Kadının büyük olduğu ilişki ?

Çevremde birebir gördüğüm örneklerden dolayı böyle düşünüyorum genelleme yapma sebebim bu ancak siz de haklısınız. Bir elin beş parmağı bile aynı değil ki insanlar neden olsun. Ben kendimce yorumumu yaptım konu sahibinin kendi kararı.
Umarım gönlüne göre olur.

eşimle ayni yastayız sadece benden 3 ay büyük. kendince ve çevreye göre oldukça olgun ama bence değil. ben her zaman erkeğin büyük olmasından yanayım. 6 yaş küçük bir ilişki hiçbir zaman bana göre olmadı. düşünsenize siz ortaokuldan mezun olurken o henüz 2.sinifi bitirmiş. bilemiyorum ben asla kabul etmezdim. erkekte olgunluk önemli. tabi bu benim şahsi fikrim.

25 yaşındaki çocukla olmaz. Sen 35 o 30 olsa belki

25 yas erkek toydur cok toydur hemde. 27 yasındayım 24 yasında bır erkekle beraber olmam. Cunku gec olgunlasıyolar. bide zaten su devirdekı bu yas grubu erkekleri yiyici oluyor.

Bence yaş konusunda sıkıntı yok diye düşünüyorum.Düşünce tarzlarınız ve enerji tutumu varsa bence şans verebilirsiniz karşı tarafa.

Ellerinden kaçırmamak için herşeyi yapıyorlar,pek çok şeye göz yumuyorlar bence o nedenle ilerliyor ünlüler
Barış Arduç gupse özay.. kıvanç-başak,pınar altuğ Yağmur Atacan vb. Yani bir sıkıntı olsaydı magazinden kaçmazdi diye düşünüyorum bu saydığım erkekler röportajlarda eşlerini çok güzel onure de ediyorlar..

Kaç yaşında olursa olsun erkeğin 6 yaş büyük olması bana doğru gelmiyor.
Pisikolojik olarak beni rahatsız ettiği için yaşı benden çok büyük yada küçük erkeklere hiç şans vermedim. Bence hiç bulaşmayın.

5-6 yas cok etkilemez diye dusunuyorum sizde 30un basindasiniz daha fiziksel olarakda zaten 20 li yaslardaki erkekler 30 lu gibi duruyor ben yaslari cozemiyorum z kusaginin:) kafa yapisi cok onemli tabi tanidikca anlarsiniz bunu da olgunmu degil mi

25 yaş çok genç değil mi sizce?

O kadar yaş farkı önemli değil bence yaşın 40 olsa 20 yaşında biriyle olsan o zaman olmazdı oğlun gibi.

25 yaşında erkekle gezilir, yenilir, içilir, eğlenilir, yatılır kalkılır
ama sevgili olunmaz
hevesini alır geçersin
ben hep öyle yaptım açıkçası kendimden küçük denk geldiği zaman .

Yaşıtım olsa bile istemezdim kaldı ki 6 yaş küçük hiç bana göre degil istedigi kadar olgun olsun. Erkeğin bikac yaş büyük olduğu ilişkileri seviyorum ben ama abartida olmayacak öyle 10 yaş vs gibi.
Ama çevremde 6 olmasada eşinden 3 yaş büyük kız arkadaşım var gayette güzel bir evlilikleri var çok uzun senelerdir. Onlar için hiç problem olmamış.

aman artık 2-3 yaş da yaş farkı sayılmasın bi zahmet yetişkinler için, hani, o kadar da değil:) gözle dahi ayırt edilmeyen farklar artık onlar.

Enerjinizin tutması önemli gerçekten ama erkekler biraz geç olgunlaşır Şuan sizin kafa yapınızla onunkinin bir olduğunu düşünmüyorum. Görüşün desem iş ciddiye binerse aileler sorun edebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…