Kadınlar Kulübü Günlük

Tabiki de geç kalktım yine bunu söylememe gerek bile yok artık...
Zaten sabah uykuya dalabildim anca...
Uyku sorunum gittikçe kötü oluyor..
Saat 2:30da yatmıştım ama sabah 7ye kadar döndüm durdum yatakta halbuki gözlerimden uyku akıyorken nasıl bir şeydir ki bu uyutmadı beni.
Fatura yatırayım dedim...Hava alırım diye düşündüm... Çok zor geliyordu çıkmak ama düş zorla kendini giyin ve çık dedim tam giyinicem baktım felaket yağmur yağıyor...
Dedim salla başka bi gün yatırırsın... Yani yine kaldım evde bi yere çıkmadım...
Gelsin şu makinamda asosyalliğimden kurtulayım artık...
Şimdi de kös kös oturdum test kitabının başına matematik çözmeye çalışıyorum...
Ama sadece uğraşıyorum çözdüğüm bi kaç soru yapamıyoruumm ya deli olucam...
Arada kkya bakıyorum işte kafam dağılsın diye..
Şu matematiği yapamazsam sittin sene bi sınavdan geçemicem...
Saf herşeye kafa çalışıyor bi matematiği yapamıyorsun diye gaz vermeye çalışıyorum kendime pırt işe yaramıyor kendimi zorlamam lazıımmmm.

günlük konuştum biliyomusun dikkatini çekmişmiyimdir sence...
en azından gözlerimiz direk olarak baktı birbirine :))))
ayy Allah ımm ne diyorum ben ya....
garip güzel duygular içindeyim çok kibar hoş birine aşık oluyorum oda bana olsun nolursunnnnnn
kendisi esmer deliganlı bendede boncuk gözler var kesin aşık olur hehehehe demi günlük bacım

Son düzenleme:
Günlüğüm şafak net artık zaman belli opuyorumnanaktan
Kaan bey önceden bi manevra yapmak istemezse Allahın iziniyle
29 ARALIK SALI SAAT 15:00 TE kavuşuyoruz oğlum
kavuşuyoruz :asigim: :Saruboceq:
sağlıcakla inşallah sağlıcakla bitanem.... :Saruboceq: :Saruboceq:

günlüğüm ne güzel haber semoşum kaannına kavuşmasına az kalmışzemuszemus
nevrom bebişini kollarına almış.kaydirigubbakcemile5
BÜGUN ÇOK MUTLUYUM ÇOKKKKKKzemuszemus

naber günlük
ben de iyiyim işte ders falan çalışıyorum arada.evde sıkılıyorum zaman geçirmeye çalışıyorum işteee
öfff ne sorunlu bi insanım ben yaa bi rahat olmayı beceremiyorum kafamçokkarıştı sanki kime ne yaa ne düşünürlerse düşünsünler benm için ben önemli olmalıyım di mi ama nerdeeeeemafoldumben
yeni yılda şu sevmediğim huylarımdan kurtulabilsem keşke yaa ne güzel olurdu öyle bi şansım olabilseydi
kim ne düşünürse düşünsün benm için beni tanıyan bilen bilmiyo mu zaten :dilcikar:
bi anda bunları yazmak geldi günlükcüm içimden öyleee estiler kaydirigubbakcemile3
hadi görüşürz sonra canım hoşçakal öptüm seni şeker opuyorumnanaktan

gunlugum bugun yeniden anladim ki herkes hayatinda sevdigi birilerini kaybediyor. yikiliyor en basta sonra yeniden toparlaniyor. sonra yeniden seviyor, hatta onunla evlenmeye karar vermisken biri daha cikiyor karsisina ilk askinin klonu gibi. kafasi karisiyor bocaliyor. ama yine de sevdiginden vazgecmiyor.
her askin baslangici bile nerdeyse ayni hatta.
peki gunluk acilar neden bu denli buyuk? herkes neden bunun gibi seyler yasamak zorunda. bu kadar kisi benzer seyleri yasarken neden insan sadece kendisinin bunu yasadigini dusunuyor.
bazen oyle geliyor ki ask insanlari oyalamak icin kurulmus buyuk bir oyun. seviyorsun seviliyorsun kaybediyorsun aci cekiyorsun. seviyorsun ama sevmiyor yine aci cekiyorsun. sevmiyorsun ama cok seviyor yine aci cekiyorsun. mutlu olma sansin bu kadar dusukken ama bakiyorsun ki herkes agzini yaya yaya mutlu siritislarla askim diyor.
bu dunyada yuzume o aptal gulumsemeyi getirip koyacak bir adam olacak mi diyorsun. ya da ben de her yere askim yazip kalp icersine alcakmiym basharflerimizi.
herkes benzer seyleri yasarken herkes yalniz iste aslinda. herkes bir ucunden tutunuyor aska ama sonu cogunun husran. yine de kimse vazgecmiyor sevmekten. kimse bu ciz dokunmicam demiyor. yeniden denemeliyim diyor. hamurumuzda var bu sanki.
yeterince sacmaladim sanirim, umutsuzum mutsuzum.. sevdigim hasta yatarken gulemiyorum gulumseyemiyorum. bir gunumuz ayri gecmeye dayanamam derken iyi olsun da yeter o bana demeye basladim. iyi olsun da sesi bil yeter.
oysa aska dair o kadar buyuk hayallerim varki, soyle olmali boyle olsun surda sunu yapalim burda bunu yiyelim. bu filmleri birlikte izleyelim. bu yemegi ogreneyim belki o da sever... bu mekan guzelmis. bu sarki eskide kalmis hatirlamaliyiz..
uzakken ask iyi oldugunu bildigin muddetce kolaymis.. ama ya iyi degilse? senin iyi olman mumkun mu artik?..

Şimdi ben bi okkalı küfür etsem banlanırım dimi... ?
Ama merak etme pembiş burdan birine değil..
Daha doğrusu herhangi bi insana değil :)
Şu lanet test kitaplarına ve içinde bulunan matematik sorularına...
A dan z ye kazıttırmak istiyorum vallahi şu matematik zımbırtısını bulana..
Off offf diyorum offf offff :/

herşeyy gönlünce olcakk

seni sewiyorum çookk:Saruboceq:

:asigim:herşey güzeel penbiş..
muutluyum hemdeçokkkkkk:1hug:

bende senı cok sevıyorum canım
cokc ama cok saol
sende hep mutlu ol hep

günlük konuştum biliyomusun dikkatini çekmişmiyimdir sence...
en azından gözlerimiz direk olarak baktı birbirine :))))
ayy Allah ımm ne diyorum ben ya....
garip güzel duygular içindeyim çok kibar hoş birine aşık oluyorum oda bana olsun nolursunnnnnn
kendisi esmer deliganlı bendede boncuk gözler var kesin aşık olur hehehehe demi günlük bacım

Şenizınsalalh canım valla nasıl ıstıyom bı bılsen
kendıme ıster gıbı valla yazmadan gecemımedımyerimseniben

gunluk bugun kacta kalktım bı bılsen varya:kedi:
sımdı babam dıyokı bugun bbaya uyudun haytta yatmassın sımdı zaten gozlerın cın gını dıyosırnaşık şeygercekten uykum yok..yarın kardesımle gezıcez bıraz..yarın aksamkı bulusma ertelendı persembe nasıpse...hadı ben gdııyom sımdık msj gelcekte gunlukcum :asigim:

Slm günlüş nasılsınnn
Bu arala fink fink geziyorum yaw
Pazar günü akşam B&M ben ve eşlerimizle önce Sultanahmet,Ortaköy ve taksim yaptıkkk oohh sefamız olsun ama diğer kankilerimizi andık durduk keşke hep beraber olabilseydik
Ama biliyor musun günlüş bir süprizim varrr kankilerime
Bu arada noldi bizim kaki yılbaşı çekilişi yawwww Lyre kafaaaa beni duy kuzummm
zemuszemusŞenizŞenizŞeniz
Bugün temizlik yaptımmm kociğimin dişi ağrıyordu evdeydik bugün
Kıyamam aşkıma hiçŞeniz:teselli:
Gece uyandım bir ara yanımda bulamayınca panikledim kapıyıda kapamış bir an nerede olduğumu şaşaırdım uyke sersemi
seslendim koştu geldi
Korktum diye uyuyana kadar başımda bekledi saçlarımı okşadı canım benim
sonra kaçmış yine
bende dokunmadım sabah markete gittim çok güzel bir kahvaltı hazırladım aşkımacokacimcoook
Balım benim bal yiyemiyor bu aralar üzülüyorum en sevdiği şeydir balcokacimcoook
Neyse günlüş
bugün temizlik yaptım yemek yapğtım birde kocaaa bir tencere kısır yaptım
Tabii kısır olurda B&M siz yenir mi anneciğide yanındaymış gönderme geliyorum dedim
Birde kapıda kaldım:roflol:
Telim evde yanımdalkinde B&Mnin teli yok
Neyse kociğim aradıda kapıyı açtıkkkvereliniortak
Yusufum kocaman erkek oldu artık çok hızlı büyüdü maşallahhh:nazar:
Bugün kola bardağına elini sokyordu bıraktık oynasn diye bir çıkardı ellerini parmakları buruşmuş sudan
Ayyy yerim ben paşamı Maşşlah diyorum yine
Alyada kocaman oldu
Şvvalimkide anesinin içinde büyümeye devam
Bütün bunları gördükçe yaşlanıyormuyuz günlüşümmm
oooo daha çok var dediğini duyar gibiyim bencede
Neyse günlüşüm ben süprizi patlatmaya gider k.i.b günlüğümmma.s.

günaydın günnükcan,
2 gündür adet olacam diye bekliyorum şiştim sanayi tüpü gibi oldum gene:nazar:
bunun dışında iş hayatımda bazı değişiklikler gelişmeler olacak yakında...hakkımda hayırlısı olsun ne diyimkaydirigubbakcemile3

höfff para çekmem lazım, ve bu hafta sonu hediye işini de halletmem lazımmm...iş arkadaşıma tunik elbise alcam yılbaşı çekilişindee...koceme de doğum günü hedayesi BJK mont alacam:hulya:

şimdililk benden bu kadar günnüküm hoççakal

şükürler olsun yavaş yavaş halloluyor evlilik hazırlıklarımız allahım yardımcımız olsun huzurumuz olsun hepsi olur elbet

son 7 ay 2 gün kavuşmamıza opuyorumnanaktan

Günlüküm gece 4:00-5:00 nöbetimiz vardı....
Kuzucum gece uyanmış uykuya doyduğuna kara vermiş uykudaki babasına bir saldırdı adam neye uğradığını şaşırdı sırnaşık şey maymun ya oyun istiyor gece vakti....
Ayağımda salladım olmadı, kucağıma aldım olmadı, dönüyor yatağın içinde bir babaya bir anneye sırnaşıyor naniknanik bağıra çağıra zorla uyuttum sabahta kalkamadım :mymeka:

Günlüğümmm rüyamdaa kızım olduğunu gördümm yaa:))))
Çok mutluydumm boncuk gözlü beyaz tenli,siyah saçlı bir bebişti....
Sabah yüzümde bir gülümseme ile uyandımm....
Allahım sen sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eyle inş...
Çok merak ediyorum nedense artık cinsiyetini...
Haftaya çarşamba randevu aldım inş.iyidir sağlıklıdır meleğim benimm...
Daha küçüğüz bir yorum yapacağını zannetmiyorum doktorun ama belli de olmazz....
Hayırlısı olsun hakkımızda inş...

günaydın günlükcan
eskiden neredeyse hergün düzenli bi şekilde yazardım sana ama artık yazacak şey bulamıyorum
hayatım oldukça b.ktan senin anlayacağın bak ağzımı da bozdum :kedi:
ama cidden öyle bu aralar o kadar çok sorguluyorum ki kendimi yaşamak istediğim hayat bu mu diye
bi mucize olsa günlük bi şey olsa şöyle çoook uzaklara ışınlansam
etrafımda eğlenen neşe dolu sıcak ama tanımadığım insanlar olsa
hiç bilmediğim bi memlekette hiç bilmediğim insanların arasında çılgınlar gibi eğlensem
hem belki aşık olsam yeniden ay yok vazgeçtim aşk maşk istemiyom
huzurlu güzel günler geçireyim eğleneyim
ağız dolusu güleyim..ben uzun zamandır kahkahalarla gülmedim biliyo musun
içinde bulunduğum şu çıkmazdan nasıl kurtulucam bilmiyorum
hadi şöyle güzel bişey yaşasam ona tutunur yine de kendimi iyi hissetmeye çalışırım
ama yok ki işte yok..aynı sıradan,stresli,gerim gerim gerildiğim,asık suratla dolandığım hayat..
Allah'ım duy sesimi bi mucize yarat bana ne olur..
Kendimi çok boş hissediyorum,bitkisel hayattan farksız gibi..

ilişkimde mutlu değilim bunu ona da yansıtıyorum dün belki de kalbini kırdım ama bu hale o getirdi
hevesimi isteğimi kırdı içimden güzel bi laf etmek gelmiyo
off be günlükcan..ocak ayında görüşeğiz ya ona bile hevesim kalmadı..
gittim ben hadi görüşürüz

Selam günlük :lepi:

dün işten epey geç çıktım gamyoncuiremsueve gittim kanka evdeydi geyik felan takıldık :nazar:
eşim tutturdu yılbasında ne yapıcaz diye Sılamın gelemeyeceğini söyledim benneyaptımki
sıpa doğsun hayırlısıyla öyle görüşücez inşallah :asigim:
kartalkayaya gidelim o zaman dedi 3 gün kalırız diye planlar yapıyo :sinifsinif:
olur dedim :lepi: kaymayı bilen benim neden gitmek istemeyeyim :roflol:
bu sabah işe giderkende kuzenle karsılaştık ya yılbasında uludağa gidelim dedi hep beraber :1shok: :roflol: buna da olur dedim :lepi:
bi gün toplaşıp kararlaştırıcaz olmadı kura çekeriz neresi çıkarsa oraya gideriz :sm_cool:

MErhaba Minik farem Günnüküm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Bana kızmıyorsun dimi böyle fare,tarantula börtü böcek falan hane şakkıdışakkıdı
Dün akşam görüştük Hakan ile gayet güzel Geçti yeşilçama gittik sanırım kafamçokkarıştı
Oradaki garsonlar falan tanıyor bizi çok dikkatliler mi ne :roflol::roflol:
Sonra biraz geyik yaptıktan sonra ciddi konulara girdik :eek::eek:
Hakan'ın ilk fikri yazın nişan yapıp 6 ay sonra düğün yapmak ama mümkün değil :eek:lmaz::eek:lmaz:
Sonrada fikirlerde netleştik bu seferde ocakta söz dedilaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
Bilmiyorum zaman düşünmüyorum artık hayırlısı sadece :Saruboceq::Saruboceq:
Anneme söyledm bakalım bundan sonra ne olacak :dance::dance:

Herşey güzel olucak.... Çok güzel olucak....
Evim evim güzel evimi görmeye gidiyorum bu hafta sonu olleyy :lepi:
İnşallah bir yıl içinde kavuşurum aşkıma ya...
Ona kalsa çok zor ama .. uyuz aşkım uyuz.. 1 sene sonra kış oluyo diyo,2011 yaz olsun diyo.
ben 1,5 sene nasıl dayancam uyuz kocam benim..17 ay borumu şakkıdı :1shok:
gerçi babam ve babası ona bırakmazlar
babamda diyii her şey onun dediğiyle olmaz diye
nihahahaytt başını erkenden bağlıycam senin aşkım hiç kaçarın yok :jeyyar:
oda istiyii biliyorum ama herşeyimizi alalım yazın düğün edelim diye 6 ay daha uzasın istiyo..
bakalım hayırlısı ne zamansa o olsun
sonunda ona kavuşayımda başka hiç bişey istemem :Saruboceq:

Gamzemi özledim ya bugün girmedi daha KK'ya uff.. nerdesin kuşum yaaa :sinifsinif:
İyiki var ya..Ben bu kadar içten bi kız görmedim...
İnşallah en kısa zamanda yüzyüzede geliriz meleğimle :1hug: :Saruboceq:
Annesi babasıda çok şeker insanlar..
Nişanımdada düğünümdede en güzel yeri rezerve edicem onlara :lepi:
Hem gönlümde hem salonumda inşallah :Saruboceq:
Dün biriyle konuştum KK'dan..
Gamzem hakkında olumsuz şeyler söyledi..
Anında sildim hem msnden hem kk'dan..
Benim canımm için kimse kötü söyleyemez..
Gamzemin topiklerdeki tutumundan bahsetti.Bende kendini savunuyo kız kötümü diyo dedim.:eek:lmaz:
Baktım hala konuşuyo sildim engelledim :1closedeyes:
Çok kızdırdı beni :kızgın:
Çok seviyorum ben gamzemii... :1hug: :asigim:

Bide bidenecik nurumm varr... Aşıkım ona canım kardeşim benim
Sanal alemdede dostluklar kurulabilirmiş
Gerçek hayatta görmediklerimi gördüm ben burda
Bazen çok şaşırıyorum bu duruma ya fisfisfis
Gerçek hayattaki en yakınımdaki insanlardan bilem görmüyorum ben bu yakınlığı
İyiki varsın be nurum iyiki... :lepi:

sevgili günlük
napcam ben bu uyku derdiyle yaaa:eek:lmaz:
uykum gelince ne yapacağımı bilmiyorum. sabah 10.30 da uyandım suan kahve içiyorum ama hala uykum var:kedi:
nasıl iş bu ? bazen öğleden sonraları uyumamak için duşa giriyorum ama insan suyun altında da esner mi yaaaa:kedi:
pzt günü okuldan gelince cok pis bastırdı meret ben de kuaföre gittim ama yok anacım
yarın birgün Allah'ın izniyle bebeğim olduğunda napcam acaba cok merak ediyorum halimi
cok fena gıcık kapıyorum kapalı ve yağmurlu havalara...
gecen sene haftada 2 gün saat 10 da biterdi dersim. 10.30 da cup yatak zemuszemus halbuki 7.30 uyanmısım kac saat uyanık kaldında yoruldun be kadın:eek:lmaz:
hey güzel Allah'ım var mı dünyada uyumak kadar güzel bir zevk...

Selam günlükcüm yine ben geldim...
Bir yanım mutlu, bir yanım buruk nedense şu günlerde hayatımda inanılmaz güzel gelişmeler oluyor ama hep şüphelerim var.
Evliliğe karar verdik, artık herkes duydu, korkuyorum be günlük ya ızmir'e gidince sorunlar çıkarsa, kayınvalidemle annem telefonda çok iyi anlaştılar annem çok memnun ama razı olmayacağı bişey çıkarsa hemen bitiriverir, tüm korkum bu aslında, aşkım kayınvalidemin kendi evinde yaşayacağını söyledi ama nişanlılık döneminde ya kararı değişirde bizimle yaşamaya karar verirse!!!...
Zor işler zooor, Rabbim'den her zaman hayırlısını istedim, umarım hayırlısını vermiştir.
Aşkımıda çok seviyorum, sorun çıkarsa çok üzülürüm...

X