Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlük

özledin mi nan beni :hulya: Hafta sonu fena gezdik eşimle ya gamyoncuiremsu
cumartesi geç kalktık kahvaltımızı ettik çıktık evden anneme gittik orda süslenip hazırlandık gittik galaya, gece harika gecti eve çok gec gittik
pazar da kuzene gittik Bursa dan da kuzemim geldi balık keyfi yaptık hihoyyyt
eşler de altılı oynamışlardı bi maç açıyolar bi altılı içimiz dışımız at olmuştu :1closedeyes:
biz mutfakta sofrayı hazırlarken beyefendilerin bağrışlarına koştuk :1shok:
meğer tutturmuşlar :roflol: yeme o parayı fena yaparım dedim şakkıdı maksat eğlence yoksa karşıyımdır gamyoncuiremsu
dünde işkolik oldum güzel güzel çalıştım uğrayamadım buralara
bugun çalışasım yok ama takılabilirim -tatlicadiarzu-
hadi yine görüşürüz :icecream:

Slm günlük uzun zamandır uğramıyorum, hayatımda hiç ummadığım değişiklikler oluyor...
En çok kafamı karıştıran nokta ise, geçen sene yine bu ayda aşkım için ağlayarak gittiğim şehire bu sene başka birine aşık olarak gidicem. Heyecanın yanında tedirginlikte var inşallah onu görünce düşüncelerim değişmez be günlük. Çünkü o artık başka birine ait bense bambaşka birine aitim...
Ama şundan eminim benim çok seven bir aşkım var, günlük en büyük gelişme ise nedir biliyomusun??
Artık evlenme kararı aldım, diğer yarımı buldum, inşallah bu sefer üzülmicem...
Çok seviyorum onu, üstüme titriyor bu ilgi ise beni çok mutlu ediyor, inşallah böyle devam eder. Biliyorum evlendikten sonra bu kadar ilgi kalmayacak ama en azından sevgi ve saygımızı yitirmezsek mutlu bir yaşam sürebiliriz.
Dün akşam kayınvalidem aradı, annemde bende çok memnun olduk...
Şuan içimi sana nasıl anlatayım bilmiyorumki, içim sızlarken kurduğum hayallerin tümü gerçekleşiyor, hemde hayalimde canlandırdığım şekilde, gerçekleşmesi imkansız dediğim hayallerim üzerine şuan reel planlar yapıyoruz...
Allah nasip ederse bu ayın sonunda ızmir'deyim geçen sene çok ağladım, nasip olursa bu sene çok gülücem...

hafta sonu kkdan arkadaşım bir tanem bana,, geldi. bende kaldı. harikaydı..
.bazılarının kulaklarını da ,çınlattık:hulya:
iyiki tanımışım seni. :1hug:

merhaba günlük zemuszemus
mutluluktan uçabilirim biliyomusun günlükçük bu kadar mutlu olmamın sebebi ise hamileyim :CüvCüv:
ben bile inanamıyorum umutlarım bitmek üzereyken bu sabah o çift çizgiyi görünce akannehir nasıl ağladım bilemezsin
allahım sağlıkla kucağıma almayı nasip et allahım herkese bu mutluluğu yaşat kimsenin kucağını boş bırakma :Saruboceq:
eşimden sonra ilk haber verdiğim kişi canım arkadaşımdı o da o kadar çok sevindiki benimle beraber ağladı ama bunlar mutluluk gözyaşlarıydı
allahım sana binlerce kez şükürler olsun bu mutluluğu bana yaşattığın için :Saruboceq:

herşeyy gönlünce olcakk

seni sewiyorum çookk:Saruboceq:

piştt piştttttt naberrr şekerimmmm???? günnüş biliyomusunnn daha yeniiii kalktımmmm mirmirmirmir dün gece ekmek yaptım yeni ekmek yapma makinesi aldı babam ve bende koydum malzemeleri bekledim ekmek olmasını varyaaa süper olduuu müthiş kabardıııı:lepi: 3 saatte oluyor ama gerçekten ekmeği yerken zevkle yiyorsun hem kendi yapımın hemde nasıl yapıldığını biliyorssun düşünsene nasıl kabardığını mayalandığını piştiğini ekmek kıvamına geldiğini adım adım izliyorsunnn gecenin 1:30'unda çıktı veee sıcak sıcakk sürdüm üstüne tereyağııı ve kokusuna babamda kalktıı onada yaptım oturduk yedik ımmm süperdii vallaaaa geccokacimcoook
Bu arada ersin hocamın cenazesi vardı afyona gitti yaniii bugün direksiyon dersim yoktuuuu :sinifsinif: olsuuuunnnn bende yine ekmek yapıyorum biliyomusunnn kaydirigubbakcemile3 Annemde çay demledi 2:30 gibide ekmek çıkıcakkk ohhhhhh gel keyfimm gelllll :hulya:

"Eskiden ukalaydım.... Şimdi Kusursuzum.... sositosositohihoyyyt:jeyyar::lepi:"

eğitim hayatım boyunca hiç ders çalışmadım diyebilirim. vize haftaları ve final haftaları hariç.

küçüktüm daha, ortaokul ancak. fen bilgisi öğretmenimiz bir veli toplantısında velilerimize,günlük 3 saat ders çalışmamız gerektiğini söylemiş.
annem de o gazla hayatımızın ilk kuralını koydu bana:
"günde 3 saat ders çalışacaksın, dakika tutucam"
hey yareppim çalışayım diyorum ama 3 saat ya, ömür gibi bir şey.
geçmiyor geçmiyor. çalışmazsam annem surat ediyor.
baktım olmuyor, zamanı geçiremiyorum,günlük tutmaya başladım.
ders çalışıyorum bahanesi ile odama kapanıp günlüğe yazardım...

tarih ve saati yazar, başlardım..

bugün 15 aralık 2008 Pazartesi, saat 13:57
ruh gibiyim, ruh gibiyiz,ailecek göçmüş haldeyiz.
annem gece boyu hastanede kaldı,zaten bir aya yakındır hep hastanedeydi.
ben dayım ile beraber bizim evde kalıyorum.biz de gündüzleri pizza sipariş ediyoruz geceleri de acıklı bir radyo açıp deli gibi bira içiyoruz. günlerdir hiç saptırmadan bunu yaptık.

okula yine gitmedim bugün ve az önce yine dayım beni uyandırdı, internetten pizza sipariş edelim diye, ben de siparişi verdim,sana yazıyorum.

hava yağmurlu-kasvetli ama çok soğuk değil.hatta mevsimine göre sıcak sayılabilecek bir Ankara günü.
hastaneye gitmemiz gerek, kuzenlerim gitmişler aradılar, biz yemekten sonra belki gideriz. belki de ben gitmem.
hastaneye gitmem gerekiyor biliyorum,ama kendimi iyi hissetmiyorum, burak'la ayrılığımız çok koydu bana. intiharın eşiğindeyim.
hastaneye gitmem gerekiyor biliyorum, ama o denli vicdansız bir kızım ki, o kadar kötü yetişmişim ki, teyzemin üç gün sonra ölecek olmasına mı, sevgilimden ayrılmama mı üzülüyorum belli değil.teyzem için dua ederken araya burak'ı bile sokuşturuyorum, o denli çirkinim.

evet günlük,bugün ayın 15'i.
teyzem 3 gün sonra ölecek. 18'inde.
şuan hastanede yatıyor, annem de yanında kalıyor. teyzem gerçekten çok hasta. kanser olduğunu bilmiyor midesinde kist var sanıyor...eve çıkma umutları besliyor.
ama çok zamanı kalmadı,
bugün pazartesi ve o çarşamba gecesi ölecek.
o bunu bilmiyor. annem de bilmiyor, dayım da.kimse bilmiyor. birlikte geçirebileceğimiz son 2.5 gün. o şuan hastanede yatıyor. ve ben hastaneye gitmiyorum.

15 aralık 2009,14:15
okula gidip geldim. güzel,keyifli bir gün olmasını istiyordum bugünün. secret falan yapayım diyordum. mutlu takılayım...olmadı... olmasa da olur.

şimdi odamı toparlayacağım biraz...cumartesi günü mevlüt var, teyzemin 1. yılı, ona hazırlık yapıyoruz annemle.

olanlar oldu....
patron falan dinlemedim geçtim karşısına konştum da konuştumlmaz:....
Tabiki gayet sakin bir şekilde...
söylediklerime ben bile inanamadım...
işten çıkarmadılar ben aksini bekliyordum...
Şok oldu ama diyecek bir şey bulamadı Allah'tan haklı olduğum için.....
Vakti gelmiştiii.. Aferin bana...kaydirigubbakcemile5
Çok şükür Allah'ım ....

Sevgilisi olan veya benim gibi olmayan herkese..bugun yilin en sansli gunuymus...sevgiyle degerlendirmeyi unutmayin!!! Son donem aldigim inanilmaz kararlar sanki bugun bir sans haline donuverdi... lülülülülülü:dancepuyorumnanaktan

Ayy tam dünya kadar alışveriş yapıyordum ki durdurdum kendimi geldm sana yazam dedim günlük...cebimde kalsın param di mi ama...
naber günlüküm ya...görüşmeyeli ne alemdesin...ben iyiyim iyi
Gözde kızımız kocaman oldu, artık evimize gelmesi yakın Allahımın izniyle...Çok heyecanlıyım, çok korkuyorum günlük Allah biliyor...Bu hafta beşiği gelecek kuzumun, Ütülü seçti ben nerdeyse görmedim bile...
Ütülüyü görmen lazım, bu nasıl bir aşk, bu nasıl bir sevgidir doğmamış bebeğe...Allahım onları kavuştursun ve hiç ayırmasın inşallah...öyle güzel bir adam oldu ki günlük, eli karnımdan hiç ayrılmıyor...Çok özledim kızım seni gel demesi öldürüyor beni...çok mutluyum ben...tarifi yok bunun...Allahım isteyen herkese nasip etsin...
Anneciğim de yanımda, evimi yerinden kaldırıp tekrar koydu, herşeyim yıkandı, tertemizim tertemiz...kahvaltım hazır, yemeğim hazır, çayım hazır...Allahım ondan razı olsun, şu karnım burnumda halimle ne çok dua aldı bende...Allahım her istediğini versin, onu başımdan eksik etmesin inşallah...
Dün feysde çok eski bir arkadaşla görüştük günnüküm, batıkentte otururyormuş, 15 dakika mesafede bana, evlenmiş, iki minik kuzusu varmış, istersen hastanede de kalırım senle dedi, ayy nasıl duygulandım günlük...eskileri konuştuk, eşini konuştuk, ne günlerdi günlük...Trabzondaki odamda halıfleks vardı ve biz pijama partisi yapacağız diye tüm halıyı mum yapmıştık...hyey gidi günler...ne güzeldik biz günlük...ama şimdi de güzeliz, bak onun kuzuları yanında, benimki yolda...
Ahh günlük ahh...geçen gün oda arkadaşım bekarken de saltanat yaşamıştım şimdi evliyim yine saltanat yaşlıyorum dedi...düşündüm...ben de günlük...Allahıma ne kadar şükretsem, nasıl şükretsem bilemiyorum...Allahım hep gönlüme göre verişyor, herkesin de öyle versin inşallah...

Canım sıkılıyor Üzerimdeki Toprağı atamadım bir türlü
Resmen depresyon havalarındayım..Kararsızlık özlem içimi kemiriyor..

Herşeyin hayırlısı biliyorum....

Merhaba gülükcüğüm bugun hastaneye gıttım.Çunku endokrınde randovum vardı.Troıd bezlerım ıle ılgılı TSH ım yuksek cıkıyordu.Tup tedavılerımde.Ilaç kullanıyorum kontrol olmam lazımdı.Çarsları şöle bi dolaştım.Tencere aldım.Alış verışı cok sevıyorum.Ben alış verış yapınca kendımı cok ii hissedıyorum.Sankı onunla tesellı oluyorum.Kardesım hasta bıraz ona uzuldum.İsyerıne gıdıp onu dr.a götürdüm.Hiç tahlıl yapmadılar ama bogaz enfeksiyonu dedıler.Kafam takıldı ona bu hastaneler çok tuhaflaştı.Hiç hastalara deger vermıyolar.Neyse ewımde temız,inş.yarın tahlıl sonuçlarım ii çıkar:Saruboceq:

Nazar değiyo bazen bize biliyorum.
Daha söz ertesi hemen kavga etmek zorunda mıydık sanki...
Aşkım gözümün bebeği diğer yarım senin canın sıkkınken ben nasıl iyi olabilirim
Üzme beni,üzme bizi...
Neyseki 1saati aşkın telefon konuşmamızın sonunda bunlar ilişkimizin tuzu biberi olsun ben bir daha karabiber istemiyorum dedin ve olayımızı çözdük...
hani evelsi haftalarda bi türlü nefes filmini izleyemediğimizden yakınıyodumda sinemaya gitmiştik
sonra sinemada boş yer kalmamıştı ya aşkım mafoldumben
bizde gladio ya gitmiştik
hiç sevmediğim halde kurtlar vadisini gladio ya bayılmıştım
çıkışta yoksa sende mi gladio sun aslım demiştin iskender in ses tonuyla
oy anamm kurban olurumm sanaa..... Şeniz
çok seviyorum aşkımı yaaa..
bugünde aklımdan nefese bida ne zaman gidebiliriz son haftaları vizyondan kalkmadan falan diye geçiriyodumkiii...
sende aynı şeyi düşünmüşsün nefesede gitmedik daha dedin :))
haftasonu aşkım güzel yuvamızı göstericek bana.... oturacağımız evin resimlerini çekicez
sonra dedeciğin ellerini öpücez
sonrada filmee... :lepi:

ÇOK MUTLUYUM BE GÜNLÜK.... RABBıM SEN NAZARLARDAN KORU BıZı.. :Saruboceq:

Melek Günnük Kafam Hala KArışık benim yaw
Derdimi anlatamaaz oldum kimseye vur patlasın çal oynasın yaşıyorum akannehirakannehir
Dün babası sormuş ne yapmak istiyorsunuz falan diye oda demiş 2010 yazı gibi bişeyler olur baba
Tamam ama tek başına karar vermesine kızdım bende hep Nişanım olursa yaz diyordum ama ben nişanlıyken uzun süre kalmak istemiyorum :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Önce söz yapmayı düşünmüştüm kendimce kafamda senağlamasenağlama
Şimdi böyle olunca gerçi yine son karar ikimizin olur ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum :1no2::1no2:
Hem daha evlenme teklifi almadım :roflol:
Tek Hayalimdi benim bilirsin o teklifi almak hep istemişimdir :Saruboceq::Saruboceq:
Bu akşam konuşucaz işte daha detaylı şekilde anlatıcak ne olur falan diyerekte.
ama ne demem gerektiğini bile bilmiyorum :sinifsinif::sinifsinif:
Allahım sen yardım et :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Günlük
Özledim seni...
Kusura bakma seni ihmal ediyorum
Kendimi bile ihmal ediyorum ama....
Şimdi ev hali topiğine baktım ay ben çok salaş dolaşıyorum evde...
hemen kendime çeki düzen vermem lazım.
Nese sonra görüşürüz işler yoğun arada kaçamak yapıyorum işte......

'Bu kez pek bir afilli yalnızlık...'

Şimdi hayatımda kimse yok ya, ben 3 aydır yalnızlığın kollarında pış pışlanırken bi gün düşündüm olmıycak böyle. Yeni birilerini bulmam lazım yoksa çürüyüp gitcem Eh Ankara'dan da doğru düzgün bi tanıdığım yok ki yaw, kimi nasıl ayarlıcam? Sınıf dersen full kız, mezun olana kadar lezbiyen olmasak iyi. Üst sınıflarda 2 erkek varmış ama onlara da nonoş diyolar. Acilen benim bi çare bulmam lazım. Ama öyle herkeste olmaz ki, illa okuldan olucaksa şey olabilir mesela. Eczacılık, Diş hekimliği. Off süper olur. Tıpta genelde embesiller var diyolar ama yakışıklı bi bebe bulabilirsem o da olur.

Hemen bi hesap yaptım, okul civarında gezip iki salınıp her gün 2 kişiyle tanışsam ayda 30*2=60 eder. 60 bebenin 40'ı sümsük olsa geriye 20 kişi kalır. 15'inin arabası yoktur onları at. Kalan 5 kişinin de 2 sinin sevgilisi varsa, son 3 kişinin teki cebimde ikisi yedekte gül gibi geçinir giderim. Biriyle gezer, iyi olanla sevişirim. Diğeri de beni okula getirip götürür. Oh kebap.

Kafamda bunları kurarken bugün dedim hiç bulaşmıyım, makyajsızım şimdi. Çıktım okuldan. Ben hani akşamlar arabayla çıkıyorum ya dışarı, o zaman otobüslerin yanından şöle bi hııh bakışıyla geçiyorum. Zaten trafikte küfür ettiğim öncelikli araç otobüsler, araba sürerken hepsini ışınlayıp yok etmek istiyorum sıkıştırıyolar beni çünkü. Neyse mecbur kalıncada ezik ezik biniyorum. Bugün de dedim dolmuşa biniyim bari, o kadar küfrettim arkasından ayıp. Dolmuş beklerken tüysüz kedi yavruları kadar üşüdüm. Sonra hayal gücüm devreye girdi birden üşümenin de etkisiyle.

Şimdi her şey yok olmuş, ne bir insan var ne bir araba. Allah allah herkes nereye gitti yaw diyorum tek ben kalmışım beklediğim yerde. Sonra bi bakıyorum karşıdan yığınla X5 ler geliyo. Oyy diyorum cennete mi düştüm. O da nesi, bi de içinde de esmer kaslı kaslı bebeler var. Şöyle bi süzerken onları, yarış içinde olduklarını fark ediyorum, hepsi benim olduğum kaldırıma yaklaşmaya çalışıyo. 'Katze benim arabama bin n'olur, katze gel seni gezdireyim istediğin yere götürürüm, benim arabam sıcacık katze' hepsi bu şekilde. 'Durun' diyorum 'hahah yarın da bir diğerinize binerim canım kavga etmeyin' diyerek en yakışıklı bebenin arabasına biniyorum. Derkennn dolmuşum geldi ve hayalimin içine etti. Dolmuşta da yarın tanışacağım 2 kişinin hayaliyle eve kadar geldim. İşte şurda diş hekimliğinin laboratuarı var, karşısında da kızlar tuvaleti. Orda beklerim, ordan yakışıklı bebelere iki göz kırpıştırırım falan.

....

Şu hayaller de olmasa, of of diyorum, boka saran hayatımdan nasıl zevk alırım? :sinifsinif:

Son düzenleme:
Günnüğüm kolay hiç birşey yok...
Yaşıyorsan bedelini çabalayarak ödüyorsun ister istemez...
Bunca uğraş bunca emeğin sonu umarım güzel olur...
Umutlarımız mutluluklarımız güzelliklerle perçinlenir umarım...
Hayat inişli çıkışlı...
Önemli olan orta yolda yürümeye çalışmak, dengede kalabilmek...
Düşsek bile silkelenip kaldığımız yerden devam edebilmek...
Biliyorum çok inişli çıkışlı zamanlarım oldu...
Çok yıprandım çok üzüldüm...
Fakat şimdi büyüdüğümü hissediyorum...
Artık bir yol bulup o yolda ilerlemek istiyorum...
Uçlarda yaşamak doğru değil...
Huzuru bulduğun yerde yakalayacaksın bırakmayacaksın...
Ben huzuru yakaladım günnüğüm...
Umarım herkes yakalar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…