Kadınlar Köyü

Günaydın...

Çok ilginç bir rüya gördüm...Annem bana kızım ben hamileyim hem de ikizlere dedi..Hatta üçüz de olabilirmiş,dr. emin değilmiş,tam seçememiş..Aldırsam mı aldırmasam mı onu düşünüyorum 2 gündür,sen üzülmeyesin diye söylememiştim dedi...Ben de aaa anne Allah'ın hikmeti işte ,sakın aldırayım deme,çok günah,veren Allah bu yaşta da veriyor işte diyorum...

Annem de 65 yaşında bu arada....

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın...

Canım, moralini bozmak istemem ama rüyada hele bebek sahibi olamayacak bir kadının (annen menopoza girdi sanıyorum) 2 ya da 3 vakte kadar bir sıkıntı atlatacağını düşünüyorum...

Günaydın...

Canım, moralini bozmak istemem ama rüyada hele bebek sahibi olamayacak bir kadının (annen menopoza girdi sanıyorum) 2 ya da 3 vakte kadar bir sıkıntı atlatacağını düşünüyorum...
Günaydın...

Tabi canım nerdeyse en az 20 sene olmuştur annem menopoza gireli.... Allah hayırlısını nasib etsin artık....

Günaydın bebişlerim

Günaydın canım...

Günaydın...

Tabi canım nerdeyse en az 20 sene olmuştur annem menopoza gireli.... Allah hayırlısını nasib etsin artık....

[/B]

Hayırlısı, Allah'ım derdini verdiyse dermanını da verir... Altından kalkamayacağı bir sıkıntı vermesin kimseye Rabbim...

Biraz geç oldu ama günaydınlar . Nasılsınız kızlar

Günaydın tünaydın böcüğümmm
Mesaj attın mı enleri ladyevil e

Günaydın tünaydın böcüğümmm
Mesaj attın mı enleri ladyevil e

enlermi var. çok kişiyi tanımıyorum. malum 3 sene geçmiş burada olmayalı...ama tanıdığım az insan için kullanabilirim. sen dahil.. bakayım. nerde bu en..
bu aradau artık en muhalefet üye olmayacağım. oda güzel:) .

Son düzenleme:

Ben seni önerdim bile bazı yerlerde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…