yattım evde çok şükür şimdi daha iyiyim...
Yarın kontrole gideceğim ve hormon testlerimi de yaptıracağım...
Hastalıklarla uğraşıyorum hep bu ara...
Dua et test sonuçlarım iyi çıksın...

gidemedik aşkımla haftasonu :sinifsinif: filmede gidemedik evimizi görmeyede gidemedik ofh bayılazağımmm akannehir
ama herşeye rağmen güzeldi onunla olmak...cumartesi günüm süperdi..
geç kalktım kahvaltı yaptık flan.. annemle babam çıktı 2 gibi evden
bende mutfağı toplıyıp cıkıcktım..anaaa bıde baktım cep telefonum yok
sınırlendım püskürdüm durdum evde tek basıma
annem kendı telı sanmıs almıs gıtmıs
askımın yanına gıdıcem gıdemıorum
evden annemı arıcam evden cep aranmıo kafayı yıcektım
neyse cıktım yukarı pımapencının sahıbı vr babamn arkdsı ondan babamı aradım
babamda demezmı yarım saatten önce gelemem dıye
bana ıyıce geldıler :bbo:
neyse eve geçtım saat 3 oldu babam anca geldı
saat 4 te askımın yanındaydım
aldı benı metrobusun ordan marmara caddesını turladık
sonra askım aksam annemle babamda gelcek dıe babamın sevdıgı tatlıdanda aldı annemın sevdıgı tatlıdanda aldı...dusuncelı damat yaa sırnaşık şey
sonra evımıze baktık uzaktan kıracı daha cıkmamıs ay sonunu beklıomus bu ayın kırasınıda vermıs cunku :sinifsinif:
bu onumuzdekı hafta goturcek ama askım benı olleyyy naniknanik
ıns bu hftada bı aksılık cıkmazsa tabı
cok heveslenınce kursagımda kalıo ıste bole delikafadulden
he nefes e gıtcektk onada gdemedık
avcılardakı sınemada yoktu baska fılme gıtmedık eve gıttık dırek
askımın annesını babasını optum dedesını optum
annesıyle babası pazara gıttı
ablası geldı gorumcem yane
oturduk bıraz dede ben askım gorumcem falan
sonra askıma resımlerımızı verdım ıstee yaa ben yaa dıyo
dedım tesuff ederım tek kısısın sankım o fotoda demı dedım :dilcikar:
olarmı karıcuummm dedı...
dedım de get... :icecream:
sarıldı barıstık heec kıyabılırmıyım nan sana dedım :roflol:
sonracıgıma bı suru foto cekındıkk merak edenlere oselden gondertebılırım ..
gamzem anadın sen :jeyyar:
kendı evımızde bısey edemedık ama gorumcemın evınde sey ettık
yanı sey ederken foto cekındık dıcektım :roflol: delikafadulden
askımın yıgenı war ablasının oglu 6yasında kadir adı
kadir cok kıskanıo bızı nan gunnuk gelıo ortamıza gecıo
dıokı dayı dıo sız evlenınce ben ortanızda yatımmı
oglum dıo delımısın dıo ben o gunu beklıorum bıde aramızdamı yatcan dıo :roflol:
koptum yaaaa :roflol:
kadırde basladı aglamaya cok kıskanıo bızı
hsanda dedı tmm oglum yatarsn dedı
kulagımada dıokı onu uyuturuz bızzz sonraa .... :jeyyar:
dedim utandım nan sus deli :eek:
gamzem duy duy benımkının dili açıldı bu aralar sırnaşık şey
bende konuyu degıstırmek ıcın dedım gamze vr kk dan arkdsm dedım cok sewıorm dedm
perdelerı gamzenın dayısından ayarlıcaz dedm
nısanımada gelcek dedım
hee ii ii dedi tanısırız bı gun dedı naniknanik
magazaları flan gezdk ev esyaları beyendk ıkımızde aynı anda bu güzel dıyoruz ay cok komıktı
kalplerımız bırbırıne karsıymıs demekkı zevklerımızde hep uyuyo askımla :kedi:
yirim onu bennnn agzını burnunu hir yirinii...yirim yirrrr sırnaşık şey
rabbim sen bozma ağzımızın tadınıııı.... sen bizi kem gözlerden koru yarabbii :Saruboceq: :nazar:
pazar günümü heç annatmıom evdeydım oturdum olee..annemle yemek hazırladk
aksam babamn arkdsı geldı saz caldı bıze flan otrdk ole
gecede askımnan konustum telde 2 de uyudk kaydirigubbakcemile2
benden sımdılık bu kadar gunnukk daha sonra gorusmek uzere hoscakallll paiiii :dilcikar: :1closedeyes:

Günaydın Günlük kaydirigubbakcemile2
haftaya yorgunlukla başladım :gitme: dün evle uğraştım (sabah 07 akşam 15 full mesai) sözde benim pazar dinlenme günüm ama nerdee :hulya: bu eve taşınalı 8 sene oldu eşyalar her odayı dolaştı her temizlikte eşyaların yerlerini değiştirmezsem içim rahat etmez benim ,yerler laminant parke olduğu için çizilme gibi bir sorun da yok gönlümce eşyaları dansettirebiliyorum, tabii eşim bu konuda çok şikayetçi zaten onun çenesi açılmasın diye ondan yardım almıyorum her hafta televizyonu başka bir köşeden izlemek tabii ki hoş değil ama napiyim dayanamıyorum mafoldumben hayat zaten monoton be günlük ben de değişiklik yapıyorum fena mı yani kaydirigubbakcemile3onu bunu bırakda günlük benim şu anda her tarafım ağrıyor yorgunluktan sabah bile çamaşır yıkandı bekledim onları astım yemek pişirdim işe öyle geldim ama içim rahat evim temiz bir hafta rahat ederim artık hadi ben kaçtım çay saatim geldi :kahve: baay günlükcan

:enbuyukkk:

Son düzenleme:
Günaydın günnüküm mirmirmirmir
Çok uykum var çoook, ölüyorum uykusuzluktan
Ctesi günü çok güzeldiiiii hihoyyyt
ışten çıktım eşim gelip alıcak mı almıcak mı diye beklerken gecikmelide olsa geldi, ona çok kızgındım o yüzden hiç bişi konuşmadım, konuşsam kavga ederdik ve ben ağlamaya başlardım
kendimi bildiğim içinde sustum
neyse arkadaşımı aldık ikeaya gittik gezdik dolaştık orada arkadaşım sayesinde de biraz buzlar eridi aramızda ama hala kırgınlık var konuşmuyoruz, o arkadan geliyor, birbirimizle ilgilenmiyoruz falan derken yemek yerken karşıma oturdu, laf atıyo konuşuyo falan bende karşılık verdim
oradan foruma geçtik ayakkabı almamız lazımdı dolaştık dolaştık sonunda ikimizde aynı mağazadan beğendik aldık hihoyyyt
bi de ona güzel bi mont aldık hem spor hem klasik bişi çok hoşuma gitti, bende istiyorum böyle bişi dedim, inşallah bulursam alırım bende
bi de başka bi model ayakkabıyla çanta beğendim doğum günümde bu ikisinide istiyorum aklının bi köşesine yaz dedim
eşimin hediye seçme, alma vs gibi problemleri olduğundan hazır bişi beğenmişken söyliyim dedim
vitrinde falan bişi görüp "aaa ne güzel" dediğimde "beğendiysen alalım hadi doğum günü hediyen aradan çıksın" diyen bi kocam var :mymeka:
doğum günüme 3 ay vardı o zaman koca 3 ay hediyemi o zaman alacakmış aradan çıksınmış hey yarabbbim :mymeka:

dünde kocam annemlerin yeni evine korniş takmaya gitti, ıvır zıvır tadilat işleri vardı babama yardım etti, bende bütün gün evde temizlik yaptım
büyük halamla eniştemde annemlerleymiş duvar kağıdı falan yapmış eniştem
kocişimde halamı sıkılmasın die benim yanıma getirdi, bizde oturduk halamla sohbet ettik, kahve sigara keyfi yaptık, annem ıspanak kavurmuş almış yanına bizde börek yaparız diye eşimle göndermiş ver pasaklıya da börek yapsın biz işimiz bitince yemeğe gelicez diye
onu yaptım mutfakta halamla sohbet ederken, geldiler sıcak sıcak böreğin başına oturdu hepsi, koca tepsi bitti dakkasında nası acıkmışlar yaa kıyamam kaydirigubbakcemile3
babam bişiler yedi işe gitti gececiymiş, sonra halamlarda gitti, annem, kısçe, ben ve eşim oturuyorduk birden elektrikler gitti gelmeyince annemleri evine bıraktık arkadaşlarımızın yanına gittik, hatta bi arkadaşımızı aldık beraber eve döndük, bu sabah eşimle işleri vardı arkadaşının bizde kaldı sabaha kadar neredeyse oturduk, çenemiz çok düşüktü dün gece
öööle işte uykusuzluktan gözlerimi açamadığım yoğun ve bi o kadar da can sıkıcı bi gün beni bekliyor :nazar:

Son düzenleme:
dün bütün günüm ağlayarak geçti günlükcüğüm..

büyük balta o halde bırakıp dışarı çıktı,bir ne oldu diye sormadı bile!

biliyorsun günlük onun baltalıklarına alıştım artık o kadar çok canımı yakmıyorda...

konu küçük balta olunca kanıma dokunuyor be günlük...

belki haklı çok iyi bir anne olamadım.

zamanında çok baskı yaptım ders çalışsın diye şiddet bile uyguladım ama pişmanım be

günlük,yüzlerce kez binlerce kez özür diledim.ama nafile

geçmişte yaşananları silip atmayı okadar çok isterdim ki günlük

ben de çok cahildim.eşimle anlaşmıyodum,çok farklı bir aile ortamına düşmüştüm.7-8

kişiyle bir arada yaşamaya çalışıyordum...

biliyorum günlük bütün bunlar bahane olamaz,

ama onu çok sevdim be günlük...hatta hayatta bir tek onu sevdim.istedimki çok iyi yerlere gelsin,çok

başarılı olsun..ben savaştım o daha küçücüktü oyun oynama derdindeydi..bense..

canım oğlum,seni çok seviyorum.sana geçmişte yaptıklarım için binlerce kez özür diliyorum

ama gel ne olur büyüklük sende kalsın,seni seviyorum anne de boynuma sarıl...çok özledim..senağlama

Günlük Kardeş,
Annemle babam bu gün gidiyorlar. Bir kaç günden fazla kalamıyorlar yanımda. ılle de evimiz diye tutturuyorlar. Okuldan çıkınca onları otogara götüreceğim.
Sonra da kargoya uğrayıp KK arkadaşımın hediyesini yollayacağım.
Sonra da hastaneye... Fizik tedavimin sondan ikinci günü bu gün. Umarım yarın son olur. Çok sıkıldım çünkü...

Selam günlükçüm...
cuma günü annem ve babam sol gözünden ameliyat oldu lazerle..
ablam ve ben yanlarındaydık,babam 1.katta ablamla birlikte,
ben annemle 3.kattaydık...insanın annesini ve babasını hasta olarak görmesi ne kadar üzücü,
Rabbim dert verip,derman aratmasın...
sonrasında bizim eve götürdüm,annem,babam,ablam ve ben,
güzelce yemeğimizi yedik ve sohbet ettik,sonra onlar dinlenmek istediler...
şöyle bir düşündüm de,annemiz ve babamız bizleri büyütürken
ne sıkıntılar çekmiş,ne fedakarlıklarda bulunmuşlar, ama onların
sıkıntılarında bazen yanlarında olamıyor ve onlara destek olamıyoruz...
ne kadar acı ve ne kadar üzücü bir durum...
işte günlükçüm,hafta sonum annem ve babamla geçti,
iyiki evime götürmüşüm,içim o kadar rahat ki...
dün de babam arıyor ceptem,kızım dinlenebildiniz mi?? diye,
canım babam hala bizi düşünüyor,hastayken bile...
Allah başımızdan eksik etmesin...
işte böyle günlükçüm,anne baba olmak ne kadar zormuş ya....

sayfaların çok,yazanların boool olsun...

ayyy günlük kafamçokkarıştı
kafam çok karışık çok karışık çok karışıkkafamçokkarıştı
offff yaaa ay napcam ben :gitme:
ay anlatamam hiç sorma ısrar da etme :dilcikar:
offffffffffffffffff akannehir
ama merak etme eski defterler değil o iş çoooktan kapandı:dilcikar:
ay ben napcam yaaaaaaa
akannehirkafamçokkarıştı

selam günnükkk opuyorumnanaktan
biliyomusun dün benim doğum günümdü sositososito
güzel bi gündü benim içinn hihoyyyt
beni seven arkadaşlarım bütün gün vızır vızır arayıp doğum günümü kutladılar sağolsunlarr :kedi:
gündüz işim vardı dışarıdaydım, akşamda ailem çok güzel bir pasta ile kutladılarr :lepi:
hediyeler falan çok iyiydi herşeyy sositososito

gece çok yağmur yağdı
sanki gök yarıldı kafamçokkarıştı
Allah afatsız versin inşallah :Saruboceq:
benimde uykum kaçtı
ondan sonrada uyuyamadım saat 2 idi ben hala uyanıktımm kafamçokkarıştı
saaat kaçtı uyuyup kaldığımda bende bilmiyorum
3-4 saatlik uyku ile duruyorumm
kendimi salmamam lazımm
çünküüüüüüüüüüüüüüüüüü delikafadulden

kutlamalar daha bitmedii alkisalkisalkis
dün ailemle olduğum için arkadaşlarımla kutlayamadım
bugünde canım arkidişlerim kutlamaya götürecekler beni
yani daha bitmedi doğum günümm günnükk kaydirigubbakcemile3
bööle çok güzel oluyor çifter çifter doğumgünü kutlaması sengözlerimebaksanab

bu arada canım kankamında bugün doğum günü
onunda doğum gününü tekrar kutluyorum
umarım herşey gönlünce olur a.s.

gidemedik aşkımla haftasonu :sinifsinif: filmede gidemedik evimizi görmeyede gidemedik ofh bayılazağımmm akannehir
ama herşeye rağmen güzeldi onunla olmak...cumartesi günüm süperdi..
geç kalktım kahvaltı yaptık flan.. annemle babam çıktı 2 gibi evden
bende mutfağı toplıyıp cıkıcktım..anaaa bıde baktım cep telefonum yok
sınırlendım püskürdüm durdum evde tek basıma
annem kendı telı sanmıs almıs gıtmıs
askımın yanına gıdıcem gıdemıorum
evden annemı arıcam evden cep aranmıo kafayı yıcektım
neyse cıktım yukarı pımapencının sahıbı vr babamn arkdsı ondan babamı aradım
babamda demezmı yarım saatten önce gelemem dıye
bana ıyıce geldıler :bbo:
neyse eve geçtım saat 3 oldu babam anca geldı
saat 4 te askımın yanındaydım
aldı benı metrobusun ordan marmara caddesını turladık
sonra askım aksam annemle babamda gelcek dıe babamın sevdıgı tatlıdanda aldı annemın sevdıgı tatlıdanda aldı...dusuncelı damat yaa sırnaşık şey
sonra evımıze baktık uzaktan kıracı daha cıkmamıs ay sonunu beklıomus bu ayın kırasınıda vermıs cunku :sinifsinif:
bu onumuzdekı hafta goturcek ama askım benı olleyyy naniknanik
ıns bu hftada bı aksılık cıkmazsa tabı
cok heveslenınce kursagımda kalıo ıste bole delikafadulden
he nefes e gıtcektk onada gdemedık
avcılardakı sınemada yoktu baska fılme gıtmedık eve gıttık dırek
askımın annesını babasını optum dedesını optum
annesıyle babası pazara gıttı
ablası geldı gorumcem yane
oturduk bıraz dede ben askım gorumcem falan
sonra askıma resımlerımızı verdım ıstee yaa ben yaa dıyo
dedım tesuff ederım tek kısısın sankım o fotoda demı dedım :dilcikar:
olarmı karıcuummm dedı...
dedım de get... :icecream:
sarıldı barıstık heec kıyabılırmıyım nan sana dedım :roflol:
sonracıgıma bı suru foto cekındıkk merak edenlere oselden gondertebılırım ..
gamzem anadın sen :jeyyar:
kendı evımızde bısey edemedık ama gorumcemın evınde sey ettık
yanı sey ederken foto cekındık dıcektım :roflol: delikafadulden
askımın yıgenı war ablasının oglu 6yasında kadir adı
kadir cok kıskanıo bızı nan gunnuk gelıo ortamıza gecıo
dıokı dayı dıo sız evlenınce ben ortanızda yatımmı
oglum dıo delımısın dıo ben o gunu beklıorum bıde aramızdamı yatcan dıo :roflol:
koptum yaaaa :roflol:
kadırde basladı aglamaya cok kıskanıo bızı
hsanda dedı tmm oglum yatarsn dedı
kulagımada dıokı onu uyuturuz bızzz sonraa .... :jeyyar:
dedim utandım nan sus deli :eek:
gamzem duy duy benımkının dili açıldı bu aralar sırnaşık şey
bende konuyu degıstırmek ıcın dedım gamze vr kk dan arkdsm dedım cok sewıorm dedm
perdelerı gamzenın dayısından ayarlıcaz dedm
nısanımada gelcek dedım
hee ii ii dedi tanısırız bı gun dedı naniknanik
magazaları flan gezdk ev esyaları beyendk ıkımızde aynı anda bu güzel dıyoruz ay cok komıktı
kalplerımız bırbırıne karsıymıs demekkı zevklerımızde hep uyuyo askımla :kedi:
yirim onu bennnn agzını burnunu hir yirinii...yirim yirrrr sırnaşık şey
rabbim sen bozma ağzımızın tadınıııı.... sen bizi kem gözlerden koru yarabbii :Saruboceq: :nazar:
pazar günümü heç annatmıom evdeydım oturdum olee..annemle yemek hazırladk
aksam babamn arkdsı geldı saz caldı bıze flan otrdk ole
gecede askımnan konustum telde 2 de uyudk kaydirigubbakcemile2
benden sımdılık bu kadar gunnukk daha sonra gorusmek uzere hoscakallll paiiii :dilcikar: :1closedeyes:

Günnüşümmmm ben bi şeyler gördümkiiiiii ne sen sorrr ne ben sölimmm ağlamak istiyorum yaaaaa uleyn aslıııııı ben senii napimmmm ne nispetliii resimlerdii onlar yahuuuuuuuuuu , çok seviyorrum ben bu çiftiii opuyorumnanaktan Amaaaa ben bu hasanın ağzına biber sürcemmm artıkkk :eek:lmaz: ne o öle hemencecik şey demeler şey etmelerrr kaydirigubbakcemile3
Benimde kulağım çınlamışşş c.tesi günü ayyy mersi diyorummm hımmmm tanışıcazz tabii hasan beycimmmmm hele bi getirmee haslımı VALLA VERMEM sölerim aslımın babasına annesine çeker kulaklarınıııı sengözlerimebaksanab

Neyse Günnüşümm dün varya bizde gidemedik kuzenle ve oturduk evde çok güzel kaymaklı ayva tatlısı ve yaban mersinli muffin yaptık ımmmm süper olduuuuu birde kısır yaptıkk ohh yemede yanında yattt.. Bu arada bende yenii geldimm çok güzel ciciler aldımmm biliyonmuuuuuu ayyy seviyorum ben bu babamı yaaaa zevkide varyaaa süperr bayılıyorum onla alışverişe yapmayı, Ben biraz gidimde aslımla dedikodu edimmm bariiiiiii hadii çaaauuvvvyerimseniben

saçmalıklar silsilesi...
yağmurlu kasvetli, okula gitmem gereken bir gün. siyah bir tayt siyah bir tunik giymişim ama tunik niyeyse hiç yakışmamış,şişmanladım ya belim kalın duruyor,göbeğim falan çıkmış... okul yolundayken sevdiğim adam'ın bir haber için okuluma geldiğini öğreniyorum. hemen büyük bir alışveriş merkezi var yakında, oraya gidiyorum. koştur koştur üzerime yakışacak bir siyah bluz alıyorum...
ve AVM'de makyaj yaptırmak için bir salona giriyorum. saçlarım düzgün ama saçımı da yapıyorlar. makyajımı da hoş yapıyorlar. siyah dumanlı yapıyorlar gözlerimi, rujum da tatlı bir pembe.
koşuyorum koşuyorum arabaya uçuyorum. okula gitmem gerek, O'nu görmem gerek...
yapacağı haber Anayasa Mahkemesi ile ilgili bir şeymiş. ne olduğunu hatırlamıyorum şuan... okula girerken kapının orada oturduklarını görüyorum. bir çok gazeteci orada. o iki erkekle beraber bir bankta oturuyor. kamera dolu etraf... bir curcuna...
arabayı ileri bir yere park edip dönüyorum o kaos ortamına... yakın bir kız arkadaşım da içlerinde, onu görünce hemen yanına gidiyorum. "ırmak" diyorum, o da sanki beni bekliyormuş gibi gülümsüyor,"seninki burada" diyor. güzel olmuşsun hadi gel konuşturayım sizi diye fısıldıyor. "ırmak yok ben konuşamam, yapamam edemem" falan derken beni çekiştiriyor ve O'nun yanında boşalan yere banka oturuyor ırmak.
bebeğin üzerinde lacivert bir mont var, tamam kusursuz yakışıklı bir adam değil, ama ölümüne sevilebilir.
herneyse bankta,ırmak ve o oturuyorlar. ben de ırmak tarafında ayaktayım...
resmen gözüne bakıyorum onun, beni yine sevsin diye. ırmak ona bir laf sokuyor ve beni de çekiyor, gel şöyle otur diye. o'nun yanına oturuyorum. hiçbir şey demiyor o an bana, ben ona bakıyorum yüzünü inceliyorum saniyelik zaman diliminde. dudağıma yaklaşıyor, öpüyor. küçücük öpüyor ama öpüyor işte...
yarın izinli misin? diyorum, yeniden birlikte olmayacağız diyor. seninle yeniden yapamam. denedim, çok üzerime geldin. hayatımı s.tin,çevremdeki herkesin hayatını mahvettik, yeniden yapamam.
bir şans ver diyorum, ben büyüdüm.. bir şans...
bitti diyor, emine ayna'nın açılım haberlerinde yaptığı gibi, bastırarak "bitti" diyor.
sevgin bitti mi? diyorum
"bitti" diyor. yine bastırarak, kulağımda o emine ayna'nın sesi ile sevdiğim adamın sesi karışıyor. bitti,bitti.. diye çınlıyor.
gözlerim doluyor,bunca zaman benim her düşüncemi kontrol eden, bana fark ettirmeden her istediğini yaptıran, benden kendine bir oyuncak yaratan adam, o an en dibi yaşadığımı anlamıyor. önünde geberiyorum onu da anlamıyor.(gerçi anlasa ne olacak. ben değil miydim, sevgi biter herkes herkesi ömür boyu sevecek diye bir kayıt yok. ilişkiler diken üstü. şu dakika kalkar masamdan gidersin sana niye gittin deme hakkım yok diyen...)herneyse o da kalkıyor yanımızdan...yayın saati diyor... izliyorum onu öylece, birkaç senedir her gün aksatmadan yaptığım gibi, yine öylece izliyorum onu. ve haberler bittiğinde bu kötü rüyadan uyanıyorum...rüya yorumlarına bakmaya ya da rüyamı yorumlamaya da kasmıyorum çünkü gün aşırı böyle rüyalar görüyorum zaten. bir gün adam sevgilim oluyor,bir gün terk ediyor. bir gün hiçbir şey olmamış gibi devam ediyoruz, bir gsaçmalıklar silsilesi...
yağmurlu kasvetli, okula gitmem gereken bir gün. siyah bir tayt siyah bir tunik giymişim ama tunik niyeyse hiç yakışmamış,şişmanladım ya belim kalın duruyor,göbeğim falan çıkmış... okul yolundayken sevdiğim adam'ın bir haber için okuluma geldiğini öğreniyorum. hemen büyük bir alışveriş merkezi var yakında, oraya gidiyorum. koştur koştur üzerime yakışacak bir siyah bluz alıyorum...
ve Avm'de makyaj yaptırmak için bir salona giriyorum. saçlarım düzgün ama saçımı da yapıyorlar. makyajımı da hoş yapıyorlar. siyah dumanlı yapıyorlar gözlerimi, rujum da tatlı bir pembe.
koşuyorum koşuyorum arabaya uçuyorum. okula gitmem gerek, O'nu görmem gerek...
yapacağı haber Anayasa Mahkemesi ile ilgili bir şeymiş. ne olduğunu hatırlamıyorum şuan... okula girerken kapının orada oturduklarını görüyorum. bir çok gazeteci orada. o iki erkekle beraber bir bankta oturuyor. kamera dolu etraf... bir curcuna...
arabayı ileri bir yere park edip dönüyorum o kaos ortamına... yakın bir kız arkadaşım da içlerinde, onu görünce hemen yanına gidiyorum. "ırmak" diyorum, o da sanki beni bekliyormuş gibi gülümsüyor,"seninki burada" diyor. güzel olmuşsun hadi gel konuşturayım sizi diyor. "ırmak yok ben konuşamam" falan diyorum, gidiyor ve Onun yanında boşalan yere banka oturuyor ırmak. beni de çağrıyor.
bebeğin üzerinde lacivert bir mont var, tamam kusursuz yakışıklı bir adam değil, ama ölümüne sevilebilir.
herneyse bankta,ırmak ve o oturuyorlar. ben de ırmak tarafında ayaktayım...
resmen gözüne bakıyorum onun, beni yine sevsin diye. ırmak ona bir laf sokuyor ve beni de çekiyor, gel şöyle otur diye. o'nun yanına oturuyorum. hiçbir şey demiyor o an bana, ben ona bakıyorum yüzünü inceliyorum saniyelik zaman diliminde. dudağıma yaklaşıyor, öpüyor. küçücük öpüyor ama öpüyor işte...
yarın izinli misin? diyorum, yeniden birlikte olmayacağız diyor. seninle yeniden yapamam. denedim, çok üzerime geldin. hayatımı s.tin,çevremdeki herkesin hayatını mahvettik, yeniden yapamam.
bir şans ver diyorum, ben büyüdüm.. bir şans...
bitti diyor, emine ayna'nın açılım haberlerinde yaptığı gibi, bastırarak "bitti" diyor.
sevgin bitti mi? diyorum
"bitti" diyor. yine bastırarak, kulağımda o emine ayna'nın sesi ile sevdiğim adamın sesi karışıyor. bitti,bitti.. diye çınlıyor.
gözlerim doluyor,bunca zaman benim her düşüncemi kontrol eden, bana fark ettirmeden her istediğini yaptıran, benden kendine bir oyuncak yaratan adam, o an en dibi yaşadığımı anlamıyor. önünde geberiyorum onu da anlamıyor.(gerçi anlasa ne olacak. ben değil miydim, sevgi biter herkes herkesi ömür boyu sevecek diye bir kayıt yok. ilişkiler diken üstü. şu dakika kalkar masamdan gidersin sana niye gittin deme hakkım yok diyen...)herneyse o da kalkıyor yanımızdan zaten...gidişini izliyorum, onu izliyorum, birkaç senedir her gün aksatmadan yaptığım gibi, yine öylece izliyorum onu. ve haberler bittiğinde bu kötü rüyadan uyanıyorum...rüya yorumlarına bakmaya ya da rüyamı yorumlamaya da kasmıyorum çünkü gün aşırı böyle rüyalar görüyorum zaten. bir gün adam sevgilim oluyor,bir gün terk ediyor. bir gün hiçbir şey olmamış gibi devam ediyoruz, bir gün başkasıyla yakalıyorum...rüyamda bile yoruluyorum...

işte bombayı patlattılar....kaydirigubbakcemile3
.Çok şükür akıllıca davranıp adımlarımı atmışım... Şimdi yararını görüyorum...sositososito

Hele de beni kandıracağını sanıp bunu bir oku imzalama demez mi.... işte "bunu avukata göstereceğim ki yasal bir şey ben anlamam bir yanlışlık olmasın" dediğim an bembeyaz oldular....:lepi:

Cumaya kadar yolu var....

O kadar rahatsız etmişim demek ki kararımla.....-tatlicadiarzu-

Verdiğim karara şükür ettim bir kez daha.... Hiç ama hiç profesyonel değillermiş...

X