Kadınlar Kulübü Günlük

Bugun hava cok guzel.... icimde tarifsiz bir heyecan var nedense.....umarim hayirlara vesile olur....gunler, aylardan sonra nihayet huzurlu ve mutluyum.dilerim herkesin gunu saglikli, huzurlu, bol bereketli ve cok guzel gecer..a.s.

rüyamda beni üzen şahısları gördüm
galiba biraz sıkıntıları var öyle gördüm .

sabah uyandım evimi temizledim
yemegimi yaptım
çamaşırları yıkadım

ben çok iyi bir evhanımı olma yolund ailerliyorumm.

Selam günlük.
ıki gündür o kadar kötüyüm ki.
Dişim çok fena. O nasıl bir ağrıdır Allahım.
Acaba doğum sancısı da böyle bir şeymidir ki?
Allahım sol tarafım yukardan aşağıya kadar ağrıdı bir diş ağrısıyla birlikte.
Başım, gözüm, kulağım, kollarım, kalbim.
Ağrı kesici bile 3 saat sonra etkisini kaybediyordu.
Ne oluyor böyle dedim, dualar etmeye başladım.
Hemen gittim doktora.
Yirmilik dişim enfeksiyon kapmış. Yerinden çıkması da zormuş.
Doktor antibiyotik yazdı. O bittikten sonra filmini çekecekmiş. Sonra da yarıp öyle alacakmış.
Dikişli olacakmış yani.
Korktum bir an. Ama ne yapalım. ılacım bitsin hemen gideceğim. Kurtulmak istiyorum biran önce.
Bu gün daha iyiyim. Sanırım antibiyotik etkisini göstermeye başladı.
Eğer doktor tamam derse, bir süre sonra üstteki yirmilik dişimi de aldırmak istiyorum günlük.
Tekrar aynı ağıları yaşamak istemiyorum çünkü mafoldumben

Günnüş naberr??? yaa benim belim çok kötüü be günlüğümmm, az önce duştaydım sanırım yanlış bir hareket yaptımki belime bir ağrı girdi çıkmıyooo ağrıdan ağlıyorum yaamafoldumben az önce aslıylada konuştuk oda kas gevşetici iğne vurul dedii. bilmiyorum daha dayanamassam gidicem zaten iğne vurulmaya, az önce annem bengay sürdü bakalım inşallah geçerr... Yahuu babamda diyoki geceleri sigara içmeye kalktığımda üstünü örtmek için yanına geliyorum düzeltiyorum boynunu yada seni, çok deli yatıyorsun belkide bundan dolayıdır dedii annemde doğruladı baban haklı geceleri sana süt vermek için bazen geldiğimde bende düzeltiyorum seni dedii (duyanda küçük sancak benii 26 yaşında kazık kadar kızım ben yaa) kaydirigubbakcemile3, off günlüğüm yaaa koskoca yatakta tek kişi bile sığamıyorum'ki vay evlenince halimee diyorumm :eek:

Neyse şimdi arkama yastık aldım ona destekledim belimi öle oturuyorum koltukta... Bu arada günnüşüm dün okadar mutlu oldumki anlatamam, msn'de aslımla konuşuyorduk ee konuşmaya babamda eşlik etti ve şarköyden bahsedildii aynı aylarda aynı yerde tatil yapıcaz bu yaz ve ben 7 senedir her yaz şarköye gittiğim için aslıları ben gezdircem mangal partisi vercez ve geceleri kop kop yapıcazz :lepi: geçen yaz avşada karşılamadık, ayn tarihlerde aynı yerde tatildeymişiz ama karşılamadık inş bu seneye kısmet diyor ve acısını çıkartırız diyorumm...
Aslıcım yarın seni aramicam korkmaa hasanla biraz hasret giderin ama çok fazlada değil tabikiii eve gidiceksiniz unutmaa:jeyyar: bak yarın hava yağmursuz senin şansınaa prensesimm resimleri bekliyorum unutursan kırdım kafanı CADIARZU

Neyse günnüşümm ben biraz dinlenim bariii öptüm hadii çaaavsengözlerimebaksanab

selam günnükümmm... :ecrin_bebek:

bugün günüm her zamanki gibi rutin bir iş günü olsada yarının heyecanıyla fena sayılmazdı...ta ki gamzemle konuşana kadar...çok kötüyüm dedi.o an dondum kaldım zaten öyle bi içim kötü oldu ki..beli çok kötü ağrıyodu duş alırken yanlış bir hareket yapmış.o duşakabini parçalayasım geldi :eek:klava: çok korktum gamzeme bişey olcak diye..o benim canımmm yaaa :1hug: burdan sesleniyorum bitanem dikkat ett kendineee yaaaa rabbim korusun seni :Saruboceq:

günnük nan yarın evimi görmeye gidiyom delikafadulden çok merak ediyodum sonunda görmek nasip olcak.gamzemin verdiği son bilgilere göre yarın hava yağmurlu olmıycakmış..kocaman bir olleyyyyy demek istiyorummmm sırnaşık şey bu arada şimdiden beni yazın telaşı sardı.daha nişan var nişan hazırlıkları var ama ben bir an önce yaz gelsin istiyorum.gamzemle tatil yapicüzzz bu sene çünkü :lepi: ayyyy inşallah bi aksilik çıkmaz çok istiyorum valla ayarlıcaz herşeyi.akşam ayrı gündüz ayrı kopucaz bebişimlee koppp koopp sositososito diskooo diskooo partizaniiii :roflol:

kıskandınmı nan günnük sende gel hep beraber kopalım hobaaaa :teytey:

ayyy demin aşkım aradı ölürüüümmmm ölüürümmmmmm..... :asigim: :1hug:
benim karım napıyooo diyooo... yesinnn senii karınnn yarın dedim bendeee kaydirigubbakcemile3
gamzem anladın sen onu :jeyyar:

dip not : evde fazla kalmıycaz anahtarı ben alcam elinden kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3​

Günlük tam havamdayım hee, dışarda yağmurr, candan erçetinin albümü çıkmış onu dinliyorum bi yandan ve bugün cuma.

Son 2 saat sonra 2 gün tatil... Çok şükür...

Ama eksiğim günlük, eksik, her şey güzel ama bi atrafım eksik, gel artık alnımın yazısı nerdesin
yaaaa:umursamaz:

aptal gibiyim,
haftalardır sürekli başım ağrıyor.
bebeğimin bu hali çok tatlı asla kaçırmak istemem ama,
sırf bu gece uykuları yüzünden büyüsün istiyorum.
çok yoruldum çok.. :nazar:

azıcık düzen istiyorum azıcık

selam sekerımm
hawalar nekadar kotu dımı cok soguktu gunluk ya bugun bıde bızım okulun orda fırtına
wardı ucucaktım az kalsınmafoldumbensakır sakır yagmurda cabası yanı bole hawaları sewmıorum gunlugum ben yaa sole cıwıl cıwıl olcak ınce ınce gıyınıp sokaga atcan kendını ohhhzemuszemusbızımkıde hasta olmus bugun geldı bı alıswerıs merkezı acılmıs oraya gıttık hıc begenmedım hıhh alıswerıs yaptıgım magazaların hıcbırı yok kıytırık yanı:1closedeyes:askımında yuzu bı solgundu kı atesıde wardı.sımdı ewde terlıyormus.canım ya kıyamam ben ona.benım bı yerım agrısa bebek gıbı nazlıyor tabı o nazladıkca ben daha cok sımarıyorumkaydirigubbakcemile3 aman askım sunu yapma bıtanem doktora gıdelım sımdı o hasta benım ılgılı olmam lazım:asigim:
fınans hocasındanda oglende ızın aldım saolsun yıne werdı bı ıkı solendı ama alıstık bız artık bırbırımızekaydirigubbakcemile3yaa 5,30a kadarda dayanamıorum derste kı hawada erkenden kararıor.
hafta sonu gorunuse bakılırsa ewdeyım bebeem belkı teyzemlere gıderız onun harıcınde askımla bulusmıcaz:içelim:
nese sonra gorusuruz benden sımdılık bu kadar

ah yagmur ne hale getırdın benı:)...
sabah ıs yerındeydım aşcı ıle kavga ettık gene ıkımızde bırer tencere pılav yapdık ben benımkı guzel dedım o benımkı ama gercekdende ustanınkı yagı azdı ve tuzu azdı ...
gel gelelım kabullenmedı metın uste sonra musterılere denettırdık zafer benım....
ordan cıkıp ıkı dersım vardı onları verdım ordanda arkadasımın mevludune gıttım...
salıhle buluscaktık ama gene benım yogunlugum engel oldu bıde ıslanınca ustumu degıstırıp cıkarım dıye dusundum ama olmadı bunyem zayıf dusdu dınlenmem gerekırken cok calısamam benı bıtıryo ve arık fızıksel zararlarını gostermeye basladı dua edıyom pazartesıye kadar olmasın agrım eger olursa tekrar emar cekılcem yeter canım acıyo:-)...
salıhı aradım gelemıycem dedım...
onun evlenme teklıfı edıcenı bılıyom 2 senedır evetı demedım sımdı deme vaktı ona olan saygım sanırım onla evlılıkdekı adımımda destek olcaktır bana...
ıkı senedır hayatımda ve gercekdende koruyusum gıbıydı ona asık olmasamda 2 senedır bukadar bana karsı olan sevgısı askı ıle gercekdende ona karsı ısındım...
artık basım agırdıgında degıl de mutlu anlarımdada olmasına ızın verıyorum hayatıma hoşgelmesını ıstıyorum...
sana bunları yazdım pembe defter bakalım bunun ustune kac gun yada ay sonra sana evlılık haberını acıklıyorum 1491.sayfayı notlarımın arasına kaydedıyorum...

Selam günlük :hulya:
Bugün işe gidemedim dün gece hafiften kulak ağrım vardı
sabahda sanki geçmedi daha kötü olmayayım ihmale gelmez diye doktora gittim
işe de gelemeyeceğimi söyledim :nazar:
bütün gün temizlik yaptık eşimle sositososito
mutfağın içi dışı dolapları banyo wc çamasır suyuyla pırıl pırıl ettik
akşama kadar sürdü be laelaelaelaelae
neyse hafta sonu bol bol gezicez temiz dursun ev hihoyyyt
bizim bu kızların hepsini çok seviyorum be :asigim:
içimden geldi söylemek günlük :kedi:
yine görüşürüz :eek:

Uzun zamandır istediğim şeyin siparişini verdim az önce..
İnşallah en yakın zamanda gelir..
Yalnız karar değiştirdim başka bi model sipariş verdim . Hadi bakalım.Gelince görüşürüz:)

Ben ne talihsiz bi kızım oooffff :1shok:
geçen gün onunla ilgili bilmediğim bilgileri öğrenince şoke oldum resmen. Araştırdım baya. Arkadaşımla birlikte resmen dedektif gibiydik. Saol olsun bana yardımcı oldu. Canım mervem benim, zaten ne zaman başım sıkışsa hep yanımda :1hug: .
Ama çok ciddiyim bu iş böyle gitmez günlüğüm asla devam edemez :1no2:
Bitmiş bil bu ilişkiyi. Zaten daha bi ilişki yoktu ortada. Sadece karşılıklı bi hoşlantı.
Ama şu sözümün arkasındayım halla çok iyi biri gerçekten. Ama iyi olmak yetmiyor bazen bi ilişkide anlamalısın beni :çok üzgünüm:. Keşke böyle olmasaydı bende çok üzüldüm. Aslında ben insanları olduğu gibi kabullenmeyi bilen biriyim.
Ama günlüğüm yaa buna kabullenmek delilik olur resmenakannehir.
yok yok imkansız. Üzgünüm :çok üzgünüm:. Bi umut daha tükendi bu gün :a015:
Öyle işte günlüğüm halla şaşkınım, belkide kabullenmek istemiyorum :1ninca:

günnükümmmmzemuszemus
aposumun yayın doğum günüsüüüüü izinliyimm opuyorumnanaktan
aşkımm napalım dedimm evimisde olalım dedi ama içim rahat etmiyoki bişi yapmak istiyom illaki
yaş pastanı hazırmı alıyım benmi yapim dedimm hangisi kolayına gelirse öle yap ama senin o minik ellerinden olursa yerken hayal ederim nasıl yaptığını daha çok hoşuma gider dedi:asigim:
e öle söleyince daha nasıl hazır alıyım
yemekten sonra hemen markete indim aldım malzemeleri ve yaptım çokda güsel oldu
sigara böreği istedi birde benden onuda yarına yapıcamm:ecrin_bebek:
bişiler daha yapıcamda henüz karar vermedimm
çocukluk arkdaşı var eşimin onunla konuştuk yarına çat kapı gelcem size süpris olsun apoya dedi
tamam dedim kız arkdaşını alıp gelicek bi arkdaş daha vardı onuda aradım
bunlardan tabi kocamın haberi yok çok mutlu olucak biliyorummkaydirigubbakcemile5
yarında işe geç gidicek sabah uyuyalım az sora kahvaltı eder öle gidersin dedim
gittikten sonrada güselcene evi temislerim daha sora çiçekim ve güllüyle alışverişe çıkıcazhihoyyyt
akşamda şirkete gider hiç bişi çaktırmadan eve geliris
az öncede kardeşi aradı bişi yapcakmısınız die
evet dedi apo karımla başbaşa yapıcazz :asigim:
böylesi iyi günnük annadın sen onu:1closedeyes:
hadi görüşürüzz

gunluk bır ask hıkayesı bıttı:)))
sınan beyle noktayı koyduk...bulusmalar sorun oldu...uzaklık...
ask acısı cekıyorum gunluk:))heheheheheh
aman allah korusun bıdaha ask acısından benı...
hayrlı degılmıs demekkı...allah hayrlıısyla karsılastrsın...
bı bosluk oldu sureklı msjlasıyoduk...
yenılerı beklıyom gunnus..
ortılerle operasyonlara devam:)))

selam :nazar:
yine sayfanı gözyaşlarımla ıslatmaya geldim günnükcan
yine mutsuzum yine ağlıyorum yine kavga ettik
ağlamaktan ateşim çıktı kendimi çok kötü hissediyorum
sildim yazdıklarımı sadece çok mutsuzum...

Son düzenleme:
X