Kadınlar Kulübü Günlük

günlük hanım aman bey aman her neysen offf aklımı yitirecm ben yaaaaa senağlama ne yapsam takip ediyor beni bana bakkk bu yazımı da okuduğunu biliyorum o zaman dinle beni ! sen ne utanmaz kıskanç birisin yaaaaaa bu tavırlarından nefret ediyorum tamam mı defolllll git başımdan yeter artık offffffff beeeeee sıktın artık klava:

kız kim o okucak burayı kim kıskanıyor seni şakkıdı

Merhaba günlük..adı üstünde günlüksün değilmi.Sana istediğimizi yazamazmıyız.duygularımızı,üzüntülerimizi,sıkıntılarımızı,sevinçlerimizi..ama sana yazamıyormuşuz.Sanada sınırlama getirmişler her şeye olduğu gibi.Benim sıkıntımı seninle paylaştığım yazımı silmişler.Konu dışı diye.Günlüğün konuyla sınırlandırıldığınıda burada görüyorum.Merak etme bunuda silerler konu dışı diye.Silen kişiye soruyorum günlüğünüzün konusu ne acaba?ben bilmiyorumda.

merhaba günlük pek tarzım değilsin ama yinede seninle paylaşmak istedim.bugün bebek kedim elimi yiyordu öyle uyandım.sular akmıyor ve ben çok huzursuzum.evi toplamam gerek.taşınmamıza az kaldı.neyse iki ayağımı bir pabuca sokmayı severim ben:))en son dakikalarda herşey hallolmuş olur.daha heyecanlı oluyor:))ayrıca günlük bu günlerde hayatımızla ilgili çok önemli karar vermek üzereyiz.çok zor bir karar.herşeyi bırakıp başka bir şehre yerleşme düşüncesi korkutuyor biraz.yeni bir iş yeni bir şehir.herşeye sıfırdan başlamak tek başıma olsam hiç sorun değil.ama kedilerim ve eşim var.verecğim karar yanlış olursa onlara maddi manevi zarar gelsin istemiyorum.bu ay bebek çalışmamızı yarıda bıraktık.ama içimde küçükte olsa bir ümit vardı.bir kere de hamile kalanlar var ya.ama olmadı.dünden beri sancım var.neyse yine de sana yazınca biraz olsun yüküm hafifledi gibi.herkesin derdini dinlerim hergün birilerini sakinleştirmeye ,teselli etmeye çalışıyorum.ama en yakınlarım bile benim yaptığımı yapıp hiç olmazsa bu zor dönemlerimde ben bir susayım da bu kız biraz da kendi problemleriyle uğraşsın daha fazla sorun çıkarmayayım demiyor.düşünemiyorlar sanırım.anlatmıyorum diye herhalde.taşınacağımı ve herşeyi tek başına yapmam gerektiğini biliyorlar daha ne anlatayım ki.offfff

selam günlükçüüm

nassın iyimisin beni soracak olursan ehh işte fena sayılmam aşkımla konuştuk bu sabah ondan biraz daha iyiyim çok özlüyoz biz birbirimizi günler yaklaştıkça benim de dayanma gücüm azaldı huysuzlaştım iiyce hemen parlıyorum kızıyorum ona en ufak bişeyde ama sağolsun altttan alıp aakinleştiriyo beni

sabah erken konuşuoz orda akşam olduğu için erkenden uyanmak zorunda kalıom ama konuştuktan sonra tekrar yattım yeni uyandım şimdi de karnım aç ne yesem acaba yaa

merhaba günlük.canım çok sıkkın.ümidimi de yitirdim sanırım.çok yorgunum.offf.offf.hala bir karar veremedik, ama galiba k.validemlere taşınma ihtimalimiz var.kısa süreliğine de olsa, özgürlüğümden vazgeçme düşüncesi beni mahvediyor.bir kaç gün bile fazla gelirken, şimdi bir kaç ay bir başkasının evinde kalmak çok kötü.içim sıkılıyor.eşim sessiz.içimizden konuşmak gelmiyor.ölü gibiyim.parmaklarım bile ağır çekimde şuan.annem bu gün ödül alıyor.ve ben onun yanında değilim.offf.

selam günlükk

sabah aşkımla konuştuk önce beni uyandırmayacakmış kıyamamış ama sonra dayanamayıp uyandırmış çok özlemiş beni ondan :asigim: şimdilik herşey yolunda gün sayıyoruz yaklaşık 3 hafta sonra bitanem yanımda olucak geçti gitti işte o kabus gibi yaz kavuşçaz artık biz..aslında bileti 1 ekime ama 16 eylüle aldırmaya çalışıyo inşallah bi aksilik çıkmaz da 16 sında gelir bunun için çok dua edicem bi de bana laptop getircek ordan ama bu aralar bizim durum sıkışık biraz bu sebe eve çıktım sonra harç parası var 2. öğretimim bi de inşallah alabilir para buluruz kendi bilgisayarımı satmak istiyorum ama nasıl satçam bilmiom kardeşime bi söylücem o araştırsın iyice de satayım şunu aşkım da alsın bana laptop geldiğinde parasını vereyim..ben biraz değişik bi insanım herşeyin planlı gitmesini istiyorum mesela şimdiye kadar dua ettiğim herşey gerçekleşti Allahıma şükür şimdi de aşkım erken gelebilsin ve de şu laptop u alabileyim diye dua edicem onlar da gerçekleşicek ve sorumun kalmıcak inşallah hem çok daha ucuz buradakilerden hem de eve çıktım bu koca masaüstü pc yi götüremem oralara evde internet var ne güzel laptopum olsa getirip götürmek de hiç sorun olmucak..neyse bu akşam konuşçam bi halamla sahi bunu bilmiyo kimse ben halam dedem babaannemle yaşıyom annem babam ve 2 kardeşim bizim 2 kat üstümüzde yaşıyo aile apartmanı bizimkisi ben halamın kızıyım bana o bakıyo o nedenle herşeyi de ondan istiyorum..neyse çenem düştü gene konuşuruz

Yanılmıyorsam bu 3. ziyaretim,nasılsın görüşmeyeli?Ben iyi sayılırım,yook iyiyim.
Bu aralar fazla gelemiyorum kulübe.İyi geceler,görüşmek üzere hoşça kal,dostça kal.a.s.

Sevgili günlük,
eh bende yazayim bari.
Tesadüfen bu siteyi budum, bir bakayim dedim. Aaaa kendimi bir ailenin icinde gördüm sanki. cok begendim.
hadi madem üye olduk, birazda sitede gezeyim dedim, günlük seni buldum.
Yaaa benim canim SIKILDI bir konuda. Baktim bacilar bol bol sohbet ediyorlar, bende yazayim dedim, olmuyormus.
en az 50 msj yazacakmisim. Eh bende basladim yazmaya....
Görüsmek üzere

merhaba günlük; artık açıkça eşime, avcılardan başka bir yerde oturmak istemediğimi söyledim.eşimi üzmeden, kırmadan anlattım duygularımı.kısa süreliğine de olsa- ki bana göre 2-3 ay çok uzun- özgürlüğümden yoksun kalmak ,beni çok ama çok mutsuz bir kadın haline getirecek,gülen yüzüm gülmeye devam etse bile insanları kırmamak adına olacaktı bu.neyse şimdilik bu konu kapandı.ev aramaya devam ediyoruz.tekrar görüşmek üzere...

sevgili günlük

dünden beri içimde garip bi sıkıtı var aşkımla da fazla haberleşemedik her sabah uyandığında çağrı yapardı dün yapmadı ben yaptıktan sonra mesaj yazdı ona ev eşyası bulmuştuk bizim apartmandan ama çocuklar eşyaları başkasına satmış üzülmüş oda mesajı biraz soğuktu benim de canım sıkıldı..bugün de işe geç kalmış ondan telefonunu açmayı unutmuş geç açtı ben mesaj yazdım iyi değilim içim sıkılıoy sen de teli yeni açtın geç oldu merak ettim falan dedim o da aradı beni hemen işteymiş güzel güzel konuştuk çok az kaldı bekle beni dedi içim biraz rahatladı zaman yaklaştıkça ayrılık daha çekilmez oluyo artık özlemekten de öteye geçti hislerim bi gelsin ya başka bişey istemiyorum hep ağlayasım var bu aralar daha da kaprisliyim çok anlayışlı olurdum şimdi en ufak bi ilgisizlikte hemen sitem ediyom önceden o orda zor şartlarda diyip üstüne gitmezdim ama artık dayanamıyom ama Allahtan az kaldı kavuşçam ben bitaneme onu çok seviyorum ben günlük çooook :asigim:

. . . . , , , , , , ; ; ; ; ; azıcık da büyük harf. Hepsi senin için Allegriam. Al, istediğini istediğin yerde kullan. Çünkü yazdıklarını an la ya ma dım.

Anuşkam ya daha önce hiç böyle bi tepki almamıştım ama haklısın noktalama olmayınca karışık oluyo biraz :) Söz bundan sonra daha dikkatli olucam :)

inşallah aşkın erken bi zamanda gelirde kavuşursunuz

sevgili günlük

bugünlerde bu sevgilim benim canım sıkıyo nedense az önce msn de konuştuk..telefonumu açmadan hemen nete geldim dedi..biraz durdu çıktı ve hala açmamış telefonunu mesaj yazıcaktım ona yaaa off bu aralar iyice saftirik oldu hep kızdırıyo beni..gelsin artık valla ben iyi değilim hiç bu günlerde senağlama

bugünlerde benden başka sana yazan yok be günlük..değerimi bil benim..

bu aralar ben iyice mayağa bağladım kendimi..neden böyle oldum bilmiyorum..en mutlu olmam zamanlar bunlar benim..ama ben değilim işte,içim sıkılıyo,binbir türlü şey geçiyo kafamdan..kaç ay hep mantıklı düşündüm,kendimi sakinleştirdim..ve günler kolay geçti..Ama şimdi onun gelmesine yakın kendi kenidimi üzüyorum..Bu aralar aldatılma korkusu öyle bi sardı ki beni..Ona da ister istemez yansıtıyorum..hem de çok kötü bi şekilde..Beni aldattıysa??Hiç haberim olamıcak,o gelince ben ona şüphelerden uzak,huzurla nasıl sımsıkı sarılıcam..Aldattıysa da kendi acizliği..Allah büyük çıkarır onu bi şekilde..Neler diyorum ben yaa kendimi inandırıyorum nerdeyse aldattığına..Neden aldatsın ki ben aldattım mı??Hayır o neden aldatsın..Allahım sen benim aklımı koru,bana yardım et..

günlükkkkkkkkkkk senağlama özr dilerim senden... hep kötü anlarımda yazıyorum sana... offffffff yaaa çıldırmaya gelecem annemle yine kavga ettik... keşke okulum bitse işe girsem para kazansam valla kaçıp gidecem bu kıbrıstann kafam öyle karışık kii doğru düzgün düşünemiyorum .. ya da kendime bi ev tutacam yalnız bir başıma kalayım bir de köpüşümü alırım yanıma o ztn en büyük dostum olurdu... bir sözlüm bir ailem yeter yawwww off amma bunaldım haa.. hayatıma format çekebilsem bii herşeye yeniden başlasam yeni bi hayat istediğim sadece huzur sağlık sıhat ! daha ne isteyim ... büyüdük sonra sorumluluklar sorunlar hayata bakış açım herşey değişiyor yaa ! biz de hayatı toz pembe sanıyorduk pehhh tokat gibi vuruyor hayat falla hiç gözünün yaşına bile bakmıyo. ama bu durumlar tecrübe oldu bana bi an önce silkelenmem lazımm hadii fatoşum bee yapabilirsin ! allahım sen yardım et bana ...
gene gelecem günlüğüm benim kendine iyi bak ! :teselli:

Merhaba günlük;bu aralar sıkıntılıyım.Ev arıyorum sürekli.Evi beğeniyorum, kirası yüksek ,kira uygun ev güzel değil.Neyse buluruz bir orta yolunu herhalde.Kk beni yine avutuyor,oyalıyor.Hele de şimdi yarışmalar var ve benim içim kıpır kıpır.Fotoğraf yarışmasına katılamayacağım ama, şimdiden merak ve heyecan içindeyim.İşte böyle günlük,yeni bir gelişme olursa sana yazarım.hoşçakal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…