Kadınlar Kulübü Günlük

Bu ikinci uğrayışım,nasılsın sevgili günlük.Sular kesilecek,Ankara'da uzun süreli.Dün su bidonları aldım.İnsanlar şimdiden ne yapacaklarını kara kara düşünüyor,çözümler üretmeye çalışıyor.Su kaynakları yönünden zengin ülkemizde susuz kalmak!!!!!!!!!!!Kısacası varlıkta yokluk yaşamaya mahkum edilmişiz.
Tekrar görüşünceye değin hoşça kal,dostça kal.a.s.a.s.

işten eve geldiğimde çoğu zaman sitede dolaşırım.yeni katılanları gördükçe işte aile büyüyor diye düşünürüm.çok keyifli kadın kadına.muhteşem,bence birlik olup parti kuralım.kadınların gücünü gösterelim dünyaya.haydi arkadaşlar başka Türkiye yok. :enbuyukkk:

sana ne zamandır yazmadım günlük kusura bakma

aslında bugün moralim biraz bozuk sabah aşkımla kavga ettik ve ben msnyi suratına kapadım..kırdı ama beni napayım çok gücüme gitti hareketleri ben de onu kırdım biliyorum ama zaten bu zamana kadar hep anlayışlı oldum hep alttan aldım o uzakta içi huzurlu olsun üzülmesin diye ona hep güzel yaklaştım arada bi kıskançlık yapma lüksüm de olmalı hemen sinirlendi ya böyle davranmıyodu o bana hemen kapatıyodu özür dilerim bitanem diyodu bi daha yapmam diyodu ağlıyorum dediğimde kıyamıyom inan hiç ağlama nolur diyodu bugün ağlıyorum dedim ağlama ozaman ağlancan ne var dedi..neden böyle davrandı bilmiyorum hep alttan almaktan yoruldum çok üzülüyorum günlük oysa ne güzel gidiyodu herşey nazar değdi barışçaz kesin ama olmasaydı keşke hiç çok yorulmuş işte bana resimlerini göstermek için kısa süreliğine girmiş nete ben de kıskançlık yapınca kızdı ben senin için giriyom uykususz yorgunken sen napıyosun diye tamam haklı ama bana hak vermek zorunda vallahi melek gibi davranıyom ben ona neleri aştım bi kıskançlık yaptım diye bana hemen kızamaz..bilmiyom çok kalbim kırıldı belki de çok şımartıyom onu ondan böyle oluyo artık daha soğuk yaklaşırım ozaman ona sormam hiç napıosun ne ediyosun diye..böyle davranmayı hiç istemiom ben hep aşk dolu olmak istiyom ama beni zorla soğuk biri yapıcak..

günlük canım bu sana iknci yazmam.. nedense hep canım sıkkın olduğumda aklıma geliyosun... offf ben insanları anlayamıyorum günlüğüm yaa ne kadar yapmacık ve kötüler.. bunu hissedebiliyorum... bende iyi bir insan olduğumu savunmuyorum tabi elbette hatalarım var yalnışlarım var ve de kalp kırmışımdır ! ama hiç bir zaman bi insanı hırpalamadım küçük düşürmedim ve de aşşalamadım.. ama böle insanlarda var ve de dün böle bişey başıma geldi.. kalbim öyle çok kırldıki anlatamam ! hiç bu kadar üzülmemiştim yaa saatlerce ağladım ve hasta oldum... üstelik de haksız yere hak etmediğim davranışlar ve sözler... tabi bende sesimi çıkarmadım çünkü karşımdaki kişi benden yaşça çok büyük olduğu için saygısızlık etmemek adına sustum.. ben 19 yaşındayım yaa bunları hak etmeye mecburum sanki... ben 3 yaşında çocuk deilim herkesin bi gururu var... tek pişmanlığım susup herşeyi yutmak oldu ! neden çünkü saygısızlık etmeyim karşımdaki büyüğümü kaybetmeyim diye..bu kişi benim çok ama çok sevdiğim bir kişiydi değer verdiğim samimiyetine inandığım ve hiç bir zaman beni kırmaycağnı sandiğim kişiydi ! kızım zaten seni seven insan sana böle davranır mı ? sen başkasına sinir ol hıncını benden çıkar varmı böle bişey ? ayy ne saf ve duygusalım ya nefret ediyorum şu yönümden ! günlük kardeşş, bundan sora bi karar aldım. bundan sonra kimseye ezilmeyecem hakım olan yerde hakkımı savunacam ben sabır taşı da deilim ! bana yapılan bu davranışı hiçbir zaman unutmaycam ve de affetmeycem çok kalbim kırıldı senağlama anam bundan sora yaşasın kötülük!!! iyi olduk da noldu günlüğüm hee bakk başımıza bindi herkes ztn başıma ne geldiyse şu iyi niyetimden geldi.. sustuğum da da bişey olmadı noldu yine olan bana oldu yuttuk gitti laflarıı hazmet hazmedebilirsen şimdi ! dediğim gibi günlük yaşasın kötülük Kötü Kazen

sevgili günlük bende 3 gündür yeni foçadaydım ve eve gelirgelmez kk yı açtım daha sayfaları tam anlamadım ama yinede burayı özlemişim. insanlar bana sıcakkanlı gibi gözüktü

Sevgili kk gunluk okuyculari tam bes haftadir kk dan uzaktim. Tatil dolayisiyla gelir gelmez burdayim. kizlar bes haftada cok gezdim ve inanin nerde olursam olayim insanlarin arasinda acaba kk dan burda bu insan varmidir diye hep aklimdan gecti düsünsenize hersehirden arkadaslar var ve belkide birbirimizle karsilasip konusuyoruz bile birbirimizi tanimasakta paylasmak cokkkk guzel

merhaba sevgili günlük!!!!!
senin olduğunu bile unutmuşum desem, bana çok kızar mısın???
çok uzak kaldım herşeyden çokkkk.azıcık bir değişiklik olsa ben kendimi toparlayamıyorum.işten de ayrıldım bu arada.neyse4 bi ara yine dertleşiriz...

günlüğümmmmmmmmmmmm okadar çok şey olduki yazsam 2 sayfa sürer anlatmalarım ama sana kısaca yazayım ben varya ben aşkımı çok seviyorum yarın ona poğaça tatlı ve kurabiye yollucam canı çekmiş kıyamam ben onaaa o isterde ben yapmazmıyım bugün konuştuk üşütmüş aşkım yaaa nasıl içim gitti bir bilsen onun sesi bana kötü geldiği zaman bende kötü oluyorum akşam biraz daha iyidi gece yine arıcam onu sevdiğimi defalarca haykırıcam görüşürüz tekrar

sevgili günlük...

seni yine oldukça ihmal ettim ama sen bana kızmassın dimi??günlerim birbirinin aynısı hiç bi değişiklik yok bitanemi bekliyorum yine..haftaya bugün bizim 3. yılımız bitiyo ama kutlayamıcaz malesef beraber..keşke yanımda olsaydı beraber kutlasaydık bunu o kadar çok isterdim ki..neredeyse 2 ay olucak yüzünü görmeyeli onu öyle özledim ki..haberleşiyoz msnde görüşüyoz ama yanyana olup sıcaklığını hissetmenin yerini tutamıyo asla..bi gelse başka hiçbişey istemiyorum keşke bu ayrılık hiç olmasaydı ama oluyo be günlük Allah sevgimizi bozmasın yeter ki..daha askerliği var okul bitince asker yolu gözlücem..gelecek yaz da gitmek istio Amerikaya ben izin vermiorum falan diyorum ama bilmiyorum..şimdiden gelecek yazı düşünüp kendimi üzmeyeyim dimi..o benim herşeyim bana hep foto yolluyo çektiklerini gözüme daha da yakışıklı geliyo artık özlediğimden midir nedir onu çok seviyorum ben kocam olacak o benim..bizim ne güzel anılarımız var dolu dolu yaşadık biz bu 3 yılı ve daha çok güzel günlerimiz olucaz bana söz verdi bu sene süper geçicek bitanem seni çok mutlu edicem dedi..yeterki gelsin başka bişey istemiyorum..cuma cumartesi arkadaşları ile araba kiralayıp San Diego'ya gitçeklermiş alışveriş yapmaya falan biraz kıskandım ama ona güveniyorum o beni üzcek bişey yapmaz Allahım sen bizi hiç ayırma..

günlüğümmmmmmmmmmmm seni ihmal ettim dimi 2 gün aşkımdan haber yoktu kafayı yedim resmen evelki gecede rüyamda kabus gördüm çok korktum haber gelsin diye yalvardım Allah ı ma dün gece aradı aşkımmmmmmmmmmm çok yorgundu yarın görüşelim aşkım dedi tamam dedim o benim biriciğim kıyamam ona yaa çok yoruluyor aşkımcım bugün daha aramadı çünkü nöbetçi akşam çıkıyor nezlede olmuşum üstüne afiyet :Roflol: şimdi aşkım ararsa kızıcak bana kendine bakmıyorsun diye msj çekmem lazım ama sesinide özledim onun senağlama napim kızsın aşkımdır kızarsa severde :Roflol:ufff asker sevgilisi olmak ne zor yaaa ama aşkımlan guru duyuyorum tüm askerlerimizlede a.s.

günlüüüüüüüüüüüüüüük

bugün bizim 3. yıldönümümüz onsuz geçen bi yıldönümü ama olsun o bi ömür benim nasıl olsa dün gece ona mesaj yazdım burda saat gece 12 iken orada öğlen 2ydi..kontörü yokmuş hemen kontör alıp aradı beni bitanem mail de yazmış onu çok seviyorum ben çok güzel şeyler yazmış bana ''Biz beraber yaşlanacağız sen benim karım olacaksın'' yazmış ben bu sözlere kurban olurum ya :asigim: oturdum bi güzel apladım tabiki hem bi taraftan gülümsedim hem de bi taraftan ağladım..şu hasret bitsin artık çok özledim ben onu Allahım sen bizi ayırma..

meraba günlük
kk ya yeni katıldım.sorun yok gibi ama mutlu olamıyorum sence sorun bednemi hayattamı.neolacak benim halim.tatlicadiarzu

bugün çok aktif bi gün geçirdim yaklaşık 8 kilometre yol yürüdüm tüm urfayı gezdim eğlendim stres attım çok yorgunum ayaklarımda derman kalmadı ama KK dan geçemiyorum vazgeçilmezim haline geldi.herkes çok tatlı halimden anlayan dinleyen o kadar çok kişi varki. narkosisi de çok özledim duy sesimi ne zaman dönecen tatilden bide ablaların en tatlısı ELİF ABLA Seni Çok Seviyorum...

narkosis seni çok özledim canım gel artık. bugün CAN a daha çok ısındım mükemmel bi insan hergün kk ya daha çok bağlanıyorum.herşey herkesin gönlünce olsun aşkım hasta allahım sen ona acil şifalar ver bana bağışla onu çok seviyorum...

sevgili günlü görüşmeyeli nasılsın bakalım??

beni sorarsan aynıyım hiç bi değişiklik yok artık gün sayabiliyorum ama tek fark bu..kısmetse 16 eylülde gelecek bitanem yaklaştı be günlük az kaldı çok sabrettim çok özledim çok ağladım ama değecek kavuşucam ona..şimdiden bu senenin planını yaptım derslerim daha fazla asıcam gibi gözüküyo :) bi de artık gereksiz kıskançlıklar yapmıcam geldiğinde hiç kavga çıkarmıcam tüm günlerimiz aşk dolu çok mutlu geçsin buna çok ihtiyacımız var çünlü

ben yine uğrarım canım bi ara Şeniz

Evet günlükçüm ilk kez yazıyorum sana çünki çok üzgünüm.Neden mi? Arkadaşlarım gitmişler.Tatilden geldim kk da ortalık bomboş.Herkes oda hapsinde.Sanki toplu katliam yapılmış.Onların bir an önce aramıza dönmesini diliyorum.Bu sıkıntımı seninle paylaşmak istedim.Eminimki yaşın yanında kuruda yanmıştır.Bazı kendini bilmezler insanı kışkırtmak için byağ çaba harcıyorlar.Tabiikide kendileri giderken yanlarındada bir kaç kişi götürüyorlar.Bu durum en kısa zamanda çözülür inşallah.senağlama

canım tşk ben hepinizi seviyorum bide beni düşün:)
Şeniz

günlük ben onu çok özlüyorum bazen dayanamıyorum nefes alamıcakmışım gibi hissediyorum gelsin artık nolur senağlama

merhabaa dün gece yine sinirlendim benimkine yaa hastaydı bende aradım cevap vermedi o ara abim odamdaydı bu aradı bende yalan uydurup wcdeyimd edim konuşamazdım yer yoktu gecenin bi vaktinde neyse meşgule alınca 2 dakka sonra abim gitti aradım tlf meşgul hemen benim ardığımı görünce 2 saniye sonra aradı konuşamıyordu benle 5 dakka oldu veya olmadı kapadık çünkü dinlen yat dedim şeytan dürttü benii kapatınca yine aradım bunu bi baktım meşgul delirdim msj çektim bidaha sesime hasret kalıcaksın diye yahu be adam konuşamıyorsun başkalarıla konuşuyorsun benimlekonuşucana aradı bu 10 kez hep meşgule aldım en sonunda bi dinleyim dedim doktor aradı diyor doktor yanına gelemiyormu dedim şuan burda değil durumumu merak etmiş diyor inanmadım taabi hasta diye elleşmedim şimdilik burnundan fitil fitil getiricem onun Kötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…