Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili dünlükk;
çünküm dün olanlara yazacağım günün bu saatinde pek bişiy yapmadım henüz kkda..
dün gene logo üzerine kuruluydu hayatım yaptığım en çirkin logoyu gönderdim alla bilir bu kk onu beğenirse yandı kulüp...
uzun zaman ara verince sadece siteyi dolanıp durdum kendi bölümümlede fazla ilgilenemedim genelde sataşma üzerine kurulu bir durum söz konusu oluyoo bende..
Allahtan arkadaşlar hoşgörülü yoksa hepsi beni linç etmeye kalkabilr.. ondan daha çok seviyom kkyı..
buluşma yerini bir türlü beğendiremiyom bu hanımlara.. o zaman oturun evinizde alla alla....

gene her zamanki gibi kendimi yalnız ve mutsuz hissediyorum ama kan kusup kızılcık şerbeti de ne güzelmiş görüntüsündeyim keşke bir kerecik içimde yaşadıgım fırtınaları anlatabilecegim biri olsaydı aslında ne kadar güçsüz oldugumu görecek sıcacık bir dost

Günlükcüüm,
Ne zamandır yazmıyordum sana, bugün müthiş birşey oldu. Aslında belkide üzülmem gerekiyor ama ben çok sevindim. İnşallah alan kişinin yada bulan kişinin işine yarar.Boşyere dememişler alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Kimden mi bahsediyorum. Tabiki sevgili patronumdan. Daha dün demiştim işe yaramaz müdüre hakkımı helal etmiyorum diye,(yıllık layık gördükleri zam için)bu kadar da çabuk çıkmasını beklemiyordum hakkımızın. Muhahahahha. Ne mi oldu?? İçinde yüklü bir miktar $ olan çantayı kaybetti. :sm_cool::sm_cool: Hiç üzülmüyorum. İnşallah bulan hayrını görür.

BETER OL SAYIN PATRONUM

sevgili günlük
bugün nöbetteydim bekledim bekledim eve geldim ama yinede yoruldum yarın erzurum ve antalya beni bekliyo
hoşçakal...
:a015:

sevgili günlük bugün çok moralim bozuktu sevgilimle çok fena kapıştık ağlamaktan harap oldum..ama benim eşşek sevgilim bana süpriz yaptı kapıyı bi açtım elinde kocaman bi paket vardı..sınavlarım başlıyo ya bana marketten abur cubur ne bulduysa doldurmuş getirmiş çalışırken yerim diye bi de onu bi güzel paketlemiş yaa süslemiş inan çok hoşuma gitti ama çok şaşırdım böyle bi hediye beklemiyodum o da beğenmedim sandı üzüldü..beğenmez olur muyuum çok beğendim ama şaşkınlıktan sevincimi çok belli edemedim aşkım affet beni bi de bana ayıcık dion yine de bi sürü şey almışın yemeye yiye yiye şişçem beğenmicen bida :)

sevgili günlük,
bugün içim çok acıdı.nedenini sorarsan......sorma .izahati çok zor.geçmişten gelen bir parmak iyileşmekte olan yaramı fena deşti.içim acıyor ama biliyorum.beklersem buda geçecek.bekliyorum günlük.ağlamıyorum ama.sadece geçip gitmesini bekliyorum.......

sevgili günlük..

ben okadar heyecanlıyımki hemencecik günlerden çarşamba olsun istiyorum. uyuyamıyorum hiç bişey düşünemiyorum aşkımdan başka.. çok özledim.. geçmiyor artık zaman yüreğim bi bakıyorum kıpır kıpır bi bakıyorum hüzünlü..

aa bu arada sana sölemişmiysim şekerim rejime başladığımı 8 gündür rejim yapıyorum bidenem ve sanırım işe yarıycak artık kendimi daha daha cici hissediyorum hadi bakalım yarın bugünden güzel olsun dua et olarmı bebişim :1hug:

sevgili günlük

bugün bi güzel gezdik aşkımla arada bi birbirimizi yedik yine ama şimdi iyiyiz kavga etmediğimizde hayat ne de güzel oluyo..ama bizim ilişkimiz hep güllük gülistanlık olamıyo malesef bazı günler düşman oluyoz birbirimize bazı günler ise aşktan havalarda uçuyoz..belki de 3 yıldır birbirimizden kopamamızın nedeni de bu olsa gerek..neyse şimdi cafedeyiz o da yanımda çaktırmadan yazdıklarıma bakmak istiyo ama göstermiyom burası kadınlar kulübü cızzz diyorum :) az sonra çıkçam evime gidicem..evde kalmak ne rahatmış ya yurtta kalmaktan..eve gidip bişeyler yiyip içip deli gibi çalışmam lazıımm sınavlar çok zor olacak

=) sevgili gunluk bugun napican yani sabah kalk kahvalti hazirla söyle guzel demlibir cay esim cocuklar ben guzel kahvalti sonra ilk defa da olsa bi oglen uykusu yaptik hava hala soguk burda ahh ahh tryi ozledim ya am aolsun oda oluio insallah 3 ay sonra ordayim az kaldi kizlarim ve ben bekle beni Sakarya Ben geliyorum!!!!

sevgili günlük bi süredir kk da dahil herkese, hayata küsmüş gibi idim:bbo: gece ağlayarak uyuyor, sabah yine ağlayarak kalkıyordum yataktan, kendiliğinden akıyordu gözyaşlarım senağlama ama biraz önce sanki bi sihirli değnek değdi bana ve bi anda kendimi kk ya yazarken buldum:1ninca:çok ilginç ama kendimi çok iyi hissediyorum:1rolleyes: yoksa çıldırıyorumda bu ondan önceki bi iyilik dönemimifisfisfis noldu bana böle biri bi açıklasın yaa şakkıdı:Roflol::Roflol:

yağmurcuğum döndüm artık kendime geldim:1rolleyes: teşekür ediyorum. özel mesajını bilmiyorum bir sürü arkadaş özelden atmış mesaj sağolsunlar ama inan onlara bile bakacak halim yoktu. hepsine teşekür ediyorum buradan. öpüyorum senia.s.

sevgili günlük..

iyi alışkanlık edindim sana yazmayı ama gerçekten ihtiyaç duyuyorum buna..bugün çok mutsuuzum ve yorgunum inan herşey üstüme geliyo sanki keşke uzaklaşmak gibi bi imkanım olsa ya da herşeyi unutmak tazelenmek..çok yoruldum ben neden bu kadar çok ağlıyorum ki..

Masalcım ne iyi ettin geldin .KK ilaç gibidir .Tüm sorunlara iyi gelir :))Anneciğinede geçmiş olsun .Umarım iyidir .

sevgili günlük!!!
bugünde diğer çoğu günler gibi oldukça sıkıntılı ve stres dolu geçti .

Son düzenleme:
selam ben bu fikri çok tuttum seni seviyorum kk ve burdaki herkesi sizlerle tanıştığım için çok mutluyumyine geleceğim şimdilik hoşçakal:asigim::1hug:a.s.:dance:

yoğun ve sıkıcı bir gün....işlerden fırsat buldukça buraya kaçıyorum
bu beni rahatlatıyo...iyiki üye olmuşum dün buraya , kendimi seviyorum :)

sevgili günlük;

nassın iyimisin beni sorarsan artık iyileştim kanımca öyle boş boş kıskançlıklar yapmıyorum akıllı uslu bi kız oldum böyle olunca inan sevgilim daha bi aşk dolu bana karşı beni daha çok seviyo..Fani dünya yok yere senelerdir kendimi de onu da yıprattım durdum ama artık yapmıcam ben ona güveniyorum ki o naptı ki bu ana kadar bana da ben onu üzüyodum..artık yapmıcam öle şeyler görcen günlük

Işlerim Yoğun Ama Firsat Buldukça Kk Dayim Günlük.çalişan Kadinlar Klübü Vb. Bir Kaç Klube üyeyim. çok Eğlenceli Ama Zaman Kisitli.bu Arada Ankara Buluşmasi Var. Gitmek Istiyorum Innnşaaalllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…