Kadınlar Kulübü Günlük

Hiiiiiiii

Tövbe de nolur hemen Tövbe de!

Kuzum, canım kuzum; Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah!!!yerimseniben

Ahhh Arzucum dediğin kadar kolay olsa eniştengilin büyümesi...

Laaleye bebek demeyin Şeniz çünkü o daha bebeekkkk

Mersi şekerim...

anaaaaaaaaaaaammmmmmmm :1shok: bi kk bebeği dahamı oluyo yoksam sırnaşık şey
hadi hayırlısı bakem :dance:

Günlük konuşuyor;

"Dikkat Dikkat bu bölüm sadece üyelerimizin günlük yaşamlarını paylaştığı bir bölümdür. Lale adlı güzel hanımın kendi şahsına özel bir köşe değildir. Konuyu uzatmaya gerek yoktur!!!!

Ayrıca gördüğüm kadarıyla Lale adlı üyeniz hepinizden daha akıllı ve güzel bir hanımefendi olduğu için ne zaman bebek sahibi olacağını çok iyi bilir...":teytey::teytey::teytey:

Merhaba sevgili seyir defteri bu sana ilk yazışım..

Bugun iş yerinde yalnızım yanımdaki çalışma arkadaşımın doktor kont.vardı. İşler yine yoğun. Telefonlar susmak bilmiyor ama ben yinede burdan vazgeçemiyorum. Bir elim klavyede diğeri telefonlardasüprizzzzz
Sevgili seyir, yazılanlardan okuduklarım kadarıyla şu hayatta herkesin bir derdi varmış..Kendime ders aldıklarım çok oldu. Her ne olursa olsun şükretmesini bilmek sahip olduğun değerlerin farklına varmak ne büyük erdemlikmiş...Ne güzelmiş paylaşmak.. Dertler paylaştıkça azalan; mutluluklar paylaştıkça çoğalanmış...
Hergeçen gün biraz daha öğreniyoruz hayatı..Yarının bizlere ne getireceğini bilmeden umutla bakmalı hayata insan,
Seyir sana yine yazacağım yarım kaldı cümlem noktası asla konmayacak olan bir virgülle ara veriyorum şimdilikyerimseniben

Sevgili günlük

Artık Bu Lale adlı üyemizi tuzlamak şart oldu, müsadenizle efeeem bir halledip geliyorum

Bekliyorum efenim, teker teker değil hep beraber geliniz. Çünküm hergün misafir ağırlayacak kadar müsait bir kadın değilimdir. Biriniz gelmişkene hepiniz bir geliniz ki beni fazla yormayın...naniknaniknaniknanik

Sevgili Günlük oruç sanırsam cadunun olmayan hafızasına
etki etmişnaniknanik,
birinici belli cadu hn ikincşutarafagittii kim CADIARZU

Ahhh ahhh azemcim; sen de olmasan kıymetimi ve güzelliğimi kim bilecek canım benim! Bundan sonra tek dostum sensin bu dünyada!!!:1hug:

sevgili günlük;

heryere yazdım, sana yazmadan geçemedim

bugün benim doğum günümmmmmmmmmm!!!!!!!!!!

:asigim::asigim::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…