Kadınlar Kulübü Artık bir marka !

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.355
69.553
" kadınlar kulübü interaktif kadın paylaşım platformu ” ibareli markamızın tesciline karar verilmiştir.

Tüm üyelerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz...

Artık bağımlı olduğumuz bir markamız var...:dance: Tüm fanatiklere selamlar...a.s.

Herkese hayırlı uğurlu olsun.. geç farkettim ama burda olmaktan çok mutluyumm :dance:

Duruşumuz yeter kadınlar kulübü interaktif kadın paylaşım platformu şakkıdı

" kadınlar kulübü interaktif kadın paylaşım platformu ” ibareli markamızın tesciline karar verilmiştir.

Tüm üyelerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz...

:nazar:Tescilli ve kaliteli geniş kitlelere hitap eden kadınlar kulübüne (yani bize ait bizim kulübümüze) üye olmaktan şahsım adıma bende çok mutlu ve gururluyum...:enbuyukkk:

Tebrik ediyorum böyle büyük bir ailenin içinde olduğum için çok mutluyum a.s.

hepimize kutlu olsun,iyiki burdayim:enbuyukkk::enbuyukkk:

Ne mutlu tüm KK üyelerine. Mutluyum ve gururluyum böyle bir sitede olmaktan .Sitemizi bize armağan eden yönetimede ayrıca teşekkürler .:enbuyukkk::nazar:a.s.

Ne değişeceği hakkında bilgim yok ama artistik bir hava kattığı kesin,havaya girdim yahusengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

tebrık edıyorum.....artık hıcbır kadın yanlız degıl burda olmaktan coooooookkkkk mutluyum..:sm_cool:

Markanın ,halkası olmak ne kadar hoş bir duygu.....:nazar:Emeği geçen,burda olmayı seven ve kendini ayrıcalıklı gören herkese sevgiler..a.s.

X