Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük, bugün ilk kurufasulye denememi yapıcam.Akşamdan ıslattım fasulyemi, eve gidince de halledicem alnımın akı ile :hulya:Yanına da bi pilav bi cacık yeter..
Sonra ev için fatura kutusu hazırlıcam..Bütün gelen ve yatırılan faturaları onun içine yerleştiricem..Bi de bi de kavanozlarımı süslicem kaydirigubbakcemile2Haa bi de ütüm var akannehirakannehir

Bu sabah esti aklıma kendime blog oluşturdum...zemuszemusbakalım inşallah devamlı güncelleyebilirim...

Büyük değişiklikler yapabilirim hayatımda.. Sinyalleri alıyorum.... Ne yapayım ben böyleyim işte zorlayamıyorum....

Son düzenleme:
sevgili günlük,
dün dr. bana diyet listesi verdi yaaa inanamıyorum. gerci inanamamak salaklık olurdu bu kiloyla ya neyse. devekuşu gibi gömmüşüm başımı kumamafoldumben
napalım uycaz mecburen. sigarayla basedeyim derken dr. zoruyla kiloyla da basetmek zorundayım.
gerci düzenli azar azar yemek önemli olan opuyorumnanaktan

Günlük içimi dökmeye geldim, anladım ki aşk yokmuş, hiçbir şeye inancım kalmadı.Beni bilenler ne hale geldiğimide gördü bu forumda..Uzun zamandır yazmıyorum.Kendimi toplamakla meşgulüm.Hayata devam etmekle.Yeni birini sokmaya çalıştım hayatıma.Belkide sevmeyide başardım.Ama bir ay beni seven adam bugün beni sevmiyor.Saat 2 de buluşcam kendisiyle ve beni sevmediğini yüzüme de söylicek bitirmek için...Gece tuhaf bir huzur vardı içimde ama sabah herşey tokat gibi çarptı.ışin garibi bu sefer ilişkiyi batıran benim.Benim dengesizliklerim,güvensizliğim,sorgulayışlarım.Bu hale nasıl geldim.Nasıl bir adamı beni sevmez hale getirdim bilmiyorum.Düzelicem derken daha da dipteyim.Dediğim gibi inancım kalmadı.Boşuna, geçer, üzülme, zaman nutuklarına ihtiyacım yok, geçmediğini herkes biliyor.Sadece alışmak var, o acıyla yaşamaya alışmak...Buluştuğumuzda ne diceğimi nasıl davrancağımı bilmiyorum.Taktik insanı olmadım ki,kesin yine hata yaparım.Yapmamam gereken şeyler.Gururumu unuttuğum şeyler..Bu kadar zormu birini sevmek,hayat bana hiç mucize vermiyor sevgi konusunda..Tam buldum sandım ve yine avuçlarımdan kaydı gitti..Bende kayıyorum hayattan.Kalbim artık kaskatı.ışin en kötü yanı günlük sevgisiz yaşamayan biriyim.Bu da demek oluyor ki ben zaten yaşamıyorum...

meribaaa günnüş opuyorumnanaktan
çoktandır unutmuşum sana yasmayı :)
bugün sabah 8 de kalktım kahvaltıya misafiirlerim var neyse yedik içtik gittiler saat 1 de
eşimde bi yere kadar gitti bekliyom hala gelcek de çıkıcas patladım yaff
bana göre değil evde oturmak..
bebişimde sıkıldı hemm :) az gessek fenamı olar yane kaydirigubbakcemile3
öle işte günnüş bebişim hızla büyüo 4 aylık oldu allahım hayırlısıyla kucağıma
almak nasip eder inşallah.
neyse çok öpyom bidahakine arayı bukadar uzatmam sös kaydirigubbakcemile3
mucaksss Şeniz​

Sevgili günlük;
ınsan hiç haklı çıkmadığı için sevinir mi?
Ben seviniyorum. opuyorumnanaktan
Çok şükür Allahıma çok şükür haklı çıkmadım :Saruboceq:

''İzleme beni adım adım, senin kafanı kırarım köpek!!!''

Şimdi ben ödev olsun, sınav olsun, teslim edilcek bir şey olsun her şeyi son ana bırakırım. Değişmez bir şey bu benim için taa ilkokuldan beri. Ha bir de gidilcek yere hep geç kalırım, saatler öncesinden hazırlansam bile son anda bir şey çıkar ve ben gecikirim. Neyse, benim park ödevim var (Allahım ne saçma bi ödev, çocuk parklarının fotolarını çekip slayt hazırlıycaz falan filan abidik kubidik) Bizim sitede de bi tane çocuk parkı var, hazırcı biri olaraktan kendimi hiç yormıyım dedim bunları değişik açılarla çekerim yuttururum farklı parklar diye. Ne de olsa hepsi birbiririn aynı değil mi allasen. Her gün de geçiyorum bakkala giderken ordan, yarın yarın diye diye bugüne yani son güne erteledim. Bugün de nasıl yağmur yağıyo, üşengeçliğinin bedeli Katze, dedim çıktım eşofmanlarımla. Gittim parka, çekiyorum bi dik bi yanlamasına. Bi kuzeyden, bi güneyden. Neyse ordan biri geçiyo ama onu çekmedim o geçene kadar bekledim. Neyse fotolarla işim bitti, bakkala mı gitsem dedim ama yağmur nasıl bastırdı. Koşa koşa döndüm eve apartmana girdim. Asansörü çağırdım bekliyorum, biri belirdi kapıda. Kilitli olan kapıyı zorladı 'açar mısın kapıyı bi' dedi. O çocuktu ama tanıdım, ve ne kadar mal bi insan olduğumu kanıtlamak için açtım. Ama valla iyi niyetimden bizim apartmanda oturuyo falan sandım :KK43:

Geldim asansörün önüne, açıldı asansör. Benim bi eteklerim tutuştu burda. Çünkü nerde okuduysam (kk.da olabilir) hatırlıyorum, asansöre binmiş bi adamla kadın, adam buna tecavüz etmiş asansörü kat arasında durdurup.

-Eee, dedim çocuğa. Beraber mi bincez?
-Sen benim fotolarımı mı çektin az önce?

Iyy, embesil. Napim be ben senin fotolarını? Şu tipine kılığına bak, benden bi de küçük ha. 18 falan heralde. Orda şöle bi ışınlama aletim olsun istedim, yok ediim onu, başka dünyaya gitsin.

-Hayır ya çekmedim ben seni falan. Alla allaaa.
-Bi bakıyım?!

Çıkardım makineyi gözüne gözüne soktum. Makineyi alıp gider diye de korkmadım değil ha.

Neyse bu tamam dedi, ama sopalık bi herif olduğunu şu sözleriyle gösterdi:

-Seni bi kere öpebilir miyim?

Ben tabi dumur. Allam nasıl sinirlendim, pislik torbası. Tekme tokat giricem ona orda. Korkmuyo da değilim ama yanlarımızda daireler var hemen bi çığlık atsam çıkarlar. Biraz da ona güvenerek, öğrencisini azarlayan öğretmen edasıyla parmağımı savura savura,'Kafanı kırarım senin!!!!' dedim. Orda bi geri çekildi. Ben üstüne gittim bu kez.

-Ağzına .... senin pis köpek.

Gitti sonra o, tamam ya mı ne bişiler dedi duymadım, asansöre girdim bizim kata çıkana kadar düşündüm. Ulan yok ki şöyle sağlam bi sevgilimiz hemen telefon ediyim gelsin, didik didik arasın çocuğu her yerde, bulamazsa da robot resmini yaptırsın assın her bir yana ''Bulunursa Öpülecek Şahıs'' diye. Ya da dedim o anda çıkıp gelseydi kurtarıcım X5 iyle. Çocuğu parça pinçik ettikten sonra 'korkmuşsunuzdur bayan, gelin sizinle bi yemek yiyelim' diyerek beni alıp götürseydi. Olmaz mıydı, hııı?? :KK43:((

Son düzenleme:
ah günlük ah dün öyle bir gündüki ne sen sor ne ben anlatayim
küsleri baristirma operasyonu vardi allaha sükür ki anlimizin akiyla ciktik kazasiz belasiz
ama gel bana sor bide icim icimi yedi karnima agrilar girdi sikintidan iki tarafida poh poh lamaktan icimiz sisti vall neyse insallah son olur
sonra ablamlarda geldi kardesimin evinde toplandik yedik ictik sonra küsleri orada basbasa birakip ablamlara gittik onlar aralarindaki meseleleri konusarak hallederlerken biz coluk cocuk viziltisindan kafadan beyinden olduk ne yatuiyorlar ne duruyorlar bizim cocuklar valla en son gece biz her birimiz bir tarafta sizdik kaldik ama cocuklar hala cin gibilerdi tepemizde
neyseki gece yarisi esim geldi beni aldida evimde misler gibi bir uyku cektim
inanirmisin günlük öglen 12 de ancak gözümü acabildim
az önce temizligimi bitirip geldim az sonrada arkadasa gidecegim sonra yine görüselim ok mi

selam gunlugumm

sanırım kıs tamamıyla geldı sekerım artık 3 ay bole uyuz gecerr.sogugu hıc sewmıorum
anlıcagın gıbı.yaz tam benım mewsımım.denız kum guness.:asigim:
okuldada uludag gezısı war 5 gun.fınallerden sonra.arkadaslarım gıdelım dıo askımda ıstersen gıderız dıo ama ben soguk oldugu ıcın cok kararsızım.aslında emınım cok zewklı olcaktır.bısuru sanatcıda war gecelerı dur bakalım daha war o gunee dusunceez:kedi:
dunde bugunde askıtomlaydımm sureklı tawla keyfı yapıoruz dun o yendı bugunn bennkaydirigubbakcemile2aramızda cok ıı allaha sukur :icecream:kız gunlukk konsere gıtmek ıstıorum bayagı oldu gıtmeyelı ozledım wala sımdı bıletıx den bı arastırım kafama yatan olarsaa hemenn wınnn :lepi:
bu arada 27 aralık askımın dogum gunuu ne hedıye alıcam hıc bılıorum erkege hedıye almak ne zorr :1closedeyes:ama o gun gıyıncegım elbıseyı aldım bıleekaydirigubbakcemile3
sekerım hadı bıraz dolanım ben snraa belkı ayrıntılar ıcın ugrarım sanaa gorusmek uzereeopuyorumnanaktan

Yeniden izlemek istedim Devrim Arabalarını bu akşam ....

"Devrim" i yapan o güzel insanlara sevinirken..O hiiç değişemeyen sonuca üzüldüm....

-Ülkemin geri bırakılışı ve buna göz yumanlar-

Yaşadığmız topraklara duyulan bu hınç, bu günü kurtarayım mantığı yaktı kavurdu yine :1no2:....

Eksile eksile geldik bu günlere...Tüm değerlerimizi unuttuk iki günlük kişisel çıkarlar için...

Ne kadar yol katetmişiz acaba uygarlık adına ??? Cevabını yazamıyorum buraya....

Yaşlarım sel oldu gitti bu akşam güllüğüm.
Üzgünüm tutamadım kendimi, çok zorladım sıktım ama dayanamadım en sonunda Erkan Oğur'un zeynebim türküsünü söylemesine..
Çok sıktım dişimi ara sıra aktı yaşlarım sildim neş'eme devam edeyim dedim ama son türkü son atım oldu ve sıkılan tüm yaşlar bu gece boşaldı.

Gözümün önüne cemali geldi durdu, kapadım gözlerimi yok öyle biri geçecek bitecek diye avutmaya çalıştım.
Olmadı...
Üzgünüm, hala sevdiğim için seni sevdiğim..

Üzerimden büyük bi yük kalkmış gibi yeniden doğmak bu olsa gerek.
ınsanın bile bile lades demesine her zaman şaşardım her zaman ama yinede bende onlardan biri oldum.. Bazıları gözü kapalı bile bile lades der.. Bazıları ise mesela benim gibi herşeyin farkında olarak herşeyin bilincinde olarak yine dener... Dener de iyi b.k yer. Yani işte biliyorsun ne olucağından nası gidiceğinden adın gibi eminsin ve değişir diye kendini inandırmaya çalışıyorsun safmısın kızım sen ? Neden yani bile bile tamam deyip kabul ediyorsun :) işte benimde kendime şaştığım noktalardan bi tanesi bu. ılla iliklerime kadar işlenicek bu düşündüklerim :) Olsun dedim ya zararım yok bu ilişkiden giden bi 5 yılım olsun ömrüm gidiceğine.. Birde bir şeyi farkettim içimdeki herşeyi yok etmiş davranışları ile kendinden öyle soğutmuş ki onu görmediğim günlerde bile özlememişim onu, ayrıldığımızda üzülmedim bile onu bırak ağlamadım bile. Sanırım bu ayrılığı kolaylaştırdığı için bi teşekkür borçluyum ona:) Artık şans vermicem diyorum ona ben bu kararımın arkasındayım ama herkes biz bu lafları çok duyduk diyorlar bilmiyorlar ki her oyunun bi bitişi var. Ama biliyorum ki ben hatta adım gibi eminim ki o yine gelicek ama gelmesin ya gerçekten istemiyorum hep kafamı karıştırıyor yada karıştırmaya çalışıyor.. Neyseki bomboşum artık ona karşı görünce bile aman aman benden uzak olsun diyorum.
Veee birşey daha var benim kalbimi pır pır yapan biri var:) Beni her zaman merak ettiğini söyleyen beni tanımak istediğini ve hep yanında olmamı isteyen biri... Şans versem mi ona acaba? Ama bence çok erken birşeylere başlamak için... Bence biraz daha zaman gerekli ... :)
Ha bu arada yeni yıl geliyor..
Yeni bir yıl demek yeni umutlar yeni aşklar yeni başlangıçlar yeni sayfa demek.

Ben sonradan öğreniyorum..
Sen, kendin diye bir kukla koymuş gitmişsin karşıma
Ben her gece, O kuklaya,
Sen! diye sarılıp yatıyordum.
Pişmansın diye, sustuğunu..
Söyleyecek sözün yok diye,
Konuşmadığını zannediyordum..

Ama şimdi farkediyorumda,
Bende susuyorum yavaş yavaş..
Elimde değil,
Bende pişman oluyorum..

gut morning günnük...
yorucu hastalıklı bi haftasonunun ardında yine sahnelerdeyim efenimkaydirigubbakcemile3
anlatacak çok flaş bi gelişme vs yok bildiğin monoton hayat işte
hade hayırlı işlerrr

Günaydın günnüküm.
yeni bir gün yeni bir haftayada merhaba dedik:

iyiyim mutluyum huzurluyum...
allahım bu günlerimden geri koymasın...

aşkım bitanem morukum cumartesi antalya ya gitti.
ürün tanıtımı için... gel ben sana tanıtım dedim o kadarda :dilcikar:
5-6 saatlik bi tanıtım ürünü için teeeeee antalyalara gitti -tatlicadiarzu-
benim tanıtılıcak ürünlerim varkene -tatlicadiarzu-

bu gün geliyor inş. hayırlısıyla Şeniz
özledim günnükcük laaaaaa
oraya gitti diye degil normaldede cok özledim halbuki gecen çarşamba dogum gününde
görüştük ama yinede özlemliyim hasretliyim.

dogum gününde aldıgım hediyeyi baya beendi...
yapcak bi kac süpriside daha sornada söyledim.
iş yerinde buluşmamız mani oldu dedim :dilcikar:
sen en güzel süprissin dedi
ne süpris ama dimi kaza gibi kaydirigubbakcemile3
kaza geliyorum demez hele ben varsam kazada zemuszemus
kendime biras kızıyorum. çünkü onla görüştüğümde bi kez daha kutlamadıgım için dogum gününü.
ama kutlasamda ücüncü kutlamam olcaktı kaydirigubbakcemile3
bi insanın dogum günü kac kez kutlanır diye başlık acsam kac olur acabakaydirigubbakcemile3
yolda yürürken tenha bi yerde kendime cekip öpcektim sonra dogum günün kutlu olsun dicektim
dinime etrafdan gören falan olur dedim utandım :kedi:
abowwwww öpişilerrrrrr :bbo:kafamçokkarıştı

işte böyle günnükcükkkkkk
bi dogum günümüzü daha geride bıraktık
nice dogum günlere. nice günlere...:asigim:

Aşk Hüzün..Gece Uzun..Ne Yana Dönsem Senin Yüzün!.. :asigim:

Günnüş varyaa bu kızzz herşeyii hakediyorrrr öyle bir yüreği öyle bir kalbii varkiiiiiiiiii ben onu msndende facedende birebir tanıyorummm yüzünün güzelliğiiii kadarr kalbidee dostluğudaa harikaa bir insan...
aslımm sana dediğim gibi gün hasanla senin günün herkesler siizin için orda olucak ve saana dediğim gibi yarının yorgunluğunu akşam yatağına yattığında sağ parmağına baktığında atıcaksınnnn, yarın hasanı karşında takım elbiseyle gördüğünde gözlerinin içi dahada bir parlicak eminim, aslında biliyomusun bunlar sizin için formalite fakat yarınında bi özelliği güzelliği var kuzum.. SıZıN ZATEN HASANLA GÖNÜL NıKAHINIZ VARDI.... yarın tüm gün aklımda olucaksınnnn bebeğimmm, yatcaz kalkcazz aslı ve hasanın birbirlerine vericeği söz günü başlicakk aşkınızın sevginizin simgesiii birbirinize ait olduğunuzun simgesi sağ parmaklarınızda olucaak.. ıYı GÜNDE KÖTÜ GÜNDE ALLAH NASıP ETTıYSE ıNŞALLAH DÜĞÜNÜNÜZÜDE GÖRMEYı NASıP OLURR.. BU GURURU YAŞAMAK ÇOK GÜZEL OLSA GEREKK HEM SENıN HEM AıLEN AÇINDAN.. Darısı benim ve benim gibi bekar olan tüm herkese diyor ve resimleri dört gözle bekliyorum canım Dostum...
RABBıM SıZı ıKı CıHANDADA AYIRMASINNN :Saruboceq:güzel kalpli canım arkadaşımmmm:nazar:a.s.

günnükk .. sana bişe diimmi...
ben bu kızı gerçekten çok seviorummm..! :kedi:
facebookuma bi yazı yazmış varya nası ağladım okurken...
çok mutluydum oda mutluluğuma mutluluk kattı sağolsun fıstığım benemm Şeniz
dilerim rabbim onuda her iki cihanda mutlu etsin..
darısı en güzel şekilde başına inşallah

bu arada ben sonunda sözlendim günnükk...
merak eden arkadaşlarım içinde işte ayrıntılar ve resimler...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=10455055&posted=1#post10455055

Selam günnükcan

En yakın arkadaşım evlendi biliyor musun? hihoyyyt :nazar:
Cuma günü kınası vardı, cumartesi günü de düğünü zemuszemus
Aman Allahım bi kudurduk bi kudurduk, ne kadar kurt varsa döktük :dance:
Cuma günü kınadan çıktık, eve gider gitmez face'e resimleri ekledim kaydirigubbakcemile3
Ctesi gecesi de düğünden sonra koşa koşa eve gittim yorgunluktan ölecektim ama o halde yine resimleri yükledim kaydirigubbakcemile3
çok eğlendik ya hiç bu kadar oynamamıştım bi düğünde, sanatçı babama da bana da şarkı söyletti
düğünün yıldızı gelin - damat ve babamdı :roflol:
elinde tef geçti ortamıza bi döktürdü bi döktürdü, babamında kurtları birikmiş demek :roflol:

evlenen prenses, gerçek kan kardeşim benim biliyo musun günnük, parmaklarımızı kesmiştik onunla :roflol:
ayyy düğünde çok güzel olmuştu, prenses gibi olmuştu yaa :asigim:
şimdi kıprısta balayında kokoşum benim :jeyyar:

benim hayatımda üç tane kan kardeşim var günnüküm, biri ilkokuldan sıra arkadaşım 5 sene yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi, sonra koptuk, çok özlüyorum onu mafoldumben
diğeri bebeklikten beri arkadaşım hemde biz avcılara taşınana kadar kapı komşumuzdu, hala görüşüyoruz
diğeri de bu evlenen arkadaşım işte, onunlada avcılara taşındığımızdan beri beraberiz, evlenince biraz uzaklaştım ama yine gelip gidiyolardı bana

öle işte ikizide kısmet bekliyor şinci, onuda evlendirdik mi tememdir :hulya:

bende arkadaşımın düğünü için ilk defa topuz yaptırdım çok beğendiler, zaten nazar değdi banada kardeşime de :dilcikar:
onun elbisesinin askısı koptu, neyse eşim iğne iplik buldu geldi diktik askıyı
benim ayakkabım sorun çıkardı bi de arkasındaki taşlı kurdelesi düştü mafoldumben

kızlar dio bi boncuk yok üzerinizde nazar değdi size :sinifsinif:

dünde şu meşhur kuzenler günümüz vardı eşimin kuzenlerinin günü
bu ay sıra eşimin büyük ablasındaydı, oğlunun doğum gününü kutladık
nasılsa toplanılıyor bari onun doğum gününde bende olsun sıra demişti
önümüzdeki ayda sıra bende
ne yapacağım hiç bi fikrim yok, çok güzel mamalar yapmalıyım çeşit çeşit olmalı
şööle kokoş kokoş şeyler olmalı, cteside çalışıyorum nasıl yetiştiririm hem temizlik hemde çeşit çeşit mama bilmiyorum :sinifsinif:

aman içim karardı yine düşününce günnükcan ya kaçtım ben :eek:

Son düzenleme:
Günnükümcüm bak sanadda anlatm bari kaydirigubbakcemile3

Şimdi benim 1,5 yıllık arkadaşım vardı aramız öyle çok samimi değildi ama çok uzakta değildik Köpeklerden dolayı bi dostluktu :kahve::kahve:
Sonra bi ara sık sık görüşmeye falan başladık işte bi anda aramızdaki ilişki onn gözünde değişti :1shok::1shok:
Bana karşı daha samimi olmak istedi ama içimde hiç bişey yoktu :dilcikar::dilcikar:
Sonra son görüşmelerimizde biraz daha samimi olduk belkide beni en çok kendie çeken
ciddi bi yapısı olmasıydı ne olursa olsun son ilişki istiyordu eee ciddi bişeyde istiyordu.
Hayatımda tek duam Allah korkusu olsun içinde derdim çok şükür fazlasıyla var
Şimdi ona şans vermem için elinden geleni yapıyor arkadaşlarıma etrafıma soruyo napabilirim die uğraşıyor falan hoşuma da gidiyor :1closedeyes:kaydirigubbakcemile3
ama bi tarafım evet diyor şans ver diğer yanım ise ya kötü olursa diyor fisfisfisfisfisfis
Eğer olmaz ise çok üzülürüm onu üzdüğüm için :mymeka:
O yüzden kafam çok karıştı işte onunla attığım adımda olur mu ki :eek::eek:

Olur olur dimi Kuzummm sen bana güveniyorsun biliyorum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Allahın izniyle evlencem naan :nazar::nazar:alkisalkisalkisÇok üzgünüm çoook
Kısmet tabi biliyprum bu işler Alllah gönlümüze göre versin :Saruboceq:

Ay günlük nereden başlayacağımı bilemiyorum akannehir
Annem Trabzon'a gitti...Bir hafta önce ev sahibimi kaybettik bugün 7. si var...
Beni çok seviyordu çok çok iyi bir insandı..birden 3 gün yattı ve vefaat etti...
Allahım yerini cennet etsin inşallah...
Kardeşimi babam sigara içerken yakalamış uzun zamandır şüpheleniyordu ve sonunda yakaladı.. Annemde yok evin içinde iki yabancı gibiler dün gittim hiç konuşmuyorlar annem gelene kadar da konuşmayacakmış kardeşimle...Babamın kini çoktur ne yapacağız bilmiyorum..
4. numara benim orta okula giden kardeşim de sevgili yapmış :1shok:
Mesajlar aşkımlı canımlı Allahım daha yaşınız kaç sizin ya :kızgın:
Nasıl davranacağımı tam olarak bilmemekle birkilte şaşkınım..Derslerini etkilemesini istemiyorum bu durumun annem de bilmiyor diğer kardeşim ve ben biliyoruz sadece...Akşam bana gelecek kardeşlerim anlatmasını isteyeceğim bakalım neler anlatacak..Çok utangaç çok kırılgandır zarar görmesini istemiyorum Çok üzgünüm çoook

X