Kadınlar Kulübü Günlük

Baskalari icin beslediginiz iyi hisler,yaraya surulen merheme benzer,dostlugun ve iliskilerin yeniden kurulmasini saglar.Iyi hisler zihinde yaratilir,tutum yoluyla yayilir,gulumseyise ve gozlere yansir.Bir bakis beraberinde mucizeleri getirebilir.
Enrique Simo

Uyandiginiz zaman akliniza gelen ilk dusunceler gunun geride kalan kismini olusturur.Gozlerinizi actiginizda,oturun ve biran icin size verilen armaganin degerini dusunun.
Enrique Simo

Ofke huzurun dusmanidir.Ofke, gerceklesmemis bir arzunun sonucunda gelir."Bunu istiyorum","Sunu istiyorum" cumlelerini "Sahip olduklarimla mutluyum" ile degistirin.
Enrique Simo

Günnüş ben geldimm
Bu aralar o kadar canım sıkkın ki.Moralim bozuk olunca ben kendimi temizliğe veriyorum.Bugün sabah gözümü açtığımdan beri temizlik yaptım üfff çok yoruldumm ama kendimi iyi hissediyorum.sositososito
Sevgilimde yarın görüşelim diyo ama hiç istemiyorum :umursamaz:Yalnız kalmak düşünmek istiyorum Ama buna bile izin vermiyo .Tekrardan kırılmak incilmek istemiyorum:çok üzgünüm:

Pazertesi Çorum..
Geçici görevi tatil gibi görmeye başladığıma göre
Gerçekten yorgunum demek ki..

Yoksa sadece kaçma isteği mi?

Selam günnük zemuszemus
kendimi mutlu etmek için. bu gün gittim saç boyası aldım kaydirigubbakcemile3.
İlk defa yapıcam bakalım sonuç ne cıkacak . Halla kafamda boya 10 dakka sonra yıkicam. AAyy hani kadınlar depresyone girdiğinde saçılyla felan oynar yaa onlar gibi hissetim bi an kendimi. Hani yalanda değil :roflol:
Sinirimden gülüyorum günnük sende biliyon bunu akannehir
Neyse ben gider yoksa kel kalıcam kafamçokkarıştı

günlük dün akşam istanbulda hava çok kötüydü..bugün soğuk ama yağmur yok.
beni böyle havalarda kasvet basıyor....benimkiyle de aramız limoni bir haftadır.
canım,onunla konuşmak istemiyor be günlük.çünkü bir yere varamıyoruz..dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz.o diyor beni mi değiştireceksin bu yaştan sonra,bense hala ümit etmek istiyorum..
yoksa yaşayamam ki be günlük. bir yerlerde ümit olmasa yaşayamam ben...
hep böyle gideceğini düşünmek beni hasta ediyor.midem bulanıyor be günlük...

oğlanla da çok iyi değil aramız..daha doğrusu ben aramasam arayıp sormuyor ..
bi gün diyorum ki topla valizini,git merak etsinler seni...
ama onlar beni merak etmez ki günlük.bilirler onları aramadan duramam.
giden ben olsam da,özleyen yine ben olurum...
kimsenin umurunda olmam şu koca evrende kaybolsam be günlük....

günlük içim sıkılıyor boğuluyorum , bütün gün evde kös kös oturdum , biraz müzik dinledim biraz nete girdim kkya takıldım ama hiçbişey keyfimi yerine getiremedi
off çok sıkılıyorumm

Selam günloşcugum bugun öglene kadar ew ısı yaptım,öğleden sora esım ıle alışverış yaptık kurbanıma yılbası ıcın guzel bır don aldım hedıyelerımın arasına koyucam pazartesı hedıyemı günderıyorumhadı bakalım ınş.begenır bana cıkan kışı:uhm:Sora kuafüre gıttım bıraz da orada takılıp ewe geldım canımcım üffff yınede kendımı cook yalnız hıssedıyorum:sinifsinif:ama kk var neyse obenı tesellı edıyormafoldumben:jeyyar:hihoyyyt

sensiz ben nefes alamammm ...

kardeşimi özlediiim ,çok özledim ,mafoldumben
o yokken bır yanım eksık ,zaten uzaktık ,şimdi daha da uzak oldugun bılmek daha beter ,
-38 derece de oldugunu bilmek daha beter..mafoldumben

kurban olurum ablam ben sana kurbann ,keşke ben üşüsem seni yerine mafoldumben

azıcık yağmurdan kaçarken biz ,üşüdük diye sobanın yanından ayrılmazken sen ne yapıyorsun orada nasıl dayanıyorsun ,üşümüyor musun mafoldumben

senin kokunu özlerim hep yollarını gözlerim ...

mafoldumben

Günlük yanlış anlaşılmaktan korktum her zaman.o yüzden sadece susuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Meriba günnüş opuyorumnanaktan

sabah gayet neşeli uyandım güne güzel başladım

öğleye doğru birilerine sinirlendim ama geçti

akşam çiiçekim ve nilüşümle çarşıda gestik zemuszemus

yılbaşı iiçin hedileyelerimizi aldık umarım arkadaşlarımızda beğeniropuyorumnanaktan

sora annemlere geldim ablamı alıp eve geldik makinede koltukkılıflarım yıkanıyo

yarın iyi bi temizlik var akannehir

öle işte günnüş

bu arada bebişimde iyi :kedi:ellerinden öper

pazartesi doktorumuzu ziyaret edices bakalım göstercekmi cinsiyetini bu sefer :)):asigim:

neyse çok öpüyom görüşmes üzre günnüşşş

Son düzenleme:
Ben yorgundum di mi günlük..Evet evet yorgundum..
Akşam bir telefon,size geliyoruz diyen aile büyüklerim..
Ne zamandır erteliyorduk Alyayı görmeye gelememişlerdi..Bu kez kaçamadım..
Sabahtan Nurten gelecek,ev kapalı olduğundan silinmesi süpürülmesi gerek..Hemen yapacak..
Bende hazırlığımı yapıyorum..
Allahım utandırmasında yarın geçsin hele..Hayırlısı ile..

Slm günlüşşş
çok gezdik bugün yawwww
yarına misafirim var yemeğe
burada bi topik vardı resim eklicem oraya
yemek masamı
heycan yaptım şimdiden
Gidiyim azıcık işim var

canım günlük;
içimi bi sana dökebiliyorum sende olmasan nolur bilmem.dün çok dua etmiştim aşkım gelsin göreyim die evet geldi ama hiç bişey düşündüğüm gibi olmadı annem kapıda biraz söylenmiş nie geldin derya yeni kendine geldi ağlamaktan yoruldu die oda bu lafa gurur yaptı gelmem bi daha bu eve dedi içim yanıo günlük hayatımda hiç bu kadar kötü olmamıştım bugün gözleri doldu ben ona iyiyim seni ayakta karşılarım derken yine yatarak karşıladım ağrılarım çoğaldı yine gözleri gözlerimin önünden gitmio elimi tuttuğundaki o heyecanı en son bende surat astım gidderken konuşmadım ama ben onu çok seviyorum günlük bugün bulutlar bana arkadaş oldu bulutlarla ağladım sel oldu gözyaşlarım ben mutlu olmak istiyorum onsuz olamıyorum deliricek duruma geldim kimseye bişey diyemiorum ben onu çok seviyorum deli gibi aşığım ne yapıcam bilmiorum ben onsuz yaşayamam ben gözümü onda açtım en kör halimde buldu beni nolur günlük bırakmasın beni ne olursa oslun sarılsın bana benimle savaş açsın bize karşı oalnlara hep beraber olalım benim istediğim tek şey onunla mutlu olmak başka hiç bişewy değil bugün içim çok dolu günlük patlamaya yer arıyorum ne olur herşey yoluna girsin herşey düzelsin beni hep güler yüzüyle karşılasın

AŞKIM SENı ÇOK SEVıYORUMMMMMMMMMMM DUY BENı BIRAKMA NOLUR

ahh günlük ahh
bugün yine eşimle kavga ettim artık alışkanlık oldu neyapayım bilmiyorum böyle kavgalıykende hiç yüzünü görmek bile istemiyorum bazen diyorumki şöyle birşeyler yapsada affedilmeyecek oda kurtulsa bende yeter yeter artıkkk mafoldumben

günlük yarın aşkitomu görecem bugun göremedim ama bikaç saat sonra bakıcam yine gözlerine :asigim:
anlatırım neler olduguu oldumu pempiş kızz :asigim: :asigim:

"1 sene boyunca her gün ona şiir yazdım, her gün... 1 gün bile aksatmadım. ama bitti."

en yakın arkadaşımın bir kız arkadaşı süper kahve falı bakıyormuş... arkadaşıma falda ne dediyse çıkmış.ben bunu duyunca direkt olarak kızı falcı ilan ettim ve yalvar yakar kızla bir araya geldim fal baktırmak için...falcımızın sevdiği adam da medyada çalışıyormuş, kız da o sektördeymiş.güzel bir kız, özel bir kız, sokaktaki kızlardan değil... esprili, fazla esprili... kahkahalarla takıldık... zeki... siyah saçlı mavi gözlü.. biraz kısa boylu ama dönüp bakılmayacak kız değil...
herneyse...çok aşık o adama...aşktan biri ölecek olsa ilk ben ölürdüm, diyor... ama bir türlü frekansı tutturamamışlar... ve malesef ilişkileri olmamış hiç...sadece takılmışlar yani...

söylenenler boşa değilmiş,gerçekten deli gibi baktı fala...

ve bana bu cümleyi o söyledi:
"1 sene boyunca her gün ona şiir yazdım, her gün... 1 gün bile aksatmadım. ama bitti."

bitecek princess dedi."çok üzülsen de, için de sökülse unutacaksın onu."

falda baktı baktı baktı,fincana uzun uzun baktı...
o sana layık değil'leri sıraladı. senden beklentisi farklı olur,yaşı büyük falan.aranızda büyük bir tutku var ama sana uygun değil falan filan...
sonuna geldiğinde falın "bir dilek tut princess" dedi,
bi dilek tuttum...

onu dileme princess, dedi...
"1 sene boyunca her gün ona şiir yazdım, her gün... 1 gün bile aksatmadım. ama bitti." nolur bu dileği dileme...

o dileği diledim.

yorgunum günlük..ama her şey güzel olacak değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…