Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük,
bugün ramazanın ilk günü ben normal olarak iyi degilim...
Sigara olayı kötü oluyor ya sevgili günlük fisfisfis

Günlükcüüm;
Her zamanki gibi sabahları kendimi çok yorgun hissediyorum.Hep uykulu ve bezgin gibiyim.Ne zaman geçecek benim bu halim. İş yerimden memnun değilim, aslına bakarsan rahatım ama bana yetmiyor. Bu aptal insanlara hizmet etmek koyuyor bana. Değmiyor çünkü.Akılları hiçbir şeye çalışmıyor, sırf paralı oldukları için iş yapmaya çalışıyorlar.Şirket beş para etmez insanlarla dolu. Umarım beni tez zamanda işten çıkarırlar, bunun için dua ediyorum. Çünkü bunca yıllık tazminatımı onlara bırakmak istemiyorum. Allahım beni çekip çıkar bu şirketten nolur.Belki birçok kişi burada çalışmak için can atıyordur ama ben istemiyorum, beyni çalışmayan insanlar bana göre değil çünkü.:çok üzgünüm:

Sevgili günlük
Buralarda hiç ramazan havası yok hava çok sıcak ben şimdiden
susuzluktan kavruldum ne zaman akşam olcak len sevgili günlüknaniknanik
Herkesi sigara sıkar benide su yağdır mevlam susenağlama

günaydın günlük , uyudum ben kızımla günlük , kalkıp ne yapacağım , zaten daha bu saatte dilim damağıma yapışmış , akşam nasıl olacak günlük ? ramazanın bir daha kısa günlere gelmesi zor , hesapladım 5 aylık kızım otuz yaş civarında olacak , kim öle kim kala , aman aman şu pc nin başında dünden kalan su şişesi bana tuzak kurabilir, unutup içme olayı olabilir , uzaklaştırmalı , harbiden çok susadım ya , niye böyle , acıkmaya razıyım susuzluk olmasa ...

Sevgili Günlük;
bugün ramazanın ilk günü, haliyle biraz zor olacak. Hele bir de ben sahura da kalkamadım, uyandım ama kalkamadım. Ezanı duyunca koşarak mutfağa gittim, hemen su içtim. Yine yattım.

Akşama da yemek yapmıycam zaten! Kocacığım ilk iftarımı ısmarlayacak. Kocam; "Akşama kadar düşün,taşın, canın nereyi isterse ara gideriz." dedi. Allaha pek inancı olmamasına rağmen bana karşı bu kadar saygı ve sevgi dolu olması beni çok mutlu ediyor.:asigim::asigim:

Kısacası; ben iyiyim günlükcüm, herşey yolunda çok şükür. Kayınvalidem de memleketi İstanbuldan dönmüş ama çağrılmadık,pek özlemedi oğlunu galiba. Şaka şaka iyiyim ben böyle valla...:Roflol:

Zaten bugünlerde pek huzura kavuştum ya; kızkardeşim bile bana, "Mevlana Laliş,Yunus Laliş" diye şakalaşıp duruyor:nazar::nazar:

Sevgili günlük Laalemin mutlu olması benide mutlu ediyor gelince söylermisin kulağına:asigim:

Sevgili Günlüğüm; yakın çevreme söylediğim bir şey var. Ama seninle yeni tanıştığımız için sen duymamışsındır. Tam yeri ve zamanıyken sana da söyleyeyim günlükcüğüm...

Ben bu Kadınlar Kulubune üye olduğum ve bu kadar güzel arkadaşlarım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tek üzüntüm benden mesafe olarak çok uzakta olmaları.. Şu mübarek günlerde tek dileğim; Allah yüreklerimizi ayırmasın inşallah!
:nazar::nazar::nazar:

Sevgili Günlüğüm; yakın çevreme söylediğim bir şey var. Ama seninle yeni tanıştığımız için sen duymamışsındır. Tam yeri ve zamanıyken sana da söyleyeyim günlükcüğüm...

Ben bu Kadınlar Kulubune üye olduğum ve bu kadar güzel arkadaşlarım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Tek üzüntüm benden mesafe olarak çok uzakta olmaları.. Şu mübarek günlerde tek dileğim; Allah yüreklerimizi ayırmasın inşallah!
:nazar::nazar::nazar:

Ses bir, ki, üç Günlük konuşuyor ;
Aminnnnnn...!!!

Günlükcüm,
bu deli karılara ne olmuş böle çok sever gördüm birbirlerini CADIARZU
Bu arada bende akşama dışarda iftar bozucam , bombelim aradı az önce :asigim:
her ramazan oldugu gibi bu ramazanda ilk yemegimizi birlikte yicez diye....
Napım günlük seviyom ben bu adamı Şeniz

sevgili günlükçüğüm

yavaştan yavaştan midem guruldamaya başladı benim de..sahurda neredeyse hiçbişey yemedim ondan oluyo tabi..ama uyku sersemi ben yemek yiyemem ki asla..neyse sabretçez artık yeter ki Allahım kabul etsin

senle canımı sıkan bi olayı paylaşmak istiyorum..benim uyuz kardeşim sevgilimin bana çevrimdışı yolladığı iletiyi okumuş..kardeşim; annem özge pazara gitçek mi diye soru dedi ,ben de şimdi arkadaşlarımla konuşuyom 1 saat sonra gitsek dedim..o da o arkadaşının kim olduğunu biliyorum ben dedi..ben de ne alaka ne diyon sen diye sordum o da aşkımın yolladığı iletileri gösterdi..okumuş yani.. ben onun pcden girmiştim bi ara ,ozaman kayıt olmuş demekki..ne halin varsa gör, senin hayatın naparsan yap ama o sana layık değil hiçbizaman da olmucak dedi..canım sıkıldı ya ,nerden çıktı şimdi bu..tamamen öğrendi artık..aşkıma söyledim kırıldı o layık değil kelimesine..babama yetiştirir mi acaba..off amaan yetiştirsin napayım söylerim artık açık açık..zaten bilmeyen yok..ama utanıyorum kardeşimden ben yaa ,aşkım güzel şeyler yazmıştı özelimizdi bizim o, okudu napçam bilmiyom

neyse günlük olan oldu artık..yapçak bişey yok dimi senağlama

merhaba günlük bugün çok sinirliyim doktora gittim tahlil sonuçlarımı almaya ayda 2 kez adet görüyorum diye hormon sonçlarına baktı normal dedi e dedim ayda 2 kez görücekmiyim hala napıcaz dediğimde hapın yeni bitti 1-2 ay gözetim altında tutucaz demezmi deliricem yaaa benim bildiğim düzenleyici hap verilir ama hiçbişi yapmadı kafayı yicem yaa ayda 2 kez görmek demek benim kanımın azalması zaten kansızım ve ağrı çekmem demek ama anlamıyorki :eek:klava:

Sevgili günlük,
Çok sevdiğim ramazan ayını yapayalnız geçiriyorum.Ailem zaten uzakta.Yıllardır buna alışmıştım bir nebze.Şimdi de eşim uzaklarda.Gideli 3 hafta oldu ama bana en çok şu ramazan ayı dokundu.İftar yok sahur yok.(Gözlerimdeki yaşlara mani olamıyorum)Ben aslında dayanıklı bi kadındım.Neden böyle oldum ki?
Neyse ben zaten duygularını pek ifade edemeyen bir tipim.Biraz rahatlayayım dedim
...

Sevgili Günlükcüm;
dün KK'da takılırken bir yerlerde pişi tarifi gördüm. Aman canım nasıl istedi anlatamam.Nasıl yapacam ki; hem hayatımda hiç yapmamışım hem de şimdi denesen ev yağ kokacak. Hiç uğraşmak istemedim. Akşam kocama anlattım. Adam gece kalktı,gitti. Bizim burada öğrenciler için bir fırın var. Ev tipi börek,poğaça yapıyorlar. Hani anne lezzetini özleyenler için.Gitmiş kocam sormuş. Pişi varmış valla...

Sahurda onları yedim. Sabah da kütüphaneye bir uğradım. Oradaki arkadaşlarımla biraz şakalaşıp evime döndüm. Sanırım görevim önümüzdeki hafta toplantıda belli olacak, ders programımı da ayarlamalıyım. Şimdilik KK'da takılmak iyi geldi oruçlu oruçlu..

sevgili günlükçüğüm..

babaannem fırında ekmek pişirio mis gibi de koktu yaa..günaha giriyom ama acıktım valla ben..sahurda çok az yiyorum ondan oluyo..bu akşam kurufasülye pilav ve de ev ekmeği var yeme de yanında yat..bi de kola tabi..az kaldı ya 2 saat var sadece..aşkımın gelmesi de yaklaştı..herşey yolunda şimdilik..bakalım ilerleyen günlerde neler olacak..bugünlük kısa oldu kusuruma bakma

İyi haftalar günlük.Bu haftaya başlarken okuduğum haber beni şok etti.Ankara'da 7.7 lik deprem bekleniyormuş.:çok üzgünüm:senağlama
Haberi yazamadım hangi köşeden paylaşsam diye tıklayıp durdum..Sadece linki atabildim.Depreme dayanıklı binalar olmayınca ,kormamak mümkün mü?**

Günlükcüüm;
Güzel bir hafta sonu geçirdim, özlemişim temiz havayı, yeşilliği, ağaçları, kuzucukları da alıp güzel bir yere gittik dün. Çok iyi geldi. Nasıl rahatladım, rüzgar o kadar güzel esiyorduki içim titredi sürekli ama hiç rahatsız olmadım. Aksine hoşuma gitti.Uzun zamandır böyle iyi hissetmemiştim kendimi.Sessiz sakin ohhhh ne güzel. Akşam da iftara davetliydik.

Bu sabah minik kelebeğim anaokuluna başladı onu bıraktık okula, canım benim inşallah iyi zaman geçiriyordur. Gerçi geçen seneden alışık okula. Tosun paşamda biz evden çıkarken kalktı illaki o da gelecek bizimle, çok ağladı kuzucum. Gözünün bir damla yaşına bütün ömrüm feda olsun bebeğim. Neyseki babaanne susturdu kuzumu.

Kuru kafanın doğum günüymüş bugün. Günün anlam ve önemi.Yaşlandı artık yüzüne vurmuyorum çok fazla. Napsın garip 2 çocuk bir de uyuz bir koca. Kafamı kalır insanda. Seviyorum ben bu kızları günlük. Onlar olmadan sanki bir yarım eksikmiş gibi. İçlerinden biri olmasa o gün gözüm arar oluyor. Halbuki hiçbirinin yüzünü görmedim. Bazılarını resimlerden biliyorum bazılarıyla telefonda konuşuyoruz. Ama sanki kırk yıllık arkadaşmışız gibi. Seviyorum seni günlük, seviyorum seni KK.

Günlük günaydın,
Bugün hastayın ya iyi degilim, dünden beri midem bi bulantı kusuyorum oyüzden bugün oruç tutamadım...
Güzel bi hafta sonu geçirdimmi sayılır, dün akşam bombelimle iftardaydık. Ama dün tanışma yıldönümüzü sadece kuru bi sözle geçiştirdi çok üsüldüm :1no2:
Bişey demedim ama insan kırılıyor tabi, akşamda doktora gidicem sanırım midemde bi sorun var

Sevgili günlük makbileme bişe olmasın ölmesin lütfe onu bize bağışla:1no2:
Ama yinede işine karışmayayım ben tatlicadiarzu
Ayselin hissetiklerini bende hissediyorum burdaki cadilar için sevgili günlük yoksa ayselle ben ikizmiyizCADIARZU

X