Kadınlar Kulübü Günlük

Ah be günlük sorma bugün başımıza neler geldi:asigim:3 nolu eltimle (Sevgiyle ) eşimin kuzenine süpriz ziyaret edicez kendisini düşünüyoruz bu arada,hazırlık yapmasın die :Roflol:O yüzden süpriz..!sabah 10 da çıktık yola,kızılayda verdik mola , bi çagrı attık bi bi msj çaktık:))Evdemisiniz yoklama çekiyos metroya bindikkkkkkkmi meret çekmiyormu???? batıkentde çıktık ki...! msj gelmiş kızı hastaneye götürmüs evde degimiymiş laelaelaelaelae baktıkmki evdekilere irezil olacaz izimizin üstüne dönmeyelim evee fırsat bu fırsat gezelim didim . Gimsayı gezdik, bu sefer benim kuzenime gidelim dedim.buraya kadar gelmişizzz, çay içelim soluklanalım dimi yaniii ?? gimsanın servisle bir tur attık anam kuzenimin evinin yakınından geçmedi fisfisfis amaaaaaaa hepp geçerdi O hep binerdi günlükk..!:1rolleyes: bu arada şurda ineyimde taksiyle gidelim dedim içimden .Aynı anda müsait bir yerde inebilirmiyim dedim servisci dik dik gözümün içine baktı:Roflol: serviste kahkaha patladı, adam bırakmıyorki inelim :sm_confused: 2 dk sonra gördük ki gimsaya gelmişiz arka koltuk ön koltuk bize bizde kendi halimize gülüyorduk günlük sonra geldik gimsaya dogru servise bindik:sm_cool: sonunda batıkentde 2 tur atıkdan sonra kuzenimle kahvaltı keyfi arada bir müsait bir yerde inebilirmiyim diyorum, eltim gülme krine giriyordu. kaybolsakda..! istedigimiz yere gidemesekde ..! bol espirilili ve güzel bir gündü kuzumla diger eltim de okuyunca gülerler artıkın:içelim:

merhaba günlük ben sana ilk defa yazıcam...
ben hep sıkılıyorum, aslında evimizi taşıdığımızdan bu yana sıkıntım var... sevdiğim benden çok uzakta...
çalışmak istiyorum bi yerde, bi başvuru yaptım ama sonucu kasım ayında belli olacak, çok merak ediyorum alınırmıyım yoksa alınmazmıyım diye...!Kafam çok karışık, evde oturmaktan bıktım, günler uzadıkça uzuyor eee doğal olarak içim daralıyor...Bu siteyi de yeni keşfettim zaten arada bir takılıyorum işte yeni arkadaşlar tanımak çok güzel (daha doğrusu yeni yeni tanışmaya çalışıyorum)

bunları anlatmak istedim de yazdım.Yazdıklarım bi günlük değildi...:eek:
daha sonra tam gün yazarım :) inşallah

selam günlükçüüüm

bak geri sayım çoktan başladı..9 gün kaldı sadece..bu zor günlerimde sen hep yanımda oldun.Bunaldığım zaman hemen sana koştum..İçimden gelenleri yazdım..Çok sabrettim günlük,çok özledim,çok acı çektim ama bitiyo baksana..Çok az kaldı.Haftaya pazar yola çıkıyo bitanem p.tesi de burada olacak..Onu çok özledim yaa hiç bu kadar ayrı kalmamıştık biz onunla..Çok heyecanlıyım,artık bi gelse başka bişey istemiyom..Çok zor geçti bu ayrılık benim için,çok yıprandım ama Allahıma şükürler olsun zaman çabuk akıp geçti..

Ben hep korktum biliyomusun biz ayrılırız bu yaz dedim..Bu yaz ayrılmadıysak biz hiç ayrılmayız artık..Az kaldı inşallah bu 9 günde de hiç bi sorun yaşamayız..bu pazar işi bırakıcak ve 1 hafta gezicek..San Fransisco ve San Diego ya gidiceklermiş..Bunu çok sorun etmiştim ama artık etmiyorum,gezsin hak etti o bu yaz çok çalıştı..Hem güveniyom ben ona,beni bu kadar severken niye aldatsın ki..

Sonra yine devam ederim günlük Şeniz

sevgili günlük;
bugün bende çok mutluyum çünkü canım biricik ablam bitanecik ablamda sonunda kk uyesi oldu oh çok iyi olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:sm_cool::dance::dance::dance::teytey:a.s.:1hug:

merhaba günlük bugün pek bir şey yapmadım ev temizliği dışında onuda hepsini yapmadım kk ya takılmaktan)) biraz arkadaş aradım kendime ama bulamadım hepsi arkadaşım hepsi çok iyi insanlar bazen derdine derman oluyorlar bazende aklına gelmeyecek şeyler çok güzel bir yer burası ama ben istanbuldan arkadaşlarla görüşmek istiyorum kaçırdım bütün istanbul buluşmalarını ben istiyorumki böyle kankalarım olsun burdan ne güzel olur ya inşallah olcak çok tatlı insanlar var burda

Merhaba günlük,çoktan görüşemedik,yazamadım.Şöyle son sayfana baktım,ziyaretçilerin çok.Bende bu kervana katılıp yazmaya başladım.
Biliyormusun burda olmak beni rahatlatıyor.Köşelerin hepsine bakmam mümkün değil.<ilk merhaba>ya uğradım,yurt dışında bebiş bekleyen kardeşe uğradım,birde benim< yeni gelenlere> köşeme hoşgeldiniz demeye.Ardından <Ankara'lılar Köşe>me,eh sanada bir uğramak gerek değil mi?
Kısacası iyi sayılırım günlük.Birde Günümü planlayabilsem.Havalar artık serinledi.
Yapacaklarımı sıraya koymam gerek.Çocuk esirgeme-huzur evi-hayvan barınakları-eğitim gönüllüleri vakfı-vb.Hadi bakalım,kolay gelsin....Görüşürüz..

<

Sevgili günlük; bu gün bir eve daha bakacağız.İçimde bir ümit ışığı doğdu, belki Avcılarda kalabiliriz.Kk ya artık eskisi gibi giremiyorum, taşınır taşınmaz kaldığım yerden başlayacağım.Görüşmek üzere...

Günlük konuşuyor dikkat dikkat

Birşey olmaz sana Ceyar. Hani kötüye birşey olmaz ya o bakımdan şeyettimşakkıdı

merhaba günlük , yemek yapmam lazım , kredi kartını ödemem lazım , evi toparlamam lazım , çok çalışmam lazım çooooook , ama ben oturmuş pc nin başına hala millete laf yetiştirmekle uğraşıyorum , sence ben tembel miyim , manyak mıyım be günlük ? hepsi cevabı gelirse CADIARZU

merhaba günlük , yemek yapmam lazım , kredi kartını ödemem lazım , evi toparlamam lazım , çok çalışmam lazım çooooook , ama ben oturmuş pc nin başına hala millete laf yetiştirmekle uğraşıyorum , sence ben tembel miyim , manyak mıyım be günlük ? hepsi cevabı gelirse CADIARZU

günlük dile geldisüprizzzzzbende şeytan tüyü varsırnaşık şey​

Sevgili günlük;
çok çok zor günlerimin ve gecelerimin ardından güneş doğdu çok şükür! İnanıyorum ki; hayat bizim için şimdi yeniden başlayacak. Yaşamımıza kattığımız büyük yenilikler bize hayır,şans ve uğur getirecek! O kadar problemin ardından nasıl da umutla bakıyorum hayata, inan ben kendim bile şaşıyorum.

Anladım ki; öldürmeyen herşey beni güçlendirdi. Artık daha güvenle bakıyorum dünyaya. Ne olursa olsun yıkılmayacağım. Allahım izin verdiği sürece mücadele etmeye çalışacağım. Çünkü başka Lale yok ve olmayacak da!!!

Günlükcüm; artık yüzüm gülüyor şükürler olsun! Nefes almayı,doğan güneşi çok seviyorum. Sabahları ne kadar da güzel uyanıyorum ben inanamazsın...

Sürekli sıkıntımı,acılarımı içime atarak gülümsediğimde mutlu olduğumu sandım. Allahım gördü beni,kıyamadı bana!!! Yüzüm gerçekten gülüyor,içim kıpır kıpır canım günlüğüm!!!!

Güzel günler çok çok yakın... Biliyorum... Hissediyorum...

sevgili günlük bugün çok monoton iki gün sonnra gidiyorummmmm beni çook zor günler bekliyor napalım katlanacaz artıkın

sevgili günlük..

sen kapandın diye çok üzülmüştüm ama yine geri dönmüşsün..senle dertleşmek çok güzel..4 gün sonra aşkım geliyo..o gelince seni ihmal edeceğimi düşünme sakın..ben yine gelir senle herşeyi paylaşırım..sevgilim bu hafta çalışmıyo gezicek ve alışveriş yapıcak..biraz üzgünüm aslında..bana hediye alcaktı sözde daha hiçbişey almadı yanılmıyosam...elalemin kızları sevgililerinden neler neler istiyolar..ama benim kaç yıllık sevgilim olmasına rağmen ben utanıyorum isteyemiyorum bişey..o şunu alayım mı faland eyince gerek yok sen gel yeter diyorum ısrar edince de sen bilirsin diyorum..o da fazla üzerine düşmüyo gibime geliyo..kendine bi sürü şey aldı sonuçta orada herşey o kadar ucuz ki..benim kıyafete ne kadar düşkün olduğumu da biliyo..bi de ben empati yapıyorum hep..mesela ben gitseydim yemin ediyorum ilk önce onu düşünürdüm ona bi sürü şey alırdım..mesela biz alışverişe çıktığımıda da önce erkek reyonuna gidiyoruz..ben bayan tarafına gitmesem o hemen çıkıp gidecek mağazadan..sanki biraz bencil bu konuda..tamam bana hediye almayı çok seviyodur ama benim kadar düşkün değil sanki..marka vermicem ama bi ayakkabı istiyodum onu taa ne zaman alcam demişti ben aldı sanıyodum..dün alışverişe çıktılar başka bi ayakkabı görmüş onu alayım mı dedi ben de beğendiysen al dedim ama daha önce dediğim ayakkabıyı almıcan mı dedim..o da bakayım burda varsa o onu alırım yoksa bunu alırım dedi..2sini birden alsan nolur dediğimde taşıma problem olur dedi..ama kendine gerçekten bi sürü spor ayakkabı bot pantolaon body aldı..bana gelince mi sorun oluyo..valla ben kırılıyom ama utanıyorum yine de bunları söylemeye..yüzsüzlük yapıyomuşum gibi geliyo..ama mesaj yazdım açık açık söyledim umarım küsmez bana..

heyy gidi günlüküm heyy kapandın diye ödüm koptu hee :mymeka: neysekii açılmışsın :)) nesse yaw bu sabah anam başıma geldii kalk diyo git okula işlerini hallet dedim anna rahat bırak beni yaa giderim öğlen.. ama öğlen bi kalktım abim arabayı aldı heh kaldık mı sap gibi ewde gidemedim :eek: canım sıkıldı nette girdim dolandım kemanımın akoru bozulmuştu bende nette tuner buldum indirdim pc ye... mikrofonu açtım başladım akort etmeye o da neeeee akor iyce bozuldu senağlama akşama kadar uğraştım olmadı olmadı ellerim nasır turru yaa :KK43:( offffffff ben şimdi ne edecem günlükkk ?????????

Sevgili günlük;
önce Allah korusun diyerek Kazen abimizi çok sevdiğimizi belirtmek isterim ailemde herkes kendisini tanır oldu artık.a.s
Hancılarla yolcuları karıştırmayalım günlükçüğüm.
Bugün çok yoruldum önce spora gittim sonra akşama kadar gezdim yarın ramazan başlıyor heryer çok kalabalıktı.:bbo:
Ramazan ayı bereket içinde geçsin, Allahım açlara, fakirlere muhtaçlara yardım etsin.
Hoşçakal günlük.Şeniz

Sevgili günlük;
önce Allah korusun diyerek Kazen abimizi çok sevdiğimizi belirtmek isterim ailemde herkes kendisini tanır oldu artık.a.s
Hancılarla yolcuları karıştırmayalım günlükçüğüm.
Bugün çok yoruldum önce spora gittim sonra akşama kadar gezdim yarın ramazan başlıyor heryer çok kalabalıktı.:bbo:
Ramazan ayı bereket içinde geçsin, Allahım açlara, fakirlere muhtaçlara yardım etsin.
Hoşçakal günlük.Şeniz

yağ çekme kız:mymeka:

Ankara'lılar köşesinden sonra sana geldim,nasılsın.Ben iyiyim,herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.Sigara içen arkadaşların,sigarayı bırakmalarına vesile olmasını diliyorum.Birde toklar açların halinden anlar olsun,iş yerleri açsın,dünyada kimse açlıktan ölmesin diyorum.Neyse kessem iyi olacak,........

X