Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günlükçüm...ben geldim, gidiyorum artıkın...bugün son, uzun bir süreliğine yokum...iki kişilik hayatımızı üçüncü kişi ile şenlendirmeye gidiyorum, meleğime kavuşmaya, hayatıma bir güzellik daha katmaya...Allahım hayırlısıyla kızımızı evimize getirmeyi nasip etsin inşallah...Allahım kimseyi evladıyla sınamasın...Çok garip şeyler hissediyorum, çok huzurluyum, çok mutluyum ve çok korkuyorum, tüm kem gözlerden, kötü beyinlerden, nazarları değer, gözleri kalır diye...bişey olur kızıma diye...hep dua ediyorum hep okuyorum ona da evimize de ama ne bileyim işte...ne zormuş anne olmak, daha şimdiden bukadar yoğunsa hislerim onu kucağıma alınca nasıl koruyacağımı bilemeyeceğim sanırım...Anneciğimi iki kere anlıyorum, iki kere düşkünüm artık ona...hissettikleri, korkuları çok daha anlamlı şu an benim için...
Ütülü koceme gelince...benden daha fazla aşık ona ve bu beni çok mutlu ediyor, kızım diye elini karnıma koymasına içim gidiyor, kaç gün izin alsam diye etrafta dolaşması, herkes gittikten sonra izin alayım kızımızla vakit geçirelim demesi...ayyy...nasıl bir güzellik Allahım...sen bizi koru...sana emanetiz...
Bunun dışında hayatımda bir şekilde bulunan mutluluğum için dua eden, adam gibi adam herkesi kocaman öpüyorum, en dostundan, sadece selam verdiklerime kadar...2010 Ocak anneleri fire vermeden alsınlar meleklerini kucaklarına ve o mucizeyi taşıyan herkes...Benim de çocuğum olsun diye dua eden herkesin duasını kabul etsin Allahım, kimsenin kollarını boş bırakmasın inşallah...
E tabi bir de arı vız vız vız kısmı var hayatımın...onlara en afillisinden Sadri Alışık selamı çakar, ücretsiz kına dağıtımı yapacağımı belirtirim...kınaları geçnceye kadar döneceğim nasılsa...dinlensin zeka sahibi olmaya çalışsınlar biraz...döndüğümde daha da ben olacağım, daha da rahatsız edecek onları kendime duyduğum güven ve saygı, üzgünüm daha da batacağım onlara...Ama alışkındırlar, kendilerine ait bir hayatları olmadığından sanırım, kimse için bir değer taşımadıklarından, birilerine laf atıp kendileri gibi olanlardan pirim kapmaya çalışırlar...koskoca şehirde bir toz tanesi olamayanlar arkamı süpürmeye devam etsinler...haydi ben kaçar...
:sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif: mafoldumben mafoldumben mafoldumben
ne ağlıtıyon kızım bizi :mymeka:

güle güle betim
bak benden önce dooğurma emii
hadi baş baş laelaelaelaelae
sağlıkla al kucağına gözde kızımızı :Saruboceq:

çirkin betty ALLAHA emanet ol Sağlıcakla sorunsuz bir şekilde meleğini kucağına al annesiiii....

Günlüğümmm ben geldimmmmm aslıyla dedikodu yapcazz şimdii hayaller kurcazzz hasanıyla beraberrrrr çok mutlu olcaklar eminimmm... bu arada dünbiraz üzdüler aaslımı Eksi konusunu gündeme getiripp Ne gerek vardıki yaniii şuanki mutluluğunun üstüne illa gölge düşürücekler çatlarlar yanii yoksaaa... Nedemiştik aslıcımmm takmak yok tınlamak yokkk sadece okuyup gülücezz nededik REKLAMIN ıYıSı KöTÜSÜ OLMAZZ..
Düşünnn karşışıklı göbişler atıcaz daha hasanı ortamıza alcazz bak nasıl oynatcam terletcem onu gör sen ('':KK66: sen bi ayarlada kendini bu hafta sonu evini gördee sonra hasana söliyelimde seni bana getirsinnn mis gibi mamalar yiyelim :)) bu aradaaaaa dün msn'de sölediğimi unutmaa fazla durmak yokkk evdeee gebertirim seniiii :))))) ararım zaten durmamki çaldırırım sürekliii :)))))

çirkin betty ALLAHA emanet ol Sağlıcakla sorunsuz bir şekilde meleğini kucağına al annesiiii....

Günlüğümmm ben geldimmmmm aslıyla dedikodu yapcazz şimdii hayaller kurcazzz hasanıyla beraberrrrr çok mutlu olcaklar eminimmm... bu arada dünbiraz üzdüler aaslımı Eksi konusunu gündeme getiripp Ne gerek vardıki yaniii şuanki mutluluğunun üstüne illa gölge düşürücekler çatlarlar yanii yoksaaa... Nedemiştik aslıcımmm takmak yok tınlamak yokkk sadece okuyup gülücezz nededik REKLAMIN ıYıSı KöTÜSÜ OLMAZZ..
Düşünnn karşışıklı göbişler atıcaz daha hasanı ortamıza alcazz bak nasıl oynatcam terletcem onu gör sen ('':KK66: sen bi ayarlada kendini bu hafta sonu evini gördee sonra hasana söliyelimde seni bana getirsinnn mis gibi mamalar yiyelim :)) bu aradaaaaa dün msn'de sölediğimi unutmaa fazla durmak yokkk evdeee gebertirim seniiii :))))) ararım zaten durmamki çaldırırım sürekliii :)))))

gamzemmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :asigim:

kuşummm oynatıcaz valla ... geç oyna lennnnnnnnnnnnnnn sırnaşık şey :jeyyar:

yavrukuşum cumartesi buluşcaz eve gitcez resimlerini çekcem evin sonra onlara gidicez dedesinin elini öpcem biraz annesini babasını görmüş olurum hem..akşamda annem babam gelebılır o tarafa...saat 4bucuktada sefakoy hayat park alısverıs merkezıne gelcez nefes ı hala ızleyemedım onu ızlemeye götürcek aşkım benı :kedi:
cok kıskanctır hasan bey kım sana cgr atıo der durur artık
bende cok merak edıosan ara derım :roflol:

bıtanem ben senı cooooooooooook sevıyorum yaaaaaaa opuyorumnanaktan
ınsallah bı haftasonu gorusuruz hayatımm
takmıyorum kımsecıklerı kafama tokadan baska bsey takmıcam artık kendıme zarar vermekten baska bsey yapmıorm cnku

çirkin betty :asigim: tazecik annecik seni :asigim:
rabbim hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin güzel yavrunu
allaha emanet ol canım... :Saruboceq:

günnük nan birazdan nurumun gönderdiği hedayem geliyyy kargodan olleyyy çooooook heyecanlıyım delikafadulden
ilk çeyiz hedayemi alcam naniknanik

''Evren; seni bulacam olum..''

The secretla bu yazdan beri tanışıyorum. Arkadaşımdan dinledim önce, sonra kitabını aldım. Sahi lan, ben eğer hayatıma girecek erkekleri kendim çekiyorsam şöle bi siyah X5 li, esmer, kaslı, Ankarada olan vs.vs. birini kendime çekeyim, sevgilim olsun diyerekten kendi çapımda bi sinerji oluşturup çalışmalara başladım. Ama niyeyse evren hep karşıma sevgilisi olan birilerini çıkarıp beni yem diye önlerine attı. Eh, ben de biraz safım, iki güzel sözlerine kapılıp hemen atıldım kollarına, sonra noldu? Cup 'katze' eğlenilcek kızlar kategorisine. ühüühüh :KK43:

Yok bunda bir terslik var. Bi yerde yanlış yapmış olmalıyım mutlaka. Yazdan beri 4 erkek girdi hayatıma.Yakından inceleyelim bakalım.

1) Yazın kaldığım otelde 'rüya mı buuuuuu' denilcek kadar yakışıklı bir çocukla tanışılır. Türk ama İsveç'te yaşıyordur. Of nasıl yakışıklı ama, esmer, kaslı, üstelik zengin. Her kızın hayali yani. opuyorumnanaktan Bir süre 'vay canına secret iki dkda işe yaradı hahah' diyerek gezilnilir. Ama sevgilisi vardır, olsundur, her yol denenilir. 3 kez görüşülür. İsveç'e geri döner ama telefon, msn beni unutmaması için her yol denenilir. Bir gün beni msnden engelleyip silmesiyle hayal aleminden ayrılınır =(

2) Memleketimden biriydi. İstanbul'da özel bir ünide okuyordu. Yaşıtımdı. Eski arkadaşımdı, bir gün bana açıldı. Ben de tipsiz ama en azından iyi bir bölümde okuyo, eh paralı da, arabası yok ama ilerde alır vs. diyerekten kabul ettim. 2 ay mı ne çıktık. Cidden yanıma yakışmıyordu, bu süre zarfında aile şirketleri battı. Eh hem parasız, hem de böcek gibi biri olunca dayanılmaz hale geldi, s.ktiri çektim.

3) Eski sevgilim K... Taa 4 yıl önceki falan. Sevgilisi vardı ama bu kez. Olsun dedim, o bana aşık, o kızı sevmez, sevemez dedim. Sevgilisi yokmuş gibi cool davrandım, gayet rahat falan. Bi de bi güzel yattım onla... hahah bana bağlancak ya güya, sonunda o bana s.ktiri çekti, kızla devam etti...

4) Son tanıştığım, okuldan olan B. Yakışıklı bir bebe. Bi de bariz piç bir tipi var, ama ben de öylelerini seviyorum napıyım. 2. görüşmemizde kollarındaydım. Sevgilisi varmış. 'Sevgilimi seviyorum ama senle yatabilirim' dedi. Buna cevap bile veremiycek kadar şaşkındım. akannehir

Evren, sana gönderdiğim mesajlar piçlik yapıp kendilerini değiştirmediyse eğer;

1) Neden 'sevebileceğim' katagorisindekilerin hepsinin sevgilisi var? Hepsi de mi kapılmış bu iyi erkeklerin?
2) Geçtim X5 i, neden birinin bile arabası yok?
3) İçlerinde bana aşık tek biri var, o da niye bu kadar tipsizdi =(((

Açtım kitabı baştan okudum. Diyor ki 'size doyumsuzluk veren ilişkinizi bitirin...' Son kez inanarak, K. ye ve B.ye bu hafta içinde veda ettim. Ama biliyorum bende bu şans varken olsa olsa beni X5'li birinin özel şoförü bulur.... mafoldumben

Son düzenleme:
Günlük;
Hep dua ederdim Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın diye. Ama bundan sonra bin kere daha sık söyleyeceğim bunu. :Saruboceq:

Ben sadece 10 sn bebeğimin kollarımda solunumu durduğunda onu kaybettiğimi sanıp tarifi olmayan bir acı hissettim. Ama bunun bir ömür çekibeleceğini aklım almıyor şimdi.
Bu acıyla bir ömür nasıl yaşanır düşündükçe aklımı kaçıracak gibi oluyorum. :1shok:

Oğlumun kollarımın arasında yüzdeki kanının çekilip önce dudaklarının hemen ardından parmaklarının morardığını gördüm. Kolları iki yana düştü ve ben bittim o an. Karşımda duran doktora seslenemedim yetiş diyemedim. Gidip bebeğimi doktorun kollarına bıraktım ve yığıldım olduğum yere.

Hayatımdan silmek istediğim tek anı sorsalar hiç düşünmeden o an derim. Aklıma geldikçe ağlamaya başladığım, her gözümün önüne gelişte ciğerimden parça koparan o anı yaşanmamış saymak isterdim. :gitme:

Benim bunca yıldır hiç canım yanmamış, hiç endişelenmemiş meğer ben.
Hiç korkmamışım, alınan tek bir nefese hiç sevinmemişim meğer.
Meğer ben aşık olmak neymiş hiç bilmemişim, uğruna can verecek kadar sevmek neymiş tatmamışım. :sinifsinif:

Meğer ben bunca yıldır hiç yaşamamışım...

günlük iyice şiştim haaa bu özel günüm nie gecikti acaba hemen bi sorun oldu sanıyorum ya..
benimki çok dakiktir gününü şaşmazda :))
böle binde bi oluyor ozamanda aklıma gelmeyen kalmıyor valla olsaydı be
gnlük haftasonu olmasını istemiorum ama 2 gün gecikti nerdesin yavyuu öfff

Yorgunum bugün canım sıkkın bi huzursuzluk var... Misafirlikte de çok yemişim kilo alcam bu gidişe gene ne oluyor bana böyle canım sigara istiyoo:nazar::nazar::nazar:

Şuan gene 3 ay öncesine döndüm dinlediğim şarkıyla..mafoldumben
Dinlemeden de duramıyorum sanırım ben acı çekmeyi seviyorum..
Geçen haziran 15'te erkek arkadaşımla arama tam 4 aylık mesafe girmişti o sinopta ben istanbuldaydım.Biz 4 senedir boş geçen her anımızda birlikteyizz.
Hatta aynı sınıftayız tercihlerimizi aynı yaptıkk ve kazandık aynı bölümü aynı sınıfı allahıma şükürler olsun:Saruboceq:

Ama ailesinin yanına gitmek zorunda kaldı hergün gördüğüm kişiyi görmemek çok,çok üzdü benii..Alışacağımı biliyordum ama alışana kadar çekeceğim eziyetide biliyordum ama üzülmemek elde değildi..

Vedalaştığımız gün beni babamın işyerine bırakmıştı balkondan bakıyordum bir baktım yokk mesajlaşıyoruz artık tamamen istanbul sınırları dışına çıkmıştı.
Sürekli beni bıraktığı köşeye dalıp dalıp gidiyordum..Dilimde goran bregoviç ederleziii şarkısıı (şuan olduğu gibi)senağlama
Bu kadar kötü olacağımı da düşünmemiştim tabiki..
Okuğum memlekete, yazın bir iş için gelmiştim kendimi o kadar garip hissettim kii, ilk defa birlikte değildik ben bavulumu yalnız sürüyordum.Şimdi o olsa bavul taşıttırırmıydı bana :sinifsinif:

Eski yurdumun önünde her geçtiğimde gözlerim doluyordu beni beklediği günler aklıma geliyordu.Ya gözlemecii ilk defa onsuz oturmuştum masayaa ayy çok gariptii :S

Aynı şehirde olmamak daha bir acıtıyor insanın içini..Neredeyse 2 aydır birlikteyiiz (çok takıntılı bir insan olduğumdan)Zaman zaman işte böyle psikopata bağlıyorum malesef kii:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
günaydın günnük hayırlı cumalar canım...
dünkü moral bozukluğum akşam da devam etti, ağladım zırladım...eşim de üzüldü ama artık kurduğu cümlelere biraz daha dikkat eder heralde..yemeğe de kayınvalidemdeydik, anladılar tabi bi sorun olduğunu ikimizin de yüzü sirke satıyo:roflol: biz "yok bişey" falan dediysek de kadın yer miiiii...eve dönerken biz, "birbirinizi üzmeyin:eek:lmaz:" dedi bööle bi korktum valla günnük...
sonra ne olduu tabi ki evde 1-2 saatlik nazdan sonraaa sarıldık barıştıııkkk:asigim: zaten küsmemiştik kine..
günnük şu anın şu dakikanın tekrarı yok..sevdiklerinin değerini bilmek gerekiyo birlikteyken, yaşarken...
Allah eşimi başımdan eksik etmesin amin:Saruboceq:

Günnüş hanım o kadar hastayım ki anlatamam...
Ses soluk kalmadı bende...
Ne yapsam fayda etmiyor...
Boğazlarım acıyor çok kötü...
Sırasıydı sanki...
Gün geçtikçe iyi olacağıma daha kötü oluyorum...
Bu hasta halimle maalesef son sürat koşturuyorum...
İş, kurs, dersler...Dün yine nişanım için eksikleri tamamlamaya çıktık alışveriş yaptık...
Bu arada yılbaşı kurbanımın hediyesini de aldım:)
Biraz dinlenmek çok iyi gelecek ama mümkünü yok...
Of of... Allah yardımcım olsun günnüş... Tüm hastalara şifa versin Rabbim...

günaydın günlükcan
normalde yağmurlu havada yürümekten nefret eden ben bu sabah büyük keyif aldım işe gelirken
bi de şu şemsiyeyi tutarken elim ağrımasa :sinifsinif:kolum değil dikkat edersen elim ağrıyo ya
bulaşık yıkarken de elime sancı giriyodu benim ne problemim var acep
bugün hiç iş güç olmasa koca gün otursam kahvemi içsem ne güzel olur dimi
böyle havalar insanı daha da melankolik yapıyo
zaten uzun zamandır çıkamadım şu depresyon hissinden
yenilik lazım bana..herşey herkes o kadar aynı ki
ben de aynıyım ve kendim de dahil herkesten sıkıldım
ilişkim iyi değil..
dün mesaj yazmış yarın biz dönüyoruz diye..İzmirdeydiler ya.Tamam dedim
Sonra da seni seviyorum yazmış..Ben de inanmıyorum buna ama sağol yine de yazdım..
Böyle işte..
Bu sabah işe gelirken biri geçti yanımdan buram buram onun parfümü kokuyodu
Bi acayip hissettim..Cidden bi acayip..İçim sızladı desem değil heyecanlandım desem değil..
Bomboş hissediyorum ya ne zamandır sanırım yine öyle hissettim
Hissizleştim artık ağlamıyorum bile düşün
Ben ağlamıyorum..Olacak şey değil di mi salak saçma bi reklamda bile gözleri dolan ben artık ağlamıyorum
Neyse bak artık yazdıklarım bile kısaldı..O kadar boş yani hayatım..

25 Aralık 2009 Cuma...Yeni sayfa....delikafadulden

Allahım bu kararım bana hayırlar getirsin inşallah...

Sen beni geriye baktırma, pişma etme..Ve bu zamanı aratma inşallah..Çok çok daha iyi yerlerde olayım...:Saruboceq:​

slm penbişşşşş,bbüğün erken kalktım herzamanoldugugbi biraz yorgun ve hala uykuluuu
ama umutlu...dünden beri doldurulan dişim aggrıyıııakannehirüüff yatamadım..dişin kafasını kırcam buğünde geççmesse bu nebiçim iş ya............kahvaltı yapmadım daha penbiş buğün çoj yogun olcakk akşama gelirim.....ha biime giitim ariel alcaktım indiriödeydi bi baktım kalmamaşı.sabahın köründe almşıklr bitmiş............:1shok:hDı BYY

Yarın istemeye geliyolar okadar çok stres yapıyorumki gece uyuyamıyorum.Dilimde yararlar çıktı resmen.
Annem olsaydı bu kadar sıkıntı yapmazdım.Şimdi sadece babamın eşi destek oluyo bana..Ablam bile sadece varmı bi sorun diye soruyo okadar.Tamam uzak olabilir ama konuşmak istiyorum ben.Yarın son anda gelirse çok bozulurum günlük.Bakalım abimler ne zaman gelecek..
Birde sevgilimin tarafı var tabi onunda annesi yok benim gibi.Babası gelmiyor.Dayısıyla istiyecek beni.Onun durumu benden daha vahim ama hala soğukkanlılığını koruyor.

Of be günlük gelde stres yapma..Dua et bana bir aksilik olmasın.

Gud morning günlük kardeş:ecrin_bebek:

Nassın iyimisin diycem çok klişe olacak iyisimi demiyim.

Bugün pek bir sakin işyeri, maşallah nazar değmesin. İnşallah akşama kadar böyle devam eder.

Hava nispeten güzel gibi, çektim yine klasik takımları üstüme:hulya:, nolacak benim bu siyah beyaz takıntım bilmem, ne alırsam ya siyah olacak ya beyaz:nazar: Dün parantez mağazasında %50 indirim varmış, eltimle kayınvalidem altını üstüne getirmişler mağazanın, aldıklarıyla kanımca bir mağaza açılırkaydirigubbakcemile3, eee para çok neylersin. Eltim bana da bir gömlek bir pantolon almış fekat tarzım değil. Aslında gömlek güzeldide lacivert ya, hiç sevmem laciverti. Neyseki bugün kırmızısıyla değiştirecekzemuszemus

Şekerim, bugün akşamda kızlar matinesi yapıcaz bizim evde, gırgır şamata :lepi: Kocamı ve çocukları kayınvalideye göndericem, otursunlar orda:hulya:

Hayden ben kaçar, sonra görüşürük şekerimzemuszemus

Günaydın günnük hayırlı cumalar

Yine mutsuz mutsuz dolşaıyorum ortada, bi de kıskançlığım üstümde ki hiiiç sorma :sinifsinif:

Betüşle Deryayı kıskandım ne güzel kısır misafirliği yapmışlar bende malzemeleri aldım ince bulgurum yok diye iki gündür kısır yapamadım, iki üç hafta oluyo sanırım kısırda kısır diye tutturdum,
hayırdır inşallah hayırdır inşallah :sinifsinif:

Bi de kuzumu çok kıskandım, beni hiç davet etmiyor, ben Ankara'ya bi gidiyimde baskın yapmaz mıyım ona görsün o :dilcikar:

Bi de kocikimi çok kıskandım, yine şirketten bi kadınla satışa çıktı, bütün gün dipdibeler, her saat başı arıyorum kaydirigubbakcemile3
Off ne olacak benim bu kocikle kıskançlık sorunum bilmiyorum, tedavi şart :nazar:

Her yer ışıl ışıl, bizim fabrika bile, her yerde çam ağaçları, süslü ışıklı, bahçedeki bodur ağaçlar ışıl ışıl yanıyo
Ramazan ve Kurban bayramında bu kadar süslemezler etrafı, Noel için hazırlık yapıyoruz :mymeka:

Aman neyse değişiklik oluyor işte banada manzara hep aynı hep aynı nereye kadar, birazda ışıklı ağaçları göriiim di mi kaydirigubbakcemile3

Karnım çok ağrıyo günnüküm yaa, malum gün geldi tebi, gelmese olmaz sanki :mymeka:

Gözlerim kapanıyor, uyku bastırdı çok. Bi yandan da donuyorum ya hafta başından beri montumla oturuyorum, çok soğukkk :gitme:
Zaten her sabah burnum tıkanılı, kafam zonklar vaziyette uyanıyorum, hasta olmam inşallah, korumaya çalışıyorum kendimi.
Allahım bu mübarek cuma günü evsiz barksız kalanlara bi kapı açsın inşallah, ben burada bu halde üşüyorsam titriyorsam o insanlar dışarıda ne haldedir kim bilir
Allahım halimize binlerce kez şükürler olsun isyan etmiyorum hiç bir zaman ama donuyorum ya mafoldumben

Lahana gibi geliyorum işe yine de montumu çıkaramıyorum
Küçük ısıtıcımı sol tarafa koysam sağ tarafım donuyor, sağa koysam sol tarafım :sinifsinif:

Amaaan öle işte telefonlarım yine çıldırdılar kaçıyorum ben günnükcan hoşçakal

X