Kadınlar güzelliğe tıklıyor

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.066
66
Kadınlar güzelliğe tıklıyor

Osmangazi Üniversitesi'nden Prof. Dr. Muammer Kaya kadınların internette en çok hangi sitelere girdiklerine dair bir araştırma yaptı.

Korku selülit
Araştırmaya göre; kadınlar internet sitelerinde en çok manken gibi bir vücuda nasıl sahip olunacağıyla ilgili detaylı bilgi veren linklere tıklıyor. Yapılan araştırma, 'Kırışıklıklar neden oluşur ve nasıl engellenir' bölümünü 5 bin 248, epilasyon bölümünü ise 3 bin 782 kişinin tıkladığını gözler önüne seriyor.

:1yes2: doğru! ben bu siteyi de aynı türden araştırma yaparken buldum! ama çok sevdim her türden konu var ve seviyeli bir muhabbeti var bence kadınlar erkeklerden daha faydalı şeyler için giriyo internete

Walla aynen öyle yarencim. Ama ben herşeyi araştırıyorum meraklı buduk olduğum için. İşte burayı o yüzden seviyorum. Merak edebileceğim şeylerin büyük kısmı burada.

Kadınlar en çok ''manken gibi bir vücuda sahip olmak istediğinin'' saptandığı araştırmada, kadınların en fazla kırışıklıkların engellenmesi, epilasyon ve vücut bakımına önem verdiği tespit edildi.

Kadınlar güzel görünmek için en fazla bacak, göğüs ve saç bakımlarına özen gösteriyorlar. Kadınların en önemli korkuları ise selülit ve ciltteki kırışıklık. Kadınlar güzel görünmede en fazla, sırasıyla dudak, kalça, yüz ve kaşlar, gözlere, ayak bakımı ve cilt sorunlarına özen gösteriyor.

X