Kadınlar Köyü

Bu arada, kayınpederinin hastalığı noldu? Bir gelişme var mi?

Maşallah canım annene Çok genç anne olmuş.. Benimkiler senin yaşına geldiğinde benim abla sanılma şansım kalmıcak :)) Anne olucam yani direk ...

Son düzenleyen: Moderatör:

Umarım hepiniz icin iyi olur...
Gercekten zor olmalı boyle yerleşik düzen olmadan.
Okuyor musun sen?
En azından mesleğini eline alıp çalışsan gitmek zorunda kalamazsın ailenle

Maşallah canım annene Çok genç anne olmuş.. Benimkiler senin yaşına geldiğinde benim abla sanılma şansım kalmıcak :)) Anne olucam yani direk ...

Erken çöküp çökmeyeceğin belli olmaz ama
Herseyin bir guzel tarafı var iste...

olsun abla gibi durma.. ama bilecekler arkalarinda dag gibi anneleri var.. onlari kosulsuz ve sonsuz seven anneleri var.. insan baska ne ister hayatinda??

allah evlatlari annesiz, anneleride evlatsiz birakmasin insallah.. annem hep der anne olunca beni anlicaksin.. seni sigara icerken görünce sanki benim cigerlerime isliyor o zehir der.. =(

İyi Bayramlar Hatunlar..

Çok Acayip Konular Var Bugün..
İçim Daraldı..
Şişmiştim İyice Şiştimm..

Umarım hepiniz icin iyi olur...
Gercekten zor olmalı boyle yerleşik düzen olmadan.
Okuyor musun sen?
En azından mesleğini eline alıp çalışsan gitmek zorunda kalamazsın ailenle

okulum bitti.. diploma elimde.. mis gibide bir isim var.. ayligimda cok iyi.. minikde bir arabam var.. amaaaa yalniz kalmama izin verilmiyor.. akraba flnda yok burda o bakimdan.. biz nereye sen oraya diyor sevgili babacim =/

Kuzenim erkek o bile 1,5 yaşındaki kızına yemek yedirirken o yerken ben doyuyor gibi hissediyorum diyor...
Babalık bile böyleyse annelik ondan daha kutsal bir vazife haliyle, ne kadar derin bir sevgidir...
Cok zor cok...

Erken çöküp çökmeyeceğin belli olmaz ama
Herseyin bir guzel tarafı var iste...
Yaşıtlarıma göre hatta benden daha küçüklere göre bile iyiyim şimdilik çok şükür..Erken çökmedim yani

Tedaviyi hala red mi ediyor? :26:

Artık ölümü bekliyor malesef... Zar zor yiyor ve sürekli yatıyor,uyuyor....Allah daha fazla çektirmesin diyoruz...Önümüzdeki hafta sonu yine gitmeyi düşünüyoruz..Torunlarını görsün,mutlu olsun.........

okulum bitti.. diploma elimde.. mis gibide bir isim var.. ayligimda cok iyi.. minikde bir arabam var.. amaaaa yalniz kalmama izin verilmiyor.. akraba flnda yok burda o bakimdan.. biz nereye sen oraya diyor sevgili babacim =/

Ama bu haksızlık degil mi? Çalışıyorsan mesleğin varsa artık özgürsün, yani tatillerde gidersin filan...
Gene yanyana olursunuz, annen gelip gider...vs
Gerçi gencsin de ailen bir basına bırakmak istemezler seni de ne bileyim konuşsan belki ikna edersin?
Babanın mesleği ne bu arada?

İyi Bayramlar Hatunlar..

Çok Acayip Konular Var Bugün..
İçim Daraldı..
Şişmiştim İyice Şiştimm..
İyi bayramlar makara!
Ne konusu hayirdir?

ne gibi acaip`? bu arada senin kiz nasil? hersey yolunda mi??

Acayip İşte..
Dedikodu Yapmak İstemiyorum..

Kızım İyi Teyzesi..
Bir An Önce Çıkmayı Bekliyor..
Teklemeyip Duruyor..

Şükür Herşey Yolunda..
Şafak Sayıyoruz İşte..

Kuzenim erkek o bile 1,5 yaşındaki kızına yemek yedirirken o yerken ben doyuyor gibi hissediyorum diyor...
Babalık bile böyleyse annelik ondan daha kutsal bir vazife haliyle, ne kadar derin bir sevgidir...
Cok zor cok...

Annelik kutsal bir vazife deme..Sinir olanlar varmış bu lafa... Sadece iç güdüymüş annelik...

Öyle ya kalp te sadece kan pompalayan bir organ ne de olsa...

konustum hemde kac kere.. agzimla kus tutsam olmazz.. babamin inadi inattir saten.. kimse ikna edemez onu..

müdür yardimcisiydi simdi müdür olcak..

Son düzenleme:
Acayip İşte..
Dedikodu Yapmak İstemiyorum..

Kızım İyi Teyzesi..
Bir An Önce Çıkmayı Bekliyor..
Teklemeyip Duruyor..

Şükür Herşey Yolunda..
Şafak Sayıyoruz İşte..

ayy kiyamam ben ona yaaa... keyfi yerindeyse sorun yok.. tadini cikarsin oranin.. elimde olsa ben oraya girer birdahada cikmazdim ne güzel annemin karninda güvendeyim.. ekmek elden su gölden ohh mis gibi

allah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah kizceni isimi belli oldumu? yanlis hatirlamiyorsam öykü diyordun en son?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…