Kadınlar Kulübü Günlük

ohhh çok şükürr RABBıME şükürler olsunnnn geçti belimin ağrısı.. Annem Bengayı sürünce öyle bir yanma hissi oldukii anlatamam günnüşüm yaa... neyseki banyoyaya girdim sıcak bi duş aldım belimide sıcak tuttum ohhh gayet iyi oldum çok şükür...
Bugünde babacığımla alışverişe gittik güzel bir kot ve polar aldımm ımmm çokta güzeller güle güle giyimmm :)) tabiki annişimede polar aldık babamada aldıkk ee bankam babam sağolsun limitim sınırsızz :)) sonracığıma anneme çağrı yaptık çay koysun ocağa diyee (öyle anlaşmıştık evden çıkarken) oddaa sağolsunn çayın yanında akıtmada yapmışşş ohhh nefistiiii ('',)
Yarında kuzenime gidicem Kendisi Modelistir ben kumaş aldım ve gömlek dikicez banaa, o kalıbını çıkartıcakk yengemde dikicekk yarın kalıp çıkartıcazz sonrada capacity'e sinemaya gidicez ordanda yemeğe giderizz felekten bir gün geçircez yaniii anlicağınnn :))
Aslıyı merak ediyorumm bugün evini görücektii fotolar çekicektiii acaba naptılaaarr çok kaldılarmı evdeeeee (anladı o beni) :))) sonrada hasan onu nefes filmine götürcketi ineyse havadisleri alırım ben ondann :)) hadi ben gidimde uyim barii ama dur şu elmam bitsin önceee Bak şuan bi şarkı dinliyorummm çoook hoşuma gitti yaa bak sanada söylimm şarkıyı bağıra bağıraa ve öle veda edimmm :)) Öhö öhö ses ses 123 öhö öhö :)))

"YarınLara bakıp ağLayacak değiLim
Tarzım değiL biLiyorum
Oturupta sızLanacak değiLim
DeLi gibi severim gitmeyide biLirim

Dün dündü bugün bugündür
DoLu doLu yaşadım gümbür gümbür
Sana geri mi dönerim sandın
GeLde yar beni güLdür ('':KK66:"

Hadiii çauv günnüşümmm sende uyu artıkk... "En kötü günümüz böyle olsunn RABBıMM"

''Face'de eski sevgiliyi eklemek yasaklansın...''

Lise yıllarımın bi kısmı ve üniversitenin ilk yılını ona aşık olarak geçirdiğim bi çocuk var. 'Esas oğlan' diyorum ben ona çünkü köpek gibi aşıktım ve şu yaşıma kadar tek ona sadık kaldım. Yani aklımın ve kalbimin aynı anda onda olduğu tek kişiydi. (Bi boka yaramadı ayrı, yine üzüldüm.)

Allah'ım neler neler yapmadım, ismini duvar spreyiyle kapısının önüne yazdık arkadaşımla mesela, (ama sadece isminin ilk 3 harfini mi ne yazabilmiştik galiba :KK43:( ) onu görebilmek için zaten her akşam dışarda fink atıyodum, gurursuzun alasıydım, ilk şiirimi ona yazdım, sonra geldik üni.ye dedim artık kurtulurum yeni hayat falan filan, yok... O da başka bi şehri kazandı, Ankaradan aktarmalı gidiyodu okuluna. Aştide sabahın köründe sadece yarım saat görebilmek için kaç kez beklediğimi bilmem. Günlüğümün her satırı ona adanmış zaten o günlerde. Onunla ilgili gelişme olmadığı gün yok saylanmış benim için. Zaten hep acı, gözyaşı. Kan kusturmuş bana pislik. Şimdi ne zaman açsam günlüğümü içim bayılıyor resmen.

Neyse ne diyorduk, heh askere gitti o şimdi işte. Zaten duygularım da bitti ona yıl oldu. Dün face amca bana anasayfada bi bildirim göndermiş X bir videoda etiketlendi diye. Bi bakıyım bakıyım dedim. Asker vedalaşması gibi bişi. Yemekli. O konuşuyo konuşuyo, abisi falan var, allam o da ne yanında bi kız el sallıyo kameraya! Nasıl sinirlendim, nasıl.Kız şirin de bişey kahretsin, bi de bi zayıf ki sürtük:KK43:(( İnceliyorum inceliyorum yok bi kusuru sadece burnu büyük. Olsun yine de sürtük benim için, eski sevgilimle takılıyo ya. Baktım ekleyen kız farklı bi kız onu da çözemedim iyi mi. Eğer videoyu çekense, X'in abisine yavşıyo mal. Bi de şey yazmış 'Gecenin adamı X'i askere yolluyoruz' Sen kimsin be benim eski sevgilimi askere yolluyosun hıııı???

Neyse yine de geçmedi sinirim. Bu kez esas oğlana saydım sövdüm; (videoda ona bakıyo çünkü bi ara, ne bakış ama, ulan bana bakmıyodun öyle, bi de bakıp gülümsüyo uyuz) İnşallah askerliğin uzar da uzar teskereyi göremezsin, yatakhanede ayak kokusundan uyuyamazsın, hep sevmediğin karnıbahar, bezelye, tarhana (evet hala hatırlıyorum bunları sevmezdin) çıkar da açlıktan kurursun, kız seni ziyarete gelceği gün eğitimden çıkmış terli terli olursun parfüm şişen de biri tarafından yürütülmüş olur, inşallaahhh derken bişi daha dikkatimi çekti, facede başka bi kızın fotosunu beğenmiş. Hemen ona baktım bu kez, öff dangalağın teki. Paso telefonu uzatıp kendini çekmiş mal. Bişeye benzese içim yanmıcak. Bi de modası geçeli yıl olmuş tekerlek küpelerden takmış, ıyy embesil. Bu kez de şeye taktım, bu çocuk ilk face açtığımdan beri ekli bende bi kez olsun fotomu beğenmedi!!! Oysa ben ona yorum bile yapmıştım :KK43:((

...

Evet bende böle bişi var. Dayanamıyorum eski sevgililerimi biri ile görmeye. En ucube kızla bile görsem kıskançlıktan çatlıyorum, sevmesem bile. Hemen tekrar elde etmeye çalışıyorum, elde edebilirsem de bi oh çekip, sen beni değil ben seni istemiyorum lan!! diyip tekmeyi basıyorum. Bakınız: K. {ona daha tekmeyi basamadım ama hala içimde kaldı}

Bunları düşüne düşüne uyuyunca da bu kez de rüyamda onu gördüm, pas vermiyodum. {bilinç altım bi gerzek} Sonra şey dedim, kabullenmelisin Katze, onların hayatında 'son' sen olmayacaksın, herkes kendi hayatını kuracak, evlenicek hatta bebek yapıcak. Ama bari ben düzenimi kurduktan sonra yapsınlar, ben böyle allak bullakken değil öfff :KK43:((( Ayrıca beddualarımda ciddi değildim, her şeye rağmen kıyamam ben ona. (ay yesinler senikaydirigubbakcemile3)

Son düzenleme:
günlük huzursuz bacak sendromu yüzünden sabaha kadar uyuyamadım, sabahın ilk ışıklarıyla daldığımda iki kuşum cak cak uyandırdı, mutfağım dağınık beni bekliyor toplamam için, benmi napıyorum e kk dayım:enbuyukkk:

Tutkusu olmayan bir erkek, guzelligi olmayan bir kadin gibidir.
H.Frank

hatta,

Tutku,evrensel bir hastaliktir.Onsuz din,tarih,sevgi,sanat olmaz.
Balzac

günlük niye böyle yaaa.niye kimse beni ciddiye almıyor.?

oğluma diyorum,özledim seni gel görüşelim.sürekli erteliyor.bugün işi olmamasına rağmen şimdi

aradım arkadaşlarına gitmiş,bir ara uğrarım diyor.oysa ben onu o kadar özledim ki..

bayramdan beri görmüyorum günlük.ama o beni özlememiş ki...

kocam desen ayrı telden çalıyor,önce ben diyor,benim isteklerim diyor....

bencillik iyi bişey mi günlük?artık bende bencil davranmak istiyorum.kendim için yaşamak istiyorum...

yüreğim acıyor günlük,..

Felaket üşütmüşüm...
Her bi yerim ayrı bi ağrıyor...
Nefes almak benim için o kadar zor ki bu bi kaç gündür...
Doktora gitmeyi istemediğim için dediler bardak vurdur...
Sordum kuzenime yok acımıyor dedi bende vurduruyordum bişi yok yani onda dedi...
Tamam dedim...
Akşam vurdumdum bardak.. İyi güzel bardağı vurunca acımıyor... Ama bi kaç saniye sonra o bardak eti nasıl çekiyorr nasıl bir histir tarif bile edemiyorum etlerim koptu sanki... Ama ağran tarafımda böyle bi his oldu diğer tarafımda olmadı... Neyse... Bardakları vurduktan kısa bi süre sonra yaklaşık 15 dk gibi bi süre, arkama dokunamaz oldum... Sırtımın üstüne dayanamıyordum... Tamam moraracağını biliyordum aama bu acı nerden çıkmıştı ki... İnanılmaz derecede canım acıyordu yattığım zamanda sırt üstü yatamadım yan ve yüzü koyun yattım döndüm döndüm uyumuşum... Ama hala acım devam ediyor.. Bir daha kıçım başım açıkta gezmem diyemicem ben sıkıntılıyım duramam öyle kalın şeylerle.. İnşallah bir daha üşütüp hasta olmam diyorum...

volkan bu akşam rüyamda seni gördüm uzun zamandır adını bile tekrar etmezken,ADINI BıLE TELAFFUZ EDEMEZKEN rüyamda gördüm,keşke değiştirebilsem,keşke unutabilsek yaşananları,keşke sen olsan ama imkansız ben unutsam sen unutmazsın

hof hod sıkıldım bunaldım odev yapmak ıstemıyorum artık yaptıgım da adam gıbı bırsey yok ama yaptıklarını yorumla deyınce hoca boyle bakısıp kalıyorum odevlerle.. nesını yorumlucam kı daha sen derste yorumlayamıyorsun ben nasıl yorumlucam allaysen.. boyle yapıyoruz boyle yapıyoruz dıye 3 saatlık dersı 4 saatte anlatıp ogle yemegı vaktımızı de calıyorsun ama ortada hıcbırsey yok tamam excel uzmanı oldum sok sukur herbı haltını anlıyorum sayende ama yorumla deme bana ya yorumla deme..
ıcım darlandı valla ugrasmaktan dıdınmekten yarın bı de sınav var oh o da excel uzerınden olucak sevmıyorum hocaların excel takıntısını.

günlük nihayet beklenen şey geldi özel günüm hehe
özel günümdeyim bugun 4 gün gecktiya bi gariptim eksik gibi vala nie böle olur insan anlamadım haa
nese gelelim aşkitoma bugun pek tatlıydı şeker şey bi farklı ya içim kıpırdıyo bugun konuşurken kalbim nasıl attı inş. çok anlamamıştır içimde neler oldugunu :)
:asigim::asigim::asigim:
şimdi işin yoksa haftayı bekle görecem die öff ya aramızda bişeler olsaydı şimdi aradım aşkitom naber derdim olurmu be günlük bi gün bu yazdıklarımı onada okuturum kimbilir demi kader kısmet :)

sabaha kadar sadece ağlamak istiyorum günlüğüm mafoldumben mafoldumben mafoldumben
içimi dökemediğim için üzgünüm affet beni senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
ben geldim günlük çokk yoruldum çokk dünyanın yolunu yürüttü bu adam banakaydirigubbakcemile3
öldüm bittimm resmen ama çok güzel bi gündü.
dünde aşkımlaydıkk capitolde :asigim:özlemişim vallaa
eve giderken benımm ınadıma bir hız yaptı varya uçuyoduk:teytey:
neyse ben kaçtımm canımmm.
iyiki varsın vallla sana yazmak süper oluyo:lepi:

selam gunlugumm

ay bugun bı eglendım kı sorma sabah dayımlar geldı kahwaltıya ılk once guzel bı pazar kahwaltısı hatta brunch yaptıkk bu arada kılo aldım galıba 45tım 47 olmusum :eek:lmaz:bu annemın hosuna gıden bı durum ama benım deıl yaa ben hep aynı kılomda kalmak ıstıorumm.acılen wercem bunu:gitme:sonrada dayımlar bı yere gıdıcektı benıde bestelere bırakın dedım oraya gıttık ayy mınık bebemmle bı oynadım kı sormaa.askıma msj attım sende gel gezelım dıe.
oda geldı askım ben beste bıde kardesım aılece gezdım daltonlar gıbııkaydirigubbakcemile2ay cok komıktı yaa yoldan hergecen sewıyoo bebeemı ıns nazarlamazlarr:nazar:
allahım guzellıgı on numara wermıs ıns hayatıda ole olur.bı kadın durdurdu onu sewdı sonra bana yawrum allah bagıslasın cocugunu dedı:roflol:bende saol teyze dedım gıttı.
bıtane canta aldık hanı haywancıklı oluo ya onlardann.sonrada onu ewe bırakırken bı agladı pesımdenn ıcım ezıldıı bolee ayrılırken cocukların aglamasına hıc dayanamıorum ya:umursamaz:
askımlada bu aralar aramızda mukemmel allah bozmasın.guya haftasonu bulusmıcaktık ama yıne dayanamadık.salı gunude gezmeye gıdıcezz.ohh :hulya:
pıyango alalım nımet abladan dıorum tamam 30 trılyon cıkmasadaa sole 5 6 da yeter dımııı.kız gunlukk umut fakırın ekmegı ıste naparsınnsırnaşık şey
sımdılık bukadar sekerım yarın okulda yazarım heraldetum gun okuldaım malesef 4,30da cıkıcam hoca ımza attırmıo dewamsızlık almıs basını gıdıo bıde pısı pısıne kalmayalımm:eek:lmaz:
gorusmek uzeree.....

Allahıma şükürler olsun :Saruboceq: Bunu yazmak içimden geldi , başlangıca yakışır bu hamd opuyorumnanaktan
Gelelim bu günkü halet-i ruhiyeme ... Bazı insanlar ne kaba, biz aşkitomla böyle miyiz ya , ne kadar sıcak ne kadar içten... Başkasına yaptıklarımıza bak, bir de başkalarının yaptıklarına bak !!! Allah herkesin gönlüne göre versin diliyorum kalpten :Saruboceq: Veriyor da, verecek de... Rabbim kalp temizliğine çok önem verir , inanıyorum... Ben ne hassasım ya , pesss ... Aferin kızım pespembe sen bu kafayla daha çok sıkılırsın , üzülürsün :mymeka: Onu bunu düşünerek yaşa , milletin de çok umrundaydı zaten.. Ödlek oldun çıktın be kendine gel, sen bu değilsin, buysan da böyle devam etmemelisin:eek:lmaz: Etmicem de zaten kendime gelicem artık, silkelenip Çok üzgünüm çoook
Bak sayıyorum pembem , hayatımdaki kilometre taşları... gerisi fıssssss.... değer verene değer, selam verene selam...
Kilometre taşlarım: RABBıM (C.C.) ve onun emrettiği her şey...
Annem , Babam, Eşim , ışim
Ananaem
O kadar :içelim:
Ben kızmayı bile beceremiyorum ya , ama merhametten maraz doğar, doğuyor da...
Şımdi bi laf ederdim ama deveye diken, insana da malesef ... yaranıyor...
Bu böyle :nazar:

bu erkek milletinin aklı neden sonradan gelir sence günlük?
paşam bugün pek bi romeo..bi cümleler bi hitaplar görecen..
ama ben hala odun gibi hissetmeye devam ediyorum
normal şartlarda hemen içimin yağlarının erimesi gerekiyordu ama yok işte etkilenmiyorum..üstüne sütlük kızıyorum bi de
ama hala o salak yufka yürekliliğim olduğu gibi duruyo..böyle ters davranıyorum onu reddediyorum hevesi kursağında kalıyo ya kıyamıyorum bi de aptal gibi
hak etti oysa aklı nerdeydi bu zamana kadar..kendine gel kızım üzülme onun için..daha çektirmem lazım ki aklı başına gelsin
adama dün artık seni sevdiğimi bile söyleyemiyorum ne hale getirdin beni soğuttun dedim biraz bozuldu ama sonra tam gaz devam etti gönül alma çabalarına
bi ara düşündüm..aynısını o bana dese..sana olan sevgimden artık emin değilim dese napardım acaba...
ne halin varsa gör ozaman derdim büyük ihtimal..onun yaptığı gibi koşmazdım peşinden
fazla naz aşık usandırır bunu da biliyorum ama içimden gelmiyo işte günlük iki çift güzel laf etmek
bilmiyorum zamanla belki düzelirim..
sınav tarihleri de açıklandı..ve bizim görüşmemize 20 gün kaldı
ne aylar saymıştım günlük..5 ay olacak görüşmeyeli
heyecandan ölmem gerekiyo kavuşma anını düşünerek ama yok işte tık yok..
neyse sorgulamıcam kendimi yine..akışına bırakıcam..
keşke yarın iş olmasa hava çok kötü hiç gidesim yok..
aslında işe ara vermek için de istiyorum şu 20 günün geçmesini
değişiklik olacak bana..4 sene okuduğum şehre gidicem..arkadaşlarıma kavuşucam
ay heyecanlandım şimdi :=) olaya bak sevgilime kavuşçam diye heyecanlanmıyom arkadaşlarıma kavuşçam diye heyecanlanıyom
valla beni bu hale sen getirdin küçükbey..

bugün bi makarna salatası yapmışım sorma tüm herkes bayıldı..haloş da sütlü irmik tatlısı yaptı bugün iyi tıkındık
ama karnım aç sanırım benim ya geç de oldu yemiyeyim bu saatten sonra
oğullarımla da ilgilendim bugün büyük oğlum bön bön bakıyo bana şuan kafesten al beni diye :)
küçük sıpa yerim ben onu
diğeri de alıştı sayılır ama yine de sıkıntıya gelemiyo pek bi de korkuyo..elime aldığımda kalbi küt küt atıyo yavrumun kıyamam
pöff be günlük..sabahın köründe sen kalkıp işe gitsene benim yerime olma mı..
hadi kaçtım ben..iyi geceler şekerim

Ben de ne zaman patlıcam diyordum ... Seni gönderdim , çok ağladım ama üzülmedim... Sen gittin ve ben telaştaydım , yine idrak edemedim... Telaş bitti , yine ben sakin , yine ben garip...
Meğer ne dolmuşum, meğer ne koymuş bana bu ayrılık , bugün ÇOK ÜZÜLDÜM İÇİM YANA YANA mafoldumben
Patladım sonunda , patladım aşkım, sensizliğimin 10.günü ben kendimi dipte hissettim , bittim
Kokladım resmini , öptüm yanaklarını, burnunu, ekranda resmini büyüttükçe büyüttüm seni daha yakın hissedebileyim diye , belki o zaman yanımdaymışsın gibi olursun diye ama olmadı , sana dokunamadım , seni koklayamadım, yokluğun içime saplandı acıttıkça acıttı mafoldumben
Sana yine muhtacım , kavrulan o çöllerde susuz kalır gibi,
Sana yine muhtacım anamın o sımsıcak kucağı gibi...
Öyle sevdim seni seni delilik bu bendeki...................................................

Son düzenleme:
gunluk sabahtan berı yıkılıyo burası ...bı frtına sorma..bı sattr de yagıyo sakır sakır
gcem gunduz gunduzum gece oldu gunluk cokc ama cok gec kalkıyorum ya
ay suan gok gurluyo acayıp..pımapenlerden bukadar ses gırremı ıcerı ya...neyse allahım sen koru
sımdı sınanın bana armagan ettıgı sarkı calıyo ıboda actım dınlıyom..ıyı cocuktu ya..bak ıcıme gor benı ,tut elımdne yak benı,ıstemessen bu askı otur bastan yaz benı..bunu bana armagan etmıstı...mazı oldu be:)))15gunluk ask heheheee:))
ay hade ben gıdem azcık dolanam

X