Kadınlar Köyü

Bizimki de isyanlardaydı Şansına hemen hemen her gün kar yağdı.
Umarım basit bir kış olur sizin açınızdan...

Artık gün saydığım için nasıl kış olursa olsun ben ilgilenmiyorum...
Taşınma faslına başlayacağım yakında.Havada güzel yaa sanki bahar ayındayım ve burdan gitmemize sadece bir ay kalmış gibiyim :)

Geçen sene kışın bizde -34'leri gördük. Allahtan diyorum dışarı çıkmıyorumda evde sıcacık oturuyorum...Benim evde o kadar sıcak oluyor ki cam açıyoruz akşamları......

Adetim bir iki gün gecikti..Göğüslerimde hassasiyet var...Hamile olduğumu sanmıyorum ama...Eşime gelirken test al dedim...3. çocuğu çok istiyordum ama benim bızdıklar büyüdükçe ertelemeye başladım..Hiç düşünmeyebilirim de...

Hakkında hayırlısı olsun eğer senin için eşin için hayırlı olacaksa olsun dilerim...

Kızlar birşey hakkında fikir almak istiyorum...
Bizim burada vize işlemleri vs için gittiğimiz (işyerinin orada) fotoğrafçı var.
Geçen sene gittiğimde bayramdı unutmuyorum 23 nisan olmalı...
Birisi dalga geçiyor bayrammış bugün diye, sahibi de 'yaaa bırak başlarım öyle bayrama.' dedi.
Nasıl sinirlendim... 'Sen Türkiye'de yaşamıyor musun? Bu bayram değil mi? Hem de senin milli bayramın.' dedim.
Nasıl bozuldu kem küm falan...
O günden beri ona gitmiyorum hiçbir işlemim için...
Buradaki bir abi nolacak dedi. (Güvenlik)
Ben mi acaba tepki veriyorum dedim... Böyleleri benim paramı yemesin mümkünse... Sinir oldum.
Haksız mıyım?

Ne kadar ayıp birşey ya Bence sonuna kadar haklısın Canım

benım de bildiğim böyle cahil düşünleri olan insanlar var .çok sinir olduysan başka fotoğrafçıya git :26:
Yaş kaç Surican? 19?

hee,,,19 25 kuzum

Ne kadar ayıp birşey ya Bence sonuna kadar haklısın Canım

Teşekkür ederim. Mümkün olduğunca bu ideolojilere sahip firmalardan alışveriş yapmamaya çalışıyorum.
Benim öylelerine verecek param yok.

benım de bildiğim böyle cahil düşünleri olan insanlar var .çok sinir olduysan başka fotoğrafçıya git :26:

hee,,,19 25 kuzum

Öyle yapıyorum da bizim güvenlik abi saçmaladığımı düşünüyor. :26:
25 değil 19

Selam kedi madonna ve daha gizli saklı kimler varsa

Öyle yapıyorum da bizim güvenlik abi saçmaladığımı düşünüyor. :26:
25 değil 19
tamam, 19
canım,,,insanların düşünceleri farklı farklıdır, sana ters gelen
bir başkasına normal gelebilir.

o yüzden kendı bildiğini oku

sırf tipine gıcık olduğum için gitmediğim yerler oluyor,bu da benım seçimim.

Son düzenleme:
Ay size birşey anlatayımmı

GEçen hafta pizza pizaya gittik kuznele felan kız piza tabagını ansıl attı önume biliyormusunuz allahım hani al ye köpek modunda dank die bakmadı bile attık s**rp gitti başka masaya aaa cinle geldi bana Gitti bakarmısın dedim aynen şu şekilde

: afeanndıammm dedii
alahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yolalrım ben bu karıyı dedim içimden aama gaytte aldım tabagı şank diye bir attım ayagının ucuna napıyosun beeee demezmi sende bana bu şeklide verdin dedim kalktım gittim.. s*püntü senii

Son düzenleme:

afeanndıammm,koptum bu kısıma :52:

kedi bişi sorcam,,telden mi giriyorsun sen nete??

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…