Kadınlar Köyü

He elendi ya. Öğretmenliğe çalışıyor. Ben de ortaöğretim puanıyla her kadroya başvuru yapacağım.

Geçen sene 30000 polis istifa etmiş. Yani epey bir açık olması lazım.
Eee bu açıklar nasıl kapanacak?
Yani ne torpiller dönüyor bilmiyorum da :44: bu işler hiç iyi yere doğru gitmiyor...
Umarım öğretmenlik olur...
Ameliyat olduydu iyileşti mi durumu nasıl, bir de kaza yazmışsın.
Hayırdır? :26:

Hımmm teker teker yöntemi demek ki.
aynen...tek seferde bitmiyor.

amin inşallah canım. hayırlı evlat olurlar inşallah

Yok ya diyorum ya işsizlik canımızı sıkan.

İnşallah iş durumu da hallolur ya...O da seninle aynı yaşta mı ?? Şu işsizlik durumu çok zor ..Ülkemizin gençleri için çok üzülüyorum.....Hiç birşey yerine oturmadı yıllardır....

Senin Yıllar Ya Benim..
Aylar Bile Diyemiyorum.. :18::18::18::18::18:
1.5 Ay.. :18::18::18::18::18:

Daha güzel ya 1,5 ay sonra mutluluğun sonsuzlaşacak
Hayırlısıyla inşallah nur topu gibi kızını alacaksın kucağına

Gezin tabii...
Yurtdışı kesinlikle farklı bir deneyim oluyor.

2700 erkek aldılar işte,bize nasip olmadı. Bilmem ki nasıl kapatacaklar.

Torpil işlerini hiç sorma,bizden çok çeken yoktur.

Ameliyat yeri eh işte,kanamış bugün.

Kazayı ailesi yaptı,kardeşi üç ay yatacak,hareket etmeden.

Seninki de büyük şans Mona
Nasıl olursa olsun da önemli olan, çocuk sağlıklı olsun ve anne çabucak ayağa kalkabilsin...
Yeter.

Gercekten kendimi bu konuda cok sansli hissediyorum. Ameliyahaneye alindim. İgne yapildi. Besdakika icinde belimden asagisi uyustu. Yarim saat icinde bebegim dogdu. Hersey o kadar kolay oldu ki ben bile sasirdim. Sonrasinda biraz agri oluyor ama agri kesici igne olunca hic bisy hissetmedim. Hatta ertesi gun bebegi gormek iin yenidogan unitesine normal bi insan gibi yuruye yuruye gidince hastanedekiler hic dogum yapmamis gibisin falan dediler hep.

İnşallah iş durumu da hallolur ya...O da seninle aynı yaşta mı ?? Şu işsizlik durumu çok zor ..Ülkemizin gençleri için çok üzülüyorum.....Hiç birşey yerine oturmadı yıllardır....

Değil,ben 91liyim,o 88li. 81 puanla hiçbir yere yerleşemedi.

Daha güzel ya 1,5 ay sonra mutluluğun sonsuzlaşacak
Hayırlısıyla inşallah nur topu gibi kızını alacaksın kucağına

Gezin tabii...
Yurtdışı kesinlikle farklı bir deneyim oluyor.

Evet.Karı koca yaptık yeni evliyken ama çocuklarla birlikte ilk deneyimiz olacak inşallah....

Ya bu arada yandaki reklamı gördünüz mü? Casual Club
O ne ya Nasıl bir reklamdır o
Bir tıklayayım dedim, swinger sitesi midir nedir eş değiştirme bilmem ne çıktı

Oyyyy benim üniversiteye başladığım yıl hatta 2. sınıftayken doğmuşsun sen... İnşallah ikiniz de gönlünüzdeki işlere yerleşirsiniz...Allah ikinizin de yardımcısı olsun...

Çok şanslıymışsın..Ben 3 gün kızımı göremedim..Başka hastaneye küveze götürüldü...Oğlumu da 1 gece yanımda tuttular..Ertesi gün onu da küvede yolladılar...

3 gün sonra taburcu olduğumda öbür hastanenin acilinden ve tekerlekli sandalye ile giriş yapabildim.....

Offf bence bir okutsun kendine.
Üzerinde uğursuzlk mu vardır nedir ne öyle. :18:

Büyük şans aman tütü maaşallah diyelim nazar boncuğu da koyalım

Peki diyelim seneye atandı evlilik ne zaman olacak tahminen?

Mona spinal sezeryan bana çok korkutucu geliyor,
Karnını kestiklerini hissedip ,konuştuklarını duyarken ne hissettin.:18::18:

Canimcim bakis acisi herhalde. Bana da uyutulmak cok korkunc geliyo. Sanki bi daha uyanamicakmisim gibi hissediyorum. Aslinda her teknigin kendi.e gore riskleri var. Onun icin Allah hayirlisini nasip etsin. Ben karnimin kesdiginni falan hic duymadim. Bi perde gerdiler onume. O arada anestezicer miden bulanirsa soyle falan diolardi. Benimde iki kere bulandi. İlac verdiler. So.ra kendisi de spinalle dogum yapmis cok dogru bi karar verdin falan derken.. Doktorum "ooo kocaman bi oglun oldu" dedi :) sonra ben zaten ona daldim gittim. O aradada dikmsler falan heralde. Oyle biti gitti yani

Ya bu arada yandaki reklamı gördünüz mü? Casual Club
O ne ya Nasıl bir reklamdır o
Bir tıklayayım dedim, swinger sitesi midir nedir eş değiştirme bilmem ne çıktı

Eş değiştirme mi......Ne çiftler var..Pes doğrusu..............

Ben uyutulmaktan korkuyorum. Bir de yan odada genel anesteziyle sezeryan olan bi kadin vardi bin pismandi. İnanilmaz agri cekmisti uyanirken. Benim genel anestezi istemememin bi sebebi daha vardi. Ben ayilana kadar herkes gorcekti yavrusumu. Herkesten once ben gormek istedim.

Benim daha önceden genel anestezi ile ameliyat tecrubelerim olduğu için korkmuyordum...Tiroid,myomektami,histeroskopi,Opu...Ne ararsan var...

Spinal hiç beklediğim gibi geçmedi..Herşeyi aşırı hissettiğim için yüzüme maske tuttular...Yarı baygın gibiydim zaten....Hele serklaj dikişinin çıkarılması...Herşeyi fazlası ile hissettim....

Mide meselesi................

Mide-sizlik ekini ekleyeceğim
Hayırlısını versin Allah çoook derin konular...
Gene de sitemize sızmış kadın görünümlü erkekler için iyi bir oyalanma kaynağı olur sanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…