Kadınlar Kulübü Günlük

Canım ALLAH yardımcın olsun,Benim de annem hayatta değil ve anneler gününde hep hüzün var.Ne yapmalıyız bilmiyorum.Allah sabır versin....

sevgili günlük,
bugün benim için farklı bir gündü.çünkü kk lı arkadaşlarımdan beş tanesi ile tanışma fırsatım oldu.bu tanışmanın nasıl olacağını tahmin etmeye çalışmış ve birkaç da senaryo hayal etmiştim.ama çok farklıydı.yaklaşık iki saat birlikte olduk ve hiç susmadık.konuşacak o kadar çok şey bulduk ki...
demek ki sohbet etmek için insanın ortak bir geçmişinin olması gerekmiyormuş.
19 mayıs zaten çok güzel,anlamlı ve özel bir gündü benim için.şimdi başka güzel bir anlamı daha oldu...

Sevgili günlük adsl faturalarını ödemediğim için bağlantımı kestiler nedense bende anlamadım :) Şuan fb-gs maçı var. bizimki beni sinir ettiği için evi terk ettim. girdim internet kafeye son paramla KK gireyim dedim. özledimişim burayıı . başka bilgisayarda biraz zorlanıyorum yazmak için ama genede burda olmak güzel. ben yokken kazen dönmüş yeni modlar atanmış. yeni bi ödül almışım rep sitemii falan derken kafam zaten karışık olan biteni tam anlayamadım . neyse adsl bağlanırsa artık bir hafta bunları çözmek için uğraşacağım desene ben bebişlerimi özledim kızlar (

sefgili günlük,

fenerbahçe şampiyon oldu senlen paylaşıyım dedim,
bi baktım oooo sana uramış, pekte kızgın galiba,
ödülünü tebrik ederim oooo arkadaşım,

aysecikimde gördüm sana gelmişken,
onada el sallıyabilirmiyim günlük lütfen..

anneme babama köyümün tüm insanlarına amcam gile halam gile el sallıyom..:dance::Roflol::Roflol:

işte bu kadar

sevgili günlük...bugun evimin mutfagını degiştiricem gittim dolaplara baktık eşimle begendımm çok güzell yeni mutfaklar bayıldım hatta...ama bana çok iş cıkacakkafamçokkarıştı süper olacak mutfagım...bide günlükkk hep bu k.k yüzünden:Roflol: gözlerim kör olacak yakındaaa acayıp kaşıntı ve kızarma var pc ye bakarken yanıyor gözlerım ama hala oturmuş burda günlüğe yazmaya calışıyom:sm_cool: valla bagımlılık ...herseye ragmen ıyıkı varsın k.k:enbuyukkk: neyse günlük kızım uyudu gidip onu yatırayım naniknanik sonrada artık pc kapatıp gözlerımı dınlendıreyım...iyi geceler güzel günlüksengözlerimebaksanab

Sevgili günlük ben bugünümü pek güzel gecirdim diyemiyecegim cok sevdigim insana elveda dededim ve icim cok aciyor.ben ilk defa bir siteye uye oldum burada olan paylasimlarinizi cok taktir etigimden dolayi ama halen bazi seyleri paylasabilecegim dostluklar kuramadim yardim ve tavsiyelerinize ihtiyacim var arkadaslar.tesekürler KK günlügü.:teselli::teselli::teselli:

Naomi biz burdayiz hayatim,yanlizliktan kurtulmanin tek yolu kk :1hug::1hug::1hug::çiçek::çiçek:

Sevgili gunluk,3 gundur kendimi cok kotu hissediyorum,her tarafim kirik dokuk sanki,yuvasiz bir kus gibiyim,icim aciyor,dolup dolup bosaliyorum,hayati kendine ve baskalarina zindan eden insanlardan nefret ediyorum,mutlu olmak isterken cok buyuk bir hata yapmisim meger.Guclu olmak istiyorum,cok guclu hemde...

sevgili Gullcem bana cevap yazdigin icin sana cok tesekür ederim canim.ama görüyorumki sende bugünlerde benim gibi pek mutlu deyilsin,umarim sorununun ustesinde kolayca gelirsin.insaniz iste bazen gücsüz ve yorgun düsebiliyoruz.sevgili günlük bugün kendi kendimi motive etmeye calistim bazi seyler icin umarim uzun süre icin ise yarar.

sevgili gunluk bugun kk ya fazla gelemedimfisfisfismisafirim vardi yaffbenneyaptımkisanki isteyerekmi gelmedim ne kiziyosun hemen allallaaşutarafagitti...bugun durgun gunumdeydim nedensefisfisfisagir abi takildim biraz.ama goruyosun ki gecenin bu saatinde bile musait olsam hemen kk ya kosuyorumnaniknaniksefiyom ben kk yi cok sefiyomsırnaşık şey

bugunluk bu kadar şakkıdı
gorusurz gunlugum :1closedeyes::asigim:

evet bugunde sabah oldu günlük ve bugunde kocamsız bı yasama gözümü actım sadece 8 gun sonra onunla uyuyor olacagım bu saatte evet sevgılı gunluk bugunluk bu kadarcemre getiridi bende devam ettirdim

Sevgili günlük
sonunda şirketteki adsl sorunu halledildi bakalım evdeki modem ne zaman düzelek.. ben yokkenki teknik gelişmeleri yeni açılan bölümden okudum gayette güzel şeyler yapmış sayın curly beyefendi.. yeni modlar ve müdireler atanmış onlarada hayırlı uğurlu olsun.. bide logo yarışması gördüm ama bizim logomuz güzeldi niye değiştiriyoz anlamış değilimm.. neyse bende çizerim artıkın bişiyler ya du bakam önce biraz daha dolanayımm.
evimede geri döndüm.. 2 saatlik arada kalbim çok kötü olmuştu.. ne kadarda zormuş yavrusundan ayrı kalmak bir anne için.. hadi ben sadece bir tartışadan uzak kaldım yaaa bebişlerini kaybedenler, kaçırılanlar.. Allahım sen gösterme böle acıı .. ne kadar zor bir durummuş..
şimdilik bu kadar günlük malum bebiş ağlıyorr..

sevgili günlük,
bugün uzun uzun düşünüp de nihayet karara bağladığım birşeyi hallettim.kendime bir köşe yaptım.hemen de bir sürü misafirim geldi.kendimi evde misafir ağırlıyormuş gibi hissettim.çok güzel bir duyguydu.
ayrıca az önce varlığından yeni haberdar olduğum-gönül dostları tasavvuf derneği- ile ilgili bir etkinliğe katıldım.doğrusu çok etkilendim ve daha yakından ilgilenmeye karar verdim.
bu günlük bu kadar olsun.yarın görüşmek üzere...

selam
bugün çok mutsuzum havalarında bunaltıcı ve sıkıcı olduğu bir günde neden işlerim çok kötü allahım.neden ben çok mutsuzum bilmiyorum.kocam panik atak olduğunu öğrendiğim günden beri aslında çok mutsuzum. yardım diliyorum sadece allahımdan birde sabır..
üzgünüm sadece ey allahım duy sesimi.yardım et bana..:Roflol:

günlük ya ben niye böyleyim niye inan bunaldım artık forumun her yerine yü kere bu yorumu yazdım yine yazıyorum..ben kıskanç cadının tekiyim sevgilimi çok kıskanıyorum onun hayatını cehenneme çeviriyorum resmen o bunu hak etmiyo o benim bebeğim ama bn onu üzüyorum

hee bi de günlük valla ben dersleri mersleri unuttum daldım bu KK ya nolcak sonum bilmiom bağımlı oldum finallerim geliyo çalışmam lazım biri beni durdursun otur kır dizini çalış desiin

bugün çok ama çok asabiyim çook sinirlerim bozuk niye böyle oldum bilmiyorum..herşey beni geriyo herşeye sinir oluyorum..zaten ders çalışmıyorum finaller de yaklaştı borçlar çalışmaktan nefret ediyorum ooooooooffffff çok sıkıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…