Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüğün cevabıdır

Sevgili Azem kod adlı Makbile, ne var yani çocuk tanışma yıldönümünüzü kuru bir sözle geçiştirmişse. Hem geçiştirmiş ne demek yani. Sen Ehmete laf mı diyon yani şimdi.Sanki dünya yıkıldı, üzülmüşmüş. Bu yıldönümleri bitmezki, ilk el ele tutma yıldönümü, öpüşme yıldönümü, beraber yemek yeme yıldönümü vs vs, eeeee adamın kafasını attırma Makbile. Takılmayın bunlara şekercim. Bir daha da Ehmete laf etme:mymeka:

Kuzu Kafave caduya Cevaptır günlük ;
Ne be buda ehmete laf ettirmez:mymeka:, bişi demedik unutsun bakalım.....
Cadu kına yak anam benden sonra tatlicadiarzu

sevgili günlük , uykum var , sahura kadar uyumadım , sonra da kızım uyutmadı , sallanıyorum resmen . bu sene daha bir sabırlıyım günlük , sigara aratmıyor kendini , daha önceki yıllarda bende bir asabi hal olurdu , sabırsız , tahammülsüz , katlanılmaz bişey olur çıkardım , yaşadığım büyük acı beni pişirdi mi acaba günlük ? ona sabrettiysem bu nedir ki yanında , öyle mi acaba günlük ? ben yaşıma bakmadan kendimi hep babamın küçük kızı sanardım , ta ki bu seneye kadar , artık büyüdüm galiba günlük ,zorla büyüdüm , bençok mutluydum babamın küçük kızı olmaktan ama ............

Günlükcüüm
Ara ara sana bakıyorum kimler karalamış seni, kimler ne yaşamış diye. Marul kafa büyük bir acı yaşamış. Şimdi ona noldu diye sorsam yarasını deşmiş olurmuyum yada üzerine vazifemi dese bende cevabımı alıp otururmuyum.fisfisfis

yarayı deşmiş olmazsın kuzum , yara daha kapanmadı , üzerine vazife kısmını geç , demem ben öyle birşey , hiçbirşey olmaz sandığım babama olabilecek en kötü şey oldu , o artık yok , hiç ummadığımız, hiç olmayacak zamanda kaybettik , oysa herşey yeni başlıyordu , benim kızım olmuştu , kardeşim evlenecekti , kızım onunla oyunlar oynayacaktı , en büyük hayalimdi bu benim , ama o gitti , ben küçüktüm , o gitti ben büyüdüm ...

Günlükcüm;
Marul arkadaşıma çok üzüldüm, allah ona sabır versin.:teselli:

Bugün nedense çok sıkıcı KK, bazı konularda öylesine tartışmalar oluyorki, neyi paylaşamıyorsak artık.Tartışmanında bir adabı, usülü olması gerekli diye biliyorum ben ama insanlar kanlı bıçaklı sanki. Yaşımızı başımızı almış insanlarız çoğumuz, böylesine garip olayları, tartışmaları hayretle karşılıyorum.

şuan sana bu satırları hüngür hüngür ağlarken yazıyorum..gördüm onu günlükk bitanemi gördüm ben..geldi ve balkona çıktı eskiden olduğu gibi..bu bile yetti inan bana..onu çok özlemişim ben herşeyden çok..yarın ona sımsıkı sarılıcam inşallah..bugün dinlensin de..ya eskiden olduğu gibi gülümsedi yine bana..off şuan çok acayip hissediyorum ya onu canımdan çok seviyorum ben..

Günlük,
allegriayı anlayabiliyorum insanın sevdiginden uzak kalması çok acı bişey...
Ben doktora giidyorum günlük umarım midemde kötü bişi çıkmaz

Merhaba günlük
ilk kez bugün rastladım sana ve bende bişeyler yazmak istedim.Okullar kapalı olduğu için aşkımla ayrıydık o kırşehirde bende tokattayım.Ayda bir görüşüyoduk ama çok fazla değil.çok özledik birbirimizi ama yarın kavuşuyoruz okullar açıldı ben ankaraya gidiyorum o da orda zaten artık doya doya sarılabilcem aşkıma.
Aslında bi sorun daha var günlük aşkım beni geçen yıl annesiyle tanıştırmak için çok uğraşmıştı bende daha erken tanışmamız için diyip gitmemiştim hiç, dün sevgilimin halası geldi almanyadan bide kadın bana hediye getirmiş birsürü şey yani bu sefer tanışmam şart oldu.Gitmezsem ayıp olur zaten aşkım da böyle söyledi.Ama günlük ben biraz çekingen biriyimdir napcam ben onlarda hem annesi hemde halası var.Dün hiç uyuyamadım düşünmekten off ya günlük ben napcam hiç bilmiyorummmmm o kadar büyüttüm ki kafamda senağlama

gecenin köründe burdayım günlük , ütü yaptım geç oldu , yatarsam sahura kalkamam diye vakit öldürüyorum , kk geceleri de bayağı faalmiş , bunu anladım , kızımla babası mışıl mışıl uyuyor , ben de az sonra kalkıp sofra hazırlayacağım , acıktım da zaten , süt olsun kızım aç kalmasın diye götürüyorum malı ama kilo alırsam yandım be günlük ...

Sevgili günlük;
bugün daha önceden de okuduğum bir şiiri tekrar okudum.Öyle anlamlı geldi ki seninle de paylaşmak istedim günlükcüğüm :

Öyle bir hayat yaşıyorum ki,
Cenneti de gördüm, cehennemi de
Öyle bir aşk yaşadım ki
Tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de.
Bazıları seyrederken hayati en önden,
Kendime bir sahne buldum oynadım.
Öyle bir rol vermişler ki,
Okudum okudum anlamadım.
Kendi kendime konuştum bazen evimde,
Hem kızdım hem güldüm halime,
Sonra dedim ki "söz ver kendine"
Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin,
Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin.
Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin.
Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayati seyredersin.

Öyle bir hayat yaşadım ki, son yolculukları erken tanıdım
Öyle çok değerliymiş ki zaman,
Hep acele etmem bundandı.
Anladım...

Nietzsche​

selam gunluk

bugun dersane basladı ılk sınawımı oldum we artık ders calısma zamanı geldı sanırım gecen yıl ıcın ılk kez gırdım denemek ıcındı falan dedım ama bu yıl ole bı sansım yok kesın kazanmam lazım...onun harıcınde dun askımla kawga ettık sanırım kawuscaımız gun yaklastıkca aramızdakı gergınlıkte artıo hergecen gundaha cok kırıoruz bırbırımızı ama yınede wazgecemıoruz cunku cok sewıoruz ee sımdılık bu kadar bendenn...

Sevgili Günlük...
Iyi geceler,gece gece de rahatsiz ediyorum seni kusura bakma.. Fakat öyle canim sIkILdi ki gece gece,ben de sana bir seyler karalayayim dedim..
Bu aralar canim pek dar ya,her seyden sIKILIr oldum.. Askim da olmasa günlerim o kadar anlamsiz geciyor ki .. Ramazan dolayisiyla zaten pek evden ciktigim da yok..
Uyan- evde oyalan-yemek hazirla-yemek ye- aksam oluyor zaten..Sonra da disari cikasi gelmiyor insanin gec oluyor diye.. Askimla da ister istemez görüsmeleri azalttik, "Ramazan dolayisiyla kapaliyiz! " misali :) Nedense bu aralar cok özlüyorum onu.. Acaba hayatimin bu denli bo$ olmasindan mi onun üstüne düsüyorum bu kadar,anlayamiyorum..
Kiz arkadaslarimla aram iyidir aslinda ama onlarla da son bir kac aydir kopuguz.. Eskisi kadar görüsemiyoruz, ya da görüsmüyoruz artik!
Off ya,sevdigime bu denli bagli olmak bazen o kadar korkutuyor ki gözümü.. Ilerde hayal kirikligina ugrarsam toparlanmam zor gibi görünüyor..
Gece gece aklima bin bir türlü sey geldi yine... Satirlarin basinda da söyledigim gibi,sIkINTIdan ne düsünecegimi sasirdim.. Allah´tan bir kac hafta sonra Üniversite acilacakta aklim dagilacak biraz.. Zira böyle devam ederse asosyal olma yolunda baya bir yol katetmis olacagim..
Iyi geceler Günlük hanim...

Merhaba günlükcüğüm;
birkaç gündür yanına gelemedim. Kusuruma bakma olur mu? Malum okullar açıldı, görevli olduğum kütüphaneye yeni kayıtlar başladı. 3 gündür oradaydım. Bugün de sabahtan gittim.Sanırım tansiyonum düşük, biraz keyfim kaçtı, müdürden izin aldım.Zaten daha dersler de başlamadı. Bugün biraz dinlenecem.

Oruç bana dokunmaz deyip duruyorum ama yanılıyorum galiba... Sahurda ve iftarda hiç bir şey yemek istemiyorum.Hele tarhanaya bayılırdım şimdi görünce bile midem bulanıyor.

Evet çok nane-mollayım günlük nolur kızma. Ne yapayım; bak düşün,tatlı bile yemek istemiyorum. Bu sene bana oruç dokundu günlükcüm. Allahım affetsin inşallah! Orucumu bırakmaya niyetim yok da böyle de kabul olur mu bilmem...

ben hiç şiir olarak okumamıştım bunu fisfisfis şebnem ferahtan şarkı olarak dinlemiştim
:1shok:

Günlüğün cevabıdır.
Kız hamile olmayasın.:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…