Kadınlar Köyü

Suriii hosgeldin kızanım!

Polemik yaptım.:26: Hiç beklemiyordum,ban diye geldi valla.:26:

Ceza elbette olacak da bu ara ceza isleri baya baya katı dikkatli olmakta fayda var...

sıhhatler olsun hayyalcim..
Ne şampuanı canım o..:44: yukarda şampuan hazırlıyorum yazmıştın..

Sorma lidyana.
Sarmisak kaynattim sütte. Ayrıca sampuanima sarmisak rendesi dışında yılan yağı, Hint yağı, menekşe yağı, avakado yağı, sarmisak yağı (bu cok iğrençti... Midem bulandi kokusundan.) kattim. Yıkadım bunla sacımı. Baya iyi de geldi saclarım yumuşak ama bakalım uzatmaya çalışıyorum sacımı 10 cm kadar nasıl fark edecek göreceğiz

Koyü renk ojenin ceremesi: 40 dakikasında kurumasını bekliyorum

Bak bakkk yengeç Hanim gelmiş
Sen neden ban yedin sahi soruyorum cevap da vermedin

Hosgeldin Narmik'cim
En çok ben yazdım
Sarımsak yağımı anlatıp milletin midesini bulandirmakla uğraşıyordum

Hoşbuldum :)

Kızlar psikopatın biri cep telime mesajlar yazıp duruyor..Numara engelleme diye bir şey var mı ? Aveadan bir no....Şizofrenmidir nedir....

Kızlar psikopatın biri cep telime mesajlar yazıp duruyor..Numara engelleme diye bir şey var mı ? Aveadan bir no....Şizofrenmidir nedir....

hatta var mıdır bilmiyorum ama
bazı telefonların özellıklerınde engelleme var canım

Az evvel farzet ki de okuyup bunun üzerine küçük bir araştırma yaptım. Bu tarz programlar kullanilmakla beraber ise yaramıyor iphone da. Cunku etkisiz hale getiriyormuş yazılımı iphone un, bu programları...
Tanıyan biri degil dımı?

aveadan değil de telefondan yapılıyor..samsungsa yardımcı olabilirim :)

Evet eski tanıdığım biri.. Gökay yapıyor..Surrender biliyor...Benim eski bir kız arkadaşımın eski sevgilisi..Adamın yalanları ortaya çıktı,sildim onu faceden..Hırs yaptı .Bir mesajda Narmikçim diyor,bir mesajda küfrediyor..Yazma ,rahatsız etme diyorum anlamıyor...

Yengeççim malesef iphone.....

olaylar bayağı hızlı gelişmiş acilen toplantı yapmamız gerekıyor

ayy kötü olmuş.. girmemek lazım polemiklere.. bende kimseye karışmayayım diye "bir derdim var" forumuna pek yazmıyorum.. okuyorum geçiyorum..

ben de buğusu
ilk banımı görünce saçma bir gurur duydum nedense.Kendimi tam bir KKlı hissettim:)

Ayy yalnız değilmişim.

Valla bundan sonra polemike girip,siteye girmekten mahrum etmiyiciiiim kendimi.

Başım tuttu bugün giremeyince.

Derdi ne senle?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…